جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار لیگ برتر آقایان

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: با انجام چند تغییر عملکرد تیم در ست های بعدی بهتر شد/ بازیکنان با تجربه ما در مسابقه با شهرداری ورامین به خوبی تیم را رهبری کردند.

میروسلاو ژیکومیروسلاو ژیکو پس از پیروزی سه بر دوی تیمش مقابل شهرداری ورامین اظهار داشت: مسابقه خوبی شد. مقابل تیم قدرتمندی به برتری رسیدیم که بازیکنان خوبی دارد و برای پیروزی به میدان آمده بودند اما توانستیم این تیم با انگیزه را شکست بدهیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران گفت: پس از 80 درصد تغییر در تیم کمی زمان می برد تا به هماهنگی لازم برسیم/ انتظارم آن است که داوران اقتدارشان را با داوری صحیح و نه با لج و لجبازی ثابت کنند.

پیمان اکبریپیمان اکبری پس از قبول سومین شکست در فصل جاری لیگ برتر والیبال و باخت برابر بانک سرمایه در هفته سوم، درباره این دیدار اظهار کرد: در ابتدا به تیم بانک سرمایه تبریک می‌گویم. ما امروز نسبت به روزهای گذشته بهتر بازی کردیم. بازی دو تیم نزدیک بود اما خوشحالم که از لحاظ تیمی پیشرفت داشته‌ایم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در سومین مسابقه خود در لیگ برتر موفق به شکست 3 بر یک پیکان تهران شد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال کاله مازندران در دیداری خانگی با حساب 3 بر صفر نوشیدنی شمس را در هم کوبید.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست 3 بر 2 سارویه ساری اولین پیروزی خود در لیگ برتر 96 را کسب کرد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان در سومین مسابقه خود در لیگ برتر رعد پدافند را با حساب 3 بر یک مغلوب خود ساخت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با شکست 3 بر یک نماینده گنبد سومین پیروزی پیاپی خود را رقم زد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در سومین مصاف خود در لیگ برتر با حساب 3 بر 2 از سد شهرداری ورامین گذشت.

شرکت کارت تخفیف ایرانیان پس از حواشی زیاد و مطرح شدن نام این شرکت در رسانه ها امروز رسما از تیم داری و حمایت از والیبال گنبد انصراف داد!

والیبال گنبدسازمان لیگ اعلام کرد که مدیرعامل شرکت کارت اعتباری ایرانیان در مکاتبه ای با سازمان لیگ از حمایت تیم گنبد انصراف داد. بر این اساس تیم والیبال گنبد امروز (چهارشنبه) در چارچوب هفته سوم لیگ برتر با نام «نماینده گنبد» به مصاف شهرداری تبریز می رود تا حامی جدید این تیم هفته آینده معرفی شود.

هفته سوم لیگ برتر والیبال ایران در حالی امروز پیگیری خواهد شد که سالن خانه والیبال باری دیگر میزبان مسابقات تهرانی ها و برای شروع فینال زودرس مسابقات بین تیم های پیکان و بانک سرمایه خواهد بود.

پیکان و شهرداری ورامینرقابت‌های لیگ برتر والیبال ایران، گرامیداشت شهید محسن حججی، فردا با برگزاری 6 دیدار پیگیری خواهد شد كه در حساس‌ترین دیدار این هفته از رقابت‌ها دو تیم بانك سرمایه و پیكان تهران كه مدعیان اصلی قهرمانی این رقابت‌ها هستند باید در خانه والیبال تهران به مصاف هم بروند. دیگر تیم تهرانی این مسابقات، یعنی سایپا نیز در نبردی سخت به مصاف متینی خواهد رفت كه پیش از این  در هفته دوم این مسابقات موفق شده بود پیكان را شكست دهد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه