با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با مسئولین ورزشی والیبال

محمد جواد فانی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: شهر و استان ما هم شخصیت های بزرگی در مجلس و مسند های سیاسی و اجرایی دارد ولی ما هرگز حاضر نشده ایم اعتبار آنان را صرف تغییر رای کمیته انضباطی فدراسیون، چینش و چرخش های برنامه سازمان لیگ کنیم ولی انصافا آیا حق ما نبود که خواهان گزینش داوران و ناظران قوی باشیم ؟

کاله آملبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ مدیر باشگاه ورزشی کاله مدعی است در روز که تماشاگران ارومیه تیم جوان کاله را مورد تشویق قرار داده بودند و جامعه فهیم والیبال شاهد مبارزه مردانه بازیکنان مازنی بودند داوران سر تیم ما را بریدند، مهندس محمد جواد فانی مدیر عامل باشگاه ورزشی کاله آمل بعد از شکست سه بر دو کاله مقابل شهرداری ارومی با اشاره به توپ هایی که با فاصله های قابل رویت کنار زمین تیم کاله فرود آمد و یا توپ حساسی که با ارتفاع زیاد از بالای دستان بازیکنان کاله راهی خارج شد اما پرچم همیشه بالای داوران خط به ضرر تیم میز بان  زده می شد، افزود: واقعا حتی یکبار اعتراض تیم کاله وارد نبوده است؟ و  اصولا چرا فقط یک مرتبه هم شده سرداور، رای خط نگه داران را رد نکرد؟

مدیرعامل شرکت رایکا در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: برگزاری والیبال در برف یک کار تیمی بود و فدراسیون والیبال، بانک سرمایه، باشگاه فرهنگی ورزشی سرمایه و دیگر مسئولین با کمک هم این مسابقات را برگزار کردند.

تفته مدیرعامل شرکت رایکابه گزارش والیبال ایران، حمیدرضا تفته مدیر عامل شرکت رایکا توسعه کیش و بهره‌بردار پیست بین‌المللی دیزین، در مورد برگزاری مسابقات والیبال در برف به خبرنگار والیبال ایران گفت: حدود دو ماه پیش مجموعه شرکت رایکا به این جمع بندی رسید که ورزش های زمستانی دیگری را علاوه بر اسکی در مجموعه بین المللی دیزین برگزار کند. والیبال در برف ورزشی بود که با آن از قبل آشنایی داشتیم و با مکاتباتی که با فدراسیون والیبال جهانی صورت گرفت آن ها شرکت چاکاتو را به عنوان نماینده خود و صاحب امتیاز این رشته معرفی کردند.

پور جلالی سرپرست تیم والیبال در برف بانک سرمایه و صدیقی نماینده شرکت چاکاتو در گفتگو با خبرنگار والیبال در مورد این تورنمنت سخن گفتند.

163A2304.jpgبه گزارش والیبال ایران، میثم پورجلالی سرپرست تیم اسنو والی در پایان تورنمنت 2 روزه والیبال در برف در مورد برگزاری این مسابقات به خبرنگار والیبال ایران گفت: باید از مجموعه تفریحی ورزشی دیزین و شرکت رایکا تشکر کنم که محیط بسیار مناسبی را برای برگزاری این تورنمنت بین المللی مهیا کرد. از فدراسیون والیبال نیز به دلیل حمایت و تلاش برای برگزاری این مسابقات سپاسگزارم.

سرپرست خانه والیبال تهران در گفتگو با والیبال ایران در خصوص حواشی اسکوربرد در خانه والیبال و همچنین شرایط برگزاری مسابقات والیبال در برف پاسخ داد.

984fcf68e1f256bc2bc0a6c1737289ba3.jpgبه گزارش والیبال ایران، میثم پورجلالی سرپرست خانه والیبال تهران در مورد حواشی ایجاد شده در مورد سیستم ویدئو چک و نمایشگر خانه والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: اسکوربرد مجموعه خانه والیبال و ویدئو چکی که در این سالن مورد استفاده قرار می گیرد هیچ گونه مشکلی نداشته و ندارد، اینکه ما در هفته آخر دور مقدماتی نتوانستیم تصاویر را به نمایش بکشیم به این دلیل بود که اسپک آقای غفور به دوربین های ما برخورد کرد و 2 دوربین از مدار خارج شد که با همکاری آقایان افجه ای و مدنی از واحد انفورماتیک فدراسیون والیبال و آقای مهندس محمدی از گروه فنی مجموعه خانه والیبال این مشکل رفع شده و در جریان دیدار های مرحله نخست پلی آف بدون هیچ خطا و به نحو احسنت ویدئو چک مورد استفاده قرار گرفت.

والیبال ایران - رئیس سارمان ساحلی ایران گفت: آمریکایی ها در تور جهانی کیش شرکت می کنند.

دکتر کسری غفوریبه گزارش والیبال ایران؛ کسری غفوری مدیر اجرایی تور جهانی کیش با اعلام این خبر به والیبال ایران گفت: آمریکایی ها حتی هتل خود را در کیش رزرو کرده اند و با یک سرپرست و یک فیزیوتراپ راهی ایران می شوند.

دبیر فدراسیون والیبال در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: پاسخ منفی استویچف به فدراسیون والیبال صحت ندارد. او برنامه های خود را در اختیار فدراسیون قرار داده است و این ما هستیم که باید در خصوص عملی شدن خواسته های او تصمیم گیری کنیم.

530597_838.jpgبه گزارش والیبال ایران، دکتر محمود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبال در مورد آخرین وضعیت مذاکره با گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی به خبرنگار والیبال ایران گفت: بارها اعلام کردیم که فدراسیون والیبال باید جواب نهایی را در مورد مذاکره با استویچف اعلام کند و ایشان شرایط مورد نظر خودشان را به فدراسیون والیبال اعلام کردند. اگر بتوانیم این شرایط را اجرایی کنیم کار را با ایشان آغاز خواهیم کرد و اگر هم نتوانیم به سراغ گزینه های دیگر خواهیم رفت. اکنون آقای کولاکویچ در تهران هستند و برنامه های خود را به فدراسیون داده و ما مشغول مذاکره با ایشان هستیم.

مدیر عامل پارسه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: صحبت از انحلال تیم ما منطقی نیست/ مجموعه ما هفته آینده مطالباتش را دریافت می کند و هر بازی به بازیکنان پرداختی هایی خواهد داشت/ با یک بانک معتبر مذاکراتی کردیم و در سال آینده با نام یک بانک در لیگ فصل بعد حضور خواهیم داشت.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مرتضی الله ورد مدیر عامل تیم پارسه که این روزها حواشی تیمش بیداد می کند بعد از شکست مقابل کاله مازندران گفت: ابتدا تشکر می کنم از 7 بازیکنی که امروز آمدند. باید بگویم که ما بدون مطالعه وارد گود نشدیم و تا این لحظه یک ملیارد تومن هزینه کردیم.

رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال اعلام کرد که دو تیم پارسه و هاوش گنبد در هفته هفدهم رقابت های لیگ برتر والیبال به میدان خواهند رفت.

سعید درخشندهبه گزارش والیبال ایران، سعید درخشنده رییس سازمان لیگ والیبال کشورمان در مورد بازی های امروز و آخرین وضعیت دو تیم پارسه و هاوش گنبد اظهار داشت: تکلیف انحلال پارسه هنوز مشخص نشده است. ما روز دوشنبه جلسه اضطراری داشتیم و مقرر شد بازیکنان تیم پارسه در مسابقه امروز حاضر شوند.

والیبال ایران - مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: لازم باشد در پست پشت خط زن بازیکن خارجی به خدمت می گیریم/ مبلغ بدهی شهرداری ارومیه به فدراسیون یک میلیارد و 800 میلیون تومان است.

احد یوسفیبه گزارش والیبال ایران؛ عصر امروز احد یوسفی، مدیرعامل لاشگاه شهرداری ارومیه در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: جذب امین علوی به عنوان یار آزمایشی در پست پشت خط زن به جای 'اولی پکا' با نظر مساعد سرمربی تیم انجام شده است. این بازیکن از روز گذشته تمرین های خود را در ارومیه آغاز کرده است و در صورت جلب اعتماد کادر فنی به ترکیب نهایی تیم اضافه می شود.

والیبال ایران - رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال گفت: متاسفانه برخي از داوران نمي دانند كه از كارت هاي زرد و قرمز خود چه زماني بايد استفاده كنند.

امیدوار حاتمیبه گزارش والیبال ایران؛ امیدوار حاتمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال در خصوص اعتراض مربیان بر عملکرد خط نگه داران در رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در مورد خط نگهداران برنامه داريم و احتمالا در بين نيم فصل جلسه اي براي آنان در يكي از استان ها خواهيم داشت.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه