جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار جام جهانی والیبال

واليبال ايران: يكى از برنامه هاى راديو ورزش در هفته جارى به بررسى عملكرد تيم ملى واليبال در مسابقات جام جهانى اختصاص داشت و كارشناسان و مسئولان اين رشته به بحث و بررسى در اين خصوص پرداختند.

بررسی عملکرد تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پايگاه اطلاع رسانى واليبال ايران؛ شبكه راديويي ورزش يكشنبه شب هفته جارى با دعوت از جمشيد حميدى و سيف اله ترابى كارشناسان رسانه اى واليبال، بهروز عطايي مربى سابق تيم ملى و محمود افشاردوست دبير فدراسيون واليبال كشور عملكرد تيم ملى واليبال در مسابقات جام جهانى را به چالش كشيد.

واليبال ايران: رئيس فدراسيون واليبال ضمن عذرخواهى از مردم به دليل نتايج ضعيف در جام جهانى گفت: كادرفنى بايد پاسخگوى نتايج كسب شده باشد و در جلسه اى با حضور كارشناسان در خصوص تغيير كادرفنى تصميم گيرى مى شود.

دکتر داورزنیبه گزارش پايگاه اطلاع رسانى واليبال ايران؛ دكتر محمدرضا دوارزنى، رئيس فدراسيون واليبال ايران كه بامداد امروز به همراه كاروان تيم ملى از ژاپن به كشور بازگشت، در خصوص نتايج كسب شده در مسابقات جام جهانى در گفتگو با برنامه تلوزيونى ورزش و مردم اظهار داشت: زنگ خطر نه اما این اتفاق برای ما یک هشدار است. من در اینجا از مردم عذرخواهی می‌کنم که انتظاری که از تیم ملی داشتند برآورده نشد. 

واليبال ايران: كاروان تيم ملى واليبال كشورمان پس از ايستادن در رده هشتم جام جهانى ژاپن، بامداد امروز در غياب اسلوبودان كواچ وارد ايران شد.

بازگشت تیم ملی از ژاپنبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران که 13 شهریورماه تهران را برای حضور در جام جهانی سال 2015 ترک کرده بود، بعد از سفری 20 روزه به تهران بازگشت.

کارشناس والیبال در گفتگو با والیبال ایران: زنگ خطر باخت برابر ژاپن در جام واگنر را جدی نگرفتیم / حاشیه امنیت ملی پوشان به ضرر تیم تمام شد / كادرفنى ما برنامه تاكتيكى نداشت و دست ايران براى رقبا و حتى مردم در هر بازى كاملا رو بود / رقباى آسيايي ما اين مدت بيكار نبوده اند / ملی پوشان با نمایش عالی خود در بازی آخر پرده از خیلی مسائل برداشتند / حداقل بايد در رده اى بالاتر از آرژانتين قرار مي گرفتيم

علی شاکری کارشناس والیبالمهرداد نوری-پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سیزدهمین دوره مسابقات جام جهانی والیبال به میزبانی ژاپن برگزار شد که در پایان آمریکا قهرمان و ایتالیا و لهستان رتبه های بعدی را به خود اختصاص دادند. تیم ملی والیبال کشورمان نیز در مجموع 11 بازی خود در این رقابت ها با 4 پیروزی و 7 شکست در جایگاه هشتم کار خود را به پایان رساند. به منظور تحلیل کامل عملکرد تیم ایران در جام جهانی 2015 با علی شاکری کارشناس و تحلیلگر والیبال به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه مشاهده می کنید:

والیبال ایران: در پایان رقابت های جام جهانی والیبال، سید محمد موسوی از ایران عنوان بهترین مدافع جهان را به خود اختصاص داد.

سید محمد موسوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سیزدهمین دوره رقابت های جام جهانی 2015 امروز با قهرمانی آمریکا و نایب قهرمانی ایتالیا و کسب عنوان سومی توسط لهستان خاتمه پیدا کرد تا تیم های اول و دوم این مسابقات بتوانند جواز حضور در المپیک ریو را کسب کنند.

والیبال ایران: در پایان رقابت های جام جهانی والیبال در سال 2015 تیم های آمریکا و ایتالیا موفق شدند به ترتیب با کسب عناوین قهرمانی و نائب قهرمانی این مسابقات مستقیم راهی المپیک برزیل شوند. 

اهدا جوایز جام جهانی 2015به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سیزدهمین دوره رقابت های جام جهانی والیبال در سال 2015 سرانجام عصر امروز با قهرمانی تیم ملی والیبال آمریکا به کار خود پایان داد و تیم های ایتالیا و لهستان نیز به ترتیب در رده های دوم و سوم ایستادند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال آمریکا با برتری 3 بر یک مقابل آرژانتین ضمن قهرمانی در جام جهانی 2015، سهمیه المپیک برزیل را نیز گرفت.

والیبال آمریکا و آرژانتین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در آخرین دیدار روز پایانی رقابت های جام جهانی 2015، تیم های آمریکا و آرژانتین به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان شاگردان جان اسپروا موفق شدند با برتری مقابل آرژانتین مدال طلای این مسابقات را از آن خود کنند.

والیبال ایران: تیم ملی استرالیا در آخرین روز رقابت های جام سیزدهم ونزوئلا را با نتیجه 3 بر یک شکست داد و در جایگاه نهایی نهم جام جهانی 2015 قرار گرفت.

جام جهانی استرالیا ونزوئلابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال استرالیا در آخرین مصاف خود از رقابت های جام جهانی ژاپن برابر ونزوئلا به میدان رفت و در پایان با حساب 3 بر یک نماینده آمریکای جنوبی را از پیش رو برداشت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان رقابت های جام جهانی ژاپن را با کسب جایگاه نازل هشتمی و قبول 7 شکست و کسب 4 پیروزی از 11 مسابقه به پایان رساند.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان که با نیم نگاهی به کسب سهمیه المپیک اما با هدف قرار گرفتن در جمع 4 تا 6 تیم پایانی رقابت های جام جهانی 2015 قدم به ژاپن گذاشت در نهایت به عنوانی بهتر از هشتمی نرسید تا نتایج بسیار ضعیف و دور از انتظار شاگردان کواچ علاقمندان والیبال کشورمان را در بهت و حیرت فرو ببرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال روسیه در آخرین دیدار خود در مسابقات جام جهانی با حساب 3 بر 2 از سد ژاپن گذشت.

والیبال روسیه و ژاپن

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم های ملی والیبال روسیه و ژاپن که پیش از این امیدی برای کسب سهمیه المپیک نداشتند در آخرین دیدار خود از چارچوب مسابقات جام جهانی ژاپن برابر هم صف آرایی کردند و در پایان برد از آن شاگردان آلکنو شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه