جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار باشگاه والیبال بانک سرمایه

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در سومین مسابقه خود در لیگ برتر موفق به شکست 3 بر یک پیکان تهران شد.

پاسور لهستانی تیم بانک سرمایه گفت: حضور در ایران برای من یک چالش جدید است و آن را دوست دارم/ بازی کردن در ایران اصلا آسان نیست/ دوست داشتم میلاد در بانک سرمایه بماند.

ژیگادلوپاسور لهستانی تیم بانک سرمایه از ترجمه نادرست صحبت‌هایش در یکی از مصاحبه‌های قبلی ناراحت بود. او می‌گفت ۲ هفته زمان برده تا دیدگاه مردم، رسانه‌های لهستانی و همچنین فدراسیون والیبال کشورش را اصلاح و به آنها اثبات کند که حضور در مسابقات باشگاه‌های آسیا ربطی به شایعه دعوت شدنش به تیم ملی لهستان ندارد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مسابقه خود در لیگ برتر با حساب 3 بر صفر رعد پدافند کاشان را در هم کوبید.

دریافت کننده تیم والیبال بانک سرمایه گفت: با توجه به هدفی که داریم در کمترین زمان به هماهنگ شدیم و به شرایط ایده آل دست یافتیم.

فرهاد قائمی

فرهاد قائمی پس از پیروزی سه بر صفر بانک سرمایه مقابل شهرداری ورامین اظهار داشت: بازی سنگینی بود، شهرداری ورامین تیم خیلی خوبی است و تمریناتش را زودتر از تیم های دیگر شروع کرد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: اینکه ما تا یک ساعت قبل از بازی از شروع آن مطمئن نباشیم زیبنده لیگ برتر نیست.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه پس از پیروزی سه بر صفر تیم بانک سرمایه برابر شهرداری ورامین در هفته نخست لیگ برتر والیبال درباره این پیروزی، اظهار کرد: «قبل از هر چیز به تمامی بازیکنان که با نهایت توان‌شان در تمرینات و زمین ظاهر می‌شوند، خسته‌نباشید می‌گویم. ما چون هدفمند تمرین می‌کنیم و برای آینده برنامه داریم بسیار با هدف پیش می‌رویم زیرا قرار است در دو تورنمنت قهرمانی باشگاه‌های جهان و لیگ برتر مبارزه کنیم.»

محمدجواد معنوی نژاد؛ لژیونر والیبال ایران به جمع قهرمانان بانک سرمایه در رقابت های باشگاه های جهان اضافه خواهد شد.

محمدجواد معنوی نژاد؛ لژیونر والیبال ایران به جمع قهرمانان بانک سرمایه در رقابت های باشگاه های جهان اضافه خواهد شد.به گزارش والیبال ایران از باشگاه بانک سرمایه؛ جواد معنوی نژاد قهرمانی باشگاه های جهان در لهستان را با بانک سرمایه تجربه خواهد کرد، مهندس احمد سعادت مند مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه با اعلام این خبر گفت؛ ما یک باشگاه حرفه ای هستیم و باید در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان با تمام توان حاضر شویم چرا که نام بانک سرمایه نماینده ایران و آسیا را یدک می کشیم و تمامی تیم ها بخصوص رقبای ما در مرحله مقدماتی تا دندان مسلح هستند، بنابراین بر اساس پیش بینی و تقاضای کادر فنی برای تکمیل قدرت تیم در این رقابت ها در سفری سه روزه به ایتالیا و مذاکره با آقایان “استافانو ماگرینی” مدیرعامل، “آنجیلینو فریگونی مدیرفنی و “نیکلا گربیچ” سرمربی تیم ورونا از آنها خواستیم در مدت زمان ده روزه رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان جواد معنوی نژاد لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ایتالیا و باشگاه ورونا در اختیار بانک سرمایه باشد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مسابقه لیگ برتر والیبال 1396 با حساب 3 بر صفر شهرداری ورامین را در شکست داد.

سرعتی‌زن تیم والیبال بانك سرمایه گفت: قرعه سختی در جام باشگاه‌های جهان داریم با این حال ما تنها به كسب نتیجه خوب فكر می‌كنیم.

عادل غلامیعادل غلامی درباره وضعیت تیم بانک سرمایه در آستانه رقابت‌های لیگ برتر والیبال و همچنین جام باشگاه‌های جهان، گفت: نزدیك به یك ماه و نیم است كه تمریناتمان را آغاز كرده‌ایم و از شرایط خوبی برخورداریم.

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در دومین مسابقه دوستانه خود برابر سایپا تهران با نتیجه 3 بر یک به پیروزی دست یافت.

مسابقه والیبال سایپا و بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران؛ دو تیم والیبال بانک سرمایه و سایپا عصر امروز در دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه خود برابر هم صف آرایی کردند که در پایان شاگردان کارخانه با کسب پیروزی 3 بر یک شکست روز گذشته خود را جبران کردند.

والیبال ایران: تیم والیبال سایپا تهران در مسابقه دوستانه با نتیجه 3 بر 2 موفق به شکست بانک سرمایه شد.

مسابقه دوستانه سایپا و بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران؛ با توجه به نزدیک شدن به زمان آغاز رقابت های لیگ برتر والیبال مردان ایران تیم ها درصدد آماده سازی هر چه بهتر خود برای شرکت در این مسابقات هستند. از این رو دو تیم والیبال بانک سرمایه و سایپا عصر امروز در مسابقه ای تدارکاتی و دوستانه برابر هم صف آرایی کردند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه