پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ جهانی والیبال

آرمات: مدیریت فدراسیون نقش پررنگی در موفقیت ایران داشت/ قضاوت در مورد کواچ زود است

کارشناس والیبال کشورمان گفت: باید از مربیان ایرانی کنار کواچ استفاده کنیم تا در آینده به چه کنم چه کنم نیفتیم/ مربیان ایران کار سختی در مسابقات قهرمانی جهان دارند.

مسعود آرمات

مسعود آرمات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسعود آرمات در مورد عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در رقابت های لیگ جهانی در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران اظهار داشت: بازیکنان تیم ایران بسیار عالی کار کردند. نتایج طوری رقم خورد که هیچ کارشناسی باور نمی کرد که در جمع شش تیم نهایی حاضر شویم اما با بازی های خوب بازیکنان و تاکتیک های خوب آقای کواچ توانستیم به این مرحله راه یابیم. حتی اعتقاد دارم که می توانستیم در فینال این بازی ها هم حاضر شویم اما در برابر آمریکا ی قدرتمند متوقف شدیم. شاید بچه ها از لحاظ انگیزشی اشباع شدند، از لحاظ بدنی هم کم آوردند و خستگی دخیل بود تا در برابر آمریکا بازنده باشیم. آمریکا آنالیز بسیار خوبی از ما داشت و دقیقا از جاهایی که ضربه می خوردیم توانست ما را شکست دهد.

داورزنی: برای معدنی ویزای آمریکا هم گرفته بودیم/ به دنبال سکوی المپیک هستیم

رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: حسین معدنی یکی از مربیان تاثیر گذار و بدون حاشیه والیبال ایران بود که مورد احترام همه قرار داشت.

دکتر داورزنی

دکتر داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رئیس فدراسیون والیبال کشورمان پس از درگذشت حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: این اتفاق در عرض 20 روز رخ داد و انتظار آن را نداشتیم.  ما حتی ویزای آمریکا را هم برای وی گرفته بودیم که تیم را در دیدارهای دوستانه همراهی کند اما چیزی که مقدر الهی بود اتفاق افتاد. امثال حسین معدنی کم در ورزش دیده می شوند. او  یک مربی بزرگ و تاثیر گذار بود که مورد احترام همه بازیکنان قرار داشت و بدنبال تنش و حاشیه نبود.

قوچان نژاد: نیمکت تیم ملی هیچ ضعفی ندارد/ هنوز با تیم های اول دنیا فاصله داریم

کارشناس والیبال کشورمان گفت: باید به کواچ هم مانند ولاسکو زمان داد/ قصد ادامه فعالیت در میزان را داشتم اما نشد.

جبار قوچان نژاد والیبال

جبار قوچان نژاد والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جبار قوچان نژاد، کارشناس والیبال کشورمان در مورد عملکرد تیم ملی در لیگ جهانی به خبرنگار والیبال ایران گفت: اگر بخواهیم به طور کلی نگاه کنیم عملکرد ایده الی داشتیم. مسلما کسب عنوان چهارم لیگ جهانی در دومین سال حضور اتفاق بزرگ و مبارکی است و این یکی از بزرگ ترین آرزوهای والیبال این کشور بوده است.

عبادی پور: مردم زمان برد و باخت به یک اندازه حامی تیم ملی باشند/ همه ی تلاش خود را کردیم

دریافت کننده قدرتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی کننده بود/ افت بدنی و مصدومیت باعث شد که از ترکیب اصلی تیم ملی خارج شوم.

میلاد عبادی پور والیبال

میلاد عبادی پور والیبال

روزبه حدادپور - پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جوان ترین بازیکن ایران در مسابقات لیگ جهانی میلادی عبادی پور بود. بازیکنی از خطه والیبال خیز ارومیه که افتخار پوشیدن پیراهن تیم ملی را اولین بار در مسابقات لیگ جهانی 2014 و مقابل تیم ایتالیا پیدا کرد.  ملی پوش 21 ساله ایران که جایگزین زرینی مصدوم شد، خیلی زود اعتماد کواچ را به خود جلب کرد و به یکی از بازیکنان ثابت تیم والیبال کشورمان در این رقابت ها تبدیل شد. دریافت کننده قدرتی زن ایران که به قول خودش هیچ استرسی برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی نداشته مانند دیگر ملی پوشان از کسب عنوان چهارمی لیگ جهانی راضی به نطر می رسد و معتقد است ملی پوشان همه ی تلاش خود را برای کسب بهترین نتیجه کرده اند.

جادوگری به نام سعید معروف

ارزشمند ترین بازیکن آسیا با کسب عنوان  برترین پاسور لیگ جهانی والیبال در سن 29 سالگی حقش را از والیبال گرفت.

سعید معروف

سعید معروف
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران - «شما پاسور بسیار خوب و باهوشی دارید که می‌تواند به خوبی مهاجمانش را با هم هماهنگ و از همه آنها به بهترین شکل استفاده کند. به نظر من او در حاضر بهترین پاسور دنیاست، شک نکنید. پاسور شما در حد پاسورهای بزرگی مثل نیکولا گربیچ و لوی بال، قادر به بازی‌سازی است» این جملات "فیلیپ بلن" مربی صاحب نام لهستانی ها در وصف کاپیتان تیم والیبال ایران است.

سید عباسی: ایران کار بزرگی انجام داد/ معروف بهترین پاسور حال حاضر والیبال جهان است

مربی سابق تیم ملی والیبال ایران گفت: تعدادی از بازیکنان ما در حال حاضر جزو بهترین های جهان هستند اما اثبات حقانیت آنها زمان خواهد برد.

جهانگیر سید عباسی والیبال

جهانگیر سید عباسی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جهانگیر سید عباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در پایان مسابقات لیگ جهانی والیبال و کسب مقام چهارمی تیم والیبال کشورمان در این مسابقات در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران عملکرد ملی پوشان والیبال ایران را مطلوب ارزیابی کرد و حضور در جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی را افتخاری بزرگ دانست.

نگاهی آماری به لیگ جهانی 2014

نگاهی آماری به بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی و بررسی عملکرد تیم ملی والیبال ایران از گذر اعداد و ارقام

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال روز یک شنبه 29 تیر ماه گذشته با قهرمانی تیم آمریکا، نائب قهرمانی برزیل و مقام سومی ایتالیا به کار خود پایان داد.

درخواست داورزنی از رئیس جمهور: حل مشکل ورود بانوان به مسابقات والیبال

بازگشت بانوان به مسابقات والیبال با حفظ تمامی شئونات اسلامی درخواست مشترک داورزنی و ناظمی از دکتر روحانی

هواداران زن والیبال

هواداران زن والیبال

در مراسم افطاری دکتر حسن روحانی، رئیس جمهوری با جمعی از ورزشکاران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال این فرصت را پیدا کرد تا از مشکل بزرگ این روزهای والیبال بگوید . وی با اشاره به بحران ممنوعیت ورود بانوان به استادیوم‌ها و تهدید جایگاه والیبال خواستار مداخله به موقع مرد اول اجرایی کشور در این زمینه شد.

آخرین وضعیت مربی تیم ملی والیبال ایران/حال معدنی رو به بهبود است

وضعیت حسین معدنی، مربی تیم ملی والیبال کشورمان که هم اکنون در بیمارستان به سر می برد رو به بهبود است.

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسین معدنی که به دلیل ناراحتی از ناحیه کبد و کیسه صفری از همراهی تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی بازماند، هم اکنون در بیمارستان بستری است اما وضعیت وی رو به بهبودی است.

تیم ملی والیبال ایران با یک پله صعود یازدهم جهان شد

تیم ملی والیبال کشورمان پس از درخشش در لیگ جهانی والیبال در رنکینگ FIVB یک پله صعود کرد و یازدهم جهان شد.

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان پس از کسب مقام چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال با صعود یک پله ای در رده بندی فدراسیون جهانی به رتبه یازدهم جهان رسید. در تازه ترین رده بندی FIVB تیم ملی والیبال ایران با 98 امتیاز بالاتر از تمام تیم های آسیایی در رتبه یازدهم جهان ایستاده است و استرالیا نیز پس از ایران در رتبه داوزدهم قرار گرفته است.

Powered by Multicategories for Joomla!2.5

تبلیغات

netbarg

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال