جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار جام باشگاه های جهان

پاسور تیم والیبال بانک سرمایه گفت: به دنبال کسب بهترین نتیجه در جام باشگاه های جهان هستیم.

مهذی مهدویمهدی مهدوی کاپیتان باشگاه بانک سرمایه که پس از رقابت‌های المپیک 2016 ریو از بازی‌های ملی خداحافظی کرده بود، اما هم‌اکنون در باشگاهش برای حضور در جام  باشگاه‌های جهان که از 12 تا 17 دسامبر 2017 در لهستان برگزار می‌شود فعالیت دارد.

والیبال ایران: برنامه دور مقدماتی جام باشگاه های جهان اعلام شد و تیم قدرتمند زاکسا اولین حریف بانک سرمایه خواهد بود.

تیم والیبال بانک سرمایهسیزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان از 21 تا 26 آذرماه به میزبانی لهستان برگزار می شود. دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان در دو گروه زیر برگزار می شود و از هر گروه دو تیم برتر به مرحله نیمه نهایی صعود می کنند:

محمدجواد معنوی نژاد؛ لژیونر والیبال ایران به جمع قهرمانان بانک سرمایه در رقابت های باشگاه های جهان اضافه خواهد شد.

محمدجواد معنوی نژاد؛ لژیونر والیبال ایران به جمع قهرمانان بانک سرمایه در رقابت های باشگاه های جهان اضافه خواهد شد.به گزارش والیبال ایران از باشگاه بانک سرمایه؛ جواد معنوی نژاد قهرمانی باشگاه های جهان در لهستان را با بانک سرمایه تجربه خواهد کرد، مهندس احمد سعادت مند مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه با اعلام این خبر گفت؛ ما یک باشگاه حرفه ای هستیم و باید در رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان با تمام توان حاضر شویم چرا که نام بانک سرمایه نماینده ایران و آسیا را یدک می کشیم و تمامی تیم ها بخصوص رقبای ما در مرحله مقدماتی تا دندان مسلح هستند، بنابراین بر اساس پیش بینی و تقاضای کادر فنی برای تکمیل قدرت تیم در این رقابت ها در سفری سه روزه به ایتالیا و مذاکره با آقایان “استافانو ماگرینی” مدیرعامل، “آنجیلینو فریگونی مدیرفنی و “نیکلا گربیچ” سرمربی تیم ورونا از آنها خواستیم در مدت زمان ده روزه رقابت های قهرمانی باشگاه های جهان جواد معنوی نژاد لژیونر ایرانی شاغل در لیگ ایتالیا و باشگاه ورونا در اختیار بانک سرمایه باشد.

سعادتمند در واکنش به قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان گفت: در گروه دشواری قرار گرفته ایم اما از آبروی ایران در لهستان دفاع می کنیم.

احمد سعادتمنداحمد سعادتمند مدیر عامل باشگاه والیبال سرمایه در گفت و گو با رادیو درباره قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های جهان گفت: در گروه خوبی قرار نگرفته ایم. کار برای تیم ما بسیار سخت است. تیم زاکسای لهستان از سه ملی پوش این کشور، 3 ملی پوش فرانسوی و یک ملی پوش بلژیک بهره می برد. در سال 2016 و 2017 نیز قهرمان لهستان شده است. سادا کروزیرو برزیل و لوبه سیویتانووا ایتالیا نیز از باشگاه های معتبر جهان هستند. تنها تیم های شانگهای چین و پرسونال بولیوار آرژانتین حریفان سرسختی نیستند.

حریفان تیم بانک سرمایه در مرحله نخست مسابقات والیبال جام باشگاه‌های جهان مشخص شدند.

تیم والیبال بانک سرمایهعصر امروز قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های جهان در ورشو برگزار شد. طبق این قرعه کشی 8 تیم شرکت کننده در 2 گروه 4 تیمی با یکدیگر به صورت دوره ای رقابت خواهند کرد و 2 تیم برتر هر گروه به مرحله نیمه نهایی که در شهر کراکوف برگزار خواهد شد، صعود خواهند کرد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: بانک سرمایه اولین تجربه خود در جام باشگاه‌های جهان را پشت‌سر می‌گذارد و ما در این تجربه شانسی برای قهرمانی نداریم.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه، درباره آخرین وضعیت تیم بانک سرمایه برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه‌های جهان و لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در روزهای آینده تمرینات تیم را شروع خواهیم کرد. تقریبا اسکلت اصلی تیم را حفظ کرده‌ایم فقط چند جابه‌جایی در تیم ما صورت گرفت ما اهداف بزرگی پیش‌رو داریم. باید در جام باشگاه‌های جهان از اعتبار قاره آسیا دفاع کنیم.

باشگاه های اسکرا بلهاتوف لهستان و پرسونال بولیوار آرژانتین دو تیم دیگر رقیب بانک سرمایه، سهمیه شرکت در مسابقات قهرمانی باشگاه های مردان جهان را کسب کردند.

اسکرا بلهاتفمسابقات قهرمانی باشگاه های مردان جهان که به میزبانی لهستان از ۲۰ تا ۲۶ آذر در لهستان برگزار خواهد شد تنها یک سهمیه باقیمانده تا تکمیل شدن تیم ها دارد. هفت تیم از هشت شرکت کننده مسابقات قهرمانی مردان جهان مشخص شدند که دو باشگاه اسکرا بلهاتوف لهستان و پرسونال بولیوار آرژانتین به تازگی توسط فدراسیون جهانی اعلام شده است.

سرمربی تیم والیبال زنیت کازان روسیه گفت: توقعات از سمت مدیران و طرفداران باشگاه از ما بسیار بالاست/ همه از ما قهرمانی می خواستند و اگر دوم می شدیم به منزله یک شکست کامل برای ما بود.

ولادمیر الکنوبه گزارش والیبال ایران؛ ولادیمیر آلکنو، سرمربی تیم والیبال زنیت کازان روسیه از قهرمانی شاگردانش در مسابقات باشگاه‌های اروپا بسیار خوشحال است و بعد از سومین قهرمانی متوالی به آنها افتخار می‌کند.

والیبال ایران: تعداد تیم های شرکت کننده در جام باشگاه های 2017 لهستان به 8 تیم تغییر یافت.

جام باشگاه های جهانبه گزارش والیبال ایران؛ فدراسیون جهانی والیبال فرمول مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان را با تغییراتی روبرو ساخت.

والیبال ایران: لهستان، چهارمین کشوری لقب گرفت که میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه‌های جهان شده است.

قهرمانی جام باشگاه های جهانبه گزارش گروه رسانه های والیبال، کشور لهستان به عنوان میزبان مسابقات والیبال قهرمانی مردان باشگاه‌‌های جهان در سال 2017 انتخاب شد. این مسابقات از 21 تا 27 آذر کاه 1396 برگزار می‌شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه