جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین اخبار و حواشی مسابقات لیگ برتر والیبال زنان ایران

طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال؛ لیگ برتر والیبال زنان ایران هفتم آذرماه قرعه کشی خواهد شد.

لیگ برتر والیبال زنان ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ شانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر بانوان ایران جام شهید «محسن حججی» از نیمه دوم آذرماه آغاز می شود.

مازندران پس از هشت سال دوری از سطح نخست والیبال بانوان باشگاه های کشور، بدنبال انتخاب 'فاطمه شعبان خمسه' مربی تیم ملی والیبال بانوان ایران، بازگشت هیجانی را آغاز کرد.

فاطمه شعبان خمسهمازندران سال 88 آخرین بار با تیم نفت محمود آباد در لیگ برتر والیبال بانوان باشگاه های کشور حضور داشت؛ علت حضور نداشتن مازندران در این مدت در لیگ برتر والیبال بانوان، حمایت نکردن بخش های دولتی و سرمایه گذاران خصوصی از تیم داری بانوان در سطح اول والیبال به علت نبود امکان پخش تلویزیونی رقابت های بانوان بوده است.

پس از کناره‌گیری تیم‌هایی مانند دانشگاه آزاد، گاز تهران و بانک سرمایه از لیگ برتر والیبال بانوان، هنوز تکلیف برگزاری این رقابت‌ها مشخص نیست.

لیگ برتر والیبال زنان ایرانرقابت‌های لیگ برتر والیبال مردان ایران وارد سی‌ویكمین فصل خود شد و با تمام اما و اگرها و كشمكش‌ها، در نهایت 12 تیم رقابت در لیگی كه با نام «شهید حججی» برگزار می‌شد را آغاز كردند. اما در این میان هنوز خبری از برگزاری لیگ در بخش بانوان نیست و شرایط به نحوی پیش می‌رود كه برگزاری شانزدهمین دوره لیگ برتر والیبال زنان هنوز در هاله‌ای از ابهام قرار دارد و مشخص نیست اقدامات لازم برای برگزاری این رقابت‌ها به طور دقيق از چه زمانی آغاز می‌شود.

نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: چهار تیم حضور خود را در لیگ برتر زنان 1396 قطعی کرده اند و چند تیم نیز مهلت خواسته اند/ تا زمانی که در فدراسیون هستم درست نیست با تیم ذوب‌آهن هم کار کنم.

فریبا صادقیفریبا صادقی، درباره آغاز لیگ برتر والیبال بانوان گفت: تاکنون حضور ۴ تیم قطعی شده و تیم‌های پیکان، ذوب‌آهن، آبنوس و مازندران به طور رسمی آمادگی خود را برای حضور در لیگ اعلام کرده‌اند. تیم‌های سایپا، بانک سرمایه، تبریز و ارومیه نیز از ما مهلت خواسته‌اند. دانشگاه آزاد نیز تغییرات مدیریتی داشته و با وجود صحبت‌هایی که فدراسیون با آنها داشت، نتیجه‌ای حاصل نشد و این تیم امسال در لیگ حضور ندارد. بنابراین با حضور ۴ تیم نمی‌توان لیگ را برگزار کرد و باید به تیم‌ها فرصت داد تا آماده شوند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان دختر ایران گفت: هنوز حضورم در تیم پیکان قطعی نیست زیرا نه قراردادی امضا کرده ایم و نه چیزی امضا شده است.

میترا شعبانیانمیترا شعبانیان درباره احتمال حضورش در تیم پیکان اظهار داشت: باشگاه پیکان با چند نفر از مربیان برای نخستین حضورش در لیگ برتر زنان مذاکره کرده است که یکی از این مربیان من هستم. قرار شده است تیمی متشکل از بازیکنان تیم های نوجوانان، جوانان و شاید زیر ۲۳ سال ایران به علاوه چند بازیکن بزرگسال تشکیل شود.

سرمربي تيم واليبال بانوان دانشگاه آزاد گفت: اين که مسئولان بخواهند در مورد حضورمان در مسابقات ليگ برتر تصميم گيري کنند زمانبر است.

مریم هاشمیمریم هاشمی افزود: حضور در رقابت های لیگ برتر والیبال، نیاز به تصمیمات کلان دارد که نمی توان شخصا در مورد آن نظر داد و باید اعضای هیئت رئیسه با تشکیل جلسه در این خصوص همه موارد را مورد بررسی قرار دهند.

پرونده حضور تیم والیبال بانوان بانک سرمایه در رقابت‌های لیگ برتر بسته شد.

تیم بانوان بانک سرمایهچندی پیش خبرهایی منتظر شد که قهرمان فصل گذشته لیگ برتر والیبال بانوان که نماینده ایران در جام باشگاه‌های والیبال آسیا بود، ممکن است جایی در تیم‌های حاضر در لیگ برتر فصل آینده نداشته باشد. این تیم که کانونی برای تجمع ستاره‌های والیبال بانوان ایران شده بود، شرایطی کاملاً نامشخص دارد. برخی مدیران بانک سرمایه نسبت به تیمداری در بخش بانوان اعتقادی ندارند.

عادل بناکار گفت: برخي از بانوان واليباليست در فصل گذشته براي تيم حواشي درست کردند که در شان باشگاه شهرداري تبريز نبود.

بناکارقائم مقام باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری تبریز اظهارداشت: نمی خواهم صحبت های چند ماه پیش را که باعث تنبیه مالی این بازیکنان شد را تکرار و مرور کنم.

مدير کل تربيت بدني دانشگاه آزاد اسلامي گفت: هنوز هيچ تصميمي در مورد رشته هاي تحت پوشش نگرفته ايم.

دادکانمحمد دادکان اظهارداشت: تا زمانی که جلسه هیئت مدیره اداره کل تربیت بدنی دانشگاه آزادی اسلامی تشکیل نشود نمی توانم بگویم که امسال در چه رشته هایی تیمداری خواهیم کرد.

حضور تيم واليبال بانوان بانک سرمايه در ليگ برتر امسال به اما و اگر کشيده شده است.

تیم والیبال بانک سرمایهتیم والیبال بانوان بانک سرمایه که در رقابت های لیگ برتر فصل گذشته عنوان قهرمانی را به دست آورد نتوانست در جام باشگاه های آسیا جایگاهی بهتر از هشتمی را به خود اختصاص دهد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه