پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر والیبال

خریدهای جدید نارنجی پوشان کرجی در فصل نقل و انتقالات

تیم والیبال سایپا البرز که از اول مردادماه جاری تمرینات خود را آغاز کرده است برای فصل 93 چند بازیکن لیگ برتری را به خدمت گرفت.

تیم والیبال سایپا البرز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تمرینات تیم والیبال سایپا البرز از اول مردادماه جاری در سالن شهدای کارگر این شرکت و زیر نظر فرشید سعیدی سرمربی جدید نارنجی پوشان آغاز شده است.

هواداران تیم والیبال کاله مازندران: دلخوشی چهار شنبه ها را از ما نگیرید

هواداران تیم والیبال کاله مازندران با تجمع مقابل فرمانداری آمل خواستار تیمداری باشگاه کاله در فصل 93 شدند.

تیم والیبال کاله مازندارن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اوایل خردادماه امسال بود که مسئولان تیم والیبال کاله مازندران از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال در فصل 93 انصراف دادند و اعضای هیئت مدیره این باشگاه در آخرین نشست خود ادامه پروژه احداث سالن سرپوشیده چند منظوره 10 هزار نفری باشگاه ورزشی کاله مازندران در قالب اقدامات زیربنایی، پرداختن به فعالیت‌ها و اقدامات پایه، شناسایی و آموزش استعدادهای نهفته والیبال و ادامه حضور تیم کاله جوان در رقابت‌های لیگ دسته اول والیبال کشور را از جمله عوامل عدم تیمداری در لیگ برتر اعلام کردند.

آخرین نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 93

 تمامی تغییرات نقل و انتقالات فصل 93 لیگ برتر والیبال مردان ایران را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

نقل و انتقالات والیبالبیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران از آبان ماه سال 1393 آغاز می شود. پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران همزمان با آغاز فصل و انتقالات به اطلاع می رساند، کلیه اطلاعات تیم ها، اعم از پوشش کامل تمامی تغییرات در کادر مدیریتی، فنی و  بازیکنان در جدول زیر قید شده و طبق آخرین اخبار رسیده به روز می شود. همچنین به محض اعلام سازمان لیگ مبنی بر تعداد و اسامی تیم های شرکت کننده این تغییرات نیز در جدول اعمال خواهد شد.

قرارداد داخلی "سید" با تیم والیبال شهرداری ارومیه

برترین مدافع مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال با عقدقرارداد داخلی با تیم والیبال شهرداری در آستانه پیوستن به جمع ارومی ها قرار گرفت.

سید محمد موسوی سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در حالیکه این روزها بازار پیشنهادات اروپایی به ملی پوشان والیبال ایران حسابی داغ است، ظاهرا بازیکنان کشورمان ترجیح می دهد در لیگ ایران به کار خود ادامه دهند.

نشست خبری مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه برگزار شد/ بازیکنان جدید این تیم معرفی شدند

نشست خبری احد یوسفی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ظهر امروز برگزار و لیست بازیکنان این تیم برای فصل 93 اعلام شد.

نشست خبری مدیر عامل تیم والیبال شهرداری ارومیه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ظهر امروز نشستی در محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با حضور احد یوسفی مدیرعامل باشگاه و اصحاب رسانه برگزار شد که یوسفی ضمن پاسخگویی به سوالات خبرنگاران به سکوت خبری خود پایان داده و اسامی بازیکنان جدید این تیم را اعلام کرد.

پایان شایعات؛ حضور قطعی معروف، محمودی و عبادی پور در شهرداری ارومیه

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه از حضور قطعی 3 ملی پوش کشورمان در تیم والیبال شهرداری ارومیه خبر داد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ احد یوسفی مدیرعامل باشگاه های شهرداری ارومیه سر انجام به سکوت خود پایان داد و خرید های جدید این تیم برای فصل 93 را معرفی کرد.

پیشنهاد یک باشگاه لهستانی به غلامی

عادل غلامی، سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان مورد توجه  باشگاه روزوای لهستان قرار گرفته است.

عادل غلامی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ راهیابی تیم ملی والیبال کشورمان به مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی دستاورد های زیادی برای والیبال کشورمان داشت که از جمله آن می توان به معرفی استعدادهای والیبال ایران به باشگاه های خارجی اشاره کرد.

ذوب آهن به دعوت سازمان لیگ لبیک نگفت؛ اصفهان به لیگ برتر والیبال نخواهد آمد

مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان پیشنهاد حضور در لیگ برتر والیبال را رد کردند.

تیم والیبال ذوب آهن اصفهانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از پایان لیگ برتر سال گذشته مسئولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال از احتمال برگزاری لیگ برتر 93 با حضور 16 تیم خبر دادند. حال در سال 93 قرار داریم و زمان زیادی تا آغاز رقابت های سوپر لیگ قهرمانی کشور باقی نمانده است.

با انصراف از حضور در لیگ برتر؛ باریج اسانس در رده پایه تیم داری می کند

با تصویب هیئت مدیره باشگاه باریج اسانس کاشان، این تیم از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال انصراف داد.

تیم والیبال باریج اسانس کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال باریج اسانس کاشان پس از صرف هزینه های قابل توجه در فصل 92 و ناکامی از صعود به جمع 4 تیم برتر لیگ برتر والیبال کشور رو به انحلال رفت. اما مسئولان این تیم هربار این خبر را رد کردند تا اینکه سرانجام با تصویب هیئت مدیره این باشگاه باریج اسانس رسما انصراف خود از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.

رئیس سازمان لیگ پاسخ می دهد؛ عبادی پور می تواند لژیونر شود؟

در حالی خبرهایی از توافق اولیه میلاد عبادی پور با باشگاه وورونای ایتالیا به گوش می رسد که این بازیکن با تیم شهرداری ارومیه قرارداد دارد.

میلاد عبادی پور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از درخشش خیره کننده تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ جهانی 2014 ، بازیکنان کشورمان مورد توجه باشگاه های اروپایی قرار گرفته اند که در این بین تیم هایی از ایتالیا و ترکیه به طور رسمی با چند بازیکن کشورمان وارد مذاکره شده اند. سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی و میلاد عبادی پور از جمله این بازیکنان هستند.

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال