اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


25 - 16
25 - 23
23 - 25
24 - 26
15 - 8

اطلاعات جانبی

داور اول
احمد سرمست
داور دوم
مهرداد شوشتری
ناظر
علی یاوری
پخش زنده
شبکه ورزش

شوک باشگاه جواب داد/ خاتم اردکان جنگید و یک امتیاز از سرمایه داران گرفت

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین بازی هفته ششم لیگ برتر والیبال به سختی و با نتیجه 3 بر 2 از سد خاتم اردکان گذشت.

عکس مسابقه والیبال بانک سرمایه و خاتم اردکان

به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ هفته ششم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران جام «شهدای منا» از ساعت 15:30 دقیقه عصر امروز با برگزاری دیدار تیم های بانک سرمایه و خاتم اردکان در سالن سوت و کور خانه والیبال تهران آغاز شد و در پایان این مسابقه شاگردان مصطفی کارخانه بر خلاف پیش بینی ها به سختی و پس از 5 ست مبارزه با واگذاری یک امتیاز به تیم بحران زده ی خاتم، پیروز شدند.


سرمایه داران که روی کاغذ شانس بسیاری برای پیروزی داشتند، ست های سوم و چهارم این مسابقه را با امتیازات 25 بر 23 و 26 بر 24 واگذار کردند اما با برتری در ست های اول، دوم و پنجم به ترتیب با امتیازهای 25 بر 16، 25 بر 23 و 15 بر 8 به پیروزی رسیدند تا با کسب دو امتیاز این مسابقه با پنج برد و 14 امتیاز صدرنشین بمانند.

یاران قاضی که در ست های سوم و چهارم این مسابقه حسابی خوش درخشیدند و علارغم واگذاری نتیجه، یک امتیاز ارزشمند از صدرنشین پرستاره ی لیگ برتر گرفتند، هفته گذشته به دلیل باخت برابر کاله مازندارن تمریناتشان از سوی مسئولان باشگاه تعطیل شده بود و به همین جهت تمرین مناسبی جهت رویارویی با سرمایه داران نداشتند.


بدین ترتیب تیم خاتم با پذیرش این شکست و کسب یک امتیاز، 6 امتیازی شد و در رتبه نهم باقی ماند تا در پایان بازی های این هفته جایگاه نهایی اش مشخص شود.


احمد سرمست، مهرداد شوشتری و علی یاوری به ترتیب به عنوان داور اول، داور دوم و ناظر، قضاوت و نظارت بر این دیدار را بر عهده داشتند.


تیم های سایپا و شهرداری ارومیه نیز از دقایقی پیش در همین سالن به مصاف یکدیگر رفته اند.

 

ویدیو خلاصه مسابقه

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه