پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

10 روز تا لیگ بیست و هشتم؛ معرفی تیم والیبال متین ورامین

مدافع عنوان قهرمانی؛ با ترکیبی متحول شده قدم به بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان می گذارد.

تیم والیبال متین ورامین 93

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال متین ورامین نخستین بار در سال 1391 با خرید امتیاز یک تیم لیگ برتری توسط شرکت فنی مهندسی کاراسازه متین به مالکیت امیرحسین قنبر قدم به سوپر لیگ والیبال ایران گذاشت.

آخرین نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 93

 تمامی تغییرات نقل و انتقالات فصل 93 لیگ برتر والیبال مردان ایران را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

نقل و انتقالات والیبالبیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران از آبان ماه سال 1393 آغاز می شود. پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران همزمان با آغاز فصل و انتقالات به اطلاع می رساند، کلیه اطلاعات تیم ها، اعم از پوشش کامل تمامی تغییرات در کادر مدیریتی، فنی و  بازیکنان در جدول زیر قید شده و طبق آخرین اخبار رسیده به روز می شود. 

 

شهرداری ارومیه جبران کرد و از سد همنام تبریزی خود گذشت

عصر امروز شهرداری ارومیه موفق شد دردومین دیدار دوستانه خود برابر شهرداری تبریز با حساب 3 بر صفر به برتری برسد.

بازی والیبال شهرداری ارومیه و تبریز

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دیدار دوستانه دو تیم شهرداری ارومیه و شهرداری تبریز عصر امروز در سالن 6000 نفری غدیر ارومیه برگزار شد که درنهایت این تیم میزبان بود که توانست با نتیجه 3 بر صفر به برتری برسد.

لیگ برتر والیبال بانوان با تاخیر یک هفته ای آغاز می شود

لیگ برتر والیبال بانوان ایران با یک هفته تآخیر نسبت به برنامه اعلام شده برگزار می‌شود.

تیم والیبال بانوان گاز تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، لیگ برتر والیبال بانوان ایران که قرار بود از 22 آبان ماه آغاز شود با توافق تمامی تیم‌ها با یک هفته تآخیر از 29 آبان آغاز می‌شود.

از مصدومان سرشناس والیبال ایران چه خبر؟

حمزه زرینی، علیرضا نادی و آرش کمالوند از جمله مصدومان سرشناس والیبال کشورمان هستند که دوران نقاهت خود را سپری می کنند.

مصدومیت علیرضا نادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در حالیکه این روزها اکثر والیبالیست های کشورمان تیم های جدید خود را انتخاب کرده اند و برای لیگ بیست و هشتم آماده می شوند. تعدادی از بازیکنان هنوز با معضل مصدومیت دست و پنجه نرم می کنند و وضعیتشان برای فصل جدید مشخص نشده است.

شهرداری تبریز؛ فاتح دربی پیش فصل آذری ها

تیم والیبال شهرداری تبریز در دیداری دوستانه با حساب 3 بر یک از سد تیم پرستاره شهرداری ارومیه گذشت.

والیبال شهرداری ارومیه و تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در فاصله کمتر از دو هفته مانده به آغاز بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان، تیم های شهرداری ارومیه و تبریز از ساعت 17 امروز طی دیداری تدارکاتی به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان میهمان تبریزی موفق شد، شهرداری ارومیه را در سالن غدیر و در میان استقبال دوهزارنفری هوادرانش از پیش رو بردارد.

12 روز تا لیگ بیست و هشتم؛ جدول برترین تیم های لیگ برتر ایران در تمام ادوار

تیم های پیکان تهران، صنام تهران و کاله مازندران عنوان 3 تیم پرافتخار مسابقات لیگ برتر والیبال ایران را در اختیار دارند.

قهرمانی والیبال متین ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ لیگ برتر والیبال مردان کشور از سال 1354 تاکنون 27 دوره برگزار شده است و تیم های پیکان و صنام از تهران و کاله مازندران بهترین عملکرد را در این مسابقات از خود به نمایش گذاشته اند. پیکان تهران با کسب 11 مدال طلا، 3 نقره و 3 برنز پرافتخارترین تیم این رقابت ها می باشد. پس از آن صنام دیگر تیم تهرانی پرعنوان این مسابقات است که با دریافت 4 عنوان قهرمانی، 2 نایب قهرمانی و یک سومی در رده دوم قرار گرفته و کاله آمل نیز با 2 نشان طلا، یک نقره و دو برنز مقام سوم را در اختیار دارد.

13 روز تا لیگ بیست و هشتم؛ کاله پرافتخارترین تیم شهرستانی و مازندران برترین استان

نمایندگان استان مازندران با کسب 2 عنوان قهرمانی، یک نایب قهرمانی و 4 مقام سومی عنوان پرافتخارترین تیم های شهرستانی لیگ برتر والیبال کشور را در اختیار دارند.

تیم والیبال کاله آمل

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از تهران، عنوان پرافتخارترین استان سوپر لیگ والیبال ایران در اختیار مازندران است. اولین تیم مازندرانی که موفق شد در لیگ برتر والیبال کشور صاحب نشان شود، بانک ساری بود که در سال 1369 پس از تیم های بنیاد شهید و بانک ملی تهران به مدال برنز رسید.

آلومینیوم ماندنی شد؛ تیم دوم گنبد به جای نماینده بوشهر آمد

رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران جام زنده یاد حسین معدنی از 18 آبان با شرکت 14 تیم برگزار می شود.

لیگ برتر والیبال آقایان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، این رقابت ها با حضور تیم های پیکان، موسسه مالی و اعتباری میزان، شهرداری تبریز، تعاون گنبد، بازرگانی گنبد، شهرداری زاهدان، ارتعاشات صنعتی ایران در گروه یک و در گروه دو با شرکت تیم های  متین ورامین، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، آلومینیوم المهدی بندر عباس، سایپا البرز، مهرپارس فارس و وزارت دفاع برگزار می شود.

لیگ برتر والیبال بانوان از 22 آبان آغاز می شود

لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های ایران از روز پنجشنبه 22 آبان ماه در شهرهای مختلف آغاز می‌شود.

تیم والیبال زنان ذوب آهن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ، هفته نخست لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های ایران جام زنده یاد حسین معدنی عصر روز پنجشنبه 22 آبان ماه در شهرهای مشهد، امیدیه و شیراز برگزار می‌شود.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال