اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار جام ملت های آسیا

تیم والیبال بانک سرمایه با کسب پیروزی سه بر صفر برابر تویودا گوسی از ژاپن توانست به عنوان صدرنشین به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

تیم والیبال بانک سرمایهدر دومین روز از مرحله دوم رقابت‌های والیبال باشگاه‌های آسیا در ویتنام تیم بانک سرمایه موفق شد با نتیجه‌ سه بر صفر تیم تویودا گوسی از ژاپن را شکست دهد.

لیبروی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: برای کسب عنوان سرگروهی مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا باید نماینده ژاپن را نیز شکست دهیم. 

ظریف

تیم بانک سرمایه در نخستین دیدار مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا موفق به شکست سه بر یک بائیک موتور پکن شد. لیبروی با تجربه تیم والیبال بانک سرمایه با اشاره به از دست دادن امتیاز یک ست بازی با نماینده چین گفت: به طور معمول بازیکنان والیبال ایران مقابل تیم‌هایی که پیروزی‌شان حتمی است، خیلی با انگیزه ظاهر نمی‌شوند و مسابقه با تیم چین نیز چنین شرایطی داشت.

مربی تیم والیبال بانک سرمایه با تمجید از عملکرد بازیکنان ذخیره این تیم گفت: بازیکنان ذخیره در مسابقه با نماینده چین خیلی کمک حال تیم بودند. 

تندروان

تیم بانک سرمایه در نخستین دیدار مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا موفق به شکست سه بر یک بائیک موتور پکن شد. مربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره این مسابقه گفت: بعد از اینکه ست نخست را بردیم، بازیکنان بازی را رها کردند و به همین دلیل ست دوم را به حریف واگذار کردیم.

شهرام محمودی با کسب 18 امتیاز امتیازآورترین بازیکن دیدار بانک سرمایه و بائیک موتور پکن شد. 

شهرام محمودیدومین مرحله رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا از امروز (یکشنبه) در ویتنام آغاز شد. تیم والیبال بانک سرمایه مدافع عنوان قهرمانی این رقابت ها از ساعت 12 و 30 دقیقه به وقت تهران در نخستین مسابقه این مرحله به مصاف بائیک موتور پکن رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: مسابقات سختی پیش رو داریم اما تنها به قهرمانی می‌اندیشیم و به همین دلیل محکوم به شکست تمامی حریفان هستیم

کارخانه

تیم بانک سرمایه در نخستین دیدار مرحله دوم رقابت های قهرمانی باشگاه های آسیا موفق به شکست سه بر یک بائیک موتور پکن شد.سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره عملکرد بازیکنانش در این رقابت ها گفت: خوب تمرین نکردیم، چون چند بازیکن ملی‌پوش آسیب دیده داشتیم، کیفیت پایین سالن های ویتنام و شرجی بودن هوا نیز مانعی برای تمرین شاداب بوده است. 

والیبال ایران: اعضاى تيم ملى واليبال بانوان ايران، به منظور حضور در مسابقات واليبال كنفدراسيون آسيا AVC كاپ، امروز به ويتنام رسيدند.

والیبال بانوان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسيون واليبال، تيم ملى واليبال بانوان ايران، پس از آنكه با نام بانك سرمايه در مسابقات قهرمانى باشگاه هاى آسيا حضور پيدا كردند، صبح امروز به منظور شركت در رقابت هاى AVC كاپ راهى ويتنام شدند.

والیبال ایران: این تیم مارا یاد گوانگ ژو اندخت؛ نایب قهرمانی با تیم دوم پس از 5 سال؛ شکست یا پیروزی؟

تیم ملی والیبال ب ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ایران ورزشی نوشت: در راه بررسی هر فرآیند، پروسه یا پروژه‌ای، مهم‌ترین چیز این است که ببینیم روز نخست، آن کار را با چه هدف یا اهدافی آغاز کرده‌ایم. به یاد آوردن نقطه هدف و وصل کردن آن به جایی که در خط پایان ایستاده ایم، ساده ترین راه برای محک نتیجه کاری است که انجام داده‌ایم. حالا با اینکه می‌شود تمام جوانب کار را با همین روش ساده سنجید، گاهی اوقات می‌رویم و خود را درگیر کارهای پیچیده و تو در تو می‌کنیم. در آخر هم آنقدر دورمان را با تحلیل‌های مختلف و اظهارنظرهای گوناگون شلوغ می‌کنیم که نمی‌توانیم به یک جمع بندی درست و صحیح برسیم که آیا موفق بوده‌ایم یا خیر!

والیبال ایران: بهترین دریافت کننده آسیا گفت: برخی منتقدان بازیکنانی هستند که در زمان خودشان با برد یک ست جشن عروسی می‌گرفتند/ نمی دانم چرا نظر کواچ در دقیقه 90 عوض شد.

پوریا فیاضی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روزنامه خبرورزشی نوشت: با اینکه دلش برای بازی با تیم ملی در لیگ جهانی لک زده بود اما نشد. کواچ بدقولی کرد. قرار بود بعد از قهرمانی آسیای زیر 23 سال به اردوی چک برود تا آخرین تمرین قبل از لیگ جهانی را انجام دهد اما با تغییر نظر سرمربی تیم ملی، او به جای چک به تهران برگشت. دریافت‌کننده قدرتی تیم ملی ناامید نشد. بیشتر از قبل کار کرد و درخشید. تا حدی که پوریا فیاضی، دریافت‌کننده تیم ملی والیبال، بازیکن کلیدی زیر 23 سال و تیم ملی ب شد. حتی در میانمار و تهران هم لقب بهترین دریافت‌کننده آسیا را گرفت.

والیبال ایران: دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا و رییس کمیته کنترل هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا گفت: اگر نظر من را بپرسند، خواهم گفت که ایران آماده میزبانی مسابقات جهانی است.

فدراسیون والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا با حضور 16 تیم از نهم مردادماه در تهران آغاز شد و روز شنبه 17 مردادماه پس از 9 روز رقابت با قهرمانی ژاپن به پایان رسید.
شانریت ونگپرست دبیرکل کنفدراسیون والیبال آسیا در طی برگزاری جام هجدهم به عنوان رییس کمیته کنترل در تهران حضور داشت. شانریت در خصوص عملکرد ایران در میزبانی این مسابقات گفت: میزبانی ایران عالی بود. من 20 سال پیش برای نخستین بار و برای یک دوره از مسابقات به ایران آمدم و وقتی این دوره های را با یکدیگر مقایسه می کنم چیزی جز پیشرفت ندیده ام. در این دوره از مسابقات هیچ اعتراضی نشنیدم و بحثی پیش نیامد. البته سلیقه ها مختلف است. اما مسئولان برگزاری در ایران سریعا راه حل مناسبی را پیدا می کردند و تمام سعی خود را کردند تا تمام تیم ها راضی باشند.

والیبال ایران: احمد مساجدی گفت: از کسانی که به من گفتند "مترجم ولاسکو" تشکر می‌کنم چون باعث شدند بهتر شوم/ فدراسیون می‌خواست من مترجم تیم ملی باشم و مربی نباشم/ از شکست دادن ایران خوشحالم/ ژاپن هم با تیم دوم خود شرکت کرده بود.

احمد مساجدی مربی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ خبرگزاری نسیم نوشت: خولیو ولاسکو که سرمربی تیم ملی ایران شد، فدراسیون والیبال تصمیم گرفت به جای استخدام یک مترجم نا‌آشنا با والیبال، یک والیبالی مسلط به زبان انگلیسی را انتخاب کند تا وظیفه مترجمی را بر عهده بگیرد. احمد مساجدی بازیکن پیشین تیم ملی که از لژیونرهای قدیمی والیبال ایران محسوب می‌شد برای این کار انتخاب شد و رضا ابراهیمی نیز دستیار ایرانی ولاسکو. مسلط نبودن ابراهیمی به زبان انگلیسی، باعث شد ولاسکو از مساجدی بخواهد از این پس به عنوان مربی روی نیمکت تیم ملی بنشیند که این اتفاق از جام جهانی ۲۰۱۱ تا پایان حضور این مربی آرژانتینی در والیبال ایران ادامه یافت. با این وجود کسانی بودند که هیچگاه مساجدی را به عنوان مربی تیم ملی نپذیرفتند و او را با طعنه، "مترجم ولاسکو" می‌نامیدند. پس از سرمربیگری کواچ در تیم ملی، مساجدی هم از والیبال ایران جدا شد و به ژاپن رفت. حالا او با مربیگری ژاپن، آن هم در تهران و مقابل تیم ملی ایران قهرمان آسیا شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه