پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

شهرداری تبریز قهرمان مسابقات 4 جانبه تهران شد

در پایان 3 روز رقابت؛ تیم والیبال شهرداری تبریز به عنوان قهرمان مسابقات 4 جانبه تهران " جام زنده یاد حسین معدنی" معرفی شد.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات 4 جانبه تهران "جام زنده یاد حسین معدنی" که از روز چهار شنبه هفته اخیر به میزبانی خانه والیبال تهران و با شرکت تیم های میزان خراسان، آلومینویم المهدی هرمزگان، شهرداری تبریز و سایپا البرز آغاز بکار کرده بود، سرانجام روز گذشته با قهرمانی تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.

مربی تیم ملی والیبال به متین ورامین پیوست

اسلوبودان چورا با عقد قراردادی یک ساله دستیار بهروز عطایی در تیم والیبال متین ورامین شد.

چورا والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبودان پراکلیاچیچ معروف به چورا مربی صربستانی الاصل تیم ملی والیبال کشورمان ظهر امروز با عقد قراردادی یک ساله به کادر فنی متین ورامین اضافه شد.

خودروسازان تهرانی دوباره مدعی می شوند

پیکان تهران؛ پرافتخارترین تیم والیبال ایران و آسیا در قامت یک مدعی قدم به لیگ بیست و هشتم می گذارد.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال پیکان تهران که با 11 عنوان قهرمانی، 3 نایب قهرمانی و 3 مقام سومی عنوان پرافتخارترین تیم باشگاهی ایران را در اختیار دارد، برای فصل جدید با جذب چند ستاره ملی پوش، پس از چند فصل ناکامی در رسیدن به عنوان قهرمانی، دوباره چهره یک مدعی را به خود گرفته است.

تغییر در تاریخ شروع لیگ برتر؛ ثبت نام 11 تیم نهایی شد

بیست و هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران با حضور 14 تیم در دو گروه مقدماتی انجام می شود که تا کنون ثبت نام 11 تیم برای حضور در این رقابت ها نهایی شده است.

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ تیم های پیکان، میزان مشهد، شهرداری تبریز، دلیران دشتی بوشهر، بازرگانی جواهری گنبد، شهرداری زاهدان، متین ورامین، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، سایپا و مهر پارس فارس تا کنون برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کردند.

آغاز مسابقات 4 جانبه تهران جام زنده یاد حسین معدنی از فردا

مسابقات 4 جانبه تهران  از فردا با شرکت تیم های میزان مشهد، سایپاالبرز، شهرداری تبریز و آلومینیوم المهدی هرمزگان در خانه والیبال تهران آغاز می شود.

جام 4 جانبه والیبال تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات 4 جانبه تهران جام زنده یاد حسین معدنی از فردا چهارشنبه ( 23 مهرماه)  به همت هیات والیبال استان تهران و به میزبانی سالن خانه والیبال  خواهد شد و تیم های میزان مشهد، سایپا البرز، شهرداری تبریز و آلومینویم هرمزگان با شرکت در این مسابقات به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

شهرداری تبریز در فصل و انتقالات

تیم والیبال شهرداری تبریز برای فصل جدید با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به میدان خواهد آمد.

سالن شهید اقدمی شهرداری تبریز والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز که فصل گذشته با هدایت زنده یاد حسین معدنی در جمع شش تیم پایانی لیگ بیست و هفتم قرار گرفت، برای فصل جدید با هدایت عادل بناکار در سوپر لیگ والیبال شرکت می کند.

 

مهرپارس با هدایت هادی زاده در لیگ برتر والیبال شرکت می کند

تیم والیبال مهرپارس فارس با هدایت حمید هادی زاده برای نخستین بار در لیگ برتر والیبال شرکت می کند.

حمید هادی زاده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال مهرپارس به عنوان نماینده استان فارس امسال برای نخستین بار در لیگ برتر والیبال کشور شرکت خواهد کرد.

سید عباسی: مصدومیت و والیبال زدگی دو چالش اصلی شهرداری ارومیه است

نشست خبری سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه  ظهر امروز در محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

جهانگیر سید عباسی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ظهر امروز نشستی در محل باشگاه شهرداری ارومیه با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد و جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به بیان نظرات خود در خصوص آخرین وضعیت تیم والیبال این باشگاه پرداخت.

مسابقات نوشیدنی شمس در سالن پیامبر اعظم آمل برگزار می شود

تمامی مسابقات تیم والیبال نوشیدنی شمس؛ همانند کاله در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر آمل برگزار خواهد شد.

سالن پیامبر اعظم آملبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در پی عدم تیمداری کاله مازندارن در مسابقات لیگ برتر والیبال کشور در سال 93، با نظر فدراسیون والیبال و حمایت مسئولان کاله، تیم نوشیدنی شمس مازندارن به نمایندگی از این استان در لیگ برتر والیبال " جام زنده یاد حسین معدنی" شرکت خواهد کرد و تمامی مسابقات این تیم همانند کاله، در آمل و سال پیامبر اعظم (ص) این شهر برگزار خواهد شد.

 

نوشیدنی شمس با ترکیب تیم ملی والیبال نوجوانان ایران و با هدایت محمد وکیلی به منظور آمادگی و تجربه اندوزی نوجوانان والیبال ایران جهت مسابقات جهانی تهران در سوپر لیگ والیبال کشور شرکت می کند.

 

گفتنی است، پس از تکمیل سالن 8000 نفری کاله، این تیم مجددا در لیگ برتر والیبال کشور شرکت خواهد کرد. باشگاه کاله مازندران در شش سال حضور خود در رقابتهای لیگ یک و لیگ برتر، دو مقام قهرمانی، یک نایب قهرمانی و دو عنوان سومی لیگ برتر، همچنین مقام قهرمانی جام باشگاه های آسیا و شرکت در مسابقات جام باشگاه های جهان را درکارنامه افتخارات خود دارد.

ملی پوشان میزان در میان استقبال پرشور مردم وارد مشهد شدند

ملی پوشان جدید تیم والیبال میزان، در میان استقبال پرشور مردم و مسئولان مشهد وارد این شهر شدند.

مهدوی ظریف غلامی میزان مشهد

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، فرهاد ظریف، عادل غلامی و مهدی مهدوی ، 3 ملی پوش جدید تیم والیبال میزان مشهد پس از بازگشت از مسابقات برون مرزی تیم ملی والیبال کشورمان  در میان استقبال پرشور ورزش دوستان مشهدی وارد این شهر شده و به تمرینات تیم میزان ملحق شدند.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال