پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

باشگاه پیکان به رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال اعتراض کرد

باشگاه پیکان نسبت به رای کمیته انضباطی در خصوص دیدار پرحاشیه این تیم برابر میزان مشهد اعتراض کرد.

بازی جنجالی پیکان و میزان والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و طبق اعلام رسمی باشگاه پیکان تهران؛ مدیر عامل باشگاه پیکان به سرپرست تیم پیکان دستور داد نسبت به رأی کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در خصوص  اتفاقات بازی با میزان خراسان بصورت رسمی و در چارچوب مفاد قانونی اعتراض نماید.

باشگاه میزان: رفتار فدراسیون والیبال متناقض است

مدیر روابط عمومی باشگاه میزان با انتقاد از اظهارات برخی از مسئولان و کارشناسان در رسانه ها گفت : باشگاه میزان حرفی از انصراف به میان نیاورده است/ در مورد حواشی بازی بزرگنمایی شد/ فدراسیون والیبال رفتار متناقض و عجولانه ای داشت.

دیدار تیم های والیبال میزان خراسان و پیکان تهرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، صادق عسکری، مدیر روابط عمومی باشگاه میزان طی تماس با خبرنگار والیبال ایران نسبت به اظهارات سیف الله ترابی، در این پایگاه خبری واکنش نشان داد و به بیان توضیحاتی در خصوص حواشی پیش آمده پس از دیدار تیم های میزان مشهد و پیکان تهران در هفته چهارم مسابقات لیگ برتر والیبال پرداخت.

جدال بالانشینان و قعرنشینان دو گروه در ایستگاه چهارم لیگ برتر

در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال تیم های اول دو گروه به مصاف قعرنشینان می روند.

تیم والیبال ارتعاشات صنعتی ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته چهارم لیگ برتر والیبال (جام زنده یاد حسین معدنی) درحالی از چهارشنبه این هفته پی گیری می شود که می توان گفت چهره تیم های مدعی هر دو گروه آشکار شده است.

کمیته انضباطی جریمه خاطیان دیدار میزان و پیکان را اعلام کرد

کمیته انضباطی فدراسیون والیبال آرای  خود را در خصوص مسائل به وجود آمده در بازی میزان و پیکان اعلام کرد.

کمیته انضباطی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، صبح امروز دوشنبه دوم آذرماه جلسه کمیته انضباطی پیرو مسائل به  وجود آمده در بازی میزان مشهد و پیکان تهران با حضور مسئولین فدراسیون، سازمان لیگ، کمیته انضباطی، نمایندگان وزارت ورزش و تیم ها تشکیل شد و پس از بررسی گزارش ناظر مسابقه و شنیدن صحبت های طرفین آرای زیر صادر شد:

اسامی ناظران و داوران هفته چهارم لیگ برتر اعلام شد

هفته چهارم بیست و هشتمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران چهارشنبه پنجم آذرماه با شش مسابقه پیگیری خواهد شد.

فرهاد شاهمیری والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهارم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران «جام زنده یاد حسین معدنی» در شهرهای تبریز، زاهدان، تهران (دو دیدار)، شیراز و ورامین پیگیری خواهد شد.

متین ورامین اینبار در آستانه انتقال به تهران قرار گرفت

مسئولان باشگاه متین، پس از گذشت 3 هفته از شروع مسابقات لیگ برتر والیبال درصدد انتقال تیم والیبال این باشگاه از ورامین به تهران برآمدند.

تیم والیبال متین ورامین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در حالیکه مسابقات لیگ برتر والیبال کشور هفته سوم خود را نیز پشت سر گذاشته، مسئولان باشگاه متین ورامین از احتمال انتقال تیم والیبال این باشگاه از ورامین به تهران خبر دادند.

اعتراض مسئولان باشگاه میزان؛ حلمی: بازی های میزان باید در سالن مهران برگزار شود

مدیر عامل باشگاه میزان در نامه ای به فدراسیون والیبال اعلام کرد؛ بازی‌های تیم والیبال میزان باید در سالن مهران مشهد برگزار شود و مطمئنا فدراسیون در تصمیم خود تجدیدنظر خواهد کرد.

احسان حلمی مدیرعامل باشگاه میزان مشهدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ احسان حلمی، مدیر عامل باشگاه فرهنگی و ورزش میزان خراسان، در پاسخ به نامه فدراسیون والیبال مبنی بر ممنوعیت بازی های تیم لیگ برتری میزان در سالن مهران که دیروز از طریق سایت فدراسیون والیبال و خبرگزاری ها منتشر شد، نامه ای را منتشر کرد و نسبت به رسانه ای کردن این موضوع  قبل از بیان دلایل متقن و مستدل و مکاتبه با باشگاه میزان که منجر به حاشیه بردن این باشگاه شد، ابراز تاسف کرد.

لیگ برتر والیبال نوجوانان از 9 آذرماه آغاز می شود

دور مقدماتی لیگ برتر نوجوانان سال جاری از نهم آذرماه به میزبانی دو شهر گنبد و شیراز آغاز می شود.

والیبال نوجوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه های برتر ایران از روز یکشنبه نهم آذرماه در دو شهر گنبد و شیراز آغاز می شود و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

بازیکنان و مربیان دیدار جنجالی هفته سوم در کمیته انضباطی

هفت نفر از بازیکنان و کادر فنی دو تیم پیکان تهران و میزان مشهد به کمیته انضباطی دعوت شدند.

درگیری بازیکنان میزان و پیکان والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش نماینده و ناظر فدراسیون و حوادث به وجود امده در حین برگزاری مسابقه والیبال بین دو تیم میزان مشهد و پیکان تهران در مورخ 28 آبانماه، مجتبی میرزا جانپور، فرهاد قائمی و مرتضی عهدی از تیم پیکان و مهرداد مهرانپور، مهدی مهدوی، محمد ابراهیمی و غلامرضا مومنی مقدم از میزان مشهد به کمیته انضباطی دعوت شدند.

سالن مهران از برگزاری مسابقات لیگ برتر والیبال محروم شد

سازمان لیگ با ارسال نامه ای به باشگاه میزان مشهد اعلام کرد، از این منبعد سالن مهران از میزبانی مسابقات لیگ برتر والیبال محروم می باشد.

والیبال میزان مشهدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ با توجه به گزارش ناظر مسابقه پیکان تهران و میزان مشهد و همچنین شرایط سالن مهران، از این منبعد کلیه مسابقات خانگی میزان مشهد در سالن شهید بهشتی این شهر برگزار خواهد شد.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال