با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با مربیان والیبال

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: اشتباهات ما مقابل تیم بانک سرمایه واقعا بچه‌گانه بود و بعید است دوباره تکرار شود.

مسعود آرماتبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات در مورد شکست 3 بر یک شاگردانش مقابل بانک سرمایه در بازی نخست مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: ما می‌دانستیم که با تیم پر مهره و خوب بانک سرمایه بازی داریم و دیدار سنگینی پیش روی ما است. تیم سرمایه از هر لحاظ بهتر از تیم ما بود. 

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: ما لیاقت حضور در فینال را داریم و در آنجا منتظر حریف‌مان خواهیم ماند.

مصطفی کارخانهبه گزارش والیبال ایران، مصطفی کارخانه در مورد پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل سایپا در بازی نخست مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: بازی با سایپا یکی از سخت‌ترین مسابقات ما بود، البته ما در هر دو بازی مرحله گروهی این تیم را با اختلاف زیاد شکست داده بودیم.

والیبال ایران - مربی تیم والیبال شهرداری ارومیه گفت: متاسفانه زمان لازم برای ریکاوری در اختیار نداشتیم و برنامه‌های آماده‌سازی ما به خوبی اجرا نشد.

عباس برقیبه گزارش والیبال ایران؛ عباس برقی پس از شکست 3 بر صفر تیمش مقابل پیکان تهران در بازی نخست مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر اظهار داشت: ما عصر یکشنبه بازی سنگینی مقابل کاله در شهر آمل برگزار کردیم و بعد از آن به تهران آمدیم، متاسفانه زمان لازم برای ریکاوری در اختیار نداشتیم و برنامه‌های آماده‌سازی ما به خوبی اجرا نشد.

والیبال ایران - پیمان اکبری گفت: ما عملکرد بسیار خوبی در این دیدار داشتیم ولی تیم ارومیه آمادگی همیشگی را به دلیل خستگی زیاد نداشت.

پیمان اکبریبه گزارش والیبال ایران؛ پیمان اکبری پس از برتری 3 بر صفر تیمش در نخستین بازی مرحله نیمه نهایی لیگ برتر گفت: شهرداری ارومیه تیم بسیار خوبی است و از کادر فنی باتجربه‌ای برخوردار هست، آنها بازی خوبی انجام دادند و با سختی زیاد به این مرحله رسیدند.

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: متاسفم که هنوز برخی بازیکنان در والیبال وجود دارند که به مربی حریف توهین می‌کنند.

مسعود آرماتبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات درباره پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل صالحین ورامین و صعود به نیمه نهایی لیگ برتر والیبال اظهار داشت: متاسفانه در بازی دوم اتفاقاتی در ورامین افتاد که حساسیت این بازی را بسیار زیاد کرد. در آنجا شیشه رختکن را شکستند و نارنجک به زمین پرتاب کردند. ما نیز 3 بر صفر در این بازی مغلوب شدیم ولی به تماشاگران ادای احترام کردیم و شکست خود را پذیرفتیم.

سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین گفت: از وقتی هدایت یک تیم لیگ برتری را به عهده گرفته‌ام، متوجه شدم که والیبال در این سطح چقدر کثیف است و واقعاً تاسف خوردم.

مجتبی عطاربه گزارش والیبال ایران، مجتبی عطار، سرمربی صالحین ورامین در خصوص شکست 3 بر 2 تیمش مقابل سایپا در بازی سوم پلی‌آف لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در ابتدا به بازیکنان سایپا به خاطر صعود به مرحله نیمه نهایی تبریک می‌گویم، ولی تبریک ویژه‌ای به بازیکنان خودم دارم که در هر بازی برای من سنگ تمام گذاشته‌اند. آنها با تمام وجودشان برای تیم بازی کردند.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین گفت: تمرینات خوبی را طی هفته اخیر پشت سر گذاشته و با تمام قوا برابر سایپا به میدان خواهیم رفت.

مجتبی عطاربه گزارش والیبال ایران، مجتبی عطار سرمربی تیم والیبال صالحین ورامین  در خصوص دیدار این تیم مقابل تیم والیبال سایپا اظهار داشت: اصلی ترین علت شکست ما در دیدار نخست خستگی بازیکنانمان بود چرا که ما طی 15 روز 5 مسابقه بسیار سنگین انجام دادیم و افت بدنی ما مسئله ای طبیعی بوده و منجر به شکست ما شد.

والیبال ایران: جلال لطیف زاده به عنوان مربی و مهیار حسینی، جواد فیروزپور، وحید نیکوفر و بهمن قلی پوری که به عنوان نمایندگان ایران در نخستین دوره مسابقات والیبال در برف به میدان رفتند از تجربه جدید خود سخن می گویند.

photo_2017-02-14_19-13-37.jpgبه گزارش والیبال ایران، مهیار حسینی بازیکن جوان تیم والیبال در برف بانک  سرمایه از چهره های پر فروغ این دوره از بازی ها بود. او در مورد برگزاری مسابقات اسنو والی به خبرنگار والیبال ایران گفت: تیم های ما یک روز قبل به دیزین آمد و این بازی ها را برای اولین بار تجربه کرد. یک نوبت صبح و یک نوبت عصر تمرین داشتیم و تنها با چند ساعت تمرین در این مسابقات حاضر شدیم.

رضا نائینی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: من و رسول خواجه کنار با یک تیم متشکل از امیر شوشتری زاده و بهنام توکلی در لیست ذخیره ها قرار داریم تا در صورت به وجود آمدن فضا در تور جهانی کیش به میدان برویم.

رضا نائینیبه گزارش والیبال ایران، رضا نائینی که به تازگی سکاندار تیم ملی والیبال ساحلی ایران در تور جهانی کیش شده است در خصوص این رقابت ها به والیبال ایران گفت: سه تیم از کشورمان در جدول اصلی تور جهانی کیش حضور خواهند داشت. این تیم ها شامل زوج رحمان رئوفی - بهمن سالم، آق محمد سلاق - حامد میرزاعلی و عباس پور عسگری - آرش وکیلی خواهند بود.

مربی تیم بانک سرمایه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: باید قوانین استفاده از ویدئو چک به صورت مکتوب در اختیار تیم ها قرار گیرد تا همه با آگاهی کامل در این مورد اظهار نظر کنند/ تا این لحظه تصمیمی برای دادن جواب مثبت به پیشنهاد تیم عراق نگرفتم.

محمدرضا تندروانبه گزارش والیبال ایران، محمدرضا تندروان مربی تیم بانک سرمایه در مورد برد سخت برابر تیم شهرداری تبریز و همچنین پیشنهاد تیم عراق به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی های پلی آف همیشه حساسیت بالایی دارد، تیم ها  22 هفته بازی کردند و اکنون وارد مرحله شدند که ساختار کاملا جدا و متفاوتی نسبت به مرحله قبل دارد. به نظر من لیگ تازه شروع شده و تیم ها با هر رده ای که در دور مقدماتی کسب کردند این شانس را برای خود قائل هستند که به جایگاه خوبی دست پیدا کنند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه