اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه والیبال

امیر حیدری و مصطفی کارخانه عملکرد تیم‌ملی والیبال در لیگ جهانی را در کافه خبر مورد بررسی قرار دادند.

امیر حیدری و مصطفی کارخانه

تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی با مربیگری کولاکوویچ رتبه ای بهتر از یازدهم کسب نکرد و نتوانست به دور دوم لیگ جهانی صعود کند. در این میان نوع بازی تیم ملی و بازی بازیکنان مورد انتقاد کارشناسان قرار گرفت. امیر حیدری و مصطفی کارخانه مهمان کافه خبر بودند و نگاهی به عملکرد تیم ملی و اتفاقات حاشیه ای داشتند که در ادامه می خوانید:

دبیرفدراسیون والیبال گفت: قبول دارم تیم ملی در رقابت های لیگ جهانی والیبال بسیار ضعیف کار کرد اما عده ای با چند باخت فقط به دنبال تاختن به این تیم هستند و عملکرد چندین ساله بازیکنان را زیر سوال می برند.

افشاردوستمحمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال درباره نمایش ضعیف ملی پوشان والیبال ایران در مسابقات لیگ جهانی 2017 با مربیگری ایگور کولاکوویچ اظهار کرد: «متاسفانه تیم ملی از پتانسیل واقعی خود در این رقابت‌ها استفاده نکرد و همه ما و مردم ایران توقع داشتیم این تیم عملکرد بهتری در این رقابت‌ها داشته باشد اما این اتفاق رخ نداد به همین دلیل بلافاصله بعد از ورود تیم و کادرفنی جلسه‌ای با آنها خواهیم داشت و علت این نتیجه ضعیف را بررسی خواهیم کرد.»

یک کارشناس والیبال روز دوشنبه مهمترین گام برای برون رفت از روند ناکامی تیم ملی را تغییر نگرش مسئولان فدراسیون و سپس کادر فنی عنوان کرد و گفت: والیبال ایران نیاز به شوک دارد.

شاکریعلی شاکری روز دوشنبه با واکاوی زوایای مختلف ناکامی تیم ملی والیبال ایران در پنجمین حضورش در لیگ جهانی گفت: تیم های مطرح والیبال جهان پس از المپیک رو به جوانگرایی آوردند و برای چهار سال پیش رو برنامه ریزی کردند.

 

کارشناس و سرمربی سابق تیم ملی ب والیبال ایران،با تاکید بر اینکه باید با تزریق نیروی جدید و جوانگرایی در ترکیب تیم ملی انگیزه پیروز شدن در حد قابل توجهی افزایش یابد،گفت:ملی پوشان ایران همچنان توانمند هستند و اکنون زمان تاختن به آنان نیست.

شهنازی

ناصر شهنازی روز دوشنبه پس از پایان کار تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی سال 2017 با کسب رتبه یازدهم در بین دوازده تیم و سه باخت سنگین و دور از انتظار در هفته سوم این رقابت ها گفت:‌ مهم ترین اصل در یک تورنمنت یا مسابقه، قدرت بدنی و هدف گذاری است و والیبال ایران نیز همچون سایر تیم ها در لیگ جهانی باید مشخص کند با چه هدفی در این رقابت ها شرکت می کند.

مربی سابق تیم والیبال ب ایران، با اشاره به ناکامی ملی پوشان والیبال از صعود به مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال و شکست های سنگین و دور از انتظار در مقابل تیم های آمریکا و لهستان در هفته سوم این رقابت ها،گفت: در طول مسابقات لیگ جهانی نیاز به جوانگرایی و حضور بازیکنان جدید به خوبی در تیم بزرگسالان احساس شد.

مهرگان

جواد مهرگان روز یکشنبه در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال ایران در لیگ جهانی، گفت: به طور کلی سرمربی تیم ملی ایران با توجه به اینکه دو ماه از حضورش در ایران می گذرد، در ابتدا به دنبال شناخت تیم ملی است تا پس از آن در بخش های مورد نیاز به دنبال جوانگرایی باشد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت:‌ ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران هنوز به شناخت کافی از بازیکنان نرسیده و باید به وی فرصت بیشتری داده شود.

کارخانهمصطفی کارخانه روز یکشنبه گفت: ایران در رقابت های لیگ جهانی والیبال مقابل تیم هایی بازی می کند که جزو 12 تیم برتر جهان هستند و به لحاظ تجربه و قدرت بالاتر از ایران ایستاده اند.

 جبار قوچان‌نژاد گفت: کادرفنی باید به جوانان تیم میدان دهد و ترس از باختن و عدم صعود را کنار بگذارد چرا که تیم ملی فعلا با بزرگان هم نتیجه نگرفته است و در این شرایط بهتر است که میدان را به بازیکنان کم تجربه بدهیم.

تیم ملی والیبالجبار قوچان نژاد درباره نتایج تیم ملی والیبال ایران در ادامه رقابت‌های لیگ جهانی والیبال 2017 گفت: «‌تیم ملی ایران تاکنون 7 بازی انجام داده است که از این تعداد بازی 3 پیروزی به دست آورده است و به نظرم نتیجه بدی نیست البته که ایده‌آل هم نیست و ضعف ها و اشکالاتی هم از بعد فنی و هم حاشیه ای در تیم ملی وجود دارد.»

ملی پوش پیشین والیبال ایران گفت: کولاکوویچ نمره خوبی تا الان گرفته است ولی باید به او زمان داد تا تیم را برای المپیک ۲۰۲۰ آماده کند.

رضا دامغانی

رضا دامغانی، ملی‌پوش پیشین والیبال ایران اظهار داشت: کارشناسان والیبال در جلسه کارگروه این رشته به همراه سرپرست فدراسیون، فعالیت‌های تیم ملی را هدف‌گذاری می‌کنند. یکی از وظایف ما این است که افکار عمومی را برای هدف‌گذاری فدراسیون آشنا کنیم تا در المپیک 2020 توکیو، تیمی در شأن ایران داشته باشیم. با این حال همه دوست دارند در مسابقات، علاوه بر جوانگرایی، برنده هم بشویم.

گزارشگر دیدار والیبال ایران-آرژانتین به سوالاتی درباره عملکرد تیم ملی و ادامه بازی‌های لیگ جهانی پاسخ داد.

محتشمیان

هفته دوم لیگ جهانی با برد ایران مقابل آرژانتین ختم به خیر شد. بازیکنان تیم ایران در این بازی شروعی خوب داشتند ولی ست سوم وچهارم را از دست دادند تا تیم ملی ایران از این برد شیرین تنها دو امتیاز کسب کند و در رده ششم جدول لیگ جهانی جای بگیرد. این پایان خوش گرچه کام هوادارن را حسابی شیرین کرد اما با انتقادهایی از عملکرد تیم ملی و عملکرد نه چندان مطلوب بعضی از باسابقه های والیبال ایران همراه بود. جواد محتشمیان گزارشگر این دیدار حساس یکی از افرادی بود که حین گزارشش بعضی از این انتقادات را مطرح کرد. این کارشناس رشته والیبال حسابی از عملکرد جوان ترهای تیم تمجید کرد و حتی در بخشی از گزارشش درباره معنوی نژاد گفت او یک تنه جلوی 6بازیکن آرژانتین ایستاده است. گفت و گو با جواد محتشمیان درباره بازی های گذشته تیم ملی و شرایط تیم در جدول لیگ جهانی را در ادامه می خوانید.

کارشناس والیبال گفت: غیبت موسوی در ترکیب تیم ملی در لیگ جهانی تاثیر منفی می‌گذارد.

تیم ملی والیبال

تیم ملی والیبال ایران در دور اول رقابت‌های لیگ جهانی والیبال باید در سه روز متوالی به مصاف برزیل، ایتالیا و لهستان برود. والیبالیست‌های ایران در حالی چندمین حضور خودشان را در لیگ جهانی سپری می‌کنند که در دوره‌های قبل با مربیانی مانند ولاسکو، کواچ و لوزانو نتایج خوبی را کسب کردند و در این دوره امیدوار هستند که بتوانند با کولاکوویچ دست به افتخار دیگری برای والیبال ایران بزنند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه