با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ جهانی والیبال

معاون امور زنان وزارت ورزش و جوانان از تلاش وزارت ورزش برای حضور تعداد بیشتر بانوان در جایگاه تماشاگران مسابقات والبیال خبر داد.

حضور بانوان در سالن مسابقه والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ فریبا محمدیان درخصوص نحوه امکان حضور زنان در جایگاه تماشاچی مسابقات والبیال دوره مقدمات لیگ جهانی ۲۰۱۷ در خردادماه سال جاری، توضیح داد: وزارت ورزش در تلاش است امکان حضور تعداد بیشتری از بانوان علاقه‌مند به تماشای بازی‌های لیگ جهانی والیبال را فراهم کند به همین دلیل رایزنی‌ها با مراجع مرتبط برای تسهیل شرایط و ایجاد فضای مناسب ادامه دارد.

لیست 21 نفره تیم ملی ایتالیا برای لیگ جهانی 2017 در حالی اعلام شده است که نام برخی ستارگان این تیم در لیست خالی است.

تیم ملی والیبال ایتالیافدراسیون والیبال ایتالیا، نام ۲۱ بازیکن را برای حضور در لیگ جهانی ۲۰۱۷ اعلام کرد. اتفاق عجیب در این لیست نبود نام ستارگانی همچون زایتسف، بیرارلی، روسینی و خوآنتورینا است. به گفته بلنجینی در انتخاب بازیکنان به برخی از ستارگان استراحت داده شده است.

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: خیلی از بازیکنان فعلی تیم ملی والیبال از نظر سنی در شرایطی نیستند که بتوان آن‌ها را کنار گذاشت. برای بهتر شدن اوضاع باید تعدادی بازیکن جدید به تیم ملی اضافه شوند.

پیمان اکبریپیمان اکبری، مربی تیم ملی والیبال ایران درباره مصدومیتش در تمرین امروز تیم ملی، گفت: این مصدومیت نبود. اما ما هم به عنوان مربی باید برای بازیکنان توپ بزنیم و اگر اتفاقی بیفتد باید از یخ استفاده کنیم! یک مربی باید از لحاظ بدنی آماده باشد.

لوئیس گونزالز از تیم ملی آرژانتین کناره گیری کرد تا سانتیاگو دارایدوی جانشین وی در لیگ جهانی باشد.

لوئیس گونزالز پس از کناره گیری فاکوندو کونته از تیم ملی والیبال آرژانتین، خوزه لوئیس گونزالز نیز از حضور در تمرینات آماده سازی این تیم پیش از اعزام به مسابقات لیگ جهانی ۲۰۱۷ انصراف داد. این خبر برای خولیو ولاسکو و تیم ملی آرژانتین اصلاً خوشایند نیست.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در راستای تغییرات عمده در لیگ جهانی حضور 12 کشور از جمله ایران را در هفت سال آینده سطح یک لیگ جهانی تضمین کرد.

تمرین تیم ملی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 1990 به عنوان بخشی از یک برنامهٔ بازاریابی در این رشته ورزشی راه‌اندازی شد تا نشان متمایزی از فعالیت‌های فدراسیون جهانی در اواخر قرن بیستم باشد.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) تغییرات عمده ای در لیگ جهانی سال 2018 لحاظ کرده است که برگزاری سطح یک این رقابت ها با حضور 16 تیم از جمله این تغییرات است.

لیگ جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 1990 به عنوان بخشی از یک برنامهٔ بازاریابی در این رشته ورزشی راه‌اندازی شد تا نشان متمایزی از فعالیت‌های فدراسیون جهانی در اواخر قرن بیستم باشد.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال لیست 21 بازیکن منتخب خود برای شرکت در لیگ جهانی 2017 را اعلام کرد.

تیم ملی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم صربستان، برزیل، فرنسه، ایتالیا، لهستان، امریکا، روسیه، ایران، بلژیک، آرژانتین، بلغارستان و کانادا در گروه های متفاوت و در سه هفته برگزار می شود.

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال در راستای تغییرات عمده ای که در مسابقات لیگ جهانی ایجاد کرده است، نام این مسابقات در بخش مردان و زنان را یکسان کرد.

لیگ جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، لیگ جهانی والیبال در سال 1990 به عنوان بخشی از یک برنامهٔ بازاریابی در این رشته ورزشی راه‌اندازی شد تا نشان متمایزی از فعالیت‌های فدراسیون جهانی در اواخر قرن بیستم باشد.

والیبال ایران: تیم ملی آرژانتین در هفته دوم لیگ جهانی والیبال ۲۰۱۷ بدون ستاره خود به تهران می‌‌آید.

فاکوندو کونتهبه گزارش والیبال ایران، با نزدیک شدن به فصل بازی‌های ملی، خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی والیبال آرژانتین 30 بازیکن را برای حضور در لیگ جهانی 2017 به اردوی این تیم دعوت کرد.

والیبال ایران: کمیته مالی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) برای افزایش بازاریابی در این رشته ورزشی تصویب کرد که سطح یک لیگ جهانی از سال 2018 با حضور 16 تیم برگزار شود.

فدراسیون جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، نخستین نشست کمیته مالی فدراسیون جهانی والیبال روز گذشته در مقر فدراسیون جهانی والیبال در لوزان سوئیس برگزار شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه