با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار مسابقات آسیایی والیبال

والیبال ایران: مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 آسیا و انتخابی جهان در قاره کهن از 8 تا 16 فروردین ماه سال 96 برگزار می شود.

تیم ملی والیبال نوجوانانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، یازدهمین دوره مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 آسیا و انتخابی جهان از 8 تا 16 فروردین ماه سال آینده به میزبانی شهر «نایپیداو» کشور میانمار با حضور 14 تیم برگزار می شود.

والیبال ایران: کنفدراسیون والیبال آسیا زمان مسابقات قهرمانی نوجوانان پسر آسیا را تغییر داد و این موضوع روی روند آماده‌سازی تیم ملی نوجوانان این موثر خواهد بود.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان پسر ایران که هم اکنون زیر نظر محمد وکیلی، در سومین مرحله اردوی آماده‌سازی قرار دارد  خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا آماده می‌کند.

     

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران در جام کنفدراسیون آسیا با تیم های ژاپن، استرالیا و کره جنوبی همگروه است.

تیم ملی والیبال ب ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم مهرماه به میزبانی شهر ناخوم پاتوم تایلند آغاز می شود.

والیبال ایران: در دیدار رده بندی  روز هشتم مسابقات والیبال قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا ژاپن و چین دو فینالیست این دوره از مسابقات برای کسب عنوان قهرمانی رقابت می کنند.

عکس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ در روز هشتم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا با رقابت حساس تیم های چین و ژاپن در فینال مسابقات برگزار خواهد شد.

والیبال ایران- سرمربی تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران گفت: شاگردانم در این مسابقه با وجود خستگی خیلی خوب تلاش کردند و با رعایت نکاتی که آنالیزور به آن اشاره کرد، توانستیم تیم  فیلیپین را شکست داده و به عنوان نهمی دست یابیم.

عکس والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ فریبا صادقی پس از پیروزی در رقابت حساس شاگردانش برابر فیلیپین که برای کسب عنوان نهمی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به اینکه فیلیپین موفق به شکست استرالیا شده بود، احتمال مسابقه حساسی برابر فیلیپین را می دادیم.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال دختران جوان ایران در آخرین رقابت خود در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا فیلیپین را 3 بر 2 شکست داد و عنوان نهم را به دست آورد تا در مقایسه با دوره گذشته سه پله صعود کند.

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال از فدراسیون والیبال؛ ملی پوشان جوان کشورمان در مسابقه پایانی خود در هجدهمین دوره رقابتهای قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برای کسب عنوان نهمی مقابل فیلیپین قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 و امتیازات (25 بر 16، 25 بر 19 و 15 بر 25، 14 بر 25 و 15 بر 10) مسابقه حساس، نفس گیر و نزدیک را با پیروزی پشت سرگذاشتندتا ضمن کسب عنوان نهمی مسابقات نسبت به دوره گذشته سه پله صعود کنند.

 

روز ششم مسابقات قهرمانی جوانان دختر آسیا برای تیم ملی ایران و قدرتمندان آسیا بسیار خوشایند بود.

روز ششم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا درحالی برگزار شد که تیم ایران در بازی سخت و نفس گیر استرالیا را شکست داد و در مقایسه با دوره گذشته دو پله صعود کرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران در چهارمین دیدار خود از مسابقات قهرمانی آسیا با حساب 3 بر صفر سریلانکا را در هم کوبید.

تیم ملی والیبال دختران ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ ملی پوشان دختر ایران در نخستین دیدار مرحله دوم هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا برابر سریلانکا قرار گرفت و سه بر صفر با امتیازهای 25 بر 13، 25 بر 6 و 25 بر 16 ) به پیروزی رسیدند.

والیبال ایران: تیم های راه یافته به مرحله یک هشتم نهایی مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا مشخص شدند.

توپ والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ در پایان روز سوم و مرحله مقدماتی هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال آسیا هشت تیم راه یافته به مرحله دوم مشخص شدند.

والیبال ایران: مسابقه حساس گروه سوم رقابتهای قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا را تیم هند با پیروزی پشت سر گذاشت تا تیم ملی کشورمان صعود به جمع هشت تیم برتر را از دست بدهد.

تیم ملی والیبال جوانان دختربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در سومین و آخرین رقابت خود در چارچوب هجدهمین دوره مسابقات قهرمانی زیر 19 سال دختران آسیا با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد تا از صعود به جمع هشت تیم برتر آسیا بازبماند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه