اخبار لیگ جهانی والیبال

آخرین وضعیت مربی تیم ملی والیبال ایران/حال معدنی رو به بهبود است

وضعیت حسین معدنی، مربی تیم ملی والیبال کشورمان که هم اکنون در بیمارستان به سر می برد رو به بهبود است.

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسین معدنی که به دلیل ناراحتی از ناحیه کبد و کیسه صفری از همراهی تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی بازماند، هم اکنون در بیمارستان بستری است اما وضعیت وی رو به بهبودی است.

تیم ملی والیبال ایران با یک پله صعود یازدهم جهان شد

تیم ملی والیبال کشورمان پس از درخشش در لیگ جهانی والیبال در رنکینگ FIVB یک پله صعود کرد و یازدهم جهان شد.

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان پس از کسب مقام چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال با صعود یک پله ای در رده بندی فدراسیون جهانی به رتبه یازدهم جهان رسید. در تازه ترین رده بندی FIVB تیم ملی والیبال ایران با 98 امتیاز بالاتر از تمام تیم های آسیایی در رتبه یازدهم جهان ایستاده است و استرالیا نیز پس از ایران در رتبه داوزدهم قرار گرفته است.

ملی پوشان والیبال ایران پس از ورود به کشور چه گفتند؟

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مقام چهارمی مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 بامداد امروز وارد تهران شد.

بازگشت تیم ملی والیبال ایران از فلورانس ایتالیا لیگ جهانی 2014

بازگشت تیم ملی والیبال ایران از فلورانس ایتالیا لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین حضور خود در مسابقات لیگ جهانی والیبال موفق شد به مقام چهارمی لیگ بیست و پنجم دست یابد و به عنوان اولین تیم آسیایی در جمع 4 تیم برتر قرار بگیرد. ملی پوشان والیبال ایران بامداد امروز سه شنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند و با حضور در جمع خبرنگاران نسبت به نتایج بدست آمده ابراز رضایت کردند.

افتخارآفرینان فلورانس در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان ارزشمند چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال دقایقی پیش وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ملی پوشان والیبال کشورمان پس از کسب عنوان چهارمی مسابقات لیگ جهانی 2014 ساعت 1:25 دقیقه بامداد امروز( سه شنبه) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.

قهرمانان تمام ادوار لیگ جهانی

در تمام ادوار لیگ جهانی والیبال تیم برزیل با کسب 9 قهرمانی به تنهایی در صدر جدول پر افتخارترین تیم این مسابقات قرار گرفته است/ فرصتی ویژه ای که ایران در لیگ 2014 از دست داد.

تیم آمریکا قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014

تیم آمریکا قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال شب گذشته با کار خود پایان داد و 3 مدال ارزشمند این مسابقات بین تیم هایی تقسیم شد که هر 3 پیش از دوره نیز موفق به کسب مدال شده بودند. آمریکا به دومین قهرمانی خود دست یافت. برزیل که عنوان پرافتخارترین تیم این مسابقات را در اختیار دارد به پنجمین مدال نقره خود رسید و ایتالیا نیز برای چهارمین بار سوم شد. تیم والیبال ایران نیز برای نخستین بار به عنوان چهارمی دست یافت.

برترین بازیکنان لیگ بیست و پنجم/ سهم پررنگ برزیلی ها

لیگ جهانی 2014 با معرفی اسامی درخشان ترین بازیکنان این دوره از مسابقات به کار خود پایان داد.

بهترین بازیکنان لیگ جهانی 2014 والیبال

بهترین بازیکنان لیگ جهانی 2014 والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال که از دوم خرداد ماه سال جاری در 28 کشور جهان آغاز به کار کرده بود سرانجام شب گذشته با قهرمانی تیم والیبال آمریکا به کار خود پایان داد. تیم  برزیل دوم شد و ایتالیا میزبان مرحله نهایی این مسابقات نیز به مدال برنز رسید. تیم ملی والیبال ایران نیز که دومین حضور خود در لیگ جهانی را پشت سرگذاشت در پایان موفق شد بالاتر از تیم های قدرتمندی چون روسیه، لهستان، صربستان و سایر ابرقدرت های والیبال جهان به عنوان چهارمی دست برسد.

افتخار آفرینان والیبال ایران سه شنبه به وطن بازمی گردند

کاروان تیم ملی والیبال کشورمان بامداد سه شنبه وارد تهران می شود.

تیم ملی والیبال ایران

تیم ملی والیبال ایران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان که در مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 شگفتی بزرگی آفرید و با صعود به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها و واگذاری دیدار رده بندی به مقام چهارمی جهان دست یافت، صبح امروز (دوشنبه) به سمت فرانکفورت پرواز کردند. ملی پوشان سپس با پروازی دیگر راهی تهران خواهند شد.

افتخارآفرینان والیبال ایران ساعت یک و بیست و پنج دقیقه بامداد سه شنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور می شوند.

 

معروف برترین پاسور لیگ جهانی شد

عنوان برترین پاسور لیگ جهانی والیبال 2014 از آن میر سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان شد.

میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران

میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 شب گذشته با برگزاری دو دیدار به اتمام رسید. ملی پوشان والیبال آمریکا جام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند و عنوان نایب قهرمانی از آن برزیل شد. تیم ملی والیبال کشورمان نیز با قبول شکست مقابل ایتالیا در جایگاه چهارم این رقابت ها جای گرفت و مدال برنز بر گردن لاجوردی پوشان ایتالیایی آویخته شد.

آمریکا قهرمان لیگ بیست و پنجم شد/ دهمین مدال طلا از چنگ طلایی پوشان پرید

تیم ملی والیبال آمریکا با برتری 3 بر یک مقابل پرافتخارترین تیم لیگ جهانی به عنوان قهرمانی لیگ بیست و پنجم دست یافت.

والیبال آمریکا و برزیل لیگ جهانی 2014

والیبال آمریکا و برزیل لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم های ملی والیبال برزیل و آمریکا، فینالیست های لیگ جهانی 2014 از ساعت 23 دیشب (یکشنبه) به وقت تهران در سالن 9هزار نفری نلسون ماندلای فلورانس به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان  آمریکا با پیروزی 3 بر یک  مقابل برزیل، پر افتخارترین تیم جهان به مدال طلای ارزشمند بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال دست یافت.

بهروز عطایی: صحبت از قهرمانی رویاپردازانه است/ نیمکت تیم ملی باید وزن داشته باشد

مربی اسبق تیم ملی والیبال ایران کیفیت ایران در لیگ جهانی را در مجموع خوب ارزیابی کرده و گفت: کار فنی در دوبازی آخر در تعویض و آماده سازی روحی بازیکنان عملکرد موفقی نداشت / باید به کواچ کمک شود

بهروز عطایی سرمربی تیم والیبال کاله مازندرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان امشب در آخرین دیدار خود در لیگ جهانی 2014 به مصاف لاجوردی پوشان ایتالیا رفت و با قبول شکست ۳ بر صفر مقابل این تیم از کسب مدال برنز این رقابت ها بازماند. بهروز عطایی کارشناس و مربی اسبق تیم ملی والیبال کشورمان در خصوص عملکرد ایران در این رقابت ها به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی رده بندی معمولا انگیزه های لازم را برای تیم های حاضر در نیمه نهایی ایجاد نمی کند. چهار تیم حاضر در این مرحله تمرکزشان برای دیدار فینال است. که با از دست دادن فینال انگیزه خود را نیز از دست می دهند.

Powered by Multicategories for Joomla!2.5