جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار انتخابی المپیک

والیبال ایران - سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران گفت: بی انگیزه هستیم اما بی انگیزگی دلیل شکست ما نیست و ما در تمام بازی های خانگی برای برد به میدان می رویم.

سید محمد موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سید محمد موسوی، سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست 3 بر صفر برابر ایتالیا گفت: تیم ملی ایتالیا عالی کار کرد و ما انتظار چنین نمایشی از آنها را نداشتیم. بازیکن کوبایی آنها که به تازگی به جمعشان اضافه شده نمایش فوق العاده ای داشت و هر زمان که کارشان گره می خورد کمک حالشان بود، باید اعتراف کنم که امشب ایتالیا با بازی خوبش ما را شکست داد.

والیبال ایران: در پایان هفته نخست سطح یک لیگ جهانی والیبال تیم ملی والیبال صربستان موفق شد صدر جدول را به خود اختصاص دهد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته نخست لیگ جهانی والیبال در سطح یک (گروه های A1، B1 و C1) به پایان رسید و در مجموع تیم های صربستان، برزیل و فرانسه موفق شدند رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دهند.تیم ملی والیبال کشورمان نیز در رده نهم جای گرفت.

والیبال ایران: در پایان هفته نخست رقابت های گروه A1 لیگ جهانی والیبال تیم های فرانسه، ایتالیا، بلژیک و استرالیا به ترتیب در رده های اول تا چهارم جای گرفتند.

والیبال فرانسهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال؛ هفته نخست رقابت های لیگ جهانی والیبال 2016 در گروه A1 سطح نخست این مسابقات به پایان رسید و در پایان رقابت نزدیک تیم ها فرانسه موفق شد در خاک استرالیا صدرنشین شود.

والیبال ایران – کارشناس والیبال کشورمان با اشاره به اهمیت بالای مسابقات المپیک گفت: کادرفنی تیم ملی باید با برنامه ریزی دقیق در لیگ جهانی مانع از مصدومیت بازیکنان شود چراکه المپیک از اولویت بالاتری برای ایران برخودار است.

فرهاد نفرزادهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال، فرهاد نفرزاده کارشناس والیبال کشور در آستانه شروع هفته اول لیگ جهانی و حضور تیم ایران در این مسابقات به خبرنگار والیبال ایران گفت: به بازیکنان تیم ملی و فدراسیون والیبال جهت کسب سهمیه المپیک خسته نباشید می گویم.تیم ما هفت مسابقه سخت را در انتخابی المپیک برگزار کرد و بازیکنان خسته هستند.سفر ما از ژاپن به تهران و اکنون به برزیل جهت دیدار های هفته اول لیگ جهانی باعث شده این خستگی در تن بازیکنان باقی بماند.

والیبال ایران - تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با غلبه بر حریفان خود در مسابقات مقدماتی انتخابی المپیک تایلند به مسابقات نهایی انتخابی المپیک در استرالیا راه یافتند.

تیم ملی والیبال ساحلی ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از روز پنج شنبه در شهر کالاسین تایلند آغاز شد. در این رقابت ها تیم های الف و ب کشورهای شرکت کننده به مصاف یکدیگر می روند و اگر نتایج مساوی شوند، دیدار سوم تعیین کننده تیم صعود کننده خواهد بود.

کارشناس والیبال ایران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: جای چند بازیکنان در ترکیب منتخب لوزانو خالی است / امیدوارم در دو دیدار تدارکاتی برابر فرانسه بتوانیم صلابت تیم خودمان را نشان بدهیم تا انگیزه بازیکنان برای حضور در مسابقات انتخابی المپیک افزایش یابد / برای صعود به المپیک مهره ها و شرایط لازم را داریم.

محمدرضا دامغانیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال ایران خود را برای حضور در سه تورنمنت انتخابی المپیک، لیگ جهانی و المپیک آماده می کند. ملی پوشان ایران هم اکنون در اردوی برون مرزی فرانسه تمرینات خود را پیگیری می کنند. محمدرضا دامغانی کارشناس والیبال کشورمان در خصوص وضعیت تیم ملی و شرایط اردوی فرانسه به خبرنگار والیبال ایران گفت: در دو، سه هفته گذشته چند بار در محل اردوی تیم ملی حاضر شدم و تمرینات بازیکنان را از نزدیک پیگیری کردم. در تیم ملی همه مصمم هستند که به المپیک راه پیدا کنند و با توجه به مهره هایی که هم اکنون در تیم داریم قطعا این اتفاق هم امکان پذیر خواهد بود.

والیبال ایران - با برگزاری مراسم قرعه کشی رقابت های انتخابی المپیک والیبال ساحلی، تیم های ملی الف و ب کشورمان در نخستین گام برابر چین تایپه به میدان خواهند رفت.

والیبال ساحلیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از 23 تا 25 اردیبهشت ماه به میزبانی شهر کالاسین تایلند پیگیری خواهد شد.

والیبال ایران - رقابت های والیبال مسابقات المپیک 2016 با حضور 12 تیم برگزار خواهد شد که تاکنون 7 تیم حضور خود را قطعی کرده اند / تیم ملی والیبال ایران در پی کسب یکی از 4 سهمیه انتخابی المپیک ژاپن

12 سهمیه حضور در المپیک 2016 چگونه تقسیم شده است؟ / تلاش 12 تیم برای 4 سهمیه باقی مانده!به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، مسابقات والیبال المپیک 2016 در حالی از 16 مرداد به میزبانی ریودوژانیرو برزیل آغاز خواهد شد که تا این لحظه چهره 7 تیم از 12 تیم حاضر در مسابقات مشخص شده است. علاوه بر برزیل میزبان تیم های آمریکا و ایتالیا به عنوان تیم های اول و دوم مسابقات جام جهانی، آرژانتین به عنوان قهرمان مسابقات انتخابی المپیک آمریکای جنوبی، مصر به عنوان قهرمان انتخابی المپیک آفریقا، کوبا به عنوان قهرمان انتخابی المپیک منطقه نورسکا و روسیه که با روی کار آمدن مجدد آلکنو دوباره به روزهای خوبش بازگشته به عنوان قهرمان مسابقات انتخابی المپیک اروپا راهی ریو شده اند.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: مهدوی با تیم ملی هماهنگ تر و انتخابش درست بود / تیمی از استعدادهای درخشان تشکیل بدهیم / به حریفان آسیایی خود فرصت عرض اندام ندهیم!

بهنام محمودی کارشناس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران پس از 52 سال عزم خود را برای حضور در مسابقات المپیک جزم کرده است. ملی پوشان ایران برای دست یافتن به این مهم باید در مسابقات انتخابی المپیک ژاپن که 8 خرداد آغاز می شود در رقابت با 8 تیم حاضر در این مسابقات سهمیه حضور در المپیک را کسب کنند. بهنام محمودی کارشناس والیبال کشورمان در خصوص وضعیت تمرینات تیم ملی و مسابقات پیش رو به خبرنگار والیبال ایران گفت: امسال شرایط ما کاملا متفاوت است. سه تورنمنت سنگین و پیاپی را داریم که هر یک از اهمیت بالایی برخوردار است.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال لهستان اسامی اولیه 15 بازیکن را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک 2016 اعلام کرده است. لهستانی ها که در جام جهانی موفق به کسب سهمیه المپیک نشدند با تمام وجود برای قهرمانی پا به این مسابقات خواهند گذاشت.

آشنایی با 15 ملی پوش لهستان در مسابقات انتخابی المپیک 2016 + بیوگرافی و تصاویربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابت های انتخابی المپیک از هشتم خردماه ماه 1395 در کشور ژاپن و با حضور 8 تیم برگزار خواهد شد. یکی از تیم های قدرتمند و مدعی این مسابقات لهستان است که چندی پیش در مسابقات جام جهانی 2015 در حالی که در یک قدمی کسب سهمیه المپیک بود با پذیرش شکست برابر ایتالیا از این مهم بازماند و کارش به انتخابی المپیک کشید. استیفان آنتیگا مربی فرانسوی لهستانی ها 15 بازیکن منتخب خود را برای حضور در تورنمنت انتخابی المپیک اعلام کرده است که در این مطلب بیوگرافی مختصری از این بازیکنان ارائه شده است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه