اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


15 - 25
25 - 20
25 - 23
22 - 25
9 - 15

اطلاعات جانبی

داور اول
علیرضا قریب
داور دوم
میثم پارسه
ناظر
محمد حسن خوشدل و یونس حسن زاده
پخش زنده
شبکه های ورزش و سهند

پیکان از جاده خطرناک تبریز سالم بیرون آمد/ برتری میلی متری یاران معروف مقابل شهرداری

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال در تبریز با حساب 3 بر 2 از سد شهرداری این شهر گذشت.

عکس مسابقه والیبال پیکان تهران و شهرداری تبریز

به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه دیدارهای هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور، دو تیم شهرداری تبریز و پیکان تهران در حالی از ساعت 17 عصر امروز در سالن شهید اقدمی تبریز برابر هم صف آرایی کردند که تماشاگران زیادی از تبریز و ارومیه برای تشویق تیم شهرداری مقابل معروف های پایتخت به سالن آمده بودند و جا برای سوزن انداختن نبود.

 

در این مسابقه دو تیم هر چه داشتند رو کردند و 5 ست پا به پای یکدیگر جنگیدند اما در نهایت زور میزبان و تماشاگرانش به تیم با تجربه و پرمهره پیکان تهران نرسید و این تیم پرافتخار پایتخت نشین تبریز را با پیروزی ترک کرد.

 

شهرداری تبریز در این مسابقه در ست های دوم و سوم با امتیازات 25 بر 20 و 25 بر 23 به برتری رسید اما با قبول شکست در ست های اول، چهارم و پتجم با امتیازات 15 بر 25، 22 بر 25 و 9 بر 15 در مجموع با حساب 3 بر 2 در خانه شکست خورد و تا چهارمین باخت خود در لیگ سی ام را برابر شاگردان پیمان اکبری تجربه کرده باشد.

 

بدین ترتیب پیکان تهران با این نتیجه جمع امتیازات خود را با عدد 12 رساند و با 5 برد در جایگاه دوم جدول رده بندی قرار گرفت و شهرداری تبریز نیز با 2 پیروزی و 7 امتیاز در رده هشتم ایستاد.

 

گفتنی است؛ پیکان تهران هفته هفتم در اراک به مصاف شهرداری این شهر می رود و یاران عادل بناکار نیز در خانه دربی آذری ها را مقابل شهرداری ارومیه برگزار خواهند کرد.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه