پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

جدول رده بندی لیگ بیست و هشتم در پایان نیم فصل نخست

در پایان نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر والیبال تیم های پیکان تهران و شهرداری ارومیه به ترتیب در جایگاه نخست گروه های اول و دوم قرار گرفتند.

والیبال پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هفتم و پایانی مرحله مقدماتی مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران عصر امروز با انجام شش دیدار به پایان رسید و تیم های لیگ برتری در انتهای رقابت های این هفته به تعطیلات نیم فصل رفتند.

با غلبه بر وزارت دفاع؛ شهرداری ارومیه مقتدرترین تیم نیم فصل اول لقب گرفت

تیم والیبال شهرداری ارومیه با نتیجه قاطعانه 3 بر صفر  وزارت دفاع  را از میان برداشته و با حداکثر امتیازات ممکن قهرمان نیم فصل اول شد.

هواداران والیبال ارومیه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در چارچوب هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر عصر امروز دو تیم شهرداری ارومیه و وزارت برابر هم به میدان رفتند که در نهایت تیم میزبان توانست در سه ست متوالی تیم جوان و شگفتی ساز وزارت دفاع را شکست دهد.

جهش سایپا با غلبه بر طلایی پوشان جنوبی

تیم والیبال سایپا البرز در یک جدال نفسگیر با حساب 3 بر 2 از سد المهدی هرمزگان گذشت.

تیم والیبال سایپا البرز

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال کشور عصر امروز با انجام 6 دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی های نارنجی پوشان سایپا در سالن انقلاب کرج از آلومینیوم پذیرایی کرده و در نهایت این تیم را از پیش رو برداشتند.

دوجی مچ جزیده را خواباند تا جواهری فاتح دربی گنبد شود

در یکی از حساس ترین دیدارهای هفته پایانی نیم فصل اول، جواهری گنبد با حساب 3 بر یگ از سد همشهری خود تعاون گذشت.

بای محمد دوجی والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ عصر امروز دو تیم همشهری بازرگانی جواهری و تعاونی گنبد در چارچوب رقابت های هفته هفتم دور مقدماتی لیگ برتر والیبال مردان کشور به مصاف هم رفتند. این دربی تماشایی راس ساعت 17 در سالن مملو از جمعیت المپیک گنبد کاووس با نظارت امیدوار حاتمی و قضاوت مهدی اکرمی و علیرضا قریب آغاز شد.

شهرداری تبریز به سختی از سد همنام زاهدانی خود گذشت

تیم والیبال شهرداری تبریز در آخرین دیدار خود در نیم فصل اول به سختی و با حساب 3 بر 2 مقابل میهمان سیستانی خود به برتری رسید.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست مرحله مقدماتی لیگ برتر والیبال عصر امروز با انجام شش دیدار پیگیری شد که در یکی از این بازی ها تیم های همنام شهرداری تبریز و زاهدان در سالن شهید اقدمی تبریز به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان پیروزی از آن سرخپوشان میزبان شد.

دست خالی شیرازی ها در پایان نیم فصل نخست

در هفته هفتم مسابقات لیگ برتر والیبال نوین کشاورز تهران در خانه با حساب 3 بر صفر ار سد پارس مهر قعرنشین گذشت.

تیم والیبال نوین کشاورز تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هفتم و پایانی نیم فصل اول مسابقات لیگ برتر والیبال کشور عصر امروز با انجام شش دیدار پیگیری شد که در یکی از این رقابت ها تیم نوین کشاورز از سد پارس مهر فارس گذشت.

ششمین شکست متوالی نوجوانان مقابل عقاب های خراسان رقم خورد

تیم والیبال میزان خراسان با حساب 3 بر یک ار سد ارتعاشات صنعتی گذشت و با برد به تعطیلات نیم فصل رفت.

تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در هفته هفتم و پایانی نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال مردان کشور از ساعت 15 عصر امروز دو تیم میزان خراسان و ارتعاشات صنعتی ایران در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان برد از آن میهمان مشهدی شد.

خبرهایی از جواهری در آستانه دربی گنبد

باشگاه جواهری در فاصله یک هفته مانده به پایان نیم فصل ریکاردو را دیپروت کرد و پینا را به خدمت گرفت.

تیم والیبال جواهری گنبد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بی شک یکی از مهم ترین مسابقات لیگ برتر والیبال در هفته هفتم تقابل دو تیم جواهری و تعاون خواهد بود. دیداری که در سالن المپیک گنبد برگزاری می شود و علاقمندان زیادی به تماشای این دیدار خواهند نشست.

با پایان مرحله مقدماتی لیگ دسته یک نوجوانان، شش تیم برتر راهی دور نهایی شدند

مرحله مقدماتی لیگ دسته یک والیبال نوجوانان کشورمان 20 آذرماه به پایان رسید و تیم های شهدای 15 خرداد پیشوا و شفق اردکان عنوان نخست گروه های خود را کسب نمودند.

عکس والیبال لیگ دسته یک نوجوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک نوجوانان جام زنده یاد حسین معدنی از یکشنبه 16 آذرماه با حضور 11 تیم در دو گروه مقدماتی در اراک آغاز شد و پنج شنبه 20 آذرماه بعد از پنج روز رقابت به پایان رسید.

تداوم صدرنشینی گاز با غلبه بر ذوب آهن

تیم والیبال بانوان گاز در حساس ترین دیدار هفته چهارم سوپر لیگ بانوان ذوب آهن را از پیش رو برداشت و صدرنشین باقی ماند.

لیگ برتر بانوان والیبال ذوب آهن و گازبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال بانوان کشور؛ امروز با انجام 3 دیدار پیگیری شد که در مهم ترین دیدار این هفته مدافع عنوان قهرمانی موفق شد با برتری 3 بر یک برابر پر افتخارترین تیم این رقابت ها صدرنشینی خود را حفظ کند.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال