با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار والیبال ساحلی

والیبال ایران: رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی کیش عصر امروز با قهرمانی تیم روسیه (1)، نایب قهرمانی لهستان و عنوان سومی روسیه (2) به پایان رسید.

والیبال ساحلی کیشبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی تور جهانی والیبال ساحلی عصر امروز در جزیره کیش پیگیری شد و در دیدار نهایی این رقابت‌ها تیم‌های روسیه (نیکیتا لیامین – ویاچزلاف کرازیلنیکوف) و لهستان (پیوتر کانتور – بارتوش لوزیاک) به مصاف یکدیگر رفتند.

والیبال ایران: چهار تیم راه یافته به مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی فردا شنبه ٣٠ بهمن برای رسیدن به فینال به مصاف هم می‌روند.

والیبال ساحلی تور جهانی کیشبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سومین روز رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی با برگزاری 12 دیدار در چارچوب مراحل یک هشتم نهایی و یک چهارم نهایی سپری شد و 4 تیم جواز حضور در مرحله نیمه‌نهایی را کسب کردند.

والیبال ایران: در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی، 8 دیدار برگزار شد.

تور جهانی والیبال ساحلی کیشبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، روز سوم رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی (میکاکاپ) ، از ساعت 9 صبح امروز آغاز شد.

والیبال ایران: رقابت های روز سوم تور جهانی والیبال ساحلی فردا جمعه با حضور 16 تیم صعود کرده به این مرحله دوم پیگیری خواهد شد.

PRSA1897.jpgبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، روز دوم مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی (میکاکاپ) 2017، با برگزاری 16 دیدار پیگیری شد و از بین 32 تیم جدول اصلی، تیم هادو به دو با هم رقابت کرده و در نهایت 16 تیم به مرحله بعد راه پیدا کردند.

والیبال ایران: در پایان دومین روز از مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی کیش در حالی 16 تیم راهی مرحله دوم شدند که نمایندگان کشورمان علی رغم ارائه بازی های تماشایی موفق به شکست حریفان خود نشده و از دور مسابقات خارج شدند.

والیبال ساحلیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، رقابت‌های تور جهانی والیبال ساحلی 2017 (میکاکاپ) امروز ، دومین روز خود را سپری کرد. جایی که 32 تیم جدول اصلی مسابقات به صورت تک حذفی با هم دیدار کردند و 16 تیم راهی مرحله دوم جدول اصلی شدند.

والیبال ایران: نخستین روز از رقابت های تور جهانی والیبال ساحلی 2017 کیش با برگزاری 8 دیدار پیگیری شد و در پایان 32 تیم جدول اصلی مسابقات مشخص شدند.

والیبال ساحلیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، روز نخست مسابقات تور جهانی والیبال ساحلی 2017 (میکاکاپ) با برگزاری 8 دیدار از صبح دیروز در دو زمین شماره یک و دو برگزار شد.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال، رنکینگ برترین ساحلی‌بازان جهان را اعلام کرد.

والیبال ساحلیبه گزارش والیبال ایران، فدراسیون جهانی والیبال بعد از اتمام تور جهانی «فورت لودردیل» آمریکا، رنکینگ برترین ساحلی بازان جهان را با سیستم جدید (مبتنی بر 8 تورنمنت برتر سال) اعلام کرد.

موضوع حضور بانوان به عنوان تماشاگر در رقابت‌های والیبال ساحلی 2017 کیش بار دیگر با واکنش فدراسیون جهانی والیبال همراه شد اما مسئولان ایرانی اعلام کردند که منع حضور تماشاگران زن برطرف شده و از این جهت مشکلی دیگر وجود ندارد!

تور جهانی کیشبه‌ گزارش ‌والیبال ایران، رقابت‌های والیبال ساحلی 2017 کیش به صورت رسمی از صبح روز چهارشنبه 27 بهمن ماه آغاز شده و تیم‌ها آماده رقابت با یکدیگر شده‌اند اما در حالی که پیش از این حضور بانوان در این دوره از رقابت‌ها آزاد اعلام شده بود ظاهرا اجازه حضور بانوان در محل برگزاری این رقابت‌ها داده نشده و این موضوع مشکلاتی را برای ادامه میزبانی ایران و برگزاری این رقابت‌ها ایجاد کرد.

رضا نائینی در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: من و رسول خواجه کنار با یک تیم متشکل از امیر شوشتری زاده و بهنام توکلی در لیست ذخیره ها قرار داریم تا در صورت به وجود آمدن فضا در تور جهانی کیش به میدان برویم.

رضا نائینیبه گزارش والیبال ایران، رضا نائینی که به تازگی سکاندار تیم ملی والیبال ساحلی ایران در تور جهانی کیش شده است در خصوص این رقابت ها به والیبال ایران گفت: سه تیم از کشورمان در جدول اصلی تور جهانی کیش حضور خواهند داشت. این تیم ها شامل زوج رحمان رئوفی - بهمن سالم، آق محمد سلاق - حامد میرزاعلی و عباس پور عسگری - آرش وکیلی خواهند بود.

سرپرست سازمان ساحلی فدراسیون والیبال گفت: هدایت تیم های ملی والیبال ساحلی ایران در تور جهانی کیش بر عهده رضا نائینی است.

رضا نائینیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، کسری غفوری با یادآوری اینکه دومین تور جهانی کیش از روز سه شنبه هفته جاری به میزبانی جزیره کیش آغاز می شود، گفت: این رقابت ها به مدت چهار روز از 26 تا 30 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه