با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با مسئولین ورزشی والیبال

مدیر عامل پارسه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: صحبت از انحلال تیم ما منطقی نیست/ مجموعه ما هفته آینده مطالباتش را دریافت می کند و هر بازی به بازیکنان پرداختی هایی خواهد داشت/ با یک بانک معتبر مذاکراتی کردیم و در سال آینده با نام یک بانک در لیگ فصل بعد حضور خواهیم داشت.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مرتضی الله ورد مدیر عامل تیم پارسه که این روزها حواشی تیمش بیداد می کند بعد از شکست مقابل کاله مازندران گفت: ابتدا تشکر می کنم از 7 بازیکنی که امروز آمدند. باید بگویم که ما بدون مطالعه وارد گود نشدیم و تا این لحظه یک ملیارد تومن هزینه کردیم.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که دو تیم پارسه و هاوش گنبد در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال به میدان خواهند رفت.

سعید درخشندهبه گزارش والیبال ایران، سعید درخشنده رییس سازمان لیگ والیبال کشورمان در مورد بازی های امروز و آخرین وضعیت دو تیم پارسه و هاوش گنبد اظهار داشت: تکلیف انحلال پارسه هنوز مشخص نشده است. ما روز دوشنبه جلسه اضطراری داشتیم و مقرر شد بازیکنان تیم پارسه در مسابقه امروز حاضر شوند.

والیبال ایران - مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: لازم باشد در پست پشت خط زن بازیکن خارجی به خدمت می گیریم/ مبلغ بدهی شهرداری ارومیه به فدراسیون یک میلیارد و 800 میلیون تومان است.

احد یوسفیبه گزارش والیبال ایران؛ عصر امروز احد یوسفی، مدیرعامل لاشگاه شهرداری ارومیه در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: جذب امین علوی به عنوان یار آزمایشی در پست پشت خط زن به جای 'اولی پکا' با نظر مساعد سرمربی تیم انجام شده است. این بازیکن از روز گذشته تمرین های خود را در ارومیه آغاز کرده است و در صورت جلب اعتماد کادر فنی به ترکیب نهایی تیم اضافه می شود.

والیبال ایران - رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال گفت: متاسفانه برخي از داوران نمي دانند كه از كارت هاي زرد و قرمز خود چه زماني بايد استفاده كنند.

امیدوار حاتمیبه گزارش والیبال ایران؛ امیدوار حاتمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال در خصوص اعتراض مربیان بر عملکرد خط نگه داران در رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در مورد خط نگهداران برنامه داريم و احتمالا در بين نيم فصل جلسه اي براي آنان در يكي از استان ها خواهيم داشت.

والیبال ایران - مدیر فنی تیم های سایپا گفت: تیم والیبال سایپا به مرور هویت تیمی خود را پیدا می کنند  و روند روبه رشد آن تدوام خواهد داشت.

حسین علی مهرانپوربه گزارش والیبال ایران؛ حسینعلی مهرانپور، مدیر فنی تیم های والیبال سایپا گفت: نارنجی پوشان پس از غافلگیری در برابر صالحین ورامین و قبول شکست، به خوبی شرایط تیمی خود را بازیابی کردند و در نهایت موفق شدند در دیدار سخت و مقابل هواداران پرشور گنبدی تیم هاوش را مغلوب کنند.

والیبال ایران - رئیس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: هرچند بسیار دیر شده است اما هنوز امیدی به پیدا کردن اسپانسر و تیم داری در لیگ برتر داریم/ احتمال حضور نماینده مشهد در لیگ دسته یک 50 درصد است/ دغدغه خانواده والیبال خراسان را درک کرده و سخت در تلاشیم.

جواد فخاربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در حالی که تنها 10 روز تا آغاز رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور باقی مانده است، استان خراسان رضوی که سالیان دراز همواره در این رقابت ها نماینده داشته و یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود، هنوز تیمی را در مسابقات ثبت نام نکرده است و این موضوع علاقه مندان به والیبال در این استان را به شدت نگران کرده است. به منظور بررسی دقیق شرایط گفتگویی تفصیلی با جواد فخار، رئیس هیات استان خراسان انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

رییس هیئت والیبال استان خراسان رضوی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تا این لحظه هنوز اتفاق مثبتی رخ نداده است و تکلیف تیمداری مشهد در لیگ امسال مشخص نیست.

جواد فخار به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، جواد فخار، رئیس هیئت والیبال استان خراسان رضوی در مورد آخرین وضعیت تیم داری مشهد در لیگ برتر والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: دو روز پیش با یکی از موسسات مالی و اعتباری جلسه ای برگزار کردیم و شرایط خودمان را اعلام کردیم، توافق اولیه صورت گرفت و منتظر هستیم تا هیئت مدیره این مجموعه در تهران جواب نهایی و قطعی را به ما اعلام کند.

رییس هیئت والیبال استان خراسان رضوی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: نگران هستیم چون زمانی زیادی برای یار گیری و انجام تمرینات پیش فصل باقی نمانده است.

phoca thumb l img 2747به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، جواد فخار رییس هیئت والیبال استان خراسان رضوی در مورد اخرین وضعیت حضور تیمی از مشهد در لیگ برتر والیبال و اسپانسری مجموعه کاسپین به خبرنگار والیبال ایران گفت: دوستان با نفوذ در استان مشغول مذاکرات هستند تا با مجموعه ای همکاری داشته باشیم که بتواند تا آخر به تعداتش عمل کند.

والیبال ایران - پزشک تیم ملی والیبال ایران گفت: از فردا هر 16 بازیکن حاضر در اردوی تیم ملی والیبال بدون هیچ مشکل و موردی خاصی یکپارچه تمرین خواهند کرد.

سیامک افروزیبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دکتر سیامک افروزی پزشک تیم ملی والیبال ایران در خصوص آخرین وضعیت بازیکنان حاضر در اردوی تیم ملی گفت: با توجه به استراحت 5 روزه، بازیکنان با شادابی کامل در تمرینات حاضر شدند و اکثرا در شرایط خوبی هستند.

سرپرست تیم ملی والیبال بانوان در گفتگو با والیبال اظهار داشت: با حضور چیچیچ روحیه و انگیزه بازیکنان افزایش یافته است / فرصتی برای مربیان جوان ایجاد شده تا راه صدساله را یک شبه طی کنند.

فریبا سلیمانیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال بانوان ایران با هدایت مایدا چیچیچ خود را برای حضور شایسته در مسابقات کنفدراسیون زنان آسیا آماده می کند. فریبا سلیمانی سرپرست این تیم درباره وضعیت اردوها به خبرنگار والیبال ایران گفت: شرایط اردویی بسیار مناسبی داریم، مربی خارجی ما توانسته ارتباط خوبی با بچه ها برقرار کند و از لحاظ روحی روانی و انگیزشی تاثیر مثبتی بر روی بازیکنان داشته است. به نظر من با نشاط ترین اردوی چند سال اخیر را داشتیم و امکانات خوبی برای ما فراهم شده است. از آقای داورزنی بسیار ممنونم که برای دختران کمپ تخصصی ایجاد کرده و تفاوتی بین ما و آقایان قائل نشدند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه