پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

16 روز تا لیگ بیست و هشتم؛ تهران پرافتخارترین شهر در لیگ برتر والیبال

در بیست و هفت دوره گذشته مسابقات لیگ برتر والیبال ایران، نمایندگان پایتخت با کسب 23 عنوان قهرمانی رکوردی بی نظیر از خود به ثبت رسانده اند.

جام قهرمانی لیگ برتر والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ وقتی صحبت از جایگاه والیبال در ایران می شود  همه ی نگاه ها به سمت ارومیه و گنبد که براستی دو خطه والیبال نشان در تاریخ این رشته ورزشی کشورمان هستند، معطوف می شود. اما بررسی تاریخچه سوپر لیگ والیبال ایران نشاندهنده جایگاه مرتفع نمایندگان پایتخت در این مسابقات است.

17 روز تا لیگ بیست و هشتم؛ تعداد تیم های شرکت کننده در تمام ادوار گذشته

در طول 27 دوره برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران؛ لیگ هجدهم با شرکت 18 تیم  و لیگ دوازدهم با تعداد تنها 7 تیم از حیث تعداد تیم های شرکت کننده رکوردار هستند.

قهرمانی متین ورامین والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران اولین بار در سال 1354 و با شرکت 12 تیم برگزار شد. در دوره ی اول این مسابقات تیم های دخانیات، پرسپولیس و استقلال هر 3 از تهران رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

شهرداری تبریز قهرمان مسابقات 4 جانبه تهران شد

در پایان 3 روز رقابت؛ تیم والیبال شهرداری تبریز به عنوان قهرمان مسابقات 4 جانبه تهران " جام زنده یاد حسین معدنی" معرفی شد.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات 4 جانبه تهران "جام زنده یاد حسین معدنی" که از روز چهار شنبه هفته اخیر به میزبانی خانه والیبال تهران و با شرکت تیم های میزان خراسان، آلومینویم المهدی هرمزگان، شهرداری تبریز و سایپا البرز آغاز بکار کرده بود، سرانجام روز گذشته با قهرمانی تیم شهرداری تبریز به پایان رسید.

مربی تیم ملی والیبال به متین ورامین پیوست

اسلوبودان چورا با عقد قراردادی یک ساله دستیار بهروز عطایی در تیم والیبال متین ورامین شد.

چورا والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبودان پراکلیاچیچ معروف به چورا مربی صربستانی الاصل تیم ملی والیبال کشورمان ظهر امروز با عقد قراردادی یک ساله به کادر فنی متین ورامین اضافه شد.

خودروسازان تهرانی دوباره مدعی می شوند

پیکان تهران؛ پرافتخارترین تیم والیبال ایران و آسیا در قامت یک مدعی قدم به لیگ بیست و هشتم می گذارد.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال پیکان تهران که با 11 عنوان قهرمانی، 3 نایب قهرمانی و 3 مقام سومی عنوان پرافتخارترین تیم باشگاهی ایران را در اختیار دارد، برای فصل جدید با جذب چند ستاره ملی پوش، پس از چند فصل ناکامی در رسیدن به عنوان قهرمانی، دوباره چهره یک مدعی را به خود گرفته است.

تغییر در تاریخ شروع لیگ برتر؛ ثبت نام 11 تیم نهایی شد

بیست و هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران با حضور 14 تیم در دو گروه مقدماتی انجام می شود که تا کنون ثبت نام 11 تیم برای حضور در این رقابت ها نهایی شده است.

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ تیم های پیکان، میزان مشهد، شهرداری تبریز، دلیران دشتی بوشهر، بازرگانی جواهری گنبد، شهرداری زاهدان، متین ورامین، شهرداری ارومیه، نوین کشاورز، سایپا و مهر پارس فارس تا کنون برای حضور در این رقابت ها ثبت نام کردند.

آغاز مسابقات 4 جانبه تهران جام زنده یاد حسین معدنی از فردا

مسابقات 4 جانبه تهران  از فردا با شرکت تیم های میزان مشهد، سایپاالبرز، شهرداری تبریز و آلومینیوم المهدی هرمزگان در خانه والیبال تهران آغاز می شود.

جام 4 جانبه والیبال تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات 4 جانبه تهران جام زنده یاد حسین معدنی از فردا چهارشنبه ( 23 مهرماه)  به همت هیات والیبال استان تهران و به میزبانی سالن خانه والیبال  خواهد شد و تیم های میزان مشهد، سایپا البرز، شهرداری تبریز و آلومینویم هرمزگان با شرکت در این مسابقات به مصاف رقبای خود خواهند رفت.

شهرداری تبریز در فصل و انتقالات

تیم والیبال شهرداری تبریز برای فصل جدید با ترکیبی از بازیکنان جوان و با تجربه به میدان خواهد آمد.

سالن شهید اقدمی شهرداری تبریز والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری تبریز که فصل گذشته با هدایت زنده یاد حسین معدنی در جمع شش تیم پایانی لیگ بیست و هفتم قرار گرفت، برای فصل جدید با هدایت عادل بناکار در سوپر لیگ والیبال شرکت می کند.

 

مهرپارس با هدایت هادی زاده در لیگ برتر والیبال شرکت می کند

تیم والیبال مهرپارس فارس با هدایت حمید هادی زاده برای نخستین بار در لیگ برتر والیبال شرکت می کند.

حمید هادی زاده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال مهرپارس به عنوان نماینده استان فارس امسال برای نخستین بار در لیگ برتر والیبال کشور شرکت خواهد کرد.

سید عباسی: مصدومیت و والیبال زدگی دو چالش اصلی شهرداری ارومیه است

نشست خبری سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه  ظهر امروز در محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه و با حضور اصحاب رسانه برگزار شد.

جهانگیر سید عباسی

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ظهر امروز نشستی در محل باشگاه شهرداری ارومیه با حضور جمعی از خبرنگاران برگزار شد و جهانگیر سیدعباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به بیان نظرات خود در خصوص آخرین وضعیت تیم والیبال این باشگاه پرداخت.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال