راه اندازی نسخه جدید فروشگاه والیبال ایران بازدید

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ جهانی والیبال

والیبال ایران: مرحله فینال لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ در شهر کوریتیبا برزیل با حضور ۶ تیم برتر لیگ جهانی انجام خواهد شد.

لیگ جهانی والیبال 2017به گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، استادیوم فوتبال «آرینا دِباشادا» شهر کوریتیبا، میزبان مرحله فینال لیگ جهانی والیبال 2017 خواهد بود. تیم‌های برزیل و پرتغال هم بازی خود در المپیک 2016 ریو را در این استادیوم برگزار کردند.

والیبال ایران: برنامه بازی‌های تیم ملی والیبال ایران در رقابت های لیگ جهانی 2017 مشخص شد و ملی پوشان کشورمان باید در گام نخست در خاک ایتالیا به مصاف لاجوردی پوشان این کشور بروند.

ایران و ایتالیا والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ برنامه رقابت های لیگ جهانی 2017 مشخص شد و ملی پوشان کشورمان طبق این برنامه باید در نخستین گام در ایتالیا به مصاف شاگردان بلنجینی بروند. برزیل و لهستان نیز دیگر رقبای کشورمان در گام اول هستند.

والیبال ایران: مرحله نهایی لیگ جهانی سال 2017 با حضور شش تیم از 7 تا 11 تیرماه سال 96 در ورزشگاه فوتبال کاریتیبا برگزار می شود که برای نخستین بار مرحله نهایی لیگ جهانی در یک ورزشگاه سرباز فوتبال برگزار خواهد شد.

استادیوم فوتبال برزیل میزبان لیگ جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران: فدراسیون جهانی در حالی کشور برزیل را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال در سال ۲۰۱۷  را اعلام کرد که برزیلی ها تصمیم دارند در ورزشگاه کوریتیبا که در واقع یک استادیوم فوتبال است و برزیلی‌ها در وسط آن کف‌پوش و زمین والیبال احداث کردند از این رقابت ها میزبانی کند. این ورزشگاه در سال 2014 میزبان مسابقات جام جهانی فوتبال نیز بوده است.

والیبال ایران: برزیل به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی سال 2017 انتخاب شد.

والیبال ایران و برزیلبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی سال 2017 با حضور 36 تیم در سه سطح آغاز می شود و مرحله نهایی آن به میزبانی برزیل برگزار خواهد شد.

والیبال ایران: رسانه های کوبایی علت حذف تیم های ملی مردان و زنان کوبا از لیگ جهانی 2016 را رسوایی اخلاقی بازیکنان این تیم در جریان لیگ جهانی امسال عنوان کردند.

تیم ملی والیبال کوبابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، قرعه کشی و گروه بندی رقابت های لیگ جهانی والیبال زنان و مردان سال 2017 در حالی مشخص شد که خبری از نام تیم های ملی مردان و زنان کوبا نبود.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون جهانی والیبال با تاکید بر اینکه رقابت های لیگ جهانی برای کسب تجربه نیست، گفت: اگر تیم های شرکت کننده این رقابت ها را به چشم دیدار تدارکاتی ببینند، جریمه خواهند شد.

داورزنی فدراسیون جهانی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در اجلاس دپارتمان لیگ جهانی والیبال در مقر فدراسیون جهانی والیبال در شهر لوزان سوییس، که با حضور آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال و دیگر اعضای دپارتمان از جمله دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال کشورمان برگزار شد، رئیس فدراسیون جهانی والیبال در سخنانی ضمن بیان اهداف و مواضع FIVB از برگزاری لیگ جهانی اظهار داشت: لیگ جهانی محلی برای تمرین تیم ها نیست و FIVB تلاش دارد که سطح این رقابت ها را بالا نگه دارد و از تیم های شرکت کننده نیز می خواهد که با تمام توان در این رقابت ها حضور یابند.

والیبال ایران: کشورهای برزیل، استرالیا، اتریش و آلمان خواستار میزبانی از مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال 2017 هستند و تا پایان هفته تکلیف میزبان این مسابقات مشخص خواهد شد.

لیگ جهانی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ قرعه کشی رقابت های لیگ جهانی 2017 والیبال در حالی برگزار و تیم ها رقبای خود را شناختند که هنوز تکلیف میزبان مرحله نهایی مشخص نشده و فدراسیون جهانی والیبال در حال تصمیم گیری در این زمینه است.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران حریفان سه هفته دور مقدماتی لیگ جهانی سال 2017 خود را شناخت.

لیگ جهانی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اجلاس دپارتمان لیگ جهانی به منظور بررسی لیگ جهانی 2016 و برنامه ریزی برای لیگ جهانی 2017 که از صبح امروز سه شنبه با حضور کلیه اعضا در مقر FIVB  در لوزان سوئیس آغاز شده بود، عصر امروز ادامه یافت.

والیبال ایران: نشست دپارتمان لیگ جهانی والیبال از صبح امروز در لوزان سوئیس آغاز شده است و تاکنون جزئیاتی از نحوه برگزاری مسابقات لیگ جهانی 2017 تصویب شده است.

GetImage.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پس از پایان رویدادهای سال 2016 فدراسیون جهانی والیبال در رده تیم های ملی و اعلام رده بندی تیم ها، اجلاس دپارتمان لیگ جهانی به منظور بررسی لیگ جهانی 2016 و برنامه ریزی برای لیگ جهانی 2017 صبح امروز سه شنبه 23 شهریور ماه با حضور کلیه اعضا در مقر FIVB در لوزان سوئیس برگزار شد که دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران نیز به نمایندگی از کشورمان در این اجلاس یک روزه حضور دارد.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی والیبال صربستان گفت: تیم ما شایسته حضور در المپیک بود اما فرمول اشتباه مسابقات انتخابی المپیک مانع از حضور ما در ریو شد.

نیکولای گربیچبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان در گفتگو با رسانه های خارجی در مورد احساساتش پیرامون قهرمانی در لیگ جهانی به اظهار نظر پرداخت و اظهار کرد: برای من سخت است که درباره احساساتم صحبت کنم، نمیتوانم از شاگردانم به خوبی تشکر کنم و به آنها تبریک بگویم. من از ابتدا در مورد اینکه چگونه مربی گری کنم ایده هایی در سر داشتم. به هر حال کار سختی پیش روی من ولی سعی کردم تا به بازیکنانم کمک کنم که مانند یک فرد عادی رشد کند نه یک ورزشکار. میدانم که راه قهرمانی بسیار دشوار است ولی آنها فداکارانه به این افتخار دست یافتند. من می خواهم از آنها تشکر کنم باید بگویم که من خوشحال نیستم بلکه خیلی خیلی خوشحالم.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه