اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ برتر بانوان

پرونده حضور تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در رقابت‌های لیگ برتر بسته شد.

تیم بانوان بانک سرمایهچندی پیش خبرهایی منتظر شد که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال بانوان که نماینده ایران در جام باشگاه‌های والیبال آسیا بود، ممکن است جایی در تیم‌های حاضر در لیگ برتر فصل آینده نداشته باشد. این تیم که کانونی برای تجمع ستاره‌های والیبال بانوان ایران شده بود، شرایطی کاملاً نامشخص دارد. برخی مدیران بانک سرمایه نسبت به تیمداری در بخش بانوان اعتقادی ندارند.

عادل بناکار گفت: برخي از بانوان واليباليست در فصل گذشته براي تيم حواشي درست کردند که در شان باشگاه شهرداري تبريز نبود.

بناکارقائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز اظهارداشت: نمی خواهم صحبت های چند ماه پیش را که باعث تنبیه مالی این بازیکنان شد را تکرار و مرور کنم.

مدير کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي گفت: هنوز هيچ تصميمي در مورد رشته هاي تحت پوشش نگرفته ايم.

دادکانمحمد دادکان اظهارداشت: تا زمانی که جلسه هیئت مدیره اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزادی اسلامی تشکیل نشود نمی توانم بگویم که امسال در چه رشته هایی تیمداری خواهیم کرد.

حضور تيم واليبال بانوان بانک سرمايه در ليگ برتر امسال به اما و اگر کشيده شده است.

تیم والیبال بانک سرمایهتیم والیبال بانوان بانک سرمایه که در رقابت های لیگ برتر فصل گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورد نتوانست در جام باشگاه های آسیا جایگاهی بهتر از هشتمی را به خود اختصاص دهد.

سرمربی تیم والیبال بانوان بانک سرمایه شبنم علیخانی را به عنوان کاپیتان جدید تیمش انتخاب کرد.

شبنم علیخانی

به گزارش والیبال ایران؛ شبنم علیخانی پاسور تیم والیبال بانک سرمایه که یکی از با سابقه ترین بازیکن های والیبال بانوان ایران محسوب می شود از طرف میترا شعبانیان، به عنوان کاپیتان جدید این تیم معرفی شده است.

والیبال ایران: جشن قهرمانی لیگ های مختلف سال 95 والیبال ایران روز شنبه دوم اردیبهشت ماه برگزار خواهد شد.

قهرمانی تیم والیبال بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، جشن قهرمانی لیگ های برتر مردان و زنان و دسته یک مردان طی مراسمی روز شنبه دوم اردیبهشت ماه در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

والیبال ایران: بانک سرمایه در نخستین حضور خود در لیگ برتر والیبال بانوان عنوان قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد.

تیم والیبال بانوان بانک سرمایهبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» امروز (دوشنبه) با یک دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری شد.

والیبال ایران: باشگاه شهرداری تبریز از مسابقه با تیم ذوب آهن اصفهان در هفته پایانی لیگ برتر والیبال بانوان انصراف داد.

تیم والیبال بانوان شهرداری تبریزبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهاردهم و پایانی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان کشور جام «شهدای منا» روز دوشنبه 23 اسفندماه پیگیری خواهد شد.

هفته سیزدهم لیگ برتر والیبال بانوان امروز (پنج شنبه) با دیدار تیم های سایپا و ذوب آهن پیگیری شد که ذوبی ها به هشتمین پیروزی خود در این رقابت ها دست یافتند.

تیم والیبال ذوب آهن اصفهانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته ششم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران جام «شهدای منا» امروز با یک دیدار در خانه والیبال تهران پیگیری شد.

سرعتی زن تیم والیبال بانک سرمایه در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: ضربه ای که انحلال پارسه به لیگ ما زد قطعا روی تیم ملی هم تاثیرگذار خواهد بود و به این زودی ها نیز پوشش داده نمی شود.

فرنوش شیخی در گفتگو با والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ فرنوش شیخی سرعتی زن تیم ملی والیبال کشورمان که در شروع لیگ برتر بانوان با تیم پارسه به میدان آمد و در نیم فصل دوم در پی انحلال این تیم راهی بانک سرمایه شد در خصوص اتفاقات صورت گرفته به خبرنگار والیبال ایران گفت: فکر می کنم ضربه ای که پارسه به والیبال بانوان زد را به این زودی ها نمی توان پوشش داد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

مطالب ویژه