جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


باشگاه بانک سرمایه

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: بانک سرمایه اولین تجربه خود در جام باشگاه‌های جهان را پشت‌سر می‌گذارد و ما در این تجربه شانسی برای قهرمانی نداریم.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه، درباره آخرین وضعیت تیم بانک سرمایه برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان و لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در روزهای آینده تمرینات تیم را شروع خواهیم کرد. تقریبا اسکلت اصلی تیم را حفظ کرده‌ایم فقط چند جابه‌جایی در تیم ما صورت گرفت ما اهداف بزرگی پیش‌رو داریم. باید در جام باشگاه‌های جهان از اعتبار قاره آسیا دفاع کنیم.

تیم والیبال بانک سرمایه در ادامه فعالیت های خود در فصل نقل و انتقالات، با دریافت کننده پیشین تیم ملی قرارداد امضا کرد.

مباشریعلیرضا مباشری پس از مذاکره با سرمربی و مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه، قرارداد خود را با این تیم امضا کرد تا جایگزین ووین چاچیچ دریافت کننده مونته نگرویی فصل گذشته این تیم شود. مباشری در فصل نخست حضور بانک سرمایه در لیگ والیبال برای این تیم بازی می کرد اما پارسال به شهرداری تبریز پیوست.

لیبروی ملی‌پوش بانک سرمایه گفت: پولی را که از بانک سرمایه گرفته‌ام می‌توانستم از دیگر تیم‌های لیگ هم بگیرم، اما دلم می‌خواست حضور در جام باشگاه‌های جهان را تجربه کنم.

مهدی مرندیسیامک مرندی، لیبروی ملی‌پوش تیم والیبال بانک سرمایه در واکنش به برخی انتقادات مبنی بر پیوستنش به این تیم اظهار داشت: پولی را که از بانک سرمایه گرفته‌ام، می‌توانستم از دیگر تیم‌های لیگ هم بگیرم، اما دلم می‌خواست حضور در جام باشگاه‌های جهان را تجربه کرده و امتیازات و افتخارات آن را در کارنامه ورزشی‌ام اضافه کنم.

پرونده حضور تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در رقابت‌های لیگ برتر بسته شد.

تیم بانوان بانک سرمایهچندی پیش خبرهایی منتظر شد که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال بانوان که نماینده ایران در جام باشگاه‌های والیبال آسیا بود، ممکن است جایی در تیم‌های حاضر در لیگ برتر فصل آینده نداشته باشد. این تیم که کانونی برای تجمع ستاره‌های والیبال بانوان ایران شده بود، شرایطی کاملاً نامشخص دارد. برخی مدیران بانک سرمایه نسبت به تیمداری در بخش بانوان اعتقادی ندارند.

دریافت کننده قدرتی فصل گذشته تیم والیبال شهرداری ارومیه با عقد قراردادی به بانک سرمایه پیوست.

میرزاجانپورمجتبی میرزاجانپور صبح امروز (یک‌شنبه) با عقد قراردادی به تیم بانک سرمایه ملحق شد. دریافت کننده قدرتی و ملی‌پوش فصل گذشته تیم والیبال شهرداری ارومیه برای تقویت پست دریافت در تیم بانک سرمایه به جمع شاگردان مصطفی کارخانه ‌اضافه شد.

مهدی مرندی لیبروی تیم ملی والیبال و فصل گدشته پبکان به تیم بانک سرمایه پیوست.

مهدی مرندیمرندی که فصل گذشته در تیم رقیب یعنی پیکان عضویت داشت امروز با حضور در هیئت والیبال تهران قرارداد خود را با تیم بانک سرمایه به ثبت رساند.

کاپیتان تیم والیبال بانک سرمایه پس از حضور 48 ساعته در سایپا بار دیگر به تیم سابقش بازگشت.

مهدی مهدویمهدی مهدوی، پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران چند روز پیش با عقد قراردادی راهی تیم والیبال سایپا شد، اما او خیلی زود از انتخابش پیشمان شد و به تیم سابقش بازگشت. وی با حضور در باشگاه بانک سرمایه و توافق مجدد با این تیم یک سال دیگر در جمع بانکی‌ها حضور خواهد داشت.

مديرعامل باشگاه فرهنگي ورزشي بانک سرمايه گفت: در مسابقات جام باشگاه هاي آسيا مشکلي از نظر نفرات اعزامي نداشتيم.

سعادت منداحمد سعادتمند اظهارداشت: در اعزام تیم های والیبال بانک سرمایه به رقابت های والیبال جام باشگاه های آسیا در ۲ بخش بانوان و آقایان طبق برنامه عمل کردیم و هیچ یک از آن ها جزو نیروهای مازاد نبودند.

لوکاش ژیگادلو که عنوان بهترین پاسور آسیا را به خود اختصاص داد، ترجیح می دهد با بانک سرمایه در جام باشگاه های جهان بماند.

ژیگادلولوکاش ژیگادلو که عنوان بهترین پاسور آسیا را به خود اختصاص داد، ترجیح می دهد با بانک سرمایه در جام باشگاه های جهان بماند. پاسور لهستانی تیم والیبال بانک سرمایه که در جام باشگاه های آسیا نیز عنوان “بهترین پاسور” را به خود اختصاص داد، در مورد برنامه های آتی خود گفت: از چند باشگاه اروپایی و حتی تیم اول لیگ لهستان پیشنهاد دارم اما ترجیح دادم با سرمایه در جام باشگاه های جهان حضور پیدا کنم و این یک ایده برای من بود.

احمد سعادتمند گفت: ما در آستانه رقابت هاي جام باشگاه هاي آسيا هستيم و الآن زمان خوبي براي مطرح کردن پيشنهاد خارجي به عبادي پور نبود.

احمد سعادتمند

مدیر عامل باشگاه بانک سرمایه گفت: حضور موفق در رقابت های جام باشگاه های آسیا در شرایط کنونی از اولویت های اصلی ما است و نمی خواهیم با توجه به چنین مواردی تمرکز بازیکن را برهم خورد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه