جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین اخبار و حواشی مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران

والیبال ایران: لیبرمن کریستوفر آگامز اورانگو با عقد قرارداد رسمی به تیم والیبال پیکان تهران پیوست.

 لیبرمن کریستوفر آگامز اورانگوبه گزارش والیبال ایران از باشگاه پیکان، عصر دیروز لیبرمن کریستوفر آگامز اورانگو پشت خط زن سابق تیم ملی کلمبیا با حضور در باشگاه پیکان و مذاکره با شیعی مدیر عامل باشگاه با عقد قراردادی یک ساله به عضویت تیم والیبال پیکان در آمد.

تیم‌های شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز در دیدار های پیش فصل به مصاف هم رفتند.

دیدار شهرداری ارومیه و شهرداری تبریزدر آستانه لیگ برتر والیبال برتر مردان ۹۶ طی دو روز گذشته ارومیه و سالن الغدیر میزبان بازی‌های دوستانه بین دو تیم آذربایجانی شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز بود. این دیدارها که در چند سال اخیر از طرف مسئولان این دو تیم مرسوم شده است با برگزاری دو بازی اول به پایان رسید. بازی اول دو تیم با برتری ۳ بر ۲ شهرداری تبریز همراه بود تا گام اول را یاران عادل بناکار محکم بردارند، اما در ادامه یاران ساسان خداپرست، مربی جوان ارومیه‌ای‌ها که اولین تجربه سرمربیگری در لیگ برتر را تجربه می‌کند نتیجه بازی را ۳ بر یک به نفع ارومیه به پایان بردند.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبد گفت: حضور نماینده گنبد در فصل جدید لیگ برتر والیبال قطعی شد.

والیبال گنبدابراهیم غفاری اظهار کرد: طی جلساتی که در این مدت با مسئولان فدراسیون والیبال داشتیم به آنها گفتیم که حضور تیمی از گنبد در لیگ برتر والیبال به نفع این شهرستان و حتی والیبال کشور است.

هیات رئیسه فدراسیون والیبال در نشست 20 شهریورماه خود مصوباتی برای افزایش جذابیت لیگ برتر والیبال مردان داشت.

لیگ برتر والیبالنشست هیات رئیسه فدراسیون والیبال روز دوشنبه 20 شهریورماه در دفتر دکتر داورزنی در وزارت ورزش و جوانان برگزار شد. در این نشست بر اساس پیشنهاد سازمان لیگ و برای افزایش جذابیت لیگ برتر والیبال موارد زیر تصویب شد:

والیبال ایران: سیمون پیتر ژان وندی ورده مدافع ميانى تيم ملى واليبال بلژيك رسما به تيم پیکان تهران پيوست و قرارداد رسمى خود را با حضور در اين باشگاه به ثبت رساند.

سیمون پیتر ژان وندی وردهبه گزارش پایگاه خبری، آموزشی والیبال ایران و به نقل از باشگاه پیکان، عصر دیروز سیمون پیتر ژان وندی ورده بازیکن سرعتی تیم ملی والیبال بلژیک با حضور در باشگاه پیکان و مذاکره با شیعی مدیر عامل باشگاه با عقد قراردادی یک ساله به تیم والیبال این باشگاه پیوست . وندی ورده بازیکن 28 ساله بلژیکی بعد از امضا قرارداد با پیکان گفت : تیم والیبال پیکان یک تیم بین المللی است و امیدوارم که بتوانم با کمک سایر بازیکنان مقام قهرمانی لیگ و بعد از ان قهرمانی آسیا را کسب کنیم.

مدافع میانی تیم ملی والیبال ایران در فصل جدید لیگ برتر، پیراهن تیم شهرداری ساری را بر تن می کند.

مسعود غلامیمسعود غلامی که در فصل گذشته برای پیکان بازی می کرد، ابتدا برای فصل جدید لیگ برتر با تیم باریج اسانس کاشان به توافق رسیده بود اما وقتی حضور این تیم در لیگ برتر منتفی شد، او هم بدون تیم ماند.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: نمیدانم چرا برخی تیم ها برای حضور در لیگ برتر از مسیر اصلی خود خارج می شوند؟

منوچهر پورحسنمنوچهر پورحسن گفت: برای حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال تنها نیاز به برگه تسویه حساب با بازیکنان و فدراسیون است و مدعیان شرکت در این مسابقات نباید خارج از اساسنامه رفتار کنند.

والیبال گنبد با سابقه بیش از ربع قرن حضور متوالی در لیگ برتر خطر حذف از این رقابت ها را احساس می کند.

والیبال گنبدفصل جدید رقابت‌های لیگ برتر والیبال باشگاه‌های کشور ۱۶ مهر با حضور ۱۲ تیم آغاز خواهد شد، تیم‌های پیکان، بانک سرمایه، کاله، سایپا، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری ساری، متین ورامین و پارسه، ۱۰ تیمی هستند که فصل گذشته در لیگ برتر والیبال باقی ماندند تا به همراه تیم‌های سپهر الکتریک قزوین و رعد پدافند اصفهان که به لیگ برتر صعود کردند، ۱۲ تیم فصل جدید این رقابت‌ها را تشکیل دهند.

تیم والیبال کاله آمل برای برگزاری اردویی تدارکاتی 22 شهریور راهی ترکیه خواهد شد.

کالهبا پایان یافتن رقابت‌های ملی در رده پایه تیم والیبال کاله آمل که اکثر بازیکنانش در این تیم‌ها حضور داشتند کار خود را برای حضور در رقابت‌های لیگ برتر به صورت جدی آغاز کرد. آملی‌ها تصمیم دارند برای رسیدن به آمادگی بیشتر و هماهنگی بالاتر اردویی را در ترکیه برگزار کنند.

پشت خط زن ملی پوش تیم بانک سرمایه گفت: علت رفتنم به تیم بانک سرمایه مسائل مالی نبود، بلکه می خواهم سطح فنی خود را در این تیم بالا ببرم.

رضا قرارضا قرا در پاسخ به این سوال که نگران نیستی در بانک سرمایه به ذخیره شهرام محمودی تبدیل شوی؟ اظهار داشت: در یک لیگ کامل، نمی توان گفت که در تمام مسابقات یک بازیکن همیشه بازی می کند. با توجه به شرایط بازی ممکن است هرکسی بازی کند و در نهایت هم مهم این است که تیم نتیجه بگیرد. وقتی تیم موفق شود همه بازیکنان در آن موفقیت سهیم هستند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه