با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با بازیکنان والیبال

والیبال ایران: احسان حاجیلی دوجی که به دلیل اتهام به دوپینگ حدود 4 سال از حضور در میادین محروم شده است به دفاع از خود پرداخت و استفاده از هرگونه ماده ممنوعه را به شدت تکذیب کرد.

احسان دوجیبه گزارش والیبال ایران؛ صبح امروز غلامرضا نوروزی، دبیرکل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ(نادو) اعلام کرد که سه ورزشکار رشته‌های والیبال، فوتسال و وزنه برداری به اتهام استفاده از مواد ممنوعه و دوپینگ به مدت 4 سال از حضور در میادین محروم هستند.

والیبال ایران - دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: برنامه داشتم، خودم در ارومیه تمرین کنم تا آماده وارد اردوی تیم ملی شوم اما بازی در کاپ قطر کمک کرد تا تمرین گروهی وزنه را با بازیکنان تیم الریان انجام دهم. خیلی هم خوب بود.

میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران؛ میلادعبادی پور که برای حضور در رقابت‌های امیر کاپ راهی قطر شده بود، در این خصوص اظهار داشت: بازی در کاپ قطر تجربه خیلی خوبی بود. قبل از شروع اردوی تیم ملی لازم بود، دست به توپ شوم. خدا را شکر که با تمرین توپی، وزنه و بازی والیبال، برای اردو آماده شدم. حالا با شروع اردو دوباره روز از نو می شود و روزی از نو.

والیبال ایران: وقتی دیدم زمان زیادی برای استراحت دارم و از طرفی هم نمی‌خواستم دچار افت شوم و تصمیم گرفتم از این زمان درست استفاده کنم و به الریان پیوستم.

میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران؛ پس از پایان مسابقات لیگ برتر و پیش از آغاز اردوهای تیم ملی والیبال، میلاد عبادی پور به الریان قطر پیوست تا این تیم را در جام حذفی و جام امیر این کشور همراهی کند.

والیبال ایران: میلاد عبادی پور از سال 95 به عنوان بهترین سال شخصی و ورزشی که تا به حال تجربه کرده است نام برد.

میلاد عبادی پوربه گزارش والیبال ایران: میلاد عبادی پور در خصوص اتفاقات سال 95 گفت: در اوایل سال گذشته ازدواج کردم که اتفاق بزرگی برایم بود و زندگی ام را متحول کرد.

والیبال ایران - سرعتی زن تیم ملی واایبال ایران گفت: در حد اینکه آخر شب نگاهی به اخبار بیندازم از فضای مجازی استفاده می‌کنم و اینستاگرام خودم را شاید هر دو یا سه روز یکبار چک کنم.

محمد موسوی و خانوادهبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ سید محمد موسوی، سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران و تیم بانک سرمایه درخصوص کم شدن فعالیتش در فضای مجازی اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم از برخی واکنش ها اذیت نشدم چرا که مردم ما گاها رفتارهای عجیبی دارند که البته من خیلی درگیر آن نمی‌شوم. تغییر فاز بسیار بزرگی داشتم و کمی آرام‌تر و گوشه‌گیر شدم، شاید به دلیل بالا رفتن سنم باشد.

والیبال ایران: لیبروی سابق تیم ملی والیبال گفت: ترمه دخترم عید را خیلی دوست دارد و من هم کاری میکنم که به او خوش بگذرد.

فرهاد ظریف و دخترش ترمهبه گزارش والیبال ایران؛ فرهاد ظریف، لیبروی سابق تیم ملی والیبال ایران و باشگاه بانک سرمایه که در سال ۹۵ توانست عنوان قهرمانی را با تیم باشگاهی اش کسب کند، در خصوص تعطیلات نوروزی اظهار داشت: سال ها بود که تعطیلات کامل و به نوعی درست و حسابی عید را تجربه نکرده بودم و دائم در تمرینات تیم ملی بودم.

والیبال ایران _ پاسور تیم والیبال پیکان اظهار داشت: تجربه حضور در باشگاههای مختلف را دارم ، باید بگویم باشگاه پیکان تنها باشگاهی است که به معنای واقعی باشگاه است.

معروفبه گزارش والیبال ایران و به نقل از سایت باشگاه پیکان، سعید معروف پس از کسب مقام نایب قهرمانی با تیم والیبال پیکان در لیگ برتر والیبال باشگاههای ایران گفت: سال خوبی را پشت سر گذاشتم و به جرات می گویم با یک گروه فوق العاده کار کردم. ما یک تیم کامل بودیم که کمتر تیمی مثل اینجا را دیده بودم. رابطه و تعامل خیلی خوبی بین بازیکنان و کادر فنی برقرار بود. البته باید این نکته را اضافه کنم که این ارتباط خوب فقط به تیم منتهی نمی شد، بلکه این رابطه خوب در حدی به مراتب بالاتر از سطح مدیریت ارشد ایران خودرو تا مدیریت باشگاه برقرار بود که در نهایت به تیم و کادر فنی می رسید و اگر ما موفق بودیم به خاطر این تعامل خیلی خوب میان تمام عوامل بود.

والیبال ایران: مدافع ملی پوش بانک سرمایه پس از قهرمانی در لیگ برتر والیبال گفت: متاسفانه هم امسال و هم سال گذشته برخی به ما این کم‌لطفی را نسبت به تیم ما می‌کنند. هدف آن‌ها این است که ارزش قهرمانی ما را پایین بیاورند. ما خودمان می‌دانیم که سختی زیاد کشیدیم.

محمد موسویبه گزارش والیبال ایران؛ سید محمد موسوی پس از قهرمانی بانک سرمایه در لیگ برتر و کسب پیروزی مقابل تیم پیکان در جمع خبرنگاران گفت: لیگ امسال پر از فراز و نشیب‌ بود. اما تیم ما در تمام این مدت  روند خوب خود را حفظ کرد و تنها دو شکست را در این مسابقه متحمل شد. در واقع ما با شایستگی قهرمان شدیم.

دریافت کننده تیم بانک سرمایه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: از آنجایی که پیکان می خواهد کار را به بازی سوم بکشاند مسابقه سختی در انتظار هر دو تیم خواهد بود.

163A3142.jpgبه گزارش والیبال ایران، میلاد عبادی پور در مورد بازی اول مرحله نهایی لیگ و مصاف با تیم پیکان به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار سختی بود، مخصوصا برای تیم ما که در دو دست اول هر کاری کرد نتوانست ریتم اصلی خودش را کسب کند. فکر می کنم به دلیل حساسیت بالای مسابقه فینال نتوانستیم بازی اصلی خود را نمایش دهیم.

سرعتی زن تیم بانک سرمایه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: ازی بعدی هم سخت خواهد بود و امیدوارم که بتوانیم در آن دیدار هم به برتری برسیم.

163A3760.jpgبه گزارش والیبال ایران، علی شفیعی مدافع میانی تیم بانک سرمایه که تعویض طلایی مصطفی کارخانه در بازی اول مرحله نهایی بود در مورد این بازی و نمایش خوبش به خبرنگار والیبال ایران گفت: والیبال بازی یک نفره نیست. تیم ما خواست که بازی را ببرد و من کار خیلی خاصی انجام ندادم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه