پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار لیگ برتر

باشگاه شهرداری ارومیه فعالیت های والیبالی خود را تعلیق کرد

والیبال ایران: در اعتراض به حواشی ایجاد شده در بازی فینال لیگ برتر؛ رئيس هيات واليبال استان آذربايجان غربي از سمت خود استعفا داد و باشگاه شهرداری ارومیه نیز کلیه ی فعالیت های والیبالی خود را تعلیق کرد.

سالن والیبال غدیر ارومیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از سايت رسمي باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري اروميه، كريم فروزان رئيس هيات واليبال استان آذربايجان غربي پس از مصاحبه هاي اخير داورزني رئيس فدراسيون واليبال و محمود افشار دوست دبير فدراسيون واليبال و همچنين به علت  بي حرمتي هاي اخير و ضرب و شتم  هواداران تيم واليبال شهرداري اروميه  در سالن 3 هزار نفري آزادي تهران از سمت خود استعفا داد.

اظهارات دکتر داورزنی در مورد حواشی جنجالی فینال لیگ برتر + فیلم

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال کشورمان به ارائه توضیحاتی در خصوص حواشی دیدار فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر پرداخت.

دکتر داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر دیروز با پیروزی 3 بر 2 پیکان تهران مقابل شهرداری ارومیه و قهرمانی خودروسازان تهرانی به پایان رسید.

با درگیری شدید هواداران، دست پیکان به جام نرسید! + فیلم حواشی

والیبال ایران: مراسم اهدای جوایز فینال لیگ بیست و هشتم به دلیل ورود تماشاگران معترض شهرداری ارومیه به زمین، برگزار نشد.

درگیری در زمین والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز بین دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران برگزار شد که در پایان خودروسازان تهرانی موفق شدند با برتری 3 بر 2 برابر سرخپوشان ارومی برای بار دوازدهم قهرمان لیگ ایران شوند.

اهتزاز پرچم پیکان بر فراز لیگ برتر ایران/ شهر عاشقان والیبال بازهم در حسرت جام + فیلم

والیبال ایران: ستاره های پایتخت موفق شدند با برتری 3 بر 2 مقابل شهرداری ارومیه دوازدهمین جام قهرمانی خود در لیگ برتر والیبال را نیز بدست آورند.

تیم والیبال پیکان تهران

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، دیدار فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور، جام زنده یاد حسین معدنی از ساعت 15:30 عصر امروز بین دو تیم پیکان تهران و شهرداری ارومیه برگزار شد و در پایان ستاره های پیکان موفق شدند با برتری 3 بر 2 مقابل شهرداری ارومیه مدال درخشان طلای لیگ بیست و هشتم را تصاحب کنند.

معروف و یارانش در حال تماشای فینال لیگ برتر ایران + عکس

والیبال ایران: سعید معروف و هم تیمی هایش پیش از آغاز تمرینات زنیت کازان، به تماشای دیدار فینال لیگ برتر والیبال ایران نشستند.

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ فینال بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشورمان هم اکنون بین دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در حال برگزاری می باشد و این در حالی است که میر سعید معروف، پاسور ایرانی تیم والیبال زنیت کازان روسیه که نیم فصل نخست لیگ برتر والیبال ایران را در قامت کاپیتان برای شهرداری ارومیه به میدان رفت، پیش از آغاز تمرینات زنیت کازان در رختکن این تیم به طور زنده  به تماشای این دیدار نشسته است.

مومنی مقدم: من مقصر هستم/ در مشهد برای ما حاشیه سازی کردند

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال میزان خراسان گفت: تیم ما بعد از مسابقه برابر شهرداری ارومیه دچار افت شدید روحی شد/ در مورد قوچان نژاد حرفی ندارم.

مومنی مقدم والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، غلامرضا مومنی مقدم پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر شهرداری تبریز و عدم کسب مقام سومی لیگ برتر والیبال با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به شهرداری تبریز تبریک می گویم.این تیم  لیاقت برد را داشت. آنها در تمام فاکتورهای والیبال برعکس ما خوب کار کردند و موفق هم بودند. ما در بازی های گذشته با همین بازیکنانمان 2 بار مقابل همین تیم شهرداری تبریز به پیروزی رسیده بودیم. اما متاسفانه امروز بچه ها خیلی انفرادی بازی کردند. در واقع تم ما پس از شکست در با مسابقه شهرداری ارومیه، به شدت افت روحی داشت که مقصر اصلی را هم خودم می دانم. باید تیم را جمع می کردیم اما در عمل موفق نبودیم.  

بناکار: بدنبال نتیجه ای بهتر از ششمی پارسال بودیم/ برایم سخت بود جانشین حسین معدنی شوم

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز در پایان دیدار رده بندی گفت: ما برای مقام سومی انگیزه بالاتری نسبت به میزان داشتیم/ دستیارانم کمک زیادی به من کردند.

عادل بنکار مربی والیبال

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز پس از پیروزی 3 بر تیمش برابر میزان خراسان و دستیابی به مدال برنز لیگ برتر والیبال با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داش:  بازی سنگینی بود. می دانستیم با تیمی بازی می کنیم که بازیکنان و کادر فنی قوی دارد، که البته  چون آنها تیم خود را برای قهرمانی بسته بودند انگیزه ما برای کسب عنوان سومی بالاتر بود. حتی باوجود اینکه در مرحله گروهی دو بار از میزان باخته بودیم  اینبار پیروز شدیم.

بی انگیزگی بلای جان عقاب ها؛ شهرداری تبریز با اقتدار سوم شد + فیلم

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با برتری 3 بر صفر مقابل میزان خراسان به مدال برنز لیگ بیست و هشتم دست یافت.

تیم والیبال شهرداری تبریز

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دیدار رده بندی بیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور، جام زنده یاد حسین معدنی، از ساعت 13 امروز بین دو تیم شهرداری تبریز و میزان خراسان برگزار شد و در پایان این شهرداری تبریز بود که موفق شد با برتری مقتدارنه ی 3 بر صفر برابر تیم بی انگیزه ی میزان خراسان گردن آویزن برنز این دوره را کسب کند.

لیگ بیست و هشتم به خط پایان رسید/ درسال طلایی والیبال ایران، کدام تیم طلایی می شود؟

والیبال ایران: فینال بیست و هشتمین دوره لیگ برتر والیبال کشور در حالی بین دو تیم پیکان و شهرداری ارومیه برگزار خواهد شد که یکی برای کسب دوزادهمین جام طلای خود به میدان می آید و دیگری در سودای دشت جام نخست است.

جام قهرمانی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تقویم لیگ برتر والیبال ایران در فصل 93 به صفحه آخر خود رسیده و جدال دو تیم شهرداری ارومیه و پیکان تهران در روز فینال، قهرمان لیگ بیست وهشتم را معرفی خواهد کرد.

سید عباسی: شرایط بازی فینال برابر نیست

سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه در گفتگو با والیبال ایران: فردا پیکان فینال را در خانه بازی می کند / با تمرکز و پرهیز از اشتباه می توانیم قهرمان شویم / تماشاگران مشهد احساساتی شده بودند.

جهانگیر سید عباسی سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیهبه گزارش پایگاه اطلاع اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال شهرداری ارومیه با شکست میزان خراسان راهی مرحله نهایی شد تا هواداران اورمی پس از سالها انتظار چشم به دیدار فینال این رقابت ها ببندند و امیدوار باشند که با عبور از سد پرافتخارترین تیم لیگ برتر جام قهرمانی را به پایتخت والیبال آسیا ببرند. جهانگیر سید عباسی سرمربی شهرداری در خصوص آخرین مصاف این تیم به خبرنگار والیبال ایران گفت: هر دو تیم تا اینجا راه را آمدند و برایشان بسیار مهم است که فردا بتوانند نتیجه گرفته و قهرمان شوند.

 

تبلیغات

netbarg

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال