راه اندازی نسخه جدید فروشگاه والیبال ایران بازدید

Arrow up
Arrow down


اخبار جام باشگاه های آسیا

والیبال ایران: تیم والیبال ان ای سی ژاپن با پیروزی در دیدار فینال مسابقات قهرمانی باشگاه‌های آسیا به مقام قهرمانی این رقابت‌ها رسید.

والیبال بانوان ژاپنبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال از فدراسیون والیبال، پرونده هفدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا با قهرمانی تیم والیبال ان ای سی ژاپن و کسب عنوان پنجمی برای دختران والیبال ایران در تیم بانک سرمایه به پایان رسید.

والیبال ایران: وزارت ورزش و جوانان در پیامی کسب عنوان پنجمی در مسابقات قهرمانی آسیا را به بانوان والیبالیست ایران تبریک گفت.

تیم والیبال بانوان پنجمی آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از وزارت ورزش و جوانان متن پیام به شرح ذیل است:

والیبال ایران: مهناز افشار، بازیگر سینما در پیامی موفقیت تیم والیبال بانوان بانک سرمایه را تبریک گفت.

مهناز افشار والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال بانوان بانک سرمایه امروز موفق شد با برتری مقابل نماینده ویتنام در نهایت عنوان پنجمی رقابت های جام باشگاه های آسیا را کسب کند. مهناز افشار بازیگر سینمای کشورمان با انتشار پیامی این موفقیت بانوان والیبالیست در ارتقای جایگاهشان را تبریک گفت.

والیبال ایران: کاپیتان و بازیکنان تیم والیبال بانک سرمایه پس از کسب عنوان پنجمی جام باشگاه های آسیا به ارائه نقطه نظرات خود پرداختند.

مهسا صابری نگین شیرتری فرزانه زارعیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، زینب گیوه درباره کسب عنوان پنجمی والیبال ایران در آسیا، گفت: همیشه هدف ما این بوده است که در جمع 5 تیم برتر آسیا باشیم. چه در رده ملی و چه در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا تاکنون موففق به کسب این عنوان نشده بودیم که خوشبختانه در این مسابقات این موضوع محقق شد. بازیکنان خیلی تلاش کردند و در هر مسابقه تمام انرژی خود را به کار گرفتند. ما با همه وجود می‌خواستیم نشان دهیم که نسبت به قبل پیشرفت کردیم و با تلاش در هر مسابقه موفق شدیم در نهایت به هدفی که داریم برسیم. تیم ما در دیدار با ویتنام شروع بسیار خوبی داشت. همین شروع خوب در بازی منجر شد که ابتکار عمل در دست تیم ما باشد و ویتنامی‌ها نتوانند مقابل ایران کاری از پیش ببرند. آن هم در حالی که ویتنام همیشه جزو رقبای ایران محسوب می‌شد و اکثر مواقع مقابل این تیم به مشکل می‌خوردیم. بازیکنان با آرامش روانی در این مسابقات حضور داشتند و به نظر من مایدا از لحاظ روانی روی تیم تاثیرگذار بود.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی والیبال بانوان درباره کسب عنوان پنجمی دختران ایران در آسیا، گفت: شاگردان من کار بزرگی کردند.

مایدا چیچیچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مایدا چیچیچ بعد از کسب پیروزی مقابل نماینده ویتنام و رسیدن به مقام پنجم مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا، گفت: دختران والیبال ایران امروز کار بزرگی انجام دادند. آن ها موفق شدند برای نخستین بار به مقامی دست پیدا کنند که بیش از این سابقه نداشت.

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه ايران با پیروزی مقابل تیم پست بانک ویتنام به عنوان پنجمی آسیا که در تاریخ بانوان والیبالیست مقامی تازه بود دست پیدا کرد.

والیبال بانک سرمایه بانوانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، روز پایانی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، از ساعت 9 و 30 صبح به وقت فیلیپین و ساعت 6 صبح به وقت ایران با برگزاری دیدار بین دو تیم بانک سرمایه ایران و پست بانک ویتنام آغاز شد.

والیبال ایران: سرمربى تيم واليبال بانوان بانك سرمايه گفت: بازيكنان تيم من با عملكرد خوب خود نشان دادند كه به معناى واقعى تيم هستند.

زینب گیوه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسيون واليبال، مايدا چيچيچ پس از كسب پيروزى ٣ بر يك تيمش در ديدار با نماينده فيليپين، در نشست خبرى حاضر شد و گفت: همانطور كه قبلا گفتم از هرچه داشتيم براى بازى مقابل فيليپين استفاده كرديم  و سعى كرديم تمام توانمندى هاى خود را به كار بگيريم تا پيروز اين مسابقه شويم.

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه مقابل تیم فوتون فیلپین به پیروزی دست پیدا کرد و حالا باید برای مقام پنجمی مسابقات باشگاه‌های آسیا بجنگد.

والیبال بانوانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فداسیون والیبال، روز هفتم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه های زنان آسیا، امروز در حالی پیگیری شد که تیم والیبال دختران بانک سرمایه ایران برای کسب عنوان پنجم تا هشتمی به مصاف نماینده کشور میزبان رفت.

تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در دیدار با آلتای قزاقستان با حساب 3 بر یک شکست خورد و از حضور در جمع 4 تیم برتر جام باشگاه های آسیا بازماند.

--.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله یک چهارم نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های زنان آسیا، امروز پس از یک روز استراحت تیم‌ها پیگیری شد. روزی که تیم والیبال دختران بانک سرمایه به مصاف تیم آلتای قزاقستان رفت و در پایان این دیدار با نتیجه 3 بر یک متحمل شکست شد.

والیبال ایران: تیم والیبال دختران بانک سرمایه دومین پیروزی خود در رقابت‌های قهرمانی باشگاه‌های آسیا را مقابل تیم تی گرند چین تایپه کسب کرد.

تیم والیبال بانوان بانک سرمایهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، روز دوم از مرحله دوم رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های آسیا، امروز در حالی پیگیری شد که تیم والیبال زنان بانک سرمایه موفق شد مقابل نماینده چین تایپه به پیروزی رسیده و دومین برد خود را بدست بیاورد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه