جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار

با برگزاری اجلاس درپارتمان لیگ جهانی در مقر فدراسیون جهانی والیبال گروه بندی سه دوره آینده این مسابقات مشخص شد.

لیگ جهانی والیبالاجلاس سراسری دپارتمان مسابقات لیگ جهانی والیبال در كشور سوییس كه مقر فدراسیون جهانی والیبال FIVB است، برگزار شد و دكتر محمدرضا داورزنی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران به عنوان عضو هییت رییسه این فدراسیون جهانی و همچنین عضو دپارتمان لیگ جهانی در  این اجلاس شركت كرد.

فدراسیون والیبال اسلوونی خواستار لغو فرمول و نحوه جدید برگزاری لیگ جهانی شد.

تیم ملی والیبال اسلوونیبا توجه به شرایط جدید برگزاری مسابقات لیگ جهانی، قرار است که تیم های منتخب سطح یک لیگ جهانی این فرصت را داشته باشند تا در ۷ سال آینده نیز صرف نظر از هر نتیجه ای که کسب می کنند همچنان در این سطح باقی بمانند و بر خلاف قوانین سال های گذشته هیچ تیم به رده پایین تر سقوط نکند.

دور مقدماتی مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ درحالی به پایان رسید که مهم ترین اتفاق آن حذف صربستان مدافع عنوان قهرمانی لیگ جهانی بود. 

تیم والیبال صربستانتیم پر مهره صربستان که سال گذشته با قدرت توانسته بود همه تیم های مدعی را از پیش رو بردارد و به مقام قهرمانی دست پیدا کند از جمله تیم هایی بود که همانند تیم ملی ایران در این دوره لیگ جهانی تغییر چندانی در ترکیب خود ایجاد نکرد.

پرونده لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ با قهرمانی تیم ملی فرانسه بسته شد. برزیل که عصری تازه را بعد از المپیک آغاز کرد در فینال شکست را مقابل هوادارانش پذیرا شد.

لیگ جهتنیلیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۷ با تمام فراز و نشیب هایش پایان یافت. فرانسه، تیم مدعی سال های اخیر در خاک برزیل توانست طلایی پوشان را ۳ بر ۲ شکست دهد و جام قهرمانی را بالای سر ببرد.

 بازیکنان برتر لیگ جهانی والیبال سال ۲۰۱۷ معرفی شدند که چهار بازیکن تیم ملی فرانسه قهرمان این رقابتها در بین آنان قرار دارند.

لیگ جهانیلیگ جهانی سال ۲۰۱۷ در سه سطح و با حضور ۳۶ تیم پیگیری شد که فرانسه در سطح یک این رقابتها به مقام قهرمانی دست یافت و پاداش یک میلیون دلاری را از آن خود کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه گفت: در بازی با برزیل شاهد فینالی زیبا و مملو از احساسات و حرکات بی‌نظیر بودیم.

سرمربی فرانسهلورنت تیلیه، سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه پس از قهرمانی تیمش در رقابت‌های لیگ جهانی 2017 والیبال اظهار داشت: رویارویی با برزیل در فینال یک بازی فوق‌العاده بود. یک فینال زیبا که مملو از احساسات و حرکات بی‌نظیر بود. بهترین قسمت مسابقه بخش ذهنی بازیکنان بود.

تیم ملی فرانسه با پیروزی مقابل برزیل برای دومین بار فاتح لیگ جهانی والیبال شد.

قهرمانی فرانسهتیم ملی والیبال فرانسه با پیروزی 3 بر 2 مقابل برزیل در دیدار نهایی لیگ جهانی 2017، تعداد قهرمانی‌های خود در این مسابقات را به عدد 2 رساند. بازیکنان برزیل که امیدوار بودند با توجه به امتیاز میزبانی برای دهمین بار قهرمانی لیگ جهانی شوند در ست نخست با نتیجه 25 بر 21 پیروز شدند ولی در 2 ست بعدی با نتایج 15 بر 25 و 23 بر 25 شکست خوردند.

تیم ملی والیبال کانادا با کسب پیروزی سه بر یک برابر آمریکا به مدال برنز لیگ جهانی ۲۰۱۷ دست یافت.

تیم ملی والیبال کانادادر دیدار رده بندی تیم‌های کانادا و آمریکا از ساعت ۳:۳۰ بامداد در استادیوم باشگاه فوتبال کوریتیبا به مصاف هم رفتند و در پایان این شاگردان استفان آنتیگا بودند که موفق شدند سه بر یک آمریکا را از پیش رو بردارند و بر سکوی سوم لیگ جهانی بایستند.

تيم ملي واليبال فرانسه قهرماني سال 2015 ليگ جهاني در مرحله نيمه نهايي سال 2017 اين رقابت ها موفق به شكست كانادا شد تا حريف برزيل در ديدار نهايي شود.

لیگ جهانیمرحله نيمه نهايي ليگ جهاني سال 2017 جمعه شب با دو ديدار در استادیوم «آرنا دابایشادا» شهر کوریتیبا کشور برزیل پيگيري شد كه در نخستين ديدار تيم برزيل سه بر يك آمريكا را شكست داد. در دومين مسابقه اين مرحله كه از ساعت يك و 10 دقيقه بامداد شنبه آغاز شد، تيم فرانسه دارنده مدال برنز سال 2016 ليگ جهاني به مصاف كانادا رفت.

تيم ملي واليبال برزيل در مرحله نيمه نهايي بيست و هشتيمن دوره ليگ جهاني، آمريكا را از پيش رو برداشت و براي شانزهمين بار به ديدار نهايي اين رقابت ها راه يافت.

لیگ جهانیمرحله نيمه نهايي ليگ جهاني سال 2017 جمعه شب با دو ديدار در استادیوم «آرنا دابایشادا» شهر کوریتیبا کشور برزیل پيگيري مي شود. در نخستين مسابقه تيم هاي آمريكا و برزيل به مصاف يكديگر رفتند كه ملي پوشان برزيل سه بر يك به پيروزي رسيدند و فنياليست شدند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه