اخبار لیگ برتر والیبال

آخرین نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال 93

 

تمامی تغییرات نقل و انتقالات فصل 93 لیگ برتر والیبال مردان ایران را می توانید در جدول زیر مشاهده نمایید.

نقل و انتقالات والیبالبیست و هشتمین دوره مسابقات لیگ برتر والیبال مردان ایران از آبان ماه سال 1393 آغاز می شود. پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران همزمان با آغاز فصل و انتقالات به اطلاع می رساند، کلیه اطلاعات تیم ها، اعم از پوشش کامل تمامی تغییرات در کادر مدیریتی، فنی و  بازیکنان در جدول زیر قید شده و طبق آخرین اخبار رسیده به روز می شود. همچنین به محض اعلام سازمان لیگ مبنی بر تعداد و اسامی تیم های شرکت کننده این تغییرات نیز در جدول اعمال خواهد شد.

قرارداد داخلی "سید" با تیم والیبال شهرداری ارومیه

برترین مدافع مرحله مقدماتی لیگ جهانی والیبال با عقدقرارداد داخلی با تیم والیبال شهرداری در آستانه پیوستن به جمع ارومی ها قرار گرفت.

سید محمد موسوی سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در حالیکه این روزها بازار پیشنهادات اروپایی به ملی پوشان والیبال ایران حسابی داغ است، ظاهرا بازیکنان کشورمان ترجیح می دهد در لیگ ایران به کار خود ادامه دهند.

نشست خبری مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه برگزار شد/ بازیکنان جدید این تیم معرفی شدند

نشست خبری احد یوسفی، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه ظهر امروز برگزار و لیست بازیکنان این تیم برای فصل 93 اعلام شد.

نشست خبری مدیر عامل تیم والیبال شهرداری ارومیه

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ظهر امروز نشستی در محل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با حضور احد یوسفی مدیرعامل باشگاه و اصحاب رسانه برگزار شد که یوسفی ضمن پاسخگویی به سوالات خبرنگاران به سکوت خبری خود پایان داده و اسامی بازیکنان جدید این تیم را اعلام کرد.

پایان شایعات؛ حضور قطعی معروف، محمودی و عبادی پور در شهرداری ارومیه

مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه از حضور قطعی 3 ملی پوش کشورمان در تیم والیبال شهرداری ارومیه خبر داد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ احد یوسفی مدیرعامل باشگاه های شهرداری ارومیه سر انجام به سکوت خود پایان داد و خرید های جدید این تیم برای فصل 93 را معرفی کرد.

پیشنهاد یک باشگاه لهستانی به غلامی

عادل غلامی، سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان مورد توجه  باشگاه روزوای لهستان قرار گرفته است.

عادل غلامی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ راهیابی تیم ملی والیبال کشورمان به مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی دستاورد های زیادی برای والیبال کشورمان داشت که از جمله آن می توان به معرفی استعدادهای والیبال ایران به باشگاه های خارجی اشاره کرد.

ذوب آهن به دعوت سازمان لیگ لبیک نگفت؛ اصفهان به لیگ برتر والیبال نخواهد آمد

مسئولان باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان پیشنهاد حضور در لیگ برتر والیبال را رد کردند.

تیم والیبال ذوب آهن اصفهانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از پایان لیگ برتر سال گذشته مسئولان سازمان لیگ فدراسیون والیبال از احتمال برگزاری لیگ برتر 93 با حضور 16 تیم خبر دادند. حال در سال 93 قرار داریم و زمان زیادی تا آغاز رقابت های سوپر لیگ قهرمانی کشور باقی نمانده است.

با انصراف از حضور در لیگ برتر؛ باریج اسانس در رده پایه تیم داری می کند

با تصویب هیئت مدیره باشگاه باریج اسانس کاشان، این تیم از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال انصراف داد.

تیم والیبال باریج اسانس کاشان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال باریج اسانس کاشان پس از صرف هزینه های قابل توجه در فصل 92 و ناکامی از صعود به جمع 4 تیم برتر لیگ برتر والیبال کشور رو به انحلال رفت. اما مسئولان این تیم هربار این خبر را رد کردند تا اینکه سرانجام با تصویب هیئت مدیره این باشگاه باریج اسانس رسما انصراف خود از حضور در مسابقات لیگ برتر والیبال را اعلام کرد.

رئیس سازمان لیگ پاسخ می دهد؛ عبادی پور می تواند لژیونر شود؟

در حالی خبرهایی از توافق اولیه میلاد عبادی پور با باشگاه وورونای ایتالیا به گوش می رسد که این بازیکن با تیم شهرداری ارومیه قرارداد دارد.

میلاد عبادی پور

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از درخشش خیره کننده تیم ملی والیبال ایران در مسابقات لیگ جهانی 2014 ، بازیکنان کشورمان مورد توجه باشگاه های اروپایی قرار گرفته اند که در این بین تیم هایی از ایتالیا و ترکیه به طور رسمی با چند بازیکن کشورمان وارد مذاکره شده اند. سعید معروف، سید محمد موسوی، شهرام محمودی و میلاد عبادی پور از جمله این بازیکنان هستند.

مجتبی میرزاجانپور به تیم والیبال پیکان تهران پیوست

مجتبی میرزاجانپور ستاره جوان تیم والیبال کشورمان با وجود عقد قرارداد با فنرباغچه ترکیه ، به مدت 2 سال به تیم والیبال پیکان تهران پیوست.

عقد قرارداد مجتبی میرزاجانپور با پیکان تهران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و طبق اعلام رسمی باشگاه پیکان تهران،  عصر امروز مجتبی میرزاجانپور بازیکن تیم ملی والیبال با حضور در باشگاه پیکان قرارداد همکاری دو ساله با تیم والیبال پیکان منعقد نمود.

کاپیتان راهی اروپا می شود؟

سعید معروف؛ کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان با چند پیشنهاد جدی از تیم های اروپایی مواجه شده و باید دید مغز متفکر تیم ایران برای فصل جدید خود چه تصمیمی می گیرد.

میر سعید معروفبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روزنامه ایتالیایی گازتا اسپورت اخیرا مدعی شده که معروف دو پیشنهاد بزرگ جلوی میز خود میبیند و تیم های هالک بانک ترکیه و ورونا ایتالیا خواستار سومین پاسور سید یک مسابقات لیگ جهانی شده اند.