با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه بانک سرمایه

والیبال ایران- پزشک تیم بانک سرمایه اظهار داشت: انگشت مهدوی حدود 2 یا 3 هفته باید در آتل باشد و مجدد عکسبرداری کنیم تا وضعیت ایشان بررسی شود/ محمودی از گردن درد مختصری رنج می بردند و تمرین نکردند که البته فکر می کنم خیلی جدی نیست.

A10Z9832.jpgبه گزارش والیبال ایران، سیامک افروزی پزشک تیم بانک سرمایه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت مصدومان این باشگاه اظهار داشت: حدود 9 روز پیش متاسفانه شکستگی در انگشت شماره 4 دست چپ اقای مهدوی ایجاد شد خدا را شکر به دلیل نداشتن جابجایی زیاد در انگشت نیازی به جراحی نبود و با مشورتی که با جراح متخصص داشتیم خوشبختانه جراحی صورت نگرفت. حدود 2 تا 3 هفته باید در آتل باشد و مجدد عکسبرداری کنیم تا وضعیت ایشان بررسی شود.

والیبال ایران - سرمربی تیم بانک سرمایه اظهار داشت: با توجه به این که صعود ما به پلی آف قطعی شده است به ذخیره ها میدان دادیم.

SAED5447.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه بعد از پیروزی راحت تیمش مقابل هاوش گنبد قعرنشین لیگ برتر گفت: از آنجایی که نمی خواستیم صدر جدول را از دست دهیم با تمام وجود بازی کردیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در نخستین مصاف از هفته هجدهم لیگ برتر با حساب 3 بر صفر هاوش را مغلوب خود ساخت.

والیبال ایران: درحالی که همه پیگیر 7 نفره بودن تیم پارسه و اعتراضات و توهین های کاپیتان تیم پیکان به داور و ناظر بودند رفتار خوب موسوی در شهر یزد به چشم نیامد.

محمد موسوی بانک سرمایهبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان علاوه بر اینکه از لحاظ فنی هفته مهمی بود از لحاظ حواشی خوب و بد هم جای صحبت داشت. این هفته از لحاظ فنی مهم بود زیرا با شکست پیکان مقابل شهرداری تبریز و برتری بانک سرمایه در یزد صدرنشین لیگ مجدد تغییر کرد و سرمایه داران بار دیگر به صدر جدول بازگشتند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته هفدهم لیگ برتر با نتیجه 3 بر صفر از سد خاتم اردکان گذشت.

والیبال ایران: مهدی مهدوی به دلیل شکستگی انگشت دست حدود دو هفته دور از میادین خواهد بود.

مهدی مهدویبه گزارش والیبال ایران؛ مهدی مهدوی، پاسور و کاپیتان تیم والیبال بانک سرمایه در جریان تمرین سرمایه ای ها در تهران از ناحیه انگشت چهارم (انگشت حلقه) دست چپ دچار شکستگی بدون جابجایی شد که به گفته دکتر افروزی پاسور سرمایه ای ها حداقل دو هفته قادر به حضور در مسابقات نمی باشد.

والیبال ایران: جواد حسین آبادی پشت خط زن سابق تیم والیبال پارسه تهران برای ادامه مسابقات لیگ برتر با بانک سرمایه به توافق رسید.

جواد حسین آبادی به گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ پس از اعلام رسمی انحلال تیم والیبال پارسه تهران خیلی از تیم های لیگ برتری به صف مشتریان کادرفنی و بازیکنان این تیم اضافه شدند که البته صالحین ورامین با جذب سرمربی (فرهاد نفرزاده) و 3 بازیکن این تیم (پوریا فیاضی، رسول نجفی و رحمان تقی زاده) زرنگ تر از سایر رقبا جنبید و تیم تضعیف شده ی خود را بار دیگر تقویت کرد.

سرمربی تیم بانوان بانک سرمایه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: پارسه بهترین نمایش این فصلش را مقابل تیم ما به نمایش گذاشت/ مطمئن باشید در بازی های برگشت به آمادگی  و هماهنگی بیشتری رسیده  و با بهره گیری از امتیاز میزبانی مقابل ذوب آهن، صدر جدول را از این تیم خواهیم گرفت.

میترا شعبانیان و مائده برهانیبه گزارش والیبال ایران؛ میترا شعبانیان، سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه پس از برتری تیمش مقابل پارسه در هفته ششم لیگ برتر به خبرنگار والیبال ایران گفت: فکر می کنم تیم پارسه بهترین بازی خود در این مسابقات را برابر ما به نمایش گذاشت و خیلی خوب کار کرد. اما به هر حال ما هم نقاط قدرت و ضعف این تیم را از پیش آنالیز کرده بودیم و توانستیم با بهره گیری از شناخت خوبی که از آنها داشتیم مقابل آنها به برتری برسیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته شانزدهم لیگ برتر با حساب 3 بر یک از صالحین ورامین گذشت.

مدافع تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: با گزینه هایی که فدراسیون اعلام می کند فقط وقت خودمان را تلف می کنیم. باید مربی انتخاب شود که اکنون در کنار لیگ ما باشد و بازیکنان خوبی که در لیگ وجود دارند را ببیند

محمد موسویبه گزارش والیبال ایران، محمد موسوی دفاع وسط تیم ملی و باشگاه بانک سرمایه بعد از پیروزی برابر تیم کاله مازندران در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: انتظار بازی سخت تری را داشتیم و حتی می ترسیدیم که همانند پیکان این تیم را دست کم بگیریم به همین علت از همان ابتدا محکم شروع کردیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه