اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار جام کنفدراسیون آسیا

والیبال ایران: با برگزاری قرعه کشی رقابت های والیبال قهرمانی زنان آسیا، تیم ملی زنان ایران با تیم های تایلند، چین تایپه و مالدیو همگروه شد.

تیم ملی والیبال زنان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات بانوان قهرمانی آسیا در سال 2017 در رده سنی بزرگسالان 9 تا 17 آگوست (18 تا 26 مرداد) برگزار خواهد شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران در حالی با جام قهرمانی مسابقات کنفدراسیون آسیا به ایران بازگشت که تعدادی از ملی پوشان برای پیوستن به تیم باشگاهی شان، سایپا راهی بلغارستان شدند.

تیم ملی والیبال ب ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب والیبال ایران که 27 شهریورماه برای حضور در پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون آسیا تهران را به مقصد ناخون پاتوم تایلند ترک کرده بود، بامداد امروز با جام قهرمانی این مسابقات به تهران بازگشت.

والیبال ایران - مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی ب ایران نشان دادند که در شرایط پراسترس و پرفشار هم می توانند عملکرد خود را حفظ کنند که این نشان از حرفه ای شدن آن هاست/ والیبال ایران به تمامی اهدافی که مدنظر داشته تا به امروز رسیده است و حالا وقت رفتن روی سکو مسابقات مهم جهانی است.

خوان سیچلوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ خوان سیچلو در پایان پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا گفت: این مسابقات، تورنمنت بسیار مهمی برای پرورش بازیکنان بود چون به خوبي تحت فشار قرار گرفتند.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: ایران با تیم دومش قهرمان شد و هیچ یک از بازیکنان ترکیب المپیکی ایران در تیم ما حضور نداشتند.

ناصر شهنازیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب والیبال کشورمان ساعتی پیش موفق شد در فینال مسابقات جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا از سد چین عبور کرده و برای سومین بار قهرمان این مسابقات شود. ناصر شهنازی،سرمربی تیم ملی ب کشورمان در این خصوص اظهار داشت: ما تیم چین را که یکی از تیم‌های خوب مسابقات بود شکست دادیم و به قهرمانی رسیدیم.بازی سختی با این تیم داشتیم. در ست دوم هم جابه‌جایی‌هایی در تیم انجام دادیم تا عقب‌ماندگی امتیازی خود را جبران کنیم و در نهایت پیروز شدیم و به مقام قهرمانی رسیدیم. این قهرمانی را به مردم ایران تبریک می‌گویم.

والیبال ایران: کمیته فنی مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا برترین بازیکنان این دوره از رقابت ها را معرفی کرد و علیرضا بهبودی کاپیتان و پاسور ایران به عنوان ارزشمندترین بازیکن معرفی شد.

علیرضا بهبودی ارزشمندترین بازیکن والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم مهرماه درشهر «ناخون پاتوم» تایلند آغاز و امروز (چهارشنبه) هفتم مهرماه با قهرمانی تیم ملی ب والیبال ایران به پایان رسید.

والیبال ایران: علیرضا بهبودی پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا چهارگوشه زمین را بوسید و از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد.

علیرضا بهبودی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب ایران امروز(چهارشنبه) در دیدارنهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا چین را شکست داد و برای سومین بار قهرمان این رقابت ها شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران که پرافتخارترین تیم جام کنفدراسیون والیبال مردان است، امشب برای سومین بار قهرمان قاره کهن شد و تیم های چین و ژاپن هم در رده های دوم و سوم ایستادند.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پنجمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا در حالی با برتری 3 بر یک ایران مقابل چین و قهرمانی شاگردان شهنازی به پایان رسید که این سومین مدال طلای کشورمان در این مسابقات بود و ایران با 3 طلا، یک نقره و یک مقام چهارمی همچنان پرافتخارترین تیم این رقابت ها باقی ماند. تیم های چین (یک طلا، 2 نقره و یک برنز) و کره جنوبی (یک مدال طلا و یک مدال نقره) در رتبه های دوم و سوم پرافتخارترین کشورهای جام کنفدراسیون والیبال آسیا هستند.

والیبال ایران: تيم ملى ب واليبال ايران با برترى ٣ بر يك مقابل چين، قهرمان جام كنفدراسيون مردان آسيا شد.

confedration-2.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون مردان آسیا از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در سالن والیبال شهر ناحون پاتوم تایلند آغاز شد. در این دیدار تیم ملی ب والیبال ایران که با دو مدال طلا و یک نقره، پرافتخارترین تیم این رقابت ها محسوب می شود، به مصاف تیم ملی والیبال چین رفت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران فردا (چهارشنبه) در آخرین گام از جام کنفدراسیون آسیا برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف چین خواهد رفت.

8.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا تیم های استرالیا، قزاقستان، ایران و چین به پیروزی رسیدند.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران گفت: بازیکنانم برای شکست ژاپن با جان و دل بازی کردند/ هر بازیکنی که برابر ژاپن به میدان آمد بهترین عملکرد را داشت.

PRSA0690.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از صعود شاگردانش به دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا افزود: باور کنید همه بازیکنان می دانستند که مسابقه امروز با ژاپن نسبت به دیدار دور مقدماتی متفاوت است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه