با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار جام ملت های آسیا

والیبال ایران: اعضاى تيم ملى واليبال بانوان ايران، به منظور حضور در مسابقات واليبال كنفدراسيون آسيا AVC كاپ، امروز به ويتنام رسيدند.

والیبال بانوان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسيون واليبال، تيم ملى واليبال بانوان ايران، پس از آنكه با نام بانك سرمايه در مسابقات قهرمانى باشگاه هاى آسيا حضور پيدا كردند، صبح امروز به منظور شركت در رقابت هاى AVC كاپ راهى ويتنام شدند.

والیبال ایران: این تیم مارا یاد گوانگ ژو اندخت؛ نایب قهرمانی با تیم دوم پس از 5 سال؛ شکست یا پیروزی؟

تیم ملی والیبال ب ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ایران ورزشی نوشت: در راه بررسی هر فرآیند، پروسه یا پروژه‌ای، مهم‌ترین چیز این است که ببینیم روز نخست، آن کار را با چه هدف یا اهدافی آغاز کرده‌ایم. به یاد آوردن نقطه هدف و وصل کردن آن به جایی که در خط پایان ایستاده ایم، ساده ترین راه برای محک نتیجه کاری است که انجام داده‌ایم. حالا با اینکه می‌شود تمام جوانب کار را با همین روش ساده سنجید، گاهی اوقات می‌رویم و خود را درگیر کارهای پیچیده و تو در تو می‌کنیم. در آخر هم آنقدر دورمان را با تحلیل‌های مختلف و اظهارنظرهای گوناگون شلوغ می‌کنیم که نمی‌توانیم به یک جمع بندی درست و صحیح برسیم که آیا موفق بوده‌ایم یا خیر!

والیبال ایران: بهترین دریافت کننده آسیا گفت: برخی منتقدان بازیکنانی هستند که در زمان خودشان با برد یک ست جشن عروسی می‌گرفتند/ نمی دانم چرا نظر کواچ در دقیقه 90 عوض شد.

پوریا فیاضی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روزنامه خبرورزشی نوشت: با اینکه دلش برای بازی با تیم ملی در لیگ جهانی لک زده بود اما نشد. کواچ بدقولی کرد. قرار بود بعد از قهرمانی آسیای زیر 23 سال به اردوی چک برود تا آخرین تمرین قبل از لیگ جهانی را انجام دهد اما با تغییر نظر سرمربی تیم ملی، او به جای چک به تهران برگشت. دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی ناامید نشد. بیشتر از قبل کار کرد و درخشید. تا حدی که پوریا فیاضی، دریافت‌کننده تیم ملی والیبال، بازیکن کلیدی زیر 23 سال و تیم ملی ب شد. حتی در میانمار و تهران هم لقب بهترین دریافت‌کننده آسیا را گرفت.

والیبال ایران: دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا و رییس کمیته کنترل هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا گفت: اگر نظر من را بپرسند، خواهم گفت که ایران آماده میزبانی مسابقات جهانی است.

فدراسیون والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا با حضور 16 تیم از نهم مردادماه در تهران آغاز شد و روز شنبه 17 مردادماه پس از 9 روز رقابت با قهرمانی ژاپن به پایان رسید.
شانریت ونگپرست دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا در طی برگزاری جام هجدهم به عنوان رییس کمیته کنترل در تهران حضور داشت. شانریت در خصوص عملکرد ایران در میزبانی این مسابقات گفت: میزبانی ایران عالی بود. من 20 سال پیش برای نخستین بار و برای یک دوره از مسابقات به ایران آمدم و وقتی این دوره های را با یکدیگر مقایسه می کنم چیزی جز پیشرفت ندیده ام. در این دوره از مسابقات هیچ اعتراضی نشنیدم و بحثی پیش نیامد. البته سلیقه ها مختلف است. اما مسئولان برگزاری در ایران سریعا راه حل مناسبی را پیدا می کردند و تمام سعی خود را کردند تا تمام تیم ها راضی باشند.

والیبال ایران: احمد مساجدی گفت: از کسانی که به من گفتند "مترجم ولاسکو" تشکر می‌کنم چون باعث شدند بهتر شوم/ فدراسیون می‌خواست من مترجم تیم ملی باشم و مربی نباشم/ از شکست دادن ایران خوشحالم/ ژاپن هم با تیم دوم خود شرکت کرده بود.

احمد مساجدی مربی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ خبرگزاری نسیم نوشت: خولیو ولاسکو که سرمربی تیم ملی ایران شد، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت به جای استخدام یک مترجم نا‌آشنا با والیبال، یک والیبالی مسلط به زبان انگلیسی را انتخاب کند تا وظیفه مترجمی را بر عهده بگیرد. احمد مساجدی بازیکن پیشین تیم ملی که از لژیونرهای قدیمی والیبال ایران محسوب می‌شد برای این کار انتخاب شد و رضا ابراهیمی نیز دستیار ایرانی ولاسکو. مسلط نبودن ابراهیمی به زبان انگلیسی، باعث شد ولاسکو از مساجدی بخواهد از این پس به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی بنشیند که این اتفاق از جام جهانی ۲۰۱۱ تا پایان حضور این مربی آرژانتینی در والیبال ایران ادامه یافت. با این وجود کسانی بودند که هیچگاه مساجدی را به عنوان مربی تیم ملی نپذیرفتند و او را با طعنه، "مترجم ولاسکو" می‌نامیدند. پس از سرمربیگری کواچ در تیم ملی، مساجدی هم از والیبال ایران جدا شد و به ژاپن رفت. حالا او با مربیگری ژاپن، آن هم در تهران و مقابل تیم ملی ایران قهرمان آسیا شد.

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال در گفتگو با والیبال ایران: اسم نائب قهرمانی خوب است اما عملکرد ما در این رقابت ها رضایت بخش نبود/ بازیکنان مورد استفاده در تیم ب پشتوانه های والیبال ما نبودند و این برای آینده والیبال ایران نگران کننده است.

محمدرضا دامغانی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ محمدرضا دامغانی، کارشناس و پیشکسوت والیبال کشورمان که قبل از شروع مسابقات قهرمانی آسیا اعلام کرده بود که  تیم ب ایران باید بدون حتی یک ست باخته قهرمان جام هجدهم شود، در ارزیابی عملکرد شاگردان پیمان اکبری در پایان این مسابقات و دستبابی ایران به عنوان نائب قهرمانی قاره کهن به خبرنگار والیبال ایران گفت: من اعتقاد داشتم که این تیم باید بدون ست باخته قهرمان شود، ولی این اتفاق نیفتاد، متاسفانه ما در این مسابقات به کره و ژاپنی که شیمیزو فسیل را در اختیار داشت باختیم. دربرابر چین هم بازنده بودیم که یک اتفاق باعث شد در ست پنجم به پیروزی برسیم.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران درحالی عنوان نخست را در رقابتهای قهرمانی آسیا از دست داد که ایرادات فنی و رفتاری نسبت به این تیم وجود دارد اما بسیاری از منتقدان به دلایلی خاص حاضر به بازگو کردن آنها نیستند.

تیم ملی والیبال ب ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ خبرگزاری مهر نوشت: رقابتهای والیبال قهرمانی آسیا در حالی با قهرمانی تیم ژاپن (تیم دوم این کشور) خاتمه یافت که از قبل دست اندرکاران والیبال ایران با آسودگی خاطر جام را برای خود کنار گذاشته بودند. در کوران مسابقات نیز بسیاری از کارشناسان مدعی شده بودند تیم کشورمان بدون هیچ مشکلی جام را از آن خود خواهد کرد اما از مرحله نیمه نهایی بود که شرایط دیگری رقم خورد و شاگردان پیمان اکبری که به سختی از سد چین گذشته بودند مقابل آنالیز خوب، حرفه‌ای‌گری و بازی منسجم تیم کوتاه قامت ژاپن کاری از پیش نبردند و با وجود حمایت چندین هزار نفر از هواداران ایرانی جام را از دست دادند.

 

 

تیمی که تحت عنوان تیم ب ایران در این دوره از مسابقات حضور یافت تلفیقی از بازیکنان باتجربه و اسمی و چندین بازیکن دیگر که فرصت کمتری در عرصه بین‌المللی برای نشان دادن توانایی‌های خود داشتند تشکیل یافته بود. این در حالی است که در تمام دنیا وقتی نام تیم ب به میان می‌آید ناخواسته ذهن همه به سمت بازیکنان کم تجربه و پشتوانه می‌رود اما به نظر می‌رسد این مورد در خصوص تیم ب کشورمان چندان رعایت نشده و پایه‌های اصلی این تیم از بازیکنان باتجربه تشکیل یافته بود.

 

والیبال ایران: معاون وزیر ورزش گفت: از نتیجه تیم ملی والیبال ب ایران در مسابقات قهرمانی آسیا راضی هستیم.

نصرالله سجادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایرات؛ نصرالله سجادی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: البته که از تیم والیبال «ب» ایران راضی هستیم و به آنها تبریک می‌گوییم. به نظرم نتیجه خیلی خوبی است. ما با تیم دوم خود در این مسابقات شرکت کردیم و نایب قهرمان آسیا شدیم.

والیبال ایران: بازیکنان تیم ملی والیبال ب ایران پس از کسب مدال نقره آسیا ضمن اذعان به قدرت ژاپن در دیدار نهایی از مردم تشکر و عذرخواهی کردند.

بهترین بازیکنان والیبال آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ب کشورمان رقابت خود در جام هجدهم را با کسب مدال نقره به پایان رساند و در حالی که همه چیز برای سومین جشن متوالی قهرمانی ایران در قاره کهن آماده بود، تیم زیرک ژاپن با آنالیز خوب و بهره گیری از یک مربی ایرانی، از خستکی شاگردان اکبری نهایت استفاده را برد و جام زرین این دوره را از آن کرد تا بازیکنان شایسته ایران به آنچه حق خودشان می دانستند نرسند. ملی پوشان کشورمان در پایان این مسابقه ضمن اشاره به قدرت بالای حریف از مردمی که در سالن حضور داشتند، تشکر و عذرخواهی کردند. اظهارات برخی از بازیکنان تیم ایران را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: اسامی بازیکنان برتر هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در حالی اعلام شد که چهار بازیکن ایرانی نیز در بین آنها حضور دارند.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در پایان هجدهمین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان آسیا که با قهرمانی ژاپن، نایب قهرمانی ایران ب و سومی چین همراه شد، اسامی بهترین بازیکنان این مسابقات نیز اعلام شد که در این بین نام 4 ایرانی نیز قرار دارد و عنوان ارزشمندترین بازیکن قاره کهن نیز به کاپیتان با سابقه ژاپن رسید.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه