با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با بازیکنان والیبال

والیبال ایران- کاپیتان تیم سایپا اظهار داشت: بخشی از دریافت تیم از اول فصل بر دوش من بود و اکنون شاید نبود من کار را کمی برای تیم سخت کند.

مجتبی شبانبه گزارش والیبال ایران، مجتبی شبان دریافت کننده قدرتی تیم سایپا که به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست، در این خصوص به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی مقابل شهرداری ارومیه در ست چهارم از ناحیه چهار سر ران پا احساس درد کردم ولی طوری نبود که نتوانم بازی کنم، به بازی ادامه دادم و در انتهای همان ست زمانی که خواستم اسپک بزنم صدایی شنیدم که احساس کردم از ناحیه پا دچار پارگی شدم. بعد از این اتفاق نتوانستم ادامه دهم و از بازی خارج شدم.

بازیکن تیم شهرداری اراک اظهار داشت: بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

AMAN7856-1000x669.jpgبه گزارش والیبال ایران، بهنام حاجی پور بازیکن تیم شهرداری اراک که در این فصل جرء پدیده های این تیم بوده بعد از شکست مقابل پیکان به خبرنگار والیبال ایران گفت: از ابتدا می دانستیم که بازی سختی مقابل تیم پیکان و بازیکنان بزرگ این تیم داشته باشیم. بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

پاسور تیم شهرداری اراک اظهار داشت: معروف آنقدر امتیازات مثبت برای والیبال ایران دراد که می توان بداخلاقی او که بعضا به دلیل مشکلات داوری بروز می کند را ندید گرفت.

AMAN4236.jpgبه گزارش والیبال ایران، وحید سید عباسی پاسور تیم شهرداری اراک که در هفته هجدهم مقابل تیم پیکان تهران مغلوب شدند در مورد آخرین بازی تیمش و همچنین حواشی اجاد شده برای سعید معروف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی آن چیزی که می خواستیم نشد، انتظار بالایی از خودمان داشتیم و فکر می کنم غیر از ست دوم در بقیه لحظات خوب نبودیم.

سرعتی زن تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهارداشت: همه بازیکنان تلاش می کنند و می خواهند در جمع 8 تیم قرار بگیرند

ولی علیپوربه گزارش والیبال ایران، ولی علیپور مدافع میانی تیم کاله مازندران که این فصل جزء مهره های تاثیرگذار بهروز عطایی در تیم کاله بود بعد از پیروزی 3 برصفر مقابل شهرداری تبریز در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اظهار داشت: از آنجایی که تمرینات خیلی خوبی در این هفته پشت سر گذاشتیم موفق شدیم تا بازی خوبی مقابل تیم پر مهره شهرداری تبریز داشته باشیم. کادر فنی بر اساس آنالیزی که از تبریز داشتند تمرینات مناسبی طرح ریزی کردند و دیدید که توانستیم با یک نمایش عالی به برتری برسیم.

دریافت کننده تیم والیبال شهرداری تبریز در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مصدومیت حسینی بار روانی بر دوش تیم گذاشت و بچه ها خیلی سرحال نبودند. به هر حال ما همه توان خودمان را گذاشتیم ولی نتوانستیم پیروز شویم.

علیرضا مباشریبه گزارش والیبال ایران، علیرضا مباشری بازیکن ملی پوش تیم شهرداری تبریز بعد از شکست برابر تیم کاله مازندران در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی در آمل داشتیم، جو کاله جو بسیار سنگینی بود، آنها از شرایط میزبانی به نحو احسنت استفاده کردند و توانستند به پیروزی برسند.

لیبروی تیم والیبال کاله آمل در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما جوان است و روز به روز بهتر می شود، همه تیم امید دارند با حضور در پلی آف شگفتی ساز این لیگ شویم.

ابوالفصل قلی پوربه گزارش والیبال ایران، ابوالفضل قلی پور لیبروی تیم کاله مازندران که در دیدار تیمش مقابل شهرداری تبریز از چهره های تاثیر گذار کاله بود و با توپ گیری هایش نقش پر رنگی در برتری 3 بر صفر تیمش مقابل شهرداری تبریز داشت در خصوص این بازی به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی خوب و سنگینی برای تیم ما بود. شهرداری تبریز تیم بسیار خوبی است که مهره های با کیفیت و با تجربه ای نیز در ترکیب دارد. ما هفته گذشته تمرینات بسیار خوبی برگزار کردیم و عزم خودمان را جزم کرده بودیم تا در این دیدار به برتری برسیم. تلاش خودمان را کردیم و خدا را شکر پیروز شدیم.

پاسور سابق تیم ملی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای جانشینی مهدوی پاسور خوب زیاد داریم اما میدان دیده نیستند/ فدراسیون نباید در بحث انتخاب سرمربی عجله کند و باید با آرامش همه جوانب را در نظر بگیرد/ مقصر مشکلات لیگ به هیچ وجه فدراسیون نیست بلکه متاسفانه ایراد از مدیرانی است که وارد ورزش می شوند و فقط برای تیم داری وعده می دهند/ روز قبل از بازی برای تبریز با یک حرف شیرکوند به ورامین برگشتم اما مدیرعامل خودش را قایم کرد/ قانون می گوید بازی با هاوش نباید تکرار شود. 

امیر حسینیبه گزارش والیبال ایران، امیر حسینی را بدون تردید باید یکی از چهره ترین بازیکنان نیم فصل دوم لیگ برتر معرفی کرد. پاسوری با تجربه و کاربلد که پس از جدایی از صالحین ورامین و پبوستن به شهرداری تبریز که البته با درخشش در این تیم نیز همراه بود بار دیگر توجهات زیادی را به خود جلب کرد ولی بدون تردید حواشی سالن المپیک گنبد و بازی نیمه کاره هاوش - تبریز بیش از هر چیز باعث بازگشت کاپیتان سابق تیم ملی و یکی از بهترین پاسورهای دو دهه اخیر والیبال کشورمان به تیتر یک رسانه ها شد. بر همین اساس این بازیکن با تجربه در خصوص شرایط تیم ملی، اوضاع لیگ برتر و دلایل جدایی اش از صالحین ورامین و همچنین حواشی بازی جنجالی هفته پانزدهم لیگ برتر به گفتگو با خبرنگار والیبال ایران نشسته است که متن آن را در ادامه می خوانید:

لیبروی تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: ارومیه تا به حال پول کسی را نخورده و هیچ بازیکنی ناراضی از ارومیه نرفته است. شاید دیر یا زود داشته باشد اما سوخت و سوز ندارد.

عبدالرضا علیزادهبه گزارش والیبال ایران، عبدالرضا علیزاده لیبروی با تجربه شهرداری ارومیه بعد از برتری مقابل پارسه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اظهار داشت: بازیکنان ما مقابل پارسه خیلی خوب بازی کردند و دستورات کادرفنی به خوبی در زمین اجرا شد. پارسه هم تیم خوبی است ولی در این مسابقه فشار زیادی به تیم ما وارد نکرد به همین علت خیلی راحت بازی کردیم و توانستیم به برتری برسیم.

پاسور تیم والیبال سایپا تهران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: سعی می کنیم با برتری مقابل شهرداری ارومیه به رتبه سوم برگردیم.

محمدطاهر وادیبه گزارش والیبال ایران، محمد طاهر وادی پاسور تیم سایپا درخصوص شکست در دربی دیدنی خودروسازان به خبرنگار والیبال ایران گفت: به تیم پیکان تبریک می گویم  خیلی خوب بازی کردند. تیم ما هم به دلیل اینکه پشت خط زن اصلی تیم یعنی رضا قرا به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت در حمله کمی ضعیف تر بودیم.

دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: برای دریافت مطالباتمان از تیم ورامین قصد ارسال نامه ای به رییس فدراسیون جهانی را داریم که هم اکنون حاضر در حال ترجمه و نتظیم است. شاید از آنجا بتوانیم نتیجه بگیریم اگر نشد به سراغ وزارت ورزش رفته و اگر باز هم نشد به سراغ مراجع قضایی خواهیم رفت.

رحمان داوودیبه گزارش والیبال ایران، رحمان داوودی دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری ارومیه بعد از پیروزی مقابل پارسه تهران در هفته شانزدهم لیگ برتر والیبال مردان در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران پیرامون نتیجه کسب شده گفت: بازی بسیار خوبی بود اما به خوبی بازی مقابل اردکان نبودیم چون پارسه به دلیل مشکلاتی که دارد خیلی تیم جفت و جوری نبود و به همین علت ما هم خیلی پرشور و پر انگیزه نبودیم.

 

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه