اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار جام باشگاه های آسیا

تیم والیبال بانک سرمایه در تنها بازی مرحله گروهی جام باشگاه‌های آسیا مقابل نماینده چین تایپه به میدان می‌رود.

بانک سرمایهجام باشگاه‌های والیبال مردان آسیا از 28 ژوئن تا 6 جولای (7 تا 15 تیر) به میزبانی ویتنام برگزار خواهد شد. بانک سرمایه که عنوان قهرمانی لیگ برتر ایران را به دست آورده بود در این مسابقات با نماینده چین تایپه همگروه است.

تیم والیبال بانوان بانک سرمایه با شکست برابر نماینده چین تاپیه به عنوان ششمی جام باشگاه های آسیا اکتفا کرد.

بانک سرمایه

شاگردان «میترا شعبانیان» در ست دوم 25 بر 18 به پیروزی رسیدند اما در ست های اول، سوم و چهارم با امتیازهای 25 بر 20، 25 بر 20 و 25 بر 12 مغلوب حریف شدند.

تيم واليبال بانوان بانك سرمايه سومين شكست خود در مسابقات واليبال باشگاه هاي بانوان آسيا را تجربه كرد.

تیم بانوان بانک سرمایهدر ادامه رقابت هاي واليبال باشگاه هاي زنان آسيا و از مرحله يك چهارم نهايي اين رقابت ها، امروز تيم واليبال بانوان بانك سرمايه به مصاف حريف قدرتمند خود تيانجين چين رفت كه در سه ست پياپي مغلوب اين تيم شد.

مرحله يك چهارم نهايي مسابقات واليبال باشگاه هاي بانوان آسيا كه در قزاقستان در حال برگزاريست، امروز با برگزاري چهار ديدار ادامه پيدا خواهد كرد. 

بانک سرمایه

فردا دوشنبه رقابت هاي واليبال باشگاه هاي بانوان آسيا در مرحله يك چهارم نهايي برگزار خواهد شد و بانك سرمايه ايران، به مصاف تيانجين چين خواهد رفت.

مدير عامل باشگاه فرهنگی ورزشی بانك سرمايه گفت: هدف‌مان حضور در بين 4 تيم برتر بانوان آسيا است.

سعادتمند

احمد سعادتمند، مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه  اظهار داشت: تمام سعی ما حضور پرقدرت در این رقابت‌ها بود و به همین دلیل اردوی ۴٠ روزه فشرده‌ای را قبل از مسابقات پشت سر گذاشتیم و تمام تدارکات را مهیا کردیم تا آنطور که شایسته نام جمهوری اسلامی ایران است در این مسابقات حضور داشته باشیم.

روز سوم مسابقات واليبال قهرماني باشگاه هاي زنان آسيا با شكست سه بر صفر نماينده كشورمان تيم بانك سرمايه مقابل آلتاي قزاقستان به پايان رسيد.

بانک سرمایه

روز آخر دور مقدماتي رقابت هاي واليبال قهرماني باشگاه هاي آسيا به پايان رسيد و رقابت ها در هر دو گروه انجام شد. ابتدا از گروه B تيانجين چين مقابل ربيسكو فيليپين به ميدان رفت كه در يك بازي آسان ٣-٠ حريف خود را مغلوب كرد.

سرمربي تیم والیبال بانوان بانک سرمايه گفت: با اینکه تيم آلتاي قزاقستان نسبت به بازي هاي قبل قدرتمند تر بازي كرد، ولي من از عملكرد شاگردانم راضي نيستم.

شعبانیان

ميترا شعبانيان سرمربي بانك سرمايه در نشست خبري بعد از بازي با قزاقستان گفت: تيم قزاقستان نسبت به بازي هاي قبلي كه داشت امروز متفاوت تر بازي كردو كاملا تغيير تاكتيك داده بود.

تيم واليبال بانوان بانك سرمايه در ديدار امروز خود در مسابقات قهرمانی باشگاه هاي زنان آسيا مقابل آلتاي قزاقستان در سه ست پياپي شكست خورد.

بانک سرمایهتيم واليبال بانك سرمايه در سومين و آخرين ديدار خود در دور مقدماتي رقابت هاي قهرماني واليبال زنان باشگاه هاي آسيا، از ساعت ١٩ به وقت محلي به ديدار آلتاي قزاقستان، ميزبان اين دوره از مسابقات رفت كه از حمايت تماشاگران خودي برخوردار بود و از يك ساعت قبل از مسابقه سالن ((بوريس الكساندروف ))شهر ((كمنو گورسك )) قزاقستان مملو از جمعيتي بود كه نماينده كشور خودشان را در هجدهمين دوره از اين رقابتها ،تشويق مي كردند.

اولين پيروزي تيم واليبال بانك سرمايه ايران در مسابقات جام باشگاه هاي بانوان آسيا برابر نماینده چین تایپه رقم خورد.

تیم والیبال بانوان بانک سرمایهروز دوم مسابقات واليبال باشگاه هاي زنان آسيا در قزاقستان امروز پيگيري شد و تيم بانك سرمايه نماينده كشورمان در اين رقابت ها در دومين بازي خود مقابل تيم سختكوش تايوان پاور چين تايپه با نتیجه 3 بر یک به پیروزی رسید.

روز نخست رقابت های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا با شکست بانک سرمایه برابر نماینده قدرتمند تایلند همراه بود.

والیبال

روز نخست رقابت های قهرماني زنان باشگاه هاي آسيا در قزاقستان امروز در هر دو گروه پيگيري شد و ابتدا از گروه B هيسا ميتسوي ژاپن ٣ بر صفر ربيسكوي فيليپين را به راحتي شكست داد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه