اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اطلاعات جانبی

داور اول
مسعود قاری
داور دوم
وحید پورکاشیان
ناظر
یونس حسن زاده
پخش زنده
شبکه ورزش

برد مقتدرانه خودروسازان در آغاز هفته نهم لیگ برتر والیبال/ زور گنبدی ها به پیکان نرسید

والیبال ایران: در نخستین دیدار از هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور تیم پیکان با حساب 3 بر صفر از سد هاوش گنبد گذشت.

عکس مسابقه والیبال پیکان تهران و هاوش گنبد

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ اولین دیدار از هفته نهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم پیکان تهران و هاوش گنبد در حالی از ساعت 15:30 دقیقه عصر امروز به مصاف هم رفتند که برای اولین بار از سیستم ویدئو چک در لیگ والیبال ما برای این بازی استفاده شد.


در این مسابقه ترکیب اولیه تیم والیبال پیکان را مصطفی شریفات، سعید معروف، محمد فلاح، امیر غفور، محمدجواد معنوی‌نژاد، فرهاد نظری افشار و رضا اصلانی(لیبرو) تشکیل دادند و در تیم هاوش گنبد نیز رحمان محمدی راد از ترکیب عبدالحمید چوگان، محمد امین حسن زاده، احسان دوجی، میکائیل تاجر، عبدالله ناظری، متین تکاور و گل محمد سخاوی بهره گرفت.

 

نمایش خوب معروف و شاگردانش در ست اول با برتری سنگین 25 بر 16خودروسازان تهرانی همراه شد. با شروع ست دوم رحمان محمدی راد مربی جوان هاوش با تغییر ترکیب تیمش نمایش پایاپایی را به نمایش گذاشت. اما پیکان ست دوم را در حالی که با یک امتیاز عقب بود 29 بر 27 به برتری رسید.


میزبان در ست سوم کار خیلی سختی نداشت و موفق شد 25 بر 14 به برتری دست یابد. از نکات جالب توجه این دیدار حضور تقریبا 50 هوادار گنبدی در خانه والیبال تهران بود که تا آخرین امتیاز تیمشان را تشویق کردند.

 

پیکان تهران با این نتیجه با 8 برد 21 امتیاز  موقتا در رده نخست جدول رده بندی و بالاتر از بانک سرمایه قرار گرفت و هاوش نیز با 4 برد و 12 امتیاز در جایگاه دهم ایستاد.
 
گفتنی است؛ پیکان تهران هفته دهم در ساری به مصاف سازمان عمران این شهر می رود و هاوش  نیز در خانه از شهرداری ارومیه پذیرایی خواهد کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

 

 

ویدیو کنفرانس خبری پس از بازی

 

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه