جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ برتر آقایان

سرمربی تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساری گفت که درفصل جاری این تیم 5 بازیکن جدید جذب می کند.

تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساریبهزاد محمودی سه شنبه اظهار داشت : تاکنون با تعدادی از بازیکنان رایزنی شده و بزودی این بازیکنان جدید برای این تیم جذب می شود.

فدراسیون والیبال روز دوشنبه با اعلام فهرست 12 تیم لیگ برتر تاکید کرد. شرط مهم تیم داری در لیگ های سال 96 تسویه حساب کامل با بازیکنان، کادر فنی و فدراسیون است.

لیگ برتر والیبالدر رقابت‌های لیگ برتر مردان امسال تیم‌ های پیکان، بانک سرمایه، کاله مازندران، سایپا، شهرداری ارومیه، شهرداری تبریز، خاتم اردکان، شهرداری ساری، صالحین ورامین، فرش محتشم کاشان، سپهر الکتریک قزوین و رعد پدافند شرکت می ‌کنند.

سرمربی تیم والیبال عمران سازی گفت: برای فصل آینده لیگ برتر والیبال به دنبال تیمی بومی و جوان هستیم.

بهزاد محمودیبهزاد محمودی، سرمربی تیم والیبال عمران سازی درخصوص انتخاب مجددش برای هدایت این تیم باشگاهی اظهار داشت: از مسئولان استانی تشکر می کنم که در ابتدا شرایط تیمداری مجدد ساری در لیگ برتر والیبال را فراهم کردند. مهم این بود که شهر من در لیگ والیبال تیم داشته باشد، چراکه این خواسته مردم بود. مردم شهرم لایق دیدن بهترین رقابت‌های والیبال هستند.

سرمربی تیم ملی والیبال در مورد خط خوردن میرزاجانپور از تیم ملی گفت: او گاهی در تمرینات بسیار خوب بود و گاهی عملکرد ضعیفی داشت به همین دلیل تصمیم گرفتم در تیم ملی نباشد.

کولاکوویچمرحله نهایی مسابقات انتخابی مردان جهان از 19 تا 23 مردادماه به میزبانی ایران و در شهر اردبیل برگزار خواهد شد. این مسابقات از فردا آغاز و تیم ملی ایران در روز اول مسابقات استراحت می کند و در روز جمعه مقابل کره جنوبی به میدان می روند.

نماینده والیبال کاشان تصمیم دارد با سرمربی تیم ملی نوجوانان وارد رقابت‌های لیگ برتر شود.

محمد وکیلیپس از اینکه حضور تیم والیبال باریج اسانس کاشان در لیگ برتر منتفی شد، مسئولان کاشانی به سراغ فرش محتشم رفتند تا با حمایت آن تیمداری در لیگ برتر را تجربه کنند.

کادر فنی تیم والیبال پیکان همچنان به دنبال جذب دو بازیکن خارجی است.

تیم والیبال پیکانسیمون وان دی‌ورد، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال بلژیک سرانجام با پیکانی‌ها به توافق رسید تا فصل آینده در این تیم بازی کند. با وجود اینکه پیکانی‌ها یک بازیکن خارجی در پست سرعتی جذب کرده‌اند، اما هنوز هم به دنبال دو بازیکن خارجی دیگر برای حضور در ترکیب خود هستند.

مسئولان تیم والیبال خاتم اردکان در تلاش هستند تا خود را در لیگ برتر حفظ کنند.

عباسعلی میرحسینیتیم والیبال خاتم اردکان در فصل گذشته نمایش نسبتاً خوبی داشت و توانست تا مرحله پلی‌آف صعود کند، اما در این مرحله آنها به پیکان باختند و به نیمه‌نهایی نرسیدند. مسئولان تیم والیبال خاتم اردکان در تلاش هستند تا مسئولان استانی را برای تیمداری مجدد در لیگ برتر قانع کنند.

سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین دستیارانش را برای فصل پیش رو انتخاب کرد.

فرهاد نفرزادهفرهاد نفرزاده پس از کش و قوس‌های فراوان از فصل گذشته تا کنون سرانجام توانست به ورامین برود و او حالا سرمربی تیم والیبال شهرداری ورامین است.

مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه گفت: این باشگاه امسال با 2 تیم جوان و با حداکثر استفاده از نیروی بومی در رقابت های سوپرلیگ و لیگ یک والیبال شرکت می کند.

یوسفیاحد یوسفی اظهار داشت: از 14 بازیکن تیم شهرداری ارومیه در لیگ برتر امسال، 12 بازیکن بومی انتخاب می شود و تنها از 2 بازیکن غیربومی برای حضور در لیگ برتر بهره می بریم.

علیرضا بهبودی، پاسور سابق تیم ملی به شهرداری ارومیه پیوست.

علیرضا بهبودیعلیرضا بهبودی، پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران به طور رسمی قرارداد همکاری خود را با تیم والیبال شهرداری ارومیه به امضا رساند. این در حالی بود که پیش از این از گزینه‌های دیگری همچون پرویز پزشکی برای حضور در تیم ارومیه نام برده می‌شد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه