اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه خاتم اردکان

والیبال ایران: کاپیتان تیم والیبال شهرداری تبریز که در نیم فصل دوم از جمع تبریزی ها جدا شد، خاتم اردکان را به عنوان مقصد جدید خود انتخاب کرد.

علیرضا بهبودی و عادل بناکاربه گزارش والیبال ایران؛ علیرضا بهبودی پاسور و کاپیتان سابق تیم والیبال شهرداری تبریز پس از کش و قوس های فراوان سرانجام از جمع تبریزی ها جدا شد و خاتم اردکان را به عنوان مقصد جدید تیم خود انتخاب کرد.

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان تا شروع نیم فصل دوم برخی سرعتی‌زن‌های خود را در اختیار ندارد.

ولی نورمحمدیبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ مهرداد بابایی و ولی نورمحمدی سرعتی‌زن‌های تیم والیبال خاتم اردکان به علت مصدومیت تا نیم فصل دوم لیگ برتر نمی‌توانند این تیم را همراهی کنند.

والیبال ایران: تمرینات تیم والیبال خاتم اردکان پس از چند روز تعطیلی از سر گرفته شد و این در دیدار هفته ششم مقابل بانک سرمایه به میدان خواهد رفت.

تیم والیبال خاتم اردکانبه گزارش والیبال ایران؛ پس از شکست خانگی دور از انتظار تیم والیبال خاتم اردکان در هفته پنجم لیگ برتر والیبال مقابل جوانان کاله آمل، مسئولان باشگاه خاتم تصمیم به تعطیلی تیم گرفتند و بازیکنان را به خانه و شهر خود فرستادند تا در این خصوص تصمیم گیری شود.

والیبال ایران: پس از شکست شب گذشته تیم والیبال خاتم اردکان برابر کاله مازندران نماینده اردکان در آستانه انحلال قرار گرفت.

تیم والیبال خاتم اردکانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال خاتم اردکان عصر روز گذشته (چهارشنبه) در چارچوب هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در خانه به مصاف کاله مازندران رفت و در پایان با حساب 3 بر صفر مغلوب تیم جوان بهروز عطایی شد.

والیبال ایران: به نظر می رسد کادرفنی تیم والیبال آرمان ورزشی اردکان از جذب دیمیتروف، پاسور بلغاری این فصل خود پشیمان شده است.

دوبرومیر دیمیتروفبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال آرمان ورزش اردکان که چندی پیش دوبرومیر دیمیتروف پاسور جوان بلغارستانی را جذب کرده و با این بازیکن در رقابت های جام 4 جانبه تهران نیز حاضر شده بود، از خرید این بازیکن پشیمان شد.

والیبال ایران: تیم والیبال آرمان ورزشی اردکان برای شرکت در لیگ برتر فصل 95 یک پاسور بلغاری به خدمت گرفت.

دوبورمیر دیمیتروفبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال آرمان ورزشی اردکان که امسال دومین حضور خود در رقابت های لیگ برتر والیبال را تجربه می کند با یک پاسور بلغاری به نام دوبورمیر دیمیتروف به توافق رسید.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه