جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار خارجی

تیم والیبال ورونا ایتالیا با حضور محمدجواد معنوی نژاد موفق به حضور در مرحله یک چهارم نهایی کاپ ایتالیا شد.

تیم والیبال وروناباشگاه ورونای ایتالیا که بازیکن جوان و با ارزشمند تیم ملی کشورمان محمد جواد معنوی نژاد را در اختیار دارد توانست میلان که بازیکنان بزرگی را برای حضور قدرتمندتر در فصل جدید جذب کرده بود را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی کاپ ایتالیا صعود کند تا حریف مودنا در این مرحله باشد.

شاگردان مارسلو مندز در تیم والیبال ساداکروزیرو فاتح سوپر کاپ برزیل شدند.

تیم والیبال ساداکروزیروقهرمان باشگاه های جهان توانست با شکست سه بر یک توباته بار دیگر قهرمان سوپرکاپ برزیل شود و مدال قهرمانی را بر گردن آویزد.

باشگاه یو پی سی ان (UPCN) آرژانتین مستر کاپ این کشور را از آن خود کرد.

باشگاه یو پی سی ان (UPCN)یو پی سی ان در دیدار فینال رقابت ها توانست باشگاه “لوماس” را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد و مستر کاپ آرژانتین را از آن خود کند.

دریافت کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: نیکلا گربیچ مربی با دانشی است و از اینکه در تیم ورونا زیر نظر او کار می کنم واقعا لذت می برم.

معنوی نژاد

محمدجواد معنوی نژاد که چند روز پس از پایان مسابقات جام قهرمانان بزرگ جهان راهی ایتالیا شد تا در تمرینات تیم جدیدش شرکت کند اظهار داشت: تمرینات با شرایط خوبی پیگیری می شود و در هر روز نوبت صبح وزنه می زنیم و در نوبت عصر به کار با توپ و مرور برنامه های تاکتیکی می پردازیم.

تیم والیبال اسکرا بلهاتف با حضور میلاد عبادی پور در مصافی دوستانه و تدارکاتی با حساب 3 بر 2 مغلوب یاستربسکی شد.

تیم والیبال اسکرابلهاتفتیم «اسکرا بلهاتوف» لهستان که در فصل جاری پلاس لیگا از حضور میلاد عبادی پور، ملی پوش والیبال ایران سود می برد در دیداری تدارکاتی، پیش از آغاز رسمی لیگ لهستان، مغلوب «یاستربسکی» شد.

باشگاه فنرباغچه توانست با شکست شاگردان کواچ فاتح سوپرجام باشگاه های ترکیه شود.

باشگاه فنرباغچهباشگاه فنرباغچه ترکیه موفق شد با شکست تیم عنوان دار هالک بانک با نتیجه ۱-۳ قهرمان مسابقات اسپور توتو یا همان سوپرجام  والیبال ترکیه در سال ۲۰۱۷ لقب بگیرد.

والیبال ایران: تیم والیبال اسکرابلهاتف با حضور میلاد عبادی پور موفق به کسب عنوان قهرمانی سوپر کاپ لهستان شد.

تیم والیبال اسکرابلهاتف با حضور میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال اسکرابلهاتف در حالی امشب در مسابقه فینال سوپر کاپ لهستان برابر زاکسا به میدان رفت که میلاد عبادی پور، دریافت کننده لژیونر تیم ملی کشورمان را در ترکیب اصلی خود داشت. 

فدراسیون والیبال لهستان در پی ناکامی های تیم ملی این کشور در رقابت های مختلف با هدایت فردیناندو دی جیورجی سرمربی معروف ایتالیایی، تصمیم گرفت همکاری خود را با این مربی قطع نماید.

دجورجیتصمیم اخراج سرمربی تیم ملی لهستان در پی جلسه میان دی جیورجی و نمایندگان فدراسیون والیبال لهستان گرفته شد. پس از این تصمیم، جاسیک کاسپرزیک سخنگوی فدراسیون والیبال لهستان عنوان کرد: سرمربی براین باور است که هیچ تصمیم اشتباهی تا کنون نگرفته است و با وجود بازیکنان خوب کنونی نیازی به تغییر نسل در والیبال لهستان وجود ندارد.

میخایلوف روس که توسط سرمربی بلوگوری مِسی والیبال خوانده شد بود در مقام پاسخ گفت: من مِسی نیستم.

میخایلوف ماکسیم میخایلوف ملی پوش تیم ملی روسیه و باشگاه بلوگوری بلوگرود این کشور که چندی پیش در پی قهرمانی تیم ملی روسیه در رقابت های والیبال قهرمانی قاره اروپا از سوی گنادی شیپولین سرمربی باشگاه بلوگوری مسی والیبال خوانده شده بود در پاسخ به این اظهار نظر گفت: من نه تنها مسی نیستم، بلکه در اندازه های دیگر ستارگان نیز نیستم.

والیبال ایران: میلاد عبادی پور، لژیونر کشورمان نخستین تمرینش را در تیم سرشناس اسکرابلهاتف لهستان برگزار کرد.

تمرین میلاد عبادی پور در تیم والیبال اسکرا لهستانبه گزارش والیبال ایران؛ میلاد عبادی پور، دریافت کننده جوان تیم ملی والیبال که عنوان برترین دریافت کننده جهان را نیز در اختیار دارد، پس از سفر روز گذشته خود به لهستان رسما تمرینات خود را در تیم اسکرابلهاتف استارت زد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه