اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


25 - 14
25 - 21
25 - 23
0 - 0
0 - 0

اطلاعات جانبی

داور اول
بهروز جعفری
داور دوم
قادر صادقی
ناظر
محمود کشفی
پخش زنده
شبکه شما

سایپا با پیروزی مقتدرانه مقابل یاران تراویسا برای رقبا خط و نشان کشید/ شهرداری ارومیه تهران را دست خالی ترک کرد

والیبال ایران: در آخرین دیدار هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور، سایپا با حساب 3 بر صفر از سد شهرداری تبریز گذشت.

عکس مسابقه والیبال سایپا و شهرداری ارومیه

به گزارش والیبال ایران؛ در ششمین و آخرین دیدار از هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور دو تیم سایپا تهران و شهرداری ارومیه از ساعت 18 عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان این نارنجی پوشان پایتخت بودند که موفق شدند با ارائه یک بازی زیبا و تماشایی به یک پیروزی 3 امتیازی و ارزشمند خانگی دست یافته و رقیب پرقدرت خود را دست خالی بدرقه کردند.

 

این مسابقه در حالی برگزار شد که کمتر کسی فکر می کرد یاران تراویسا برابر سایپا حرفی برای گفتن نداشته باشند و خیلی زود تسلیم شوند با این حال به نظر می رسد شاگردان آرمات تلافی شکست 3 بر 2 هفته گذشته مقابل پیکان را بر سر فلامینگوها در آوردند و با برتری در 3 ست متوالی و با امتیازات 25 بر 14، 25 بر 21 و 25 بر 23 در نهایت با حساب 3 بر صفر به پیروزی رسیده و یک برد بدون حرف و حدیث دشت کردند.

 

سایپا با این نتیجه جمع امتیازات خود را به عدد 13 رساند و با 4 پیروزی در رده سوم ایستاد، شهرداری ارومیه نیز با 3 برد و 9 امتیاز در رده هفتم قرار گرفت.
گفتنی است؛ سایپا هفته آینده در خانه میزبان کاله مازندارن است و ارومیه نیز در تبریز به مصاف یاران عادل بناکار می رود.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه