اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ برتر

پاسور سابق تیم والیبال پیکان به تیم سایپا پیوست.

سال افزونفرهاد سال‌افزون که فصل گذشته در تیم والیبال پیکان توپ می‌زد به تیم سایپا پیوست. این در حالی است که چندی پیش مهدی مهدوی، پاسور سابق تیم ملی با سایپایی‌ها به توافق رسیده بود، اما در چرخشی ناگهانی دوباره به بانک سرمایه برگشت.

والیبالیست سابق تیم ملی معتقد است فدراسیون باید مانع ورود تیم‌هایی که پشتوانه مالی ندارند به لیگ برتر شود چراکه با زندگی حداقل 30 نفر بازی می‌شود.

سعید مصطفی وندسعید مصطفی‌وند اظهار کرد: دو فصل پیش با تیم ثامن‌الحجج خراسان قرارداد بستم که در آغاز فصل شرایط خوب بود اما به یک باره برای آن مؤسسه اعتباری مشکلاتی پیش آمد و درصد زیادی از قرارداد را دریافت نکردم.

مهدی مرندی لیبروی تیم ملی والیبال و فصل گدشته پبکان به تیم بانک سرمایه پیوست.

مهدی مرندیمرندی که فصل گذشته در تیم رقیب یعنی پیکان عضویت داشت امروز با حضور در هیئت والیبال تهران قرارداد خود را با تیم بانک سرمایه به ثبت رساند.

دو بازیکن خارجی فصل گذشته سازمان عمران ساری به دلیل پرداخت نشدن مطالبات خود به فدراسیون جهانی والیبال شکایت کردند.

تیم والیبال عمران ساریتیم والیبال سازمان عمران ساری که تنها یک سال از حضورش در لیگ برتر می گذرد این روزها حال و روز خوشی ندارد و حضورش در لیگ برتر امسال در هاله ای از ابهام است. این تیم که زیر مجموعه سازمان عمران شهرداری است همانند سایر تیم های وابسته به این ارگان از شرایط مالی مناسبی برخوردار نبوده و در پرداخت مطالبات بازیکنانش به مشکل برخورد.

سرپرست تیم والیبال سایپا گفت: نمی دانم چرا مهدوی پس از عقد قرارداد با سایپا، این تیم را ترک کرد.

هاشمیامید هاشمی درمورد برگشت مهدی مهدوی به تیم والیبال بانک سرمایه پس از عقد قرارداد با سایپا اظهار داشت: واقعاً نمی دانم چه شد که این اتفاق افتاد. ما با هم مذاکره کرده و به توافق هم رسیدیم، اما بعداً متوجه شدم که مهدوی به بانک سرمایه برگشته است.

تیم والیبال سایپا از 10 روز دیگر تمریناتش را برای حضور در لیگ برتر آغاز می‌کند.

تیم والیبال سایپامیروسلاو ژیوکو که سرمربیگری تیم‌های نوجوانان و تیم ملی زنان بلغارستان را در کارنامه دارد و سه دوره کمک مربی تیم ملی بزرگسالان کشورش بوده است، با حضور در باشگاه سایپا و امضا قرارداد رسمی، سرمربی تیم والیبال سایپا شد.

مسئولان باشگاه پیکان قصد دارند تیم والیبال خود را برای حضور در فصل جدید لیگ برتر تقویت کنند و به عنوان قهرمانی دست پیدا کنند.

سعید معروفهرچند تیم والیبال پیکان سیاست های تیمداری خود را در فصل پیش رو مشخص نکرده اما به نظر می رسد مدیران این باشگاه تهرانی تیمی را روانه لیگ ۹۶ خواهند کرد که جام قهرمانی را بعد از ۲ سال برای آنها به ارمغان بیاورد.

کاپیتان تیم والیبال بانک سرمایه پس از حضور 48 ساعته در سایپا بار دیگر به تیم سابقش بازگشت.

مهدی مهدویمهدی مهدوی، پاسور سابق تیم ملی والیبال ایران چند روز پیش با عقد قراردادی راهی تیم والیبال سایپا شد، اما او خیلی زود از انتخابش پیشمان شد و به تیم سابقش بازگشت. وی با حضور در باشگاه بانک سرمایه و توافق مجدد با این تیم یک سال دیگر در جمع بانکی‌ها حضور خواهد داشت.

بازیکن پست پشت خط زن و ملی پوش سایپا به تیم بانک سرمایه پیوست.

رضا قرارضا قرا، بازیکن ملی پوش تیم سایپا تهران با عقد قرارداری رسما از جمع نارنجی موشان پایتخت جدا شد به عضویت تیم بانک سرمایه درآمد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: با حمایت مسئولان ارشد استان و شناسائی حامی مالی ،تیم سپهرالکتریک قزوین در لیگ برتر باقی می ماند و انصراف این تیم دیگر مطرح نیست.

منوچهر حبیبیمنوچهر حبیبی روز سه شنبه در نشست بررسی مشکلات این تیم که در استانداری قزوین برگزار شد، افزود: عزم مدیران اجرایی استان برای حمایت از تیم سپهرالکتریک در لیگ برتر والیبال جدی است و امیدواریم این تیم با انگیزه ای بالا برای کسب جایگاه ای مناسب در لیگ برتر وارد میدان شود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه