جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار باشگاه های والیبال ایران

سرمربی تیم والیبال عمران سازی گفت: برای فصل آینده لیگ برتر والیبال به دنبال تیمی بومی و جوان هستیم.

بهزاد محمودیبهزاد محمودی، سرمربی تیم والیبال عمران سازی درخصوص انتخاب مجددش برای هدایت این تیم باشگاهی اظهار داشت: از مسئولان استانی تشکر می کنم که در ابتدا شرایط تیمداری مجدد ساری در لیگ برتر والیبال را فراهم کردند. مهم این بود که شهر من در لیگ والیبال تیم داشته باشد، چراکه این خواسته مردم بود. مردم شهرم لایق دیدن بهترین رقابت‌های والیبال هستند.

کادر فنی تیم والیبال پیکان همچنان به دنبال جذب دو بازیکن خارجی است.

تیم والیبال پیکانسیمون وان دی‌ورد، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بلژیک سرانجام با پیکانی‌ها به توافق رسید تا فصل آینده در این تیم بازی کند. با وجود اینکه پیکانی‌ها یک بازیکن خارجی در پست سرعتی جذب کرده‌اند، اما هنوز هم به دنبال دو بازیکن خارجی دیگر برای حضور در ترکیب خود هستند.

مسئولان تیم والیبال خاتم اردکان در تلاش هستند تا خود را در لیگ برتر حفظ کنند.

عباسعلی میرحسینیتیم والیبال خاتم اردکان در فصل گذشته نمایش نسبتاً خوبی داشت و توانست تا مرحله پلی‌آف صعود کند، اما در این مرحله آنها به پیکان باختند و به نیمه‌نهایی نرسیدند. مسئولان تیم والیبال خاتم اردکان در تلاش هستند تا مسئولان استانی را برای تیمداری مجدد در لیگ برتر قانع کنند.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: بانک سرمایه اولین تجربه خود در جام باشگاه‌های جهان را پشت‌سر می‌گذارد و ما در این تجربه شانسی برای قهرمانی نداریم.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه، درباره آخرین وضعیت تیم بانک سرمایه برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان و لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در روزهای آینده تمرینات تیم را شروع خواهیم کرد. تقریبا اسکلت اصلی تیم را حفظ کرده‌ایم فقط چند جابه‌جایی در تیم ما صورت گرفت ما اهداف بزرگی پیش‌رو داریم. باید در جام باشگاه‌های جهان از اعتبار قاره آسیا دفاع کنیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین دستیارانش را برای فصل پیش رو انتخاب کرد.

فرهاد نفرزادهفرهاد نفرزاده پس از کش و قوس‌های فراوان از فصل گذشته تا کنون سرانجام توانست به ورامین برود و او حالا سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: این باشگاه امسال با 2 تیم جوان و با حداکثر استفاده از نیروی بومی در رقابت های سوپرلیگ و لیگ یک والیبال شرکت می کند.

یوسفیاحد یوسفی اظهار داشت: از 14 بازیکن تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر امسال، 12 بازیکن بومی انتخاب می شود و تنها از 2 بازیکن غیربومی برای حضور در لیگ برتر بهره می بریم.

علیرضا بهبودی، پاسور سابق تیم ملی به شهرداری ارومیه پیوست.

علیرضا بهبودیعلیرضا بهبودی، پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران به طور رسمی قرارداد همکاری خود را با تیم والیبال شهرداری ارومیه به امضا رساند. این در حالی بود که پیش از این از گزینه‌های دیگری همچون پرویز پزشکی برای حضور در تیم ارومیه نام برده می‌شد.

پاسور تیم ملی جوانان و زیر 23 سال والیبال ایران فصل آینده هم برای تیم کاله مازندران بازی می کند.

جواد کریمیجواد کریمی که فصل قبل با کاله در رده ششم لیگ برتر قرار گرفت، در فصل آینده هم برای این تیم و بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان بازی می کند.

تیم والیبال شهرداری ورامین با هدایت دکتر فرهاد نفرزاده در لیگ برتر 96 شرکت خواهد کرد.

تمرینات شهرداری ورامینتيم واليبال ورامين كه امسال مورد حمايت شهردار و شوراى شهرشان قرار گرفته است، تمرينات خود را با بازيكنان جديد و تحت هدايت فرهاد نفرزاده استارت زد تا براى ليگ ٩٦ آماده شود.

مدافع میانی ملی پوش تیم والیبال سایپا گفت: سرمربی بلغارستانی تیم، برنامه تمرینی خود را به همه بازیکنان داده است که شباهت زیادی به برنامه تمرینی تیم ملی در دوران خولیو ولاسکو دارد.

سامان فائزیسامان فائزی اظهار داشت: برای فصل جدید لیگ برتر از چند تیم پیشنهاد داشتم اما شرایط باشگاه سایپا بسیار خوب است زیرا در کنار پیکان، تنها تیم های حاضر در لیگ برتر والیبال هستند که به معنای واقعی باشگاه محسوب می شوند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه