جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


مصاحبه والیبال نشسته

والیبال ایران: هادی رضایی در پایان پنجمین مرحله از تمرینات تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران به تشریح آخرین وضعیت ملی پوشان و همچنین بیان اهداف تیم ملی پرداخت.

تیم ملی والیبال نشسته مردان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هادی رضایی، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران در پایان پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی با ابراز رضایت از شرایط ملی پوشان گفت: پنجمین مرحله تمرینات تیم ملی در حالی پایان یافت که از 23 ملی پوش دعوت شده، سه نفر حذف شدند و برای اردوی بعدی که پس از ماههای محرم و صفر برگزار می شود، با 20 نفر تمرینات را پیگیری می کنیم.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران به ارائه توضیحاتی در خصوص رقابت های والیبال نشسته قهرمانی باشگاه های جهان در مشهد پرداخت.

هادی رضایی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در نشست خبری صبح امروز فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین که با حضور اصحاب رسانه و مطبوعات برگزار شد، هادی رضایی پیرامون میزبانی ایران برای مسابقات والیبال نشسته قهرمانی باشگاههای جهان، مطالبی را ارائه نمود.

فرید صائبی، سرمربی تیم والیبال نشسته گسترش فولاد تبریز در خصوص قهرمانی این تیم در رقابت های نیم فصل لیگ برتر والیبال نشسته گفت: کیفیت لیگ برتر افزایش یافته اما سطح داوری ها هنوز جای پیشرفت و بررسی دارد.

فرید صائبی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی تیم ملی والیبال نشیته کشورمان که 4 سال است هدایت تیم گسترش فولاد تبریز را بر عهده دارد پس از قهرمانی با این تیم در دور رفت مسابقات لیگ برتر والیبال نشسته گفت: طی دوره های مختلف برگزاری لیگ برتر، این دو تیم رقابت تنگاتنگی با هم داشته اند و هر دو مدعی عنوان قهرمانی هستند، در رقابت های نیم فصل امسال برای اولین بار توانستیم عنوان قهرمانی را از آن خود کنیم و این اتفاق انگیزه های بازیکنان را برای قهرمانی بسیار بالاتر برده، هرچند که راه زیادی در پیش داریم.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران گفت: نسیت به دور قبلی بازی های آسیایی با تیم جوانتری شرکت می کنیم؛ عراق و چین رقبای اصلی ما هستند.

فرید صائبی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه طالاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران، در حاشیه برگزاری هفتمین مرحله اردوی این تیم برای شرکت در مسابقات والیبال نشسته بازی های آسیایی اینچئون با ابراز رضایت از اردوی اردبیل گفت: برگزاری این مرحله از تمرینات آماده سازی با آرامش خاصی همراه بود و کلیه ورزشکاران و کادر فنی بسیار متمرکز عمل کردند.

سرمربی جدید تیم ملی والیبال نشسته گفت: برای مسابقات آسیایی اینچئون 30 تا 40 تیم  دستخوش تغییر و تحول شده است؛ تعدادی از بازیکنان را برای نخستین بار به تیم ملی دعوت کرده ایم.

فرید صائبی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فرید صائبی سرمربی جدید تیم ملی والیبال نشسته مردان کشورمان که به تازگی جانشین هادی رضایی شده است؛با اشاره به اردوهای در نظر گرفته شده برای حضور در بازی های پاراآسیایی گفت: تا زمان  اعزام به کره، 4 مرحله اردو در نظر گرفته شده که در حال حاضر اولین مرحله آن در حال برگزاری است و سه اردوی دیگر هر 12 روز یکبار برگزار خواهند شد.

رئیس کمیته ملی المپیک ایران پس از قهرمانی تیم والیبال نشسته کشورمان گفت: در ورزش جانبازان و معلولان ظرفیت بالایی داریم.

کیومرث هاشمیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، کیومرث هاشمی پس از قهرمانی ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد در جمع خبرنگاران اظهارداشت: ایران در ورزش جانبازان و معلولان ظرفیت بالایی دارد، به ویژه در والیبال نشسته و در مسابقات مشهد بانوان ما نیز نشان دادند که ظرفیت جهانی شدن دارند.

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: از عنوان قهرمانی جهان خود در مسابقات لهستان دفاع خواهیم کرد.

داوود علی پوریان کاپیتان والیبال نشستهداوود علی پوریان پس از قهرمانی تیم ملی ایران در مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران اظهار داشت: مسابقات قهرمانی آسیا برای ما بیشتر جنبه تدارکاتی داشت تا تیم برای مسابقات قهرمانی جهان در لهستان آماده شود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ایران گفت: مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه برای ما جنبه تدارکاتی داشت و از جوانانمان در این مسابقات استفاده کردیم.

هادی رضایی
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، هادی رضایی پس از شکست تیم ملی قزاقستان و کسب قهرمانی مسابقات والیبال نشسته آسیا و اقیانوسیه در سالن شهید بهشتی مشهد اظهارداشت: در این مسابقات از جوانان خود استفاده کردیم تا بتوانند تجربه بیشتری کسب کنند، این مسابقات جنبه تدارکاتی برای آماده سازی تیم جهت شرکت در مسابقات جهانی لهستان داشت و قهرمانی برای ما چندان مهم نبود.

 

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته قزاقستان گفت: از بازی که مقابل ایران انجام دادیم راضی هستم و خوشحالم که توانستیم 23 امتیاز از این تیم در یک ست بگیریم.

سرمربی والیبال نشسته قزاقستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، "تاخایف بایرجان" پس از شکست تیمش در مقابل ایران در فینال مسابقات والیبال نشسته قهرمانی آسیا در سالن شهید بهشتی مشهد اظهار داشت: در وقت دوم مسابقه توانستیم پا به پای تیم ایران که دارای کیفیتی بالاست پیش برویم و با نتیجه 25 بر 23 شکست خوردیم که نتیجه خوبی برای ما بود.

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته کشورمان گفت: بازی خوبی را مقابل چین انجام دادیم و حقمان پیروزی بود.

هادی رضایی والیبال نشسته

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هادی رضایی ادامه داد: تیم چین یکی از تیم های قدرتمند آسیا به شمار می رود ولی با برنامه ریزی که انجام داده بودیم توانستیم در پایان این بازی پیروز باشیم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه