جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

محتوا

تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران با پذیرش شکست برابر قطر یک به عنوان چهارمی تور آسیایی اندونزی دست یافت.

والیبال ساحلیمرحله نهایی تور آسیایی اندونزی امروز (یکشنبه) با برگزاری دو دیدار پیگیری می‌شود. تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران (رحمان رئوفی – بهمن سالمی) در دیدار رده‌بندی این مرحله به مصاف قطر یک (جفرسون سانتوس – جولیو سزار) رفت و در دیداری دیدنی و سنگین دو بر یک مغلوب حریف شد.

نامزد ریاست فدراسیون والیبال گفت: به خاطر والیبال همه کار می کنم / داورزنی و سلطانی فر از فرد خاصی حمایت نمی کنند / انتخابات باید زودتر برگزار شود.

بهنام محمودیاولین لژیونر والیبال ایران که در ۳۷ سالگی به اوج پختگی رسیده و ترجیح داده به جای مسائل فنی وارد بخش مدیریتی شود، آخرین کاندیدای ریاست فدراسیون والیبال بود. بهنام محمودی در شرایطی که خیلی ها پیش بینی می کردند نایب رییس فدراسیون والیبال گزینه نهایی اعضای مجمع باشد، با ثبت نام در انتخابات معادلات را به هم زد. بعد از ثبت نام با پیشکسوت والیبال ایران به گفت و گو پرداختیم تا از برنامه های او برای ریاست فدراسیون باخبر شویم. در ادامه مشروح صحبت های بهنام محمودی را می خوانید.

ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال که از 16 مهرماه آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه) بعد از 10 روز کاری به پایان رسید. 

انتخابات فدراسیون والیبالدر ابتداي تاسیس فدراسیون های ورزشی (سال 1324) والیبال و بـســکـتبال دارای فدراسیون مشترک بودند و در سال 1336، والیبال دارای فدراسیون مستقل شد و آقای امیرعباس امین به عنوان اولیــن رئیس فدراسیــون والیبال کار خود را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون (60 سال) 15 نفر به عنوان رئیس و سرپرست این فدراسیون انتخاب شدند که علیرضا جباری تنها فردی است که در دوره زمانی مختلف مسئولیت این فدراسیون را بر عهده داشت.

تیم ملی «الف» والیبال ساحلی ایران با شکست نماینده قزاقستان به جمع هشت تیم برتر تور آسیایی اندونزی صعود کرد.

والیبال ساحلیرقابت‌های مرحله نخست حذفی تور آسیایی اندونزی امروز (شنبه) با هشت دیدار در شهر پالمبانگ میرن اندونزی پیگیری می‌شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان گنبدکاووس اظهار داشت: پس از انصراف حامی تیم والیبال گنبد، رایزنی را برای پیدا کردن حامی جدید آغاز کرده ایم و مذاکرات تاکنون خوب پیش رفته است.

والیبال گنبد

ابراهیم غفاری اظهار داشت: مدیر عامل کارت اعتباری ایرانیان به عنوان حامی مالی قبلی تیم والیبال گنبدکاووس به دلیل برخی مشکلات ایجاد شده و نیز اختلاف نظر با سرمربی این تیم، از ادامه حمایت مالی انصراف داد.

سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: ای کاش بازی با پیکان آخرین بازی فصل می بود/ پیکان تیم باابهت است و بازی بسیار نزدیک و فشرده ای برابر این تیم داشتیم.

مصطفی کارخانهمصطفی کارخانه پس از کسب پیروزی سه بر یک برابر پیکان در هفته سوم لیگ برتر والیبال، درباره این بازی اظهار کرد: بازی بسیار نزدیک و فشرده بود. بازیکنان دو تیم سالیان سال است که با همدیگر بازی می‌کنند و دست همدیگر را می‌شناسند و از روحیات همدیگر در شرایط بازی باخبرند. ای کاش این بازی آخرین دیدار دور رفت می‌بود چراکه در آن صورت دیداری به مراتب زیباتر و حساس‌تری را می‌دیدیم.

تیم ملی الف والیبال ساحلی ایران به عنوان صدرنشین گروه چهارم به جمع ۱۶ تیم برتر و مرحله حذفی تور آسیایی اندونزی صعود کرد.

والیبال ساحلی

رقابت‌های جدول اصلی تور آسیایی اندونزی از روز گذشته (پنج‌شنبه) با حضور ۲۴ تیم در هشت گروه مقدماتی در شهر پالمبانگ میرن آغاز شد.

سومین هفته مسابقات لیگ برتر والیبال ایران با برگزاری 6 دیدار پیگیری شد و آمار و رکوردهای قابل توجهی نیز رقم خورد.

تیم والیبال کالهدر چارچوب هفته سوم رقابت های لیگ برتر ایران، بیشترین تعداد امتیازاتی که به دست آمد از آن تیم سارویه ساری بود که با اختلاف یک امتیاز بیشتر با ۱۱۷ امتیاز رکورد دار شد. این بازی با ۲ ساعت و ۳۶ دقیقه طولانی ترین بازی هفته را نیز به خود اختصاص داد.

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: با انجام چند تغییر عملکرد تیم در ست های بعدی بهتر شد/ بازیکنان با تجربه ما در مسابقه با شهرداری ورامین به خوبی تیم را رهبری کردند.

میروسلاو ژیکومیروسلاو ژیکو پس از پیروزی سه بر دوی تیمش مقابل شهرداری ورامین اظهار داشت: مسابقه خوبی شد. مقابل تیم قدرتمندی به برتری رسیدیم که بازیکنان خوبی دارد و برای پیروزی به میدان آمده بودند اما توانستیم این تیم با انگیزه را شکست بدهیم.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه