اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


باشگاه خاتم اردکان

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران با شکست 3 بر یک خاتم اردکان راهی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر شد..

والیبال ایران: سرمربیان دو تیم پیکان و خاتم اردکان پس از برگزاری اولین بازی خود در چارچوب مرحله نخست پلی آف لیگ برتر به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

پیمان اکبری و میرحسینیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ در اولین دیدار از چارچوب هفته نخست مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال دو تیم پیکان تهران و خاتم اردکان از ساعت 15 عصر امروز در خانه والیبال تهران به مصاف هم رفتند و در پایان شاگردان پیمان اکبری موفق به غلبه بر میهمان اردکانی خود شدند.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال پیکان تهران در نخستین دیدار پلی آف لیگ برتر با حساب 3 بر یک از سد خاتم گذشت..

والیبال ایران: بازی دو تیم پیکان و خاتم اردکان با نتیجه 2 بر صفر به سود پیکان تهران در حال پیگیری می باشد.

سعید معروف و علیرضا بهبودیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از ساعت 15 عصر با برگزاری دیدار تیم های پیکان تهران و خاتم اردکان در خانه والیبال آغاز شده است.

والیبال ایران - سرمربی تیم خاتم اردکان گفت:  باشگاه پیکان در واقع برند والیبال ایران در آسیا به شمار می‌رود و در دهه اخیر همواره بر روی سکو بوده است/ اگر فردا روز متوسط پیکان و روز عالی تیم ما باشد می‌توانیم به حریف پیروز شویم.

عباس میرحسینیبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، عباسعلی میرحسینی سرمربی تیم خاتم اردکان در مورد بازی برابر تیم با سابقه پیکان در پلی‌آف لیگ برتر والیبال اظهار کرد: خوشبختانه در بازی فردا (چهارشنبه) نه مصدوم داریم و نه محروم. به نظرم از نظر تیم بودن و آمادگی در بهترین شرایط هستیم. این روند خوب از هفته‌های پایانی دور مقدماتی آغاز شد و معتقدم در دور برگشت جزو چند تیم خوب لیگ بودیم. بازیکنان هم کاملا متحد هستند و بازی خوبی را برابر پیکان به نمایش می‌گذاریم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان با شکست 3 بر صفر صالحین ورامین راهی پلی آف شد.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکان در دیداری خانگی با نتیجه 3 بر صفر مقتدرانه از سد شهرداری اراک گذشت.

پشت خط زن تیم والیبال خاتم اردکان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: 3 بازی باقیمانده ما با حریفان مستقیم ما خواهد بود و همه چیز به بازی های رو در رو بستگی دارد که اگر بتوانیم پیروز شویم ان شالله به پلی آف صعود خواهیم کرد.

محمدرضا سلیمانی در گفتگو با والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران، محمدرضا سلیمانی بازیکن تیم خاتم اردکان در پایان بازی تیمش مقابل سایپا که با شکست 3 بر 2 همراه شد به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار نزدیکی بود، هر دو تیم برای کسب پیروزی تلاش کردند. سایپا با توجه به اینکه چند هفته ای پبروز نشده بود به دنبال کسب پیروزی بود و تیم ما هم به دنبال حضور در پلی آف است.

عکس والیبال

والیبال ایران: در نخستین مسابقه هفته نوزدهم سایپا با حساب 3 بر 2 از سد خاتم اردکان گذشت.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم والیبال خاتم اردکانی در دیدار نفسگیر خانگی با حساب 3 بر 2 به سختی از سد پارسه تهران گذشت.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه