جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ برتر آقایان

والیبال ایران: علی سجادی با عقد قرارداد رسمی به تیم والیبال شهرداری تبریز پیوست.

سیدعلی سجادیبه گزارش والیبال ایران؛ سید علی سجادی که در ابتدای فصل به تیم والیبال هاوش گنبد پیوست، پس از مشکلات و حواشی زیاد این تیم عصر دیروز با حضور در دفتر مدیرعامل باشگاه شهرداری تبریز برای نیم فصل دوم قرارداد خود با این تیم را امضاء و ثبت رسمی کرد. 

والیبال ایران: قطرپاسور جدا شده تیم والیبال سارویه ساری گفت: شرایط تیم سارویه آنقدر بد بود که برای نیازهای اولیه همچون پوشاک و آب معدنی هم مشکل داشتیم/ با قرارداد یک میلیون تومانی شروع کردیم تا تیم بتواند به میدان برود اما مسئولین به وعده های خود عمل نکردند و مجبور به جدایی شدم.

رضا صفایی

رضا صفایی که در نیم فصل لیگ برتر و به دلیل عدم پرداخت مطالباتش از تیم سارویه جدا شد و با عقد قرارداد رسمی به تیم کاله مازندران پیوست، اظهار داشت: پارسال به دلیل مصدومیت نتوانستم در لیگ برتر بازی کنم. وقتی در ابتدای فصل می خواستم به لیگ بازگردم، به دلیل تماشاگران پرشور مازندرانی، به شهر ساری رفتم. در روزهای اول حضورم در این شهر همه چیز خوب بود و شرایط مطلوب پیش می رفت اما ناگهان در آستانه شروع لیگ برتر تیم عمران ساری منحل شد و سارویه جای آن را گرفت.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: لیگ امسال علیرغم مشکلاتی که برای برخی تیم ها پیش آمد، از کیفیت خوبی برخوردار بود و به نظرم رشد داشته است/ تلاش می کنیم در نیم فصل دوم هم عملکرد خوبمان را ادامه دهیم و نماینده شایسته ای برای تبریز باشیم.

عادل بناکاردور برگشت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام شهید «محسن حججی» از روز چهارشنبه 29 آذرماه آغاز می شود. سرمربی تیم شهرداری تبریز با بیان اینکه تیم ها در دور برگشت مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال برای کسب برد و امتیاز تلاش مضاعف خواهند داشت، گفت: این موضوع رقابت تیم ها را سنگین تر خواهد کرد و شاهد بازی های بسیار نزدیک تری خواهیم بود. 

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال شمس گفت: تیم شمس با حضور بازیکنان نوجوان تیم ملی و به منظور آماده سازی مسابقات قهرمانی جهان در لیگ برتر شرکت کرده و قرار نبوده است که در لیگ نوجوانان هم تیم داری کند. / سنگ دعوای دیگر تیم ها را به سر شمس نزنید!

محمد وکیلیمحمد وکیلی درباره کسر سه امتیاز از تیم والیبال شمس تهران و نیز جریمه 30 میلیون تومانی به دلیل عدم حضور این تیم در مسابقات رده نوجوانان، اظهار کرد: از همان اول هم قرار نبود که ما در رده نوجوانان تیم داری کنیم. واقعا جالب است چرا که تیم شمس خود تیم نوجوانان است و با اهداف دیگری در لیگ برتر تیمداری کردیم. اگر هم قرار بوده که در قهرمانی نوجوانان بازی کنیم باید بازی‌هایمان را زودتر تمام کردند تا هفته‌ گذشته در کاشان در رقابت‌های نوجوانان حضور می یافتیم و قهرمان می شدیم. ما برای والیبال ایران و افزایش تجربه بازیکنان تیم‌ ‌ملی نوجوانان در آینده و فارغ از نتایج در لیگ برتر شرکت کردیم. اگر قرار است در رده نوجوانان که چند روز دیگر شروع می‌شود، شرکت کنیم باید با همین تیم حاضر شویم.

والیبال ایران: طبق اعلام سازمان لیگ 3 امتیاز از تیم لیگ برتری شمس به دلیل عدم حضور نماینده آن در لیگ نوجوان کسر می شود و باید 300 میلیون ریال جریمه نیز بپردازد!

تیم والیبال شمسبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر رده سنی نوجوانان پسر سال 96 جام شهید «محسن حججی» از 13 تا 17 آذرماه با حضور 11 تیم در دو گروه به میزبانی کاشان برگزار شد.

 

والیبال ایران: دریافت کننده تیم والیبا شهرداری تبریز چند هفته ای برای انجام عمل جراحی از میادین دور خواهد بود.

حمزه زرینیپس از رفع مصدومیت آرش کشاورزی، دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز حالا خبر می‌رسد که حمزه زرینی قرار است تحت یک عمل جراحی سبک قرار بگیرد. تیم والیبال شهرداری تبریز که در نیم فصل اول رقابت های لیگ برتر باشگاه‌های کشور عملکرد بسیار خوبی داشت و عنوان دومی را به دست آورد تصمیم دارد یک دریافت کننده جذب کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس اقدام فدراسیون والیبال در اعلام نتیجه سه بر صفر برای بازی معوقه تیم والیبال هاوش این شهرستان با کاله مازندران در چارچوب هفته دوم مسابقات لیگ برتر والیبال به نفع تیم کاله را غیرقانونی دانست.

والیبال گنبدابراهیم غفاری افزود: اخیرا فدراسیون والیبال برخلاف توافق هیات والیبال و اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس با دبیر این فدراسیون در خصوص برگزاری بازی معوق بین دو تیم هاوش و کاله مازندران، نتیجه این دیدار انجام نشده را سه بر صفر به نفع تیم کاله اعلام کرده است.

والیبال ایران: براساس اعلام سازمان لیگ و کمیته داوران ناظران و داوران دیدار دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در هفته دهم لیگ برتر تا اطلاع ثانوی محروم شدند.

داور مسابقه شهرداری ارومیه و پیکانبه گزارش والیبال ایران از فدارسیون والیبال، هفته دهم دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه هشتم آذرماه با شش دیدار در شهرهای تهران (دو دیدار)، آمل، گنبد، ارومیه و اردکان پیگیری شد.

والیبال ایران: سرپرست فدراسیون والیبال در پاسخ به اعتراضات فراوان تیم شهرداری ارومیه به آرای صادر شده کمیته انضباطی بررسی مجدد  آرا در کمیته تجدید نظر را راهکار مشکل دانست.

محمدرضا داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ دکتر محمدرضا داورزنی پس از پایان نشست هیات رئیسه سازمان لیگ گفت: مردم و تماشاگران والیبال ارومیه از سرمایه های والیبال هستند و فدراسیون والیبال در چند سال اخیر به رغم اینکه باشگاه شهرداری ارومیه در برخی مواقع به تعهدات خود عمل نکرده است، برای حضور نماینده این شهر در لیگ برتر همکاری لازم را داشته است.

والیبال ایران: به منظور بررسی حواشی مسابقه شهرداری ارومیه و پیکان جلسه ویژه ای به ریاست دکتر داورزنی در وزارت ورزش برگزار شد.

جلسه فدراسیون والیبال در وزارت ورزشبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، نشست هیات رئیسه سازمان لیگ امروز (شنبه) با حضور دکتر داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال، احمد ضیایی نایب رئیس، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال، اسبقیان مدیرکل و ارشدی نماینده دفتر امور مشترک فدراسیون های ورزشی ورزات ورزش و جوانان برگزار شد و عمده مباحث آن حاشیه های دیدار پیکان تهران و شهرداری ارومیه در هفته دهم لیگ برتر والیبال بود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه