با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


مصاحبه والیبال

والیبال ایران- کاپیتان تیم سایپا اظهار داشت: بخشی از دریافت تیم از اول فصل بر دوش من بود و اکنون شاید نبود من کار را کمی برای تیم سخت کند.

مجتبی شبانبه گزارش والیبال ایران، مجتبی شبان دریافت کننده قدرتی تیم سایپا که به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست، در این خصوص به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی مقابل شهرداری ارومیه در ست چهارم از ناحیه چهار سر ران پا احساس درد کردم ولی طوری نبود که نتوانم بازی کنم، به بازی ادامه دادم و در انتهای همان ست زمانی که خواستم اسپک بزنم صدایی شنیدم که احساس کردم از ناحیه پا دچار پارگی شدم. بعد از این اتفاق نتوانستم ادامه دهم و از بازی خارج شدم.

والیبال ایران- سرمربی تیم سایپا اظهار داشت: باشگاه سایپا با انجام این بازی در روز یکشنبه کاملا مخالف است و به ما اعلام کرده که به هیچ وجه در روز یکشنبه بازی نکنیم و من هم تابع دستورات باشگاه هستیم.

311-1000x667.jpgبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات سرمربی تیم سایپا بعد از اعلام زمان دیدار معوقه تیم سایپا و صالحین ورامین با اعتراض به این زمان به خبرنگار والیبال ایران گفت: روز بازی با صالحین به ما اعلام شد که این تیم بازی نخواهد کرد و از دور مسابقات خارج شده است. قبل از ما نیز پارسه با این تیم بازی داشت که با غیبت صالحین 3 بر صفر به سود پارسه اعلام شد.

بازیکن تیم شهرداری اراک اظهار داشت: بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

AMAN7856-1000x669.jpgبه گزارش والیبال ایران، بهنام حاجی پور بازیکن تیم شهرداری اراک که در این فصل جرء پدیده های این تیم بوده بعد از شکست مقابل پیکان به خبرنگار والیبال ایران گفت: از ابتدا می دانستیم که بازی سختی مقابل تیم پیکان و بازیکنان بزرگ این تیم داشته باشیم. بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

پاسور تیم شهرداری اراک اظهار داشت: معروف آنقدر امتیازات مثبت برای والیبال ایران دراد که می توان بداخلاقی او که بعضا به دلیل مشکلات داوری بروز می کند را ندید گرفت.

AMAN4236.jpgبه گزارش والیبال ایران، وحید سید عباسی پاسور تیم شهرداری اراک که در هفته هجدهم مقابل تیم پیکان تهران مغلوب شدند در مورد آخرین بازی تیمش و همچنین حواشی اجاد شده برای سعید معروف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی آن چیزی که می خواستیم نشد، انتظار بالایی از خودمان داشتیم و فکر می کنم غیر از ست دوم در بقیه لحظات خوب نبودیم.

والیبال ایران- سرمربی تیم شهرداری اراک اظهار داشت: تمام تلاش خودمان را کردیم ولی در توپ های برگشتی متاسفانه مشکل داشتیم.

bl1484513715118.jpgبه گزارش والیبال ایران، علی نقدی سرمربی تیم شهرداری اراک بعد از شکست تیمش مقابل پیکان تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ابتدا باید به تیم پیکان تبریک بگویم. تمام تلاش خودمان را کردیم و در ست های اول و دوم هم نمایش تیم ما خوب بود اما در توپ های برگشتی متاسفانه مشکل داشتیم.

والیبال ایران- سرمربی تیم پیکان اظهار داشت: والیبال یک ورزش انفرادی نیست و تیم ما همیشه به صورت تیمی کار کرده و به تمام بازیکنانش به عنوان یک تیم متکی است.

bl1484513713339.jpgبه گزارش والیبال ایران، پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران بعد از پیروزی 3 بر یک تیمش مقابل شهرداری اراک در مورد این دیدار گفت: به تیم شهرداری اراک بابت بازی خوب تبریک می گویم. می دانستیم که در این مسابقه کار سختی داریم و البته می دانیم که دیدار های آینده نیز به همین سختی خواهد بود زیرا با تیم هایی مصاف می کنیم که برای رسیدن به جمع 8 تیم می جنگند.

والیبال ایران- سرمربی تیم هاوش گنبد اظهار داشت: این دیدار بدترین شکست ما بود ولی امیدواریم در آینده جبران کنیم.

SAED5479987.jpgبه گزارش والیبال ایران، رحمان محمدی راد سرمربی تیم هاوش گنبد در پایان دیدار تیمش مقابل بانک سرمایه که با شکست 3 بر صفر هاوش همراه شد به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی مقابل تیم پرقدرت بانک سرمایه برای هر تیمی دشوار است. سرمایه ها به دنبال حفظ صدرنشینی با قدرت ظاهر شده و اجازه بازی به ما ندادند.

والیبال ایران - سرمربی تیم بانک سرمایه اظهار داشت: با توجه به این که صعود ما به پلی آف قطعی شده است به ذخیره ها میدان دادیم.

SAED5447.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه بعد از پیروزی راحت تیمش مقابل هاوش گنبد قعرنشین لیگ برتر گفت: از آنجایی که نمی خواستیم صدر جدول را از دست دهیم با تمام وجود بازی کردیم.

سرمربی تیم والیبال پیکان تهران در واکنش به انحلال تیم ها و مشکلات ایجاد شده برای لیگ برتر در هفته های اخیر گفت: این اتفاق از طرق مختلف نظم لیگ را بر هم می زند و همچنین فدراسیون والیبال را زیر سوال می برند/ این دوستان روز اول وعده های خوبی می دهند ولی روی حرف خود نمی ایستند.

پیمان اکبریبه گزارش والیبال ایران، پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران در حاشیه دیدار تیمش مقابل شهرداری تبریز از هفته هفدهم رقابت های والیبال لیگ برتر پیرامون حواشی ایجاد شده در لیگ و مشکلات برخی باشگاه ها به خبرنگار والیبال ایران گفت: این اتفاقاتی است که روز اول باید به آن فکر کرد، یک سری افراد که اصلا شناخته شده نیستند وارد ورزش می شوند و تیم می دهند. باید دید این افراد با چه پشتوانه ای می آیند.

مدیر عامل پارسه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: صحبت از انحلال تیم ما منطقی نیست/ مجموعه ما هفته آینده مطالباتش را دریافت می کند و هر بازی به بازیکنان پرداختی هایی خواهد داشت/ با یک بانک معتبر مذاکراتی کردیم و در سال آینده با نام یک بانک در لیگ فصل بعد حضور خواهیم داشت.

تیم والیبال پارسه تهرانبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، مرتضی الله ورد مدیر عامل تیم پارسه که این روزها حواشی تیمش بیداد می کند بعد از شکست مقابل کاله مازندران گفت: ابتدا تشکر می کنم از 7 بازیکنی که امروز آمدند. باید بگویم که ما بدون مطالعه وارد گود نشدیم و تا این لحظه یک ملیارد تومن هزینه کردیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه