پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

آخرین مهلت اعلام آمادگی تیم ها برای شرکت در لیگ برتر 9 اردیبهشت اعلام شد

نهم اردیبهشت ماه آخرین فرصت اعلام آمادگی تیم ها برای حضور در مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در سال ۹۴ است.

احسن شیرکوند و مهدی بازارگردبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدارسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ نمایندگان تیم های لیگ برتری می بایست نهم اردیبهشت ماه با همراه داشتن مدارک ذیل جهت اعلام امادگی و شرکت در جلسه هماهنگی و برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران در سال 94 حضور به رسانند:

تست دوپینگ یک بازیکن والیبال مثبت اعلام شد

والیبال ایران: فدراسیون پزشکی ورزشی از مثبت شدن تست دوپینگ سه بسکتبالیست و یک بازیکن والیبال لیگ برتری خبر داد.

دوپینگ در والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از روابط عمومی و امور بین الملل فدراسیون پزشکی ورزشی، جلسه بازبینی اولیه مربوط به تخلف از قوانین مبارزه با دوپینگ 4 ورزشکار بسکتبال و والیبال در محل ستاد ملی مبارزه با دوپینگ برگزار شد.

 

در این جلسه سه ورزشکار رشته بسکتبال ( ماده ممنوعه مصرفی: استروئیدهای آنابولیک و داروی دیورتیک(ادارآور))و یک والیبالیست (ماده ممنوعه مصرفی: دگزامتازون) که در لیگ برتر حضور دارند و در نمونه گیری انجام شده توسط افسران ستاد ملی مبارزه با دوپینگ نمونه آنها مثبت اعلام شد، ضمن حضور در ستاد ملی مبارزه با دوپینگ توضیحات خود را به مسئولین این ستاد ارائه دادند.

مراسم اهدای جوایز لیگ بیست و هشتم برگزار نخواهد شد

والیبال ایران: علارغم درخواست مسئولان باشگاه پیکان، مراسم اختتامیه رقابت های لیگ بیست و هشتم برگزار نخواهد شد.

فینال جنجالی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی اسفندماه سال گذشته با قهرمانی تیم والیبال پیکان تهران به پایان رسید که به جهت بروز درگیری و ناآرامی در سالن فدراسیون والیبال مراسم اهدای جوایز این رقابت ها برگزار نشد و عملا دست خودروسازان به جام نرسید.

پس لرزه های فینال جنجالی لیگ برتر؛ احضار گودرزی و داورزنی به مجلس

والیبال ایران: اعتراض به کتک خوردن هواداران شهرداری ارومیه و انتقال معروف به زنیت کازان؛در پی حواشی ایجاد شده در فینال لیگ برتر 93، وزیر ورزش و رئیس فدراسیون والیبال به مجلس احضار شدند.

جنجال فینال والیبال 93

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از خبر آنلاین؛ نمایندگان فراکسیون ورزش با فشار نمایندگان مردم شهر ارومیه وزیر ورزش و رئیس فدراسیون والیبال به مجلس احضار شدند تا پاسخگوی اتفاقات بازی فینال لیگ والیبال باشند.

 

باشگاه شهرداری ارومیه فعالیت های والیبالی خود را تعلیق کرد

والیبال ایران: در اعتراض به حواشی ایجاد شده در بازی فینال لیگ برتر؛ رئيس هيات واليبال استان آذربايجان غربي از سمت خود استعفا داد و باشگاه شهرداری ارومیه نیز کلیه ی فعالیت های والیبالی خود را تعلیق کرد.

سالن والیبال غدیر ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه، كريم فروزان رئيس هيات واليبال استان آذربايجان غربي پس از مصاحبه هاي اخير داورزني رئيس فدراسيون واليبال و محمود افشار دوست دبير فدراسيون واليبال و همچنين به علت  بي حرمتي هاي اخير و ضرب و شتم  هواداران تيم واليبال شهرداري اروميه  در سالن 3 هزار نفري آزادي تهران از سمت خود استعفا داد.

اظهارات دکتر داورزنی در مورد حواشی جنجالی فینال لیگ برتر + فیلم

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال کشورمان به ارائه توضیحاتی در خصوص حواشی دیدار فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر پرداخت.

دکتر داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر دیروز با پیروزی 3 بر 2 پیکان تهران مقابل شهرداری ارومیه و قهرمانی خودروسازان تهرانی به پایان رسید.

با درگیری شدید هواداران، دست پیکان به جام نرسید! + فیلم حواشی

والیبال ایران: مراسم اهدای جوایز فینال لیگ بیست و هشتم به دلیل ورود تماشاگران معترض شهرداری ارومیه به زمین، برگزار نشد.

درگیری در زمین والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز بین دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران برگزار شد که در پایان خودروسازان تهرانی موفق شدند با برتری 3 بر 2 برابر سرخپوشان ارومی برای بار دوازدهم قهرمان لیگ ایران شوند.

اهتزاز پرچم پیکان بر فراز لیگ برتر ایران/ شهر عاشقان والیبال بازهم در حسرت جام + فیلم

والیبال ایران: ستاره های پایتخت موفق شدند با برتری 3 بر 2 مقابل شهرداری ارومیه دوازدهمین جام قهرمانی خود در لیگ برتر والیبال را نیز بدست آورند.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، دیدار فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور، جام زنده یاد حسین معدنی از ساعت 15:30 عصر امروز بین دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه برگزار شد و در پایان ستاره های پیکان موفق شدند با برتری 3 بر 2 مقابل شهرداری ارومیه مدال درخشان طلای لیگ بیست و هشتم را تصاحب کنند.

معروف و یارانش در حال تماشای فینال لیگ برتر ایران + عکس

والیبال ایران: سعید معروف و هم تیمی هایش پیش از آغاز تمرینات زنیت کازان، به تماشای دیدار فینال لیگ برتر والیبال ایران نشستند.

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشورمان هم اکنون بین دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در حال برگزاری می باشد و این در حالی است که میر سعید معروف، پاسور ایرانی تیم والیبال زنیت کازان روسیه که نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال ایران را در قامت کاپیتان برای شهرداری ارومیه به میدان رفت، پیش از آغاز تمرینات زنیت کازان در رختکن این تیم به طور زنده  به تماشای این دیدار نشسته است.

مومنی مقدم: من مقصر هستم/ در مشهد برای ما حاشیه سازی کردند

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: تیم ما بعد از مسابقه برابر شهرداری ارومیه دچار افت شدید روحی شد/ در مورد قوچان نژاد حرفی ندارم.

مومنی مقدم والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، غلامرضا مومنی مقدم پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر شهرداری تبریز و عدم کسب مقام سومی لیگ برتر والیبال با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به شهرداری تبریز تبریک می گویم.این تیم  لیاقت برد را داشت. آنها در تمام فاکتورهای والیبال برعکس ما خوب کار کردند و موفق هم بودند. ما در بازی های گذشته با همین بازیکنانمان 2 بار مقابل همین تیم شهرداری تبریز به پیروزی رسیده بودیم. اما متاسفانه امروز بچه ها خیلی انفرادی بازی کردند. در واقع تم ما پس از شکست در با مسابقه شهرداری ارومیه، به شدت افت روحی داشت که مقصر اصلی را هم خودم می دانم. باید تیم را جمع می کردیم اما در عمل موفق نبودیم.  

تبلیغات

HaniBal10.1

netbarg

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال