پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

2 سهمیه و 5 مدعی!

هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال والیبال در حالی چهارشنبه هفته جاری برگزار می شود که تاکنون صعود 6 تیم به مرحله پلی آف مسجل شده و 5 تیم برای 2 سهمیه باقی مانده خواهند جنگید.

والیبال پیکان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته سیزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور چهارشنبه هفته جاری با انجام شش دیدار پیگیری می شود تا تکلیف 2 سهمیه باقی مانده ی مرحله پلی آف تا حدود زیادی مشخص شود.

تداوم یکه تازی شاگردان صدرنشینِ هاشمی

در پایان هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان؛ دانشگاه آزاد با برتری مقابل میزان خراسان، فاصله خود با قهرمانی در این رقابت ها را به 2 امتیاز کاهش داد.

تیم والیبال دانشگاه آزاد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هشتم مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان ظهر امروز با انجام 3 دیدار پیگیری شد که در حساس ترین بازی این هفته تیم های اول و سوم جدول به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت برد  و 3 امتیاز از آن شاگردان هاشمی شد.

ستاره تیم ملی فوتبال تماشاگر دیدار تعاون گنبد - میزان مشهد + عکس

سردار آزمون، ستاره جوان و گنبدی تیم ملی فوتبال کشورمان با حضور در سالن المپیک گنبد، از نزدیک به نظاره دیدار دو تیم تعاون و میزان خراسان نشست.

سردار آزمون والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر دیروز (چهارشنبه) با انجام 6 بازی پیگیری شد که در یکی از این دیدارها  تیم های تعاون و میزان خراسان در گنبد به مصاف هم رفتند و در نهایت این تیم صدرنشین میزان خراسان بود که با حساب 3 بر صفر از سد میزبان گنبدی خود گذشت.

از تداوم جایگاه صدرنشینان تا اولین برد ارتعاشات و صعود نوین کشاورز

در پایان هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال؛ تیم های میزان خراسان و شهرداری ارومیه در صدرجدول باقی ماندند و نوین کشاورز در هفته ای که استراحت داشت صعود کرد.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با انجام شش دیدار در شهرهای زاهدان، گنبد کاووس، تهران، ارومیه، شیراز و ورامین پیگیری شد و در پایان هیچ تغییری در جدول رده بندی رخ نداد.

مومنی مقدم: بازی کردن مقابل تیم های گنبدی همیشه سخت است/ نتیجه ی خوبی گرفتیم

سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: علارغم داشتن چند بازیکن مصدوم نمایش خوبی ارائه کردیم و موفق به پیروزی مقابل تعاون شدیم.

غلامرضا مومنی مقدم مربی والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال میزان خراسان عصر امروز موفق شد با نتیجه 3 بر صفر تیم تعاون گنبد را شکست دهد و صدرنشینی خود را در گروه یک تداوم بخشد. غلامرضا مومنی مقدم پس پیروزی تیمش گفت: بازی کردن با تیم های گنبدی در گنبد سختی های خاص خودش را دارد. آنها والیبال را خوب می فهمند و خوب هم بازی می کنند. 

سید عباسی: بهترین بازیکنان لیگ برتر را در اختیار داریم

جهانگیر سیدعباسی پس از پیروزی تیمش مقابل آلومینیوم المهدی بندرعباس گفت: از پیروزی در این مسابقه بسیار خوشحالیم و هیچ اهمیتی برایمان ندارد که در پلی آف با چه تیمی رو به رو شویم.

جهانگیر سید عباسی مربی والیبالبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ عصر امروز دوتیم شهرداری ارومیه و آلومینیوم المهدی بندرعباس در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه به مصاف هم رفتند که تیم میزبان با حساب 3 بر صفر پیروز این مسابقه بود. جهانگیر سیدعباسی در خصوص این دیدار در جمع خبرنگاران اظهار داشت: بازی بسیار سخت و سنگینی بود و خداراشکر می کنیم که توانستیم تیم پر قدرت آلومینیوم را در خانه و با حمایت هوادارانمان شکست دهیم.

میزان خراسان با برتری مقابل تعاون صدر جدول را حفظ کرد

تیم والیبال میزان خراسان با برتری 3 بر صفر مقابل تعاون گنبد صدر جدول  گروه یک را در اختیار خود نگه داشت.

تیم والیبال میزان خراسان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابتهای هفته دوازدهم لیگ برتر والیبال کشور عصر امروز با شش دیدار پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تعاون گنبد در خانه با نتیجه 3 بر صفر مغلوب میزان خراسان شد. 

پیکان تهران به راحتی از سد جواهری گنبد گذشت

تیم والیبال پیکان تهران با برتری 3 بر صفر مقابل جواهری گنبد در کمین صدرنشینی باقی ماند.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هقته داوزدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با انجام شش دیدار پیگیری شد که در یکی از این دیدارها تیم های والیبال پیکان و جواهری گنبد در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان برد از آن خودروسازان تهرانی شد.

وزارت دفاع برد و امیدوار ماند/ پارس مهر تنها تیم بدون امتیاز لیگ بیست و هشتم

تیم والیبال وزارت دفاع با برتری 3 بر صفر مقابل پارس مهر فارس شانس صعود خود به مرحله پلی آف را افزایش داد.

تیم والیبال وزارت دفاع

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با انجام شش دیدار پیگیری شد و در یکی از این دیدارها تیم های پارس مهر فارس و وزارت دفاع در شیراز به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان برد از آن وزارتی ها شد.

متین همچنان در تعقیب ارومی ها/ امیدهای سایپا هم کمرنگ تر شد

تیم والیبال متین ورامین با برتری 3 بر صفر مقابل سایپا البرز هم امتیاز با شهرداری  ارومیه در یک قدمی صدرجدول باقی ماند.

تیم والیبال متین ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز با انجام شش دیدار پیگیری شد که در یکی از مسابقات شاگردان ورامینی بهروز عطایی در سالن شهید گلعباسی این شهر با مصاف نارنجی پوشان کرجی رفتند و مقتدرانه از سد این تیم گذشتند.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال