اخبار لیگ جهانی والیبال

عبادی پور: مردم زمان برد و باخت به یک اندازه حامی تیم ملی باشند/ همه ی تلاش خود را کردیم

دریافت کننده قدرتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی کننده بود/ افت بدنی و مصدومیت باعث شد که از ترکیب اصلی تیم ملی خارج شوم.

میلاد عبادی پور والیبال

میلاد عبادی پور والیبال

روزبه حدادپور - پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جوان ترین بازیکن ایران در مسابقات لیگ جهانی میلادی عبادی پور بود. بازیکنی از خطه والیبال خیز ارومیه که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را اولین بار در مسابقات لیگ جهانی 2014 و مقابل تیم ایتالیا پیدا کرد.  ملی پوش 21 ساله ایران که جایگزین زرینی مصدوم شد، خیلی زود اعتماد کواچ را به خود جلب کرد و به یکی از بازیکنان ثابت تیم والیبال کشورمان در این رقابت ها تبدیل شد. دریافت کننده قدرتی زن ایران که به قول خودش هیچ استرسی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی نداشته مانند دیگر ملی پوشان از کسب عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی به نطر می رسد و معتقد است ملی پوشان همه ی تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه کرده اند.

جادوگری به نام سعید معروف

ارزشمند ترین بازیکن آسیا با کسب عنوان  برترین پاسور لیگ جهانی والیبال در سن 29 سالگی حقش را از والیبال گرفت.

سعید معروف

سعید معروف
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - «شما پاسور بسیار خوب و باهوشی دارید که می‌تواند به خوبی مهاجمانش را با هم هماهنگ و از همه آنها به بهترین شکل استفاده کند. به نظر من او در حاضر بهترین پاسور دنیاست، شک نکنید. پاسور شما در حد پاسورهای بزرگی مثل نیکولا گربیچ و لوی بال، قادر به بازی‌سازی است» این جملات "فیلیپ بلن" مربی صاحب نام لهستانی ها در وصف کاپیتان تیم والیبال ایران است.

سید عباسی: ایران کار بزرگی انجام داد/ معروف بهترین پاسور حال حاضر والیبال جهان است

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: تعدادی از بازیکنان ما در حال حاضر جزو بهترین های جهان هستند اما اثبات حقانیت آنها زمان خواهد برد.

جهانگیر سید عباسی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جهانگیر سید عباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال و کسب مقام چهارمی تیم والیبال کشورمان در این مسابقات در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران عملکرد ملی پوشان والیبال ایران را مطلوب ارزیابی کرد و حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی را افتخاری بزرگ دانست.

نگاهی آماری به لیگ جهانی 2014

نگاهی آماری به بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی و بررسی عملکرد تیم ملی والیبال ایران از گذر اعداد و ارقام

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال روز یک شنبه 29 تیر ماه گذشته با قهرمانی تیم آمریکا، نائب قهرمانی برزیل و مقام سومی ایتالیا به کار خود پایان داد.

درخواست داورزنی از رئیس جمهور: حل مشکل ورود بانوان به مسابقات والیبال

بازگشت بانوان به مسابقات والیبال با حفظ تمامی شئونات اسلامی درخواست مشترک داورزنی و ناظمی از دکتر روحانی

هواداران زن والیبال

در مراسم افطاری دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری با جمعی از ورزشکاران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال این فرصت را پیدا کرد تا از مشکل بزرگ این روزهای والیبال بگوید . وی با اشاره به بحران ممنوعیت ورود بانوان به استادیوم‌ها و تهدید جایگاه والیبال خواستار مداخله به موقع مرد اول اجرایی کشور در این زمینه شد.

آخرین وضعیت مربی تیم ملی والیبال ایران/حال معدنی رو به بهبود است

وضعیت حسین معدنی، مربی تیم ملی والیبال کشورمان که هم اکنون در بیمارستان به سر می برد رو به بهبود است.

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسین معدنی که به دلیل ناراحتی از ناحیه کبد و کیسه صفری از همراهی تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی بازماند، هم اکنون در بیمارستان بستری است اما وضعیت وی رو به بهبودی است.

تیم ملی والیبال ایران با یک پله صعود یازدهم جهان شد

تیم ملی والیبال کشورمان پس از درخشش در لیگ جهانی والیبال در رنکینگ FIVB یک پله صعود کرد و یازدهم جهان شد.

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان پس از کسب مقام چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال با صعود یک پله ای در رده بندی فدراسیون جهانی به رتبه یازدهم جهان رسید. در تازه ترین رده بندی FIVB تیم ملی والیبال ایران با 98 امتیاز بالاتر از تمام تیم های آسیایی در رتبه یازدهم جهان ایستاده است و استرالیا نیز پس از ایران در رتبه داوزدهم قرار گرفته است.

ملی پوشان والیبال ایران پس از ورود به کشور چه گفتند؟

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مقام چهارمی مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 بامداد امروز وارد تهران شد.

بازگشت تیم ملی والیبال ایران از فلورانس ایتالیا لیگ جهانی 2014

بازگشت تیم ملی والیبال ایران از فلورانس ایتالیا لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین حضور خود در مسابقات لیگ جهانی والیبال موفق شد به مقام چهارمی لیگ بیست و پنجم دست یابد و به عنوان اولین تیم آسیایی در جمع 4 تیم برتر قرار بگیرد. ملی پوشان والیبال ایران بامداد امروز سه شنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند و با حضور در جمع خبرنگاران نسبت به نتایج بدست آمده ابراز رضایت کردند.

افتخارآفرینان فلورانس در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان ارزشمند چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال دقایقی پیش وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ملی پوشان والیبال کشورمان پس از کسب عنوان چهارمی مسابقات لیگ جهانی 2014 ساعت 1:25 دقیقه بامداد امروز( سه شنبه) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.

قهرمانان تمام ادوار لیگ جهانی

در تمام ادوار لیگ جهانی والیبال تیم برزیل با کسب 9 قهرمانی به تنهایی در صدر جدول پر افتخارترین تیم این مسابقات قرار گرفته است/ فرصتی ویژه ای که ایران در لیگ 2014 از دست داد.

تیم آمریکا قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014

تیم آمریکا قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال شب گذشته با کار خود پایان داد و 3 مدال ارزشمند این مسابقات بین تیم هایی تقسیم شد که هر 3 پیش از دوره نیز موفق به کسب مدال شده بودند. آمریکا به دومین قهرمانی خود دست یافت. برزیل که عنوان پرافتخارترین تیم این مسابقات را در اختیار دارد به پنجمین مدال نقره خود رسید و ایتالیا نیز برای چهارمین بار سوم شد. تیم والیبال ایران نیز برای نخستین بار به عنوان چهارمی دست یافت.

Powered by Multicategories for Joomla!2.5