اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار والیبال ساحلی

 تیم ملی والیبال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در تور جهانی مراکش، اسپانیا را شکست داد و به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها صعود کرد.

والیبال ساحلیرقابت های تور جهانی مراکش که از روز جمعه در شهر آگادیر مراکش آغاز شده است، امروز در مرحله یک چهارم نهایی با چهار مسابقه پیگیری شد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در سومین مسابقه خود در المپیک ناشنوایان مقابل تیم برزیل به میدان رفت و با پیروزی برابر این تیم راهی مرحله یک هشتم شد.

ساحلی ناشنوایان

والیبالیست های ناشنوای کشورمان در دیدار برابر برزیل با نتیجه دو بر صفر (21 بر 18 و 21 بر 16) حریف را از پیش روی برداشت.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در تور جهانی مراکش، ساحل عاج را شکست داد و به مرحله دوم صعود کرد. 

والیبال ساحلیرقابت های تور جهانی مراکش از امروز (جمعه) در شهر آگادير آغاز شد و به مدت سه روز پیگیری خواهد شد. تیم ملی والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفي – بهمن سالمي اينجه) در نخستین مسابقه خود به مصاف ساحل عاج (کوبون و آریستیده) رفت و این تیم را دو بر صفر شکست داد.

تیم ملی والیبال ساحلی ایران در نخستین روز تور جهانی مراکش به مصاف ساحل عاج می‌رود.

والیبال ساحلیرقابت‌های تور جهانی مراکش از امروز (جمعه) در شهر آگادیر آغاز می‌شود و به مدت سه روز پیگیری خواهد شد.

فاتحان دو دیدار هفته نخست لیگ برتر ساحلی در ست حساس گلدن مشخص شدند.

والیبال ساحلیدور رفت دومین دوره مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی باشگاه های برتر ایران از امروز آغاز شد و به مدت پنج هفته پیگیری خواهد شد. در هفته نخست دو دیدار در شهرهای سلمانشهر و رامسر برگزار شد که رقابت دو تیم بسیار نزدیک بود و یک بر یک شد تا در نهایت در گلدن ست تیم های هتل کانیار علی آباد و توپکا شمال موفق به پیروزی شوند و هفته نخست را با برد به پایان برسانند.

 تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران با شکست دو بر یک برابر لتونی در مرحله یک هشتم نهایی از صعود به جمع هشت تیم برتر جهان بازماند.

والیبال ساحلیدر ادامه مسابقه‌های والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان و به میزبانی شهر نانجینگ چین، تیم‌ ‌ملی "الف" ایران که با ترکیب جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی پس از پیروزی دو بر یک برابر ایتالیا برای نخستین‌بار به مرحله یک هشتم نهایی جهان صعود کرده بود، در این مرحله با قبول شکست دو بر یک برابر لتونی از صعود به جمع هشت تیم برتر جهان بازماند.

تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران با پیروزی دو بر یک برابر ایتالیا برای نخستین‌بار در تاریخ به جمع شانزده تیم پایانی قهرمانی جهان راه یافت.

والیبال ساحلیدر ادامه مسابقه‌های والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان و به میزبانی شهر نانجینگ چین، تیم‌ ‌ملی "الف" ایران که با ترکیب جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی پس از کسب عنوان سوم گروه D جواز صعود به جمع ۲۴ تیم برتر را گرفته بود در این مرحله موفق شد برابر تیم قدرتمند ایتالیا دو بر یک به پیروزی برسد. ملی‌پوشان ایران با وجود شکست در ست نخست توانستند در ست‌های دوم و سوم برابر ایتالیا به پیروزی برسند و با این برد برای نخستین‌بار به مرحله یک هشتم پایانی جهان صعود کنند.

تیم‌ ‌ملی "الف" والیبال ساحلی زیر ۲۱ سال ایران در سومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر برزیل دو بر صفر شکست خورد.

ساحلیمسابقه‌های والیبال ساحلی قهرمانی زیر ۲۱ سال جهان از دیروز و به میزبانی شهر نانجینگ چین آغاز شد که تیم‌ ‌ملی "الف" ایران با ترکیب جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی در سومین دیدارش رودرروی تیم برزیل قرار گرفت و در پایان با وجود تلاش های فراوان کاری از پیش نبرد و در  دو ست پیاپی مغلوب حریف قدرتمندش شد.

تیم ملی الف زیر 21 سال ساحلی ایران در دومین دیدار خود در جدول اصلی مسابقات  قهرمانی مردان جهان برابر نروژ به پیروزی رسید.

والیبال ساحلیدیدارهای مرحله مقدماتی جدول اصلی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 21 سال جهان که از روز گذشته (چهارشنبه) شروع شده است، امروز به پایان می رسد.

 

در دور مقدماتی این رقابت ها 32 تیم در قالب هشت گروه چهار تیمی با یکدیگر مسابقه می دهند و از هر گروه دو تیم به مرحله بعدی صعود خواهند کرد. تیم ملی الف (جواد فیروزپور و علیرضا آقاجانی) والیبال ساحلی زیر 21 سال ایران که در گروه D با تیم های برزیل، نروژ و هلند همگروه است، امروز در دومین مسابقه خود به مصاف نروژ رفت و دو بر یک به پیروزی رسید.

 

ملی پوشان کشورمان در ست دوم این دیدار 21 بر 14 مغلوب حریف قدرتمند خود شدند اما در ست های اول و سوم با امتیازهای 21 بر 19 و 15 بر 11 به پیروزی رسیدند تا امیدشان برای صعود پررنگ شود.

 

تیم ملی الف ساحلی ایران که هم اکنون با سه امتیاز در رتبه دوم جدول است، امروز (پنج شنبه) و در آخرین بازی مرحله مقدماتی به مصاف برزیل می رود.

 

تیم ایران در مسابقه نخست دو بر یک مغلوب هلند شد. آرش رامسری به عنوان مربی و کامران ذوقی به عنوان سرپرست ملی پوشان را در این رقابت ها همراهی می کنند. 

منبع: فدراسیون والیبال

تیم ملی الف زیر 21 سال ساحلی ایران در نخستین دیدار خود در جدول اصلی مسابقات قهرمانی مردان جهان مغلوب هلند شد.

والیبال ساحلیدیدارهای جدول اصلی مسابقات والیبال ساحلی قهرمانی زیر 21 سال جهان از امروز (چهارشنبه) شروع شد و به مدت چهار روز در شهر نانجینگ چین پیگیری می شود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه