با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه با بازیکنان والیبال

پشت خط زن تیم والیبال سایپا تهران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: بازیکنان بانک سرمایه بسیار با تجربه بودند و همین موضوع نقش تعیین کننده ای در بازی داشت.

رضا قراءبه گزارش والیبال ایران، رضا قرا پشت خط زن تیم والیبال سایپا بعد از شکست 3 بر یک مقابل بانک سرمایه در بازی اول مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال به خبرنگار والیبال ایران گفت: در این مرحله هر تیمی خوب و کم اشتباه ظاهر شود پیروز خواهد شد. شروع خوبی داشتیم ولی بانک سرمایه بهتر بود و به برتری رسید.

احسن شیرکوند در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: هرگاه حرف میزنیم به کمیته انضباطی دعوت می شویم / چرا داوری که سال گذشته در همین مرحله محروم شده است را برای چنین دیدار حساسی انتخاب می کنند

احسن شیرکوندبه گزارش خبرنگار والیبال ایران ، احسن الله شیرکوند لیبروی صریح و رک گوی تیم والیبال صالحین ورامین در خصوص دیدار پرحاشیه تیم های والیبال صالحین ورامین و سایپا اظهار داشت: بازی بار فنی بالایی داشت و دو تیم برای کسب پیروزی در این میدان حاضر شدند اما مسئله ای که وجود داشت لابی عده ای برای حذف نماینده ورامین در این مرحله بود.

محمدرضا حیدری در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم صالحین تماشاگران خوبی دارد و در این بازی هم به خوبی تیم خودشان را تشویق کردند/ ناظر بازی پس از اتمام مسابقه راهنمایی های خوبی به من داشتند و من هم قبول کردم.

محمدرضا جیدریبه گزارش والیبال ایران، پس از پایان دیدار حساس و البته جنجالی سایپا و صالحین ورامین محمدرضا حیدری پشت خط زن تیم سایپا در مورد بازی و همچنین حواشی ایجاد شده در انتهای مسابقه به خبرنگار والیبال ایران گفت: خدا را شاکریم که توانستیم این بازی را ببریم و به جمع 4 تیم پایانی صعود کنیم. بازی اول را خیلی راحت بردیم ولی با توجه به شکستی که در ورامین داشتیم با استرس زیادی بازی سوم را آغاز کردیم. همه بازیکنان یک دل بودند که پیروز شویم و خوشحالم که به کمک خدا، تلاش کادر فنی و بازی خوب بازیکنان برد شیرینی را کسب کردیم.

بازیکن تیم اسنو والی روسیه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: بازیکنان ایرانی نشان دادند که از پتانسیل بسیار بالایی برخوردارند.

والیبال ذر برفبه گزارش والیبال ایران، روسلان بازیکن تیم والیبال برفی روسیه که به مقام قهرمانی تورنمنت بین المللی والیبال در برف جام شهدای آتش نشان و راهداران رسید به خبرنگار والیبال ایران گفت: تورنمنت بسیار خوبی بود که به میزبانی ایران برگزار شد، خیلی خوشحالم که به ایران آمدم و توانستم به مدال طلا دست پیدا کنم. این اولین تجربه رسمی من در والیبال برفی بود و از حضور در این رشته ورزشی لذت بردم.

پاسور تیم شهرداری تبریز در گفتگو با والیبال ایران گفت: ناظر اعلام کرد که سیستم  ویدئو چک قطع است، همین موضوع باعث شد که تصمیم بگیریم تا زمانی که سیستم وصل نشود بازی نکنیم.

هومن باقریبه گزارش والیبال ایران، هومن باقری پاسور تیم شهرداری تبریز پس از شکست برابر تیم بانک سرمایه در دور رفت مرحله پلی آف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و همان طور هم که مشاهده کردید 2 بریک هم پیش افتادیم اما در ست چهارم تیم کمی دچار افت شد و در ست پنجم متاسفانه اشتباهات داور، ویدئو چک و ناظر موجب شد تا نتیجه را واگذار کنیم.

علی شفیعی در گفتگو با والیبال ایران گفت: فکر نمی کردیم که کار به این اندازه برای ما سخت شود/  به نظرم نباید این همه بحث و جدل در مورد ویدئو چک ایجاد شود.

shafiee.jpgبه گزارش والیبال ایران، علی شفیعی سرعتی زن تیم بانک سرمایه که در بازی تیمش مقابل شهرداری تبریز به عنوان یار ثابت به میدان رفت بعد از پیروزی سخت مقابل نماینده شهر تبریز به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی بسیار سخت و پر استرسی را پشت سر گذاشتیم و خدا را شاکرم که توانستیم به پیروزی برسیم، حقیقتا فکر نمی کردیم که کار به این اندازه برای ما سخت شود تیم شهرداری تبریز خیلی خوب بازی کرد و البته چند اشتباه از سوی تیم ما موجب شد تا کار برای ما حساس شود. همیشه اولین بازی پلی آف استرس های خاص خودش را دارد.

والیبال ایران: تیم والیبال زنان بانک سرمایه یک بازیکن برزیلی جدید به خدمت گرفته که بهتر است او را از زبان خودش بیشتر بشناسیم.

پرسیلا کنیابه گزارش اختصاصی والیبال ایران؛ پرسیلا کنیا بازیکن برزیلی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه پنجمین بازیکن خارجی است که وارد لیگ برتر بانوان ایران شده است. او در پست قطر پاسور بازی می کند و جانشین مائده برهانی در این پست شده است. سرمربی تیم بانوان بانک سرمایه خانم شعبانیان در مورد انتخاب او می گوید: « او را از روی فیلم بازیهایش انتخاب کردیم، البته معرفی افراد مربوطه نیز در این انتخاب دخیل بوده، قرارداد این بازیکن تا پایان فصل می باشد»

علیرضا مباشری در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: روند امسال تیم شهرداری تبریز یکی از عجیب ترین شرایطی بود که من در طول مدت چند ساله فعالیتم در والیبال مشاهده کردم.

139508181321056889142124.jpgبه گزارش والیبال ایران، علیرضا مباشری دریافت کننده قدرتی تیم شهرداری تبریز بعد از پیروزی مقابل تیم هاوش گنبد و صعود به مرحله پلی آف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی حساسی برای تیم ما بود زیرا با شکست در این دیدار از صعود به مرحله پلی آف باز می ماندیم. همه بازیکنان عزم خود را برای برد جزم کرده بودند و خدا را شکر با نمایشی خوب توانستیم این بازی حساس را با پیروزی پشت سر گذاشته و به مرحله بعد صعود کنیم.

بازیکن بلغاری تیم شهرداری اراک در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: از عملکرد خودم در شهرداری اراک تا حدودی راضی هستم اما دوست داشتم به پلی آف برسیم/ علیرضا نادی صحبت های من را برای سایرین ترجمه می کند و از این نظر مشکلی ندارم/ غذای ایرانی خاصی مورد دلخواهم نیست.

bl1484513717130.jpgبه گزارش والیبال ایران،  لیگ برتر والیبال ایران امسال شاهد حضور بازیکنی بلغاری در تیم شهرداری اراک بود که با 2 متر قد و 90 کیلوگرم وزن در پست پشت خط زن بازی می کرد. کادانکوف به غیر از لیگ لهسنان در لیگ های اروپائی و کشورهای حاشیه خلیج فارس بازی کرده و این فصل در تیم اراک شاگرد علی نقدی بود. او در مصاحبه اختصاصی با والیبال ایران در خصوص زندگی در ایران و بازی در سوپر لیگ کشورمان صحبت کرده که در ادامه می خوانید:

وجین چاچیچ در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: قطعا بانک سرمایه شانس زیادی برای قهرمانی دارد و باید روند خوب تیم را در پلی آف ادامه دهیم.

chcha.jpgبه گزارش والیبال ایران، وجین چاچیچ دریافت کننده مونته نگرویی تیم بانک سرمایه که با ورودش به زمین نقش بسزایی در پیروزی تیمش مقابل تیم مدعی پیکان داشت به خبرنگار والیبال ایران گفت: تیم پیکان تیم بسیار قدرتمندی است و کیفیت فنی بسیار بالایی دارد. بازی مقابل همچین تیمی بسیار سخت است البته انتظار هم نداشتیم که مسابقه به این اندازه طولانی شود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه