جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار

«محمدرضا داورزنی» سرپرست فدراسیون والیبال گفت: جمهوری اسلامی ایران نامزد نخست و جدی میزبانی مرحله نهایی لیگ ملت های والیبال در سال 2018 است.

دکتر داورزنیداورزنی درباره نشست دپارتمان لیگ ملت های والیبال که شب گذشته در پاریس برگزار شد، گفت: یکی از مصوبه های این نشست تغییر نام «لیگ جهانی» به «لیگ ملت های والیبال» است که از سال 2018 در دو گروه مردان و زنان برگزار می شود.

اجلاس دپارتمان لیگ جهانی در پاریس برگزار شد و نام این رقابت ها از سال 2018 به «لیگ ملت های والیبال» تغییر یافت.

سالگرد تاسیس FIVBشورای دپارتمان لیگ جهانی روز (پنج شنبه) نشستی یک روزه در پاریس برای بررسی برنامه های این مسابقات در سال 2018 برگزار کرد که دکتر محمدرضا داورزنی عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و سرپرست فدارسیون ایران نیز در آن شرکت داشت.

با برگزاری اجلاس درپارتمان لیگ جهانی در مقر فدراسیون جهانی والیبال گروه بندی سه دوره آینده این مسابقات مشخص شد.

لیگ جهانی والیبالاجلاس سراسری دپارتمان مسابقات لیگ جهانی والیبال در كشور سوییس كه مقر فدراسیون جهانی والیبال FIVB است، برگزار شد و دكتر محمدرضا داورزنی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران به عنوان عضو هییت رییسه این فدراسیون جهانی و همچنین عضو دپارتمان لیگ جهانی در  این اجلاس شركت كرد.

فدراسیون والیبال اسلوونی خواستار لغو فرمول و نحوه جدید برگزاری لیگ جهانی شد.

تیم ملی والیبال اسلوونیبا توجه به شرایط جدید برگزاری مسابقات لیگ جهانی، قرار است که تیم های منتخب سطح یک لیگ جهانی این فرصت را داشته باشند تا در ۷ سال آینده نیز صرف نظر از هر نتیجه ای که کسب می کنند همچنان در این سطح باقی بمانند و بر خلاف قوانین سال های گذشته هیچ تیم به رده پایین تر سقوط نکند.

دور مقدماتی مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ درحالی به پایان رسید که مهم ترین اتفاق آن حذف صربستان مدافع عنوان قهرمانی لیگ جهانی بود. 

تیم والیبال صربستانتیم پر مهره صربستان که سال گذشته با قدرت توانسته بود همه تیم های مدعی را از پیش رو بردارد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند از جمله تیم هایی بود که همانند تیم ملی ایران در این دوره لیگ جهانی تغییر چندانی در ترکیب خود ایجاد نکرد.

پرونده لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ با قهرمانی تیم ملی فرانسه بسته شد. برزیل که عصری تازه را بعد از المپیک آغاز کرد در فینال شکست را مقابل هوادارانش پذیرا شد.

لیگ جهتنیلیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۷ با تمام فراز و نشیب هایش پایان یافت. فرانسه، تیم مدعی سال های اخیر در خاک برزیل توانست طلایی پوشان را ۳ بر ۲ شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 بازیکنان برتر لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ معرفی شدند که چهار بازیکن تیم ملی فرانسه قهرمان این رقابتها در بین آنان قرار دارند.

لیگ جهانیلیگ جهانی سال ۲۰۱۷ در سه سطح و با حضور ۳۶ تیم پیگیری شد که فرانسه در سطح یک این رقابتها به مقام قهرمانی دست یافت و پاداش یک میلیون دلاری را از آن خود کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: در بازی با برزیل شاهد فینالی زیبا و مملو از احساسات و حرکات بی‌نظیر بودیم.

سرمربی فرانسهلورنت تیلیه، سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه پس از قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ جهانی 2017 والیبال اظهار داشت: رویارویی با برزیل در فینال یک بازی فوق‌العاده بود. یک فینال زیبا که مملو از احساسات و حرکات بی‌نظیر بود. بهترین قسمت مسابقه بخش ذهنی بازیکنان بود.

تیم ملی فرانسه با پیروزی مقابل برزیل برای دومین بار فاتح لیگ جهانی والیبال شد.

قهرمانی فرانسهتیم ملی والیبال فرانسه با پیروزی 3 بر 2 مقابل برزیل در دیدار نهایی لیگ جهانی 2017، تعداد قهرمانی‌های خود در این مسابقات را به عدد 2 رساند. بازیکنان برزیل که امیدوار بودند با توجه به امتیاز میزبانی برای دهمین بار قهرمانی لیگ جهانی شوند در ست نخست با نتیجه 25 بر 21 پیروز شدند ولی در 2 ست بعدی با نتایج 15 بر 25 و 23 بر 25 شکست خوردند.

تیم ملی والیبال کانادا با کسب پیروزی سه بر یک برابر آمریکا به مدال برنز لیگ جهانی ۲۰۱۷ دست یافت.

تیم ملی والیبال کانادادر دیدار رده بندی تیم‌های کانادا و آمریکا از ساعت ۳:۳۰ بامداد در استادیوم باشگاه فوتبال کوریتیبا به مصاف هم رفتند و در پایان این شاگردان استفان آنتیگا بودند که موفق شدند سه بر یک آمریکا را از پیش رو بردارند و بر سکوی سوم لیگ جهانی بایستند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه