جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین اخبار والیبال ساحلی ایران و جهان (تیم های ملی و لیگ های داخلی)

هفته هفتم لیگ برتر والیبال ساحلی امروز (یکشنبه) با چهار دیدار پیگیری شد و تیم های اوج رامسر، هتل کانیار علی آباد، میکا مال و شهرداری رودسر موفق به شکست حریفان خود در دو مسابقه متوالی شدند.

والیبال ساحلیهفته دوم دور برگشت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه‌های برتر کشور ایران امروز در شهرهای آق قلا، رودسر، چابکسر و رامسر پیگیری شد و فاتحان همه بازی ها در دیدار دوم مشخص شدند تا بازی ها به گلدن ست کشیده نشود.

تیم‌های «میکا مال» و «هتل کانیار علی آباد کتول» در پایان دور رفت لیگ برتر ساحلی صدرنشین گروه‌های اول و دوم شدند.

والیبال ساحلیرقابت‌های دور رفت دومین دوره لیگ برتر ساحلی از 27 تیرماه با حضور 10 تیم آغاز شد. هفته پنجم و پایانی دور رفت لیگ برتر ساحلی 16 شهریورماه در شهرهای آق قلا (دو دیدار)، رودسر و رامسر پیگیری شد و تیم‌های میکامال، شهرداری رودسر، توسعه عمران متل قو و هتل کانیار علی‌آباد برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

تیم هتل کانیار علی آبادکتول نماینده استان گلستان در لیگ برتر والیبال ساحلی در هفته پنجم این رقابت ها به چهارمین برد متوالی دست یافت و جایگاه خود را در صدر گروه دوم تثبیت کرد.

والیبال ساحلیرییس اداره ورزش و جوانان آق قلا گفت: در گروه دوم رقابت های لیگ والیبال ساحلی هتل کانیار صبح و عصر چهارشنبه در زمین والیبال ساحلی آق قلا با ترکیب آق محمد سلاق وعبدالحامد میرزاعلی به مصاف توپکا شمال رفت و توانست در دو دیدار متوالی و با نتایج ست شماری مشابه 2 بر1 بر این تیم غلبه کند.

تیم هتل کانیار علی آبادکتول نماینده استان گلستان در لیگ برتر والیبال ساحلی کشور در چهارمین هفته از رقابت ها با پیروزی مقابل وثوق مازندران به سومین برد متوالی خود در فصل جدید دست یافت و صدرنشین شد.

والیبال ساحلی

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا گفت: در هفته چهارم رقابت ها نماینده گلستان با ترکیبی از بازیکنان آق قلایی ( آق محمد سلاق و حامد میرزاعلی ) میهمان تیم آکادمی وثوق سلمانشهر مازندران بود که موفق شد با کسب دو برد متوالی، به عنوان تیم برنده این دیدار معرفی شود.

نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 96 با قهرمانی تیم شهدای منا گنبد (رحمان رئوفی و بهمن سالمی) به پایان رسید.

والیبال ساحلینخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور در سال 96 که از 25 مردادماه در زمین های ساحلی بابلسر استان مازندران آغاز شده بود، دیروز (جمعه) با معرفی تیم های برتر به پایان رسید.

رئیس هیات والیبال مازندران، از برگزاری نخستین دوره مسابقات والیبال ساحلی آزاد کشور به میزبانی این استان از روز 24 مردادماه در شهرستان بابلسر خبر داد.

والیبال ساحلیمیلاد تقوی گفت: نخستین دوره این مسابقات در رده سنی بزرگسالان و بدون محدودیت سنی در سال 96 روزهای 25 تا 27 مردادماه به مدت سه روز در زمین های ساحلی بابلسر برگزار خواهد شد.

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا ازمیزبانی این شهرستان درهفته دوم لیگ برتر والیبال ساحلی خبر داد و گفت: این رقابت ها روز چهارشنبه با دیدار تیم های هتل کانیارعلی آبادکتول با توسعه وعمران متل قو گیلان برگزارمی شود.

والیبال ساحلیامانگلدی گرکز اظهار داشت: در این روز سه مسابقه بین نمایندگان گلستان و گیلان برگزار خواهد شد. دیدار اول دو تیم ساعت 9 صبح و مسابقه دوم ساعت 17 عصر برگزارمی شود و در صورت تساوی دو تیم ؛بازی 'گلدن ست' یک ساعت بعد از دیدار دوم برگزار می شود، داوری این بازی برعهده مصطفی مقدم و نورمحمد مهرابی گذاشته شده و کامران ذوفی ناظر این دیدار است.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در سومین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان دو بر صفر مغلوب دیگر نماینده کانادا شد و به کار خود در این رقابت‌ها پایان دهد.

والیبال ساحلیمرحله مقدماتی یازدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جهان که از روز جمعه در شهر وین اتریش آغاز شده بود، شامگاه سه‌شنبه به پایان رسید.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جهان ۲۰۱۷ با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کانادا شد.

والیبال ساحلیدر ادامه رقابت‌های والیبال ساحلی قهرمانی جهان ۲۰۱۷ که به میزبانی شهر وین در کشور اتریش برگزار می‌شود، تیم ملی والیبال ساحلی ایران با ترکیب بهمن سالمی و رحمان رئوفی با نتیجه ۲ بر یک مغلوب کانادا شد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های قهرمانی جهان مغلوب نماینده اتریش میزبان این رقابت ها شد.

والیبال ساحلییازدهمین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی جهان از امروز (جمعه) در شهر وین اتریش آغاز و به مدت 10 روز پیگیری خواهد شد. این رقابت‌ها در دو گروه مردان و زنان با حضور 48 تیم در هر گروه پیگیری خواهد شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه