اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار داخلی سایت والیبال

والیبال ایران: آقایان میرسعید معروف، سید محمد موسوی و شهرام محمودی با کسب حداکثر آرای کارشناسان و صاحب نظران والیبال، به عنوان برترین بازیکنان مرد والیبال ایران در سال 1395 انتخاب شدند و محمدجواد معنوی نژاد و جواد کریمی نیز به ترتیب عناوین بازیکن اخلاق و پدیده لیگ برتر امسال را از آن خود کردند.

با انتخاب کارشناسان؛ برترین بازیکن، پدیده و بازیکن اخلاق سال 95 والیبال مردان ایران مشخص شدندبه گزارش والیبال ایران؛ سومین دوره نظرسنجي بزرگ انتخاب بازيكن برتر سال واليبال ايران به همت پايگاه خبري واليبال ايران و که از 20 اسفندماه آغاز شده بود، در بخش کارشناسی با مشاركت ٤٠ كارشناس مرد و زن برجسته واليبال كشور به پايان رسيد و در پايان اين طرح كم نظير در ورزش ايران اسامي برترين واليباليست هاى زن و مرد به انتخاب كارشناسان و خبرگان واليبال مشخص شد.

 والیبال ایران: خانم ها شبنم علیخانی، فرنوش شیخی و نداچملانیان با کسب حداکثر آرای کارشناسان و صاحب نظران والیبال، به عنوان برترین بازیکنان زن والیبال ایران در سال 1395 انتخاب شدند و مونا خواجه کلایی و زهرا بخشی نیز به ترتیب عناوین بازیکن اخلاق و پدیده لیگ برتر امسال را از آن خود کردند.

با انتخاب کارشناسان؛ برترین بازیکنان، پدیده و بازیکن اخلاق سال 95 والیبال بانوان ایران مشخص شدندبه گزارش والیبال ایران؛ سومین دوره نظرسنجي بزرگ انتخاب بازيكن برتر سال واليبال ايران به همت پايگاه خبري واليبال ايران و که از 20 اسفندماه آغاز شده بود، در بخش کارشناسی با مشاركت ٤٠ كارشناس مرد و زن برجسته واليبال كشور به پايان رسيد و در پايان اين طرح كم نظير در ورزش ايران اسامي برترين واليباليست هاى زن و مرد به انتخاب كارشناسان و خبرگان واليبال مشخص شد.

والیبال ایران: در پایان 7 روز رقابت، میرسعید معروف، علی شفیعی و سید محمد موسوی با کسب حداکثر آرا به عنوان 3 بازیکن برتر سال 95 والیبال ایران از دیدگاه مردمی معرفی شدند.

بازیکنان برتر مرد سال 95 والیبال ایران به انتخاب مردم مشخص شدند + نتایج کاملبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سومین دوره طرح انتخاب بازیکنان مرد و زن برتر سال والیبال ایران در دو بخش نظرات کارشناسان و مردم که از تاریخ 20 اسفندماه آغاز شده بود، شب گذشته با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

والیبال ایران: در پایان 7 روز رقابت، مهسا صابری، زینب گیوه و مونا خواجه کلایی با کسب حداکثر آرا به عنوان 3 بازیکن برتر سال 95 والیبال ایران از دیدگاه مردمی معرفی شدند.

بازیکنان برتر زن سال 95 والیبال ایران به انتخاب مردم مشخص شدند + نتایج کاملبه گزارش والیبال ایران؛ سومین دوره طرح انتخاب بازیکنان مرد و زن برتر سال والیبال ایران در دو بخش نظرات کارشناسان و مردم که از تاریخ 20 اسفندماه آغاز شده بود شب گذشته با مشخص شدن نفرات برتر به کار خود پایان داد.

والیبال ایران - با پایان دورنخست نظرسنجی مردمی انتخاب بازیکن زن برتر سال، پرده از نام 10 بازیکن برتر این مرحله برداشته شد/ در دور دوم نظرسنجی رقابت اصلی این 10 بازیکن از امروز سه شنبه به صورت رای گیری پیامکی آغاز می شود.

نظرسنجی بازیکن برتر زن سال 1395 والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ دور نخست نظرسنجی انتخاب برترین بازیکن زن برتر سال 1395 از 20 اسفندماه 95 آغاز شد و در پایان 4 روز رای گیری اینترنتی نفرات برتر مشخص شدند.

والیبال ایران - با پایان دورنخست نظرسنجی مردمی انتخاب بازیکن مرد برتر سال، پرده از نام 10 بازیکن برتر این مرحله برداشته شد/ در دور دوم نظرسنجی رقابت اصلی این 10 بازیکن از امروز سه شنبه به صورت رای گیری پیامکی آغاز می شود.

نظرسنجی بازیکن برتر مرد سال 1395 والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ دور نخست نظرسنجی انتخاب برترین بازیکن مرد برتر سال 1395 از 20 اسفندماه 95 آغاز شد و در پایان 4 روز رای گیری اینترنتی نفرات برتر مشخص شدند.

واليبال ايران: سومین دوره طرح بزرگ انتخاب بازيكنان برتر مرد و زن واليبال از فردا رسما آغاز مى شود و به مدت 6 روز در دو بخش كارشناسى و مردمى به كار خود ادامه مى دهد تا در نهايت بهترين هاى والبيال ايران در سال 95 انتخاب و معرفى شوند.

نظرسنجی مرد سال والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ طرح بزرگ انتخاب بازیکن برتر سال 95 والیبال مردان و زنان ایران در دو گروه نظرسنجی کارشناسان و نظرسنجی مردمی از 20 اسفندماه به مدت 6 روز برگزار خواهد شد. این نظرسنجی در بخش کارشناسان به صورت تک مرحله ای و در بخش مردمی به صورت دو مرحله ای برگزار می شود.

تصاویر و ویدیوهای خود را از سوژه های والیبالی اطراف خود برای پایگاه خبری والیبال ایران ارسال کنید تا با انتشار آن در این رسانه پرمخاطب تخصصی سوژه شما ملی شود.

شهروند خبرنگار والیبال ایرانپایگاه خبری والیبال ایران به منظور پوشش هرچه بهتر رویدادهای و اتفاقات والیبالی سراسر کشورمان اقدام به انتشار تصاویر و ویدیوهای خبری اهالی خانواده والیبال می کند.

والیبال ایران: جمعی از پیشکسوتان، مربیان و صاحب نظران عرصه والیبال کشور به ارائه نقطه نظرات خود در خصوص 5 سال فعالیت مستمر وب سایت والیبال ایران پرداختند.

26 کارشناس والیبال درباره عملکرد 5 ساله سایت تخصصی والیبال ایران چه گفتندبه گزارش والیبال ایران؛ با توجه به آغاز ششمین سال فعالیت وب سایت تخصصی والیبال ایران، اطلاع از نقطه نظرات کارشناسان کشورمان درخصوص عملکرد 5 سال اخیر این مجموعه از اهمیت بالایی برخوردار است. خوشبختانه نظرات صاحب نظران والیبال کشورمان نشان داد که کاری که از دل برآمده به دل نشسته است با این حال بدون تردید از این پس مسئولیت خود را در مجموعه والیبال ایران سنگین تر از همیشه می دانیم و تلاش خواهیم کرد پاسخ اعتماد خانواده والیبال به فعالیت وب سایت والیبال را با تلاش صادقانه و همه جانبه خود بیش از پیش بدهیم.

والیبال ایران: مجموعه والیبال ایران به مناسبت جشن پنجمین سالگرد تاسیس وب سایت خود، گزارشی از فعالیت هایش طی سال های اخیر ارائه می کند.

کیک 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران، امروز که وب سایت والیبال ایران با لطف و حمایت همیشگی مخاطبین فهیم، وفادار و والیبال دوست خود به ششمین سال حیاتش قدم گذاشته است، بر خورد لازم می دانیم که گزارشی از عملکرد مجموعه والیبال ایران به همراهان همیشگی خود ارائه دهیم. مفتخریم که بگوییم امروز والیبال ایران اولین و تنها رسانه رسمی تخصصی ورزش والیبال در بخش خصوصی است که با اخذ تمام مجوزهای مربوطه از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، وزارت ورزش و جوانان و وزارت صعنت، معدن و تجارت (فروشگاه تخصصی) فعالیت های خود را در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران پیگیری می کند و در تلاش است به یک مجموعه تخصصی بی نظیر در ایران تبدیل شود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه