جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


جدیدترین اخبار و حواشی مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان ایران

والیبال ایران: هشت تیم برتر دو گروه مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان پسر ایران مشخص و راهی مرحله نهایی شدند.

لیگ برتر والیبال نوجوانان ایراندور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر رده سنی نوجوانان پسر سال 96 جام شهید «محسن حججی» که از روز دوشنبه ۱۳ آذرماه با حضور 11 تیم در دو گروه به میزبانی کاشان آغاز شده بود، امروز جمعه به پایان رسید.

والیبال ایران: لیگ برتر والیبال نوجوانان ایران با قهرمانی پیکان، نائب قهرمانی هاوش گنبد و کسب عنوان سومی توسط تیم صالحین ورامین به پایان رسید.

لیگ برتر والیبال نوجوانان ایرانجمشید حمیدی - والیبال ایران؛ نوجوانان پیکان هم مثل تیم جوانان ایران خودرو به عنوان قهرمانی رسیدند. در این مسابقات که با شرکت 8 تیم صعود کننده از دور مقدماتی در شهرستان والیبال خیز رامسر بر گزار شد، پیکان با دو شکست که آن را باخت عمدی قلمداد می کنند در دیدار پایانی 3 بر یک بر تیم خوش ترکیب هاوش گنبد چیره شد.

والیبال ایران: مرحله مقدماتی لیگ برتر نوجوانان با مشخص شدن هشت تیم صعود کننده به مرحله نهایی به پایان رسید.

لیگ برتر والیبال نوجوانانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در رده سنی نوجوانان پسر جام «شهدای منا» که از روز دوشنبه 22 آذرماه آغاز شده بود، امروز جمعه به پایان رسید.

والیبال ایران: لیگ برتر والیبال رده سنی نوجوانان پسر سال 1395 از 13 آذرماه شروع می شود.

والیبال نوجوانانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دور رفت مرحله مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران در رده سنی نوجوانان پسر جام «شهدای منا» به صورت متمرکز و از روز شنبه 13 آذرماه آغاز می شود و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

والیبال ایران: شاگردان محمد وکیلی امروز در دومین دیدار در مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان به مصاف شیلی خواهند رفت.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در سومین روز از مسابقات قهرمانی نوجوانان جهان دومین بازی خود را در برابر تیم ملی شیلی روز یکشنبه ساعت 18:30 به وقت ایران برگزار خواهد کرد. ملی پوشان نوجوان کشورمان در حالی امروز برابر شیلی صف آرایی می کنند که شب گذشته در اولین بازی خود در این مسابقات 3 بر یک مغلوب لهستان شدند.

والیبال ایران: در پایان مسابقات لیگ برتر والیبال نوجوانان کشور تیم های سایپا، پیکان و نوین کشاورز به ترتیب در رتبه های اول تا سوم ایستادند.

لیگ برتر والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه های برتر ایران جام زنده یاد حسین معدنی امروز با قهرمانی نارنجی پوشان سایپا به پایان رسید.

مرحله مقدماتی لیگ دسته یک والیبال نوجوانان کشورمان 20 آذرماه به پایان رسید و تیم های شهدای 15 خرداد پیشوا و شفق اردکان عنوان نخست گروه های خود را کسب نمودند.

عکس والیبال لیگ دسته یک نوجوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک نوجوانان جام زنده یاد حسین معدنی از یکشنبه 16 آذرماه با حضور 11 تیم در دو گروه مقدماتی در اراک آغاز شد و پنج شنبه 20 آذرماه بعد از پنج روز رقابت به پایان رسید.

دور مقدماتی لیگ برتر نوجوانان سال جاری از نهم آذرماه به میزبانی دو شهر گنبد و شیراز آغاز می شود.

والیبال نوجوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمانی رده سنی نوجوانان باشگاه های برتر ایران از روز یکشنبه نهم آذرماه در دو شهر گنبد و شیراز آغاز می شود و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.

لیگ برتر نوجوانان کشور با قهرمانی متین ورامین، نایب قهرمانی سایپا البرز و کسب عنوان سومی پیکان تهران به کار خود خاتمه داد.

والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ عصر امروز مرحله نهایی لیگ برتر نوجوانان والیبال کشور پس از پنج روز رقابت فشرده تیم ها در مشهد به اتمام رسید و نوجوانان متین ورامین موفق به کسب مقام قهرمانی این مسابقات شدند. تیم های سایپا البرز و پیکان تهران نیز رتبه های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.

 

مرحله نهایی لیگ برتر والیبال نوجوان کشورمان روز گذشته به میزبانی مشهد مقدس آغاز شد و تیم های میزان، سایپا و متین ورامین به پیروزی دست یافتند.

لیگ برتر نوجوان
به گزارش والیبال ایران؛ سالن والیبال مهران مشهد پس از میزبانی لیگ جوانان اینبار به صحنه جدال نوجوان کشور تبدیل شده است.  این مسابقات با حضور شش تیم در پنج روز برگزار می گردد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه


 
hacklink satış hacklink wso shell Google