جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار باشگاه والیبال بانک سرمایه

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مسابقه خود در جام باشگاه های جهان با حساب 3 بر صفر مغلوب ساداکوریزو برزیل شد.

جام باشگاه های جهان

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین مسابقه خود در جام باشگاه های جهان با حساب 3 بر 2 مغلوب زاکسا لهستان شد.

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه به عنوان قهرمان قاره آسیا از امروز جدال خود را با برترین باشگاه های جهان آغاز خواهد کرد و در گام نخست امشب به مصاف زاکسا لهستان می رود.

تیم والیبال بانک سرمایهسیزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌ های مردان جهان از 21 تا 26 آذر ماه به میزبانی لهستان و در سه شهر این کشور برگزار می‌شود و تیم بانک سرمایه به عنوان قهرمان قاره آسیا در سال 2016 در این رقابت‌ ها شرکت می ‌کند.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه با کسب یازدهمین برد پیاپی با اقتدار قهرمان نیم فصل لیگ برتر شد تا با روحیه عالی راهی جام باشگاه های جهان شود.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دیداری جذاب با حساب 3 بر صفر شهرداری تبریز را از پیش رو برداشت.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: بازیکنان کاله بسیار پرانگیزه بودند و به بازیکنانم هشدار داده بودم که که حتی وقتی جلو هستیم خود را برنده ندانند/ سالن مناسب و ویدیو چک خواسته به حق باشگاه هایی است که به فدراسیون و هیات استان پول داده اند!

مصطفی کارخانهبه گزارش والیبال ایران؛ مصطفی کارخانه پس از پیروزی سه بر صفر تیمش مقابل کاله در هفته هشتم لیگ برتر اظهار داشت: پیش از آغاز مسابقه بازیکنانم را به خوبی تهییج کرده بودم و خوشحالم که مقابل کاله کم اشتباه بازی کردند.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته هشتم لیگ برتر با حساب 3 بر صفر قاطعانه از سد کاله گذشت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در گنبد با حساب 3 بر یک تیم هاوش را مغلوب خود ساخت.

پاسور تیم والیبال بانک سرمایه گفت: به دنبال کسب بهترین نتیجه در جام باشگاه های جهان هستیم.

مهذی مهدویمهدی مهدوی کاپیتان باشگاه بانک سرمایه که پس از رقابت‌های المپیک 2016 ریو از بازی‌های ملی خداحافظی کرده بود، اما هم‌اکنون در باشگاهش برای حضور در جام  باشگاه‌های جهان که از 12 تا 17 دسامبر 2017 در لهستان برگزار می‌شود فعالیت دارد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه