با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار لیگ برتر

والیبال ایران- پزشک تیم بانک سرمایه اظهار داشت: انگشت مهدوی حدود 2 یا 3 هفته باید در آتل باشد و مجدد عکسبرداری کنیم تا وضعیت ایشان بررسی شود/ محمودی از گردن درد مختصری رنج می بردند و تمرین نکردند که البته فکر می کنم خیلی جدی نیست.

A10Z9832.jpgبه گزارش والیبال ایران، سیامک افروزی پزشک تیم بانک سرمایه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت مصدومان این باشگاه اظهار داشت: حدود 9 روز پیش متاسفانه شکستگی در انگشت شماره 4 دست چپ اقای مهدوی ایجاد شد خدا را شکر به دلیل نداشتن جابجایی زیاد در انگشت نیازی به جراحی نبود و با مشورتی که با جراح متخصص داشتیم خوشبختانه جراحی صورت نگرفت. حدود 2 تا 3 هفته باید در آتل باشد و مجدد عکسبرداری کنیم تا وضعیت ایشان بررسی شود.

والیبال ایران- کاپیتان تیم سایپا اظهار داشت: بخشی از دریافت تیم از اول فصل بر دوش من بود و اکنون شاید نبود من کار را کمی برای تیم سخت کند.

مجتبی شبانبه گزارش والیبال ایران، مجتبی شبان دریافت کننده قدرتی تیم سایپا که به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمش نیست، در این خصوص به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی مقابل شهرداری ارومیه در ست چهارم از ناحیه چهار سر ران پا احساس درد کردم ولی طوری نبود که نتوانم بازی کنم، به بازی ادامه دادم و در انتهای همان ست زمانی که خواستم اسپک بزنم صدایی شنیدم که احساس کردم از ناحیه پا دچار پارگی شدم. بعد از این اتفاق نتوانستم ادامه دهم و از بازی خارج شدم.

والیبال ایران- سرمربی تیم سایپا اظهار داشت: باشگاه سایپا با انجام این بازی در روز یکشنبه کاملا مخالف است و به ما اعلام کرده که به هیچ وجه در روز یکشنبه بازی نکنیم و من هم تابع دستورات باشگاه هستیم.

311-1000x667.jpgبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات سرمربی تیم سایپا بعد از اعلام زمان دیدار معوقه تیم سایپا و صالحین ورامین با اعتراض به این زمان به خبرنگار والیبال ایران گفت: روز بازی با صالحین به ما اعلام شد که این تیم بازی نخواهد کرد و از دور مسابقات خارج شده است. قبل از ما نیز پارسه با این تیم بازی داشت که با غیبت صالحین 3 بر صفر به سود پارسه اعلام شد.

واليبال ايران: منتخبان هفته هجدهم سى امين دوره رقابت هاى ليگ برتر واليبال مردان كشور توسط كارشناسان واليبال ايران معرفى شدند.

تیم والیبال کاله آملبه گزارش واليبال ايران؛ هفته هجدهم سى امين دوره رقابت هاى ليگ برتر واليبال مردان كشور روز یکشنبه (26 دیماه) با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد و در پایان تيم هاى شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، عمران ساری، کاله آمل، بانک سرمایه و هاوش گنبد موفق شدند با غلبه بر رقباى خود فاتحان هفته هجدهم اين مسابقات لقب بگيرند.

بازیکن تیم شهرداری اراک اظهار داشت: بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

AMAN7856-1000x669.jpgبه گزارش والیبال ایران، بهنام حاجی پور بازیکن تیم شهرداری اراک که در این فصل جرء پدیده های این تیم بوده بعد از شکست مقابل پیکان به خبرنگار والیبال ایران گفت: از ابتدا می دانستیم که بازی سختی مقابل تیم پیکان و بازیکنان بزرگ این تیم داشته باشیم. بازیکنان ما زحمت خودشان را کشیدند و با اینکه از نتیجه راضی نبودند از عملکرد خودشان راضی هستند.

پاسور تیم شهرداری اراک اظهار داشت: معروف آنقدر امتیازات مثبت برای والیبال ایران دراد که می توان بداخلاقی او که بعضا به دلیل مشکلات داوری بروز می کند را ندید گرفت.

AMAN4236.jpgبه گزارش والیبال ایران، وحید سید عباسی پاسور تیم شهرداری اراک که در هفته هجدهم مقابل تیم پیکان تهران مغلوب شدند در مورد آخرین بازی تیمش و همچنین حواشی اجاد شده برای سعید معروف به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی آن چیزی که می خواستیم نشد، انتظار بالایی از خودمان داشتیم و فکر می کنم غیر از ست دوم در بقیه لحظات خوب نبودیم.

والیبال ایران؛ هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر فردا با برگزاری 6 دیدار پیگیری خواهد شد.

تیم والیبال پیکان تهرانبه گزارش والیبال ایران؛ هفته نوزدهم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر فردا با برگزاری 6 دیدار پیگیری می شود تا حساسیت این مسابقات به اوج خود برسد.

كميته انضباطی فدراسيون واليبال ايران ظهر امروز تشكيل جلسه داد و درباره كاپيتان و پاسور تيم پيكان رای داد.

IMG_4352-800x469.jpgبه گزارش والیبال ایران از فدراسيون واليبال، تيم واليبال پيكان تهران و شهرداری تبريز (22 ديماه)‌ در خانه واليبال تهران به مصاف هم رفتند كه اين ديدار با حاشيه‌هايی همراه بود. حسين پوركاشيان ، ناظر اين مسابقه گزارشی درباره اين ديدار ارائه داد كه منجر به محروميت سعيد معروف از حضور در مسابقه روز یکشنبه تیم پیکان مقابل نماینده اراک تا تشکیل کمیته انضباطی شد.

والیبال ایران- پزشک تیم شهرداری ارومیه اظهار داشت: مصدومیت میرزاجانپور از ناحیه مچ پای چپ است و ایشان هنگام فرود از دفاع روی پای بازیکن حریف فرود آمد و دچار پیچ خوردگی شدیدی شد.

photo_2017-01-16_16-13-39.jpgبه گزارش والیبال ایران، جواد پرویز پزشک تیم شهرداری ارومیه در گفتگو با خبرنگار والیبال ایران در مورد آخرین وضعیت مصدومیت مجتبی میرزاجانپور اظهار داشت: مصدومیت میرزاجانپور از ناحیه مچ پای چپ است و ایشان هنگام فرود از دفاع روی پای بازیکن حریف آمد و دچار پیچ خوردگی شدیدی شد.

والیبال ایران: مجتبی عطار دستیار محمد ترکاشوند تا انتهای فصل هدایت تیم صالحین ورامین را بر عهده گرفت.

bl14845137282976.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، بعد از کناره گیری محمد ترکاشوند از سمت سرمربی گری تیم صالحین ورامین مجتبی عطار دستیار او به صورت موقت هدایت این تیم لیگ برتری را بر عهده داشت تا تکلیف سرمربی گری صالحین مشخص شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه