پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر والیبال

آلومینیوم هرمزگان علارغم کاهش بودجه در سوپر لیگ والیبال شرکت می کند

سرپرست باشگاه آلومیینوم المهدی هرمزگان گفت: علارغم کاهش 50 درصدی بودجه باشگاه در فصل جدید سوپر لیگ والیبال کشور شرکت خواهیم کرد/ سقف قرارداد بازیکنان 70 میلیون تومان است.

تیم والیبال آلومینیوم المهدی هرمزگان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسن عزیزی، سرپرست باشگاه آلومینیوم المهدی هرمزگان ظهر امروز  (یکشنبه) با حضور در نشست مطبوعاتی این باشگاه در خصوص شرایط  تیم والیبال آلومینیوم برای فصل جدید اظهار داشت: علارغم کاهش 50 درصدی بودجه ورزشی خود نسبت سال گذشته در کنار حفظ تیم های فوتبال، بسکتبال با ویلچر و تکواندو در سوپر لیگ والیبال کشور نیز حضور خواهیم داشت.

لیگ برتر والیبال زنان ایران از 22 آبان ماه آغاز می شود

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران از 22 آبان با حضور 7 تیم آغاز به کار می کند.

والیبال زنان ایران لیگ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مراسم قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر زنان ایران ساعت 10 امروز شنبه پنجم مهرماه با حضور نمایندگان تیم های شرکت کننده و مسئولین فدراسیون والیبال برگزار شد.

آخرین نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 93

 تمامی تغییرات نقل و انتقالات فصل 93 لیگ برتر والیبال مردان ایران را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

نقل و انتقالات والیبالبیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران از آبان ماه سال 1393 آغاز می شود. پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران همزمان با آغاز فصل و انتقالات به اطلاع می رساند، کلیه اطلاعات تیم ها، اعم از پوشش کامل تمامی تغییرات در کادر مدیریتی، فنی و  بازیکنان در جدول زیر قید شده و طبق آخرین اخبار رسیده به روز می شود. همچنین به محض اعلام سازمان لیگ مبنی بر تعداد و اسامی تیم های شرکت کننده این تغییرات نیز در جدول اعمال خواهد شد.

 

 

آرش کشاورزی به تیم والیبال متین ورامین پیوست

مسئولان تیم والیبال متین ورامین برای فصل 93 با پنج بازیکن به توافق نهایی رسیدند.

تیم والیبال متین ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال متین ورامین قهرمان فصل گذشته ایران و آسیا پس از قطعی کردن حضور خود در رقابت های لیگ برتر فصل 93 با چند بازیکن جدید به توافق نهایی رسید.

جدایی بهروز از کاله؛ عطایی سرانجام به متین ورامین پیوست

با وجود توافق باشگاه متین ورامین با فرهاد نفرزاده سکان هدایت قهرمان آسیا به بهروز عطایی سپرده شد.

بهروز عطاییبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال متین ورامین برای فصل 93 با بهرزو عطایی به توافق نهایی رسید و قرارداد یک ساله ای با وی ثبت کرد. این توافق در حالی صورت گرفت که پیش از این مسئولان این تیم ورامینی با فرهاد نفرزاده سرمربی تیم ملی والیبال جوانان کشورمان به توافقات اولیه رسیده بودند.

تهران و گلستان فینالیست های مسابقات قهرمانی جوانان کشور شدند

فینالیست های مسابقات نهایی والیبال قهرمانی جوانان کشور یادمان مرحوم حسین معدنی در رشت مشخص شدند.

والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات والیبال قهرمانی جوانان کشور یادمان مرحوم حسین معدنی که به میزبانی سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت در جریان است، چهره فینالیست های خود را شناخت.

 

امروز در ادامه این رقابت ها نمایندگان گلستان و آذربایجان غربی در مرحله نیمه پایانی به مصاف یکدیگر رفتند که گلستان 3 بر یک آذربایجان غربی را شکست داد و در دیگر دیدار این مرحله نیز تیم جوانان تهران  با نتیجه 3 بر صفر گیلان را از پیش رو برداشت تا تهران و گلستان از ساعت 11:30 فردا برای مشخص شدن چهره قهرمان این دوره به مصاف هم بروند.


همچنین نمایندگان گیلان و آذربایجان غربی نیز از ساعت 10 صبح فردا برای کسب عنوان سومی مقابل هم به میدان می روند.


رقابت های والیبال قهرمانی جوانان کشور یادمان مرحوم حسین معدنی باحضور 10 تیم در 2 گروه به مدت 8 روز در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت برگزار می شود.

شهرداری زاهدان با اصغر نائینی به توافق رسید

پس از قطعی شدن جدایی حمید موحدی از تیم والیبال شهرداری زاهدان مسئولان این تیم با اصغر نائینی به توافقات اولیه رسیدند.

تیم والیبال شهرداری زاهدان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در پایان مسابقات لیگ برتر والیبال سال گذشته مسئولان تیم شهرداری زاهدان که برای نخستین بار در سوپر لیگ والیبال شرکت کرده بودند از عدم تیمداری برای فصل آینده خبردادند. خبری که موجی از ناراحتی را در بین علاقمندان این تیم بوجود آورد.

تاجر و حیدرشاهی به جمع سرخ پوشان تبریزی پیوستند

تیم والیبال شهرداری تبریز در ادامه فعالیت های نقل و انتقالاتی خود میکائیل تاجر و بهزاد حیدر شاهی را نیز به خدمت گرفت.

میکائبل تاجر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسئولان شهرداری تبریز در جدید ترین خرید خود  میکائیل تاجر بازیکن فصل گذشته تیم والیبال شهرداری ارومیه را نیز به مدت یکسال به خدمت گرفتند. شهرداری چی ها در حالی با تاجر به توافق رسیدند که پیش از در آستانه عقد قرارداد با امیرغفور پشت خط زن تیم والیبال کشورمان بودند و بدین ترتیب به نظر می رسد حضور غفور در این تیم منتفی شده است.

 

علاوه بر آن بهزاد حیدرشاهی پاسور دوم فصل گذشته پیکان تهران نیز پس از جدایی از جمع خودروسازان برای فصل آینده با مسئولان تیم شهرداری تبریز به توافق نهایی رسید تا در کنار مصطفی وند و فرید از دیگر بازیکنان تازه وارد این تیم باشد.

 

تیم والیبال شهرداری تبریز برای فصل جدید با هدایت عادل بناکار به میدان خواهد آمد.

 

کادرفنی شهرداری ارومیه مشخص شد/ آنالیزور تیم ملی تمدید کرد

کادرفنی تیم والیبال شهرداری ارومیه برای شرکت در بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر کامل شد.

تیم والیبال شهرداری ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم والیبال شهرداری ارومیه که سال گذشته عنوان سومی لیگ برتر را کسب کرد برای فصل جدید دست به تغییر و تحولات گسترده ای زده و با جذب چند بازیکن مطرح و تغییر کادرفنی خود تاکنون چهره یک مدعی را تا پیش از آغاز مسابقات به نمایش گذاشته است.

شهرداری تبریز هم وارد گود نقل و انتقالات شد

تیم والیبال شهرداری تبریز با مصطفی وند و بهرام فرید به توافق رسید و قرارداد بهبودی و مرندی را نیز تمدید کرد.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، مسئولان والیبال شهرداری تبریز پس از قطعی کردن حضور عادل بناکار در رأس کادرفنی تیم خود، قرارداد علیرضا بهبودی پاسور فصل گذشته این تیم را نیز به مدت یک فصل دیگر تمدید کردند.

 

همچنین سیامک مرندی، مهدی کریمی و حسن صنوبری از دیگر بازیکنان فصل قبل این تیم تبریزی هستند که با تمدید قراردادهای خود لیگ آینده را نیز برای سرخ پوشان به میدان می روند.

 

علاوه بر آن مسئولان تیم والیبال شهرداری تبریز سعید مصطفی وند کاپیتان فصل گذشته شهرداری ارومیه و بهرام فرید قدرتی زن ارومیه ای فصل قبل تیم متین ورامین را نیز به خدمت گرفتند.

 

اما در حالی که گفته می شد حمزه زرینی در آستانه پیوستن به جمع سرخ پوشان تبریزی قرار گرفته است خبرهای رسیده حاکی از آن است که مسئولان شهرداری به دلیل مصدومیت این بازیکن، از جذب زرینی منصرف شده اند اما امیر غفور پشت خط زن تیم ملی والیبال کشورمان هم اکنون در آستانه عقد قرارداد با شهرداری تبریز قراردارد.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال