جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


محتوا

تیم والیبال دانشجویان ایران در سومین دیدار خود در بیست و نهمین یونیورسیاد دانشجویان جهان امروز (سه شنبه) در سالن دانشگاه ورزشی تائویان به مصاف آرژانتین رفت که این بازی با نتیجه 3 بر یک به سود ایران خاتمه یافت.

تیم والیبال دانشجویان ایرانست اول این مسابقه با نتیجه 25 بر 16 به سود ایران خاتمه یافت. تیم ایران در ست دوم هم با اختلاف و با نتیجه 25 بر 15 بر آرژانتین غلبه کرد. با این حال روند بازی در ست سوم تغییر کرد و این آرژانتین بود که با نتیجه 25 بر 19 ایران را شکست داد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در چهارمین و آخرین مسابقه خود در دور مقدماتی رقابت های قهرمانی جهان به مصاف جمهوری چک رفت و با شکست سه بر صفر این تیم به عنوان صدرنشین گروه چهارم به مرحله پلی آف صعود کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایراندور مقدماتی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان که از روز جمعه 27 مردادماه آغاز شده بود، امشب با دیدار ایران و جمهوری چک به پایان رسید. ملی پوشان نوجوان ایران در ست های اول تا سوم این دیدار به ترتیب با امتیازهای 25 بر 22، 25 بر 12 و 25 بر 19 به پیروزی رسیدند تا با کسب چهار پیروزی متوالی و 11 امتیاز به عنوان صدرنشین گروه چهارم، به مرحله پلی آف صعود کنند و حریف ترکیه شوند.

سرمربی تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساری گفت که درفصل جاری این تیم 5 بازیکن جدید جذب می کند.

تیم والیبال لیگ برتری عمران شهرداری ساریبهزاد محمودی سه شنبه اظهار داشت : تاکنون با تعدادی از بازیکنان رایزنی شده و بزودی این بازیکنان جدید برای این تیم جذب می شود.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در چهارمین و آخرین مسابقه دور مقدماتی خود در رقابت های قهرمانی جهان در حالی به مصاف جمهوری چک می رود که این کشور در شش دوره قبلی این رقابت ها غایب بوده است.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران دور مقدماتی پانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان از جمعه 27 مردادماه در بحرین آغاز شده است و امروز (سه شنبه) با دیدار ایران و جمهوری چک به پایان می رسد.

کاپیتان تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: مقداری مانده به شرایط آرمانی برسیم اما امیدوارم در بازی با روسیه روز، روز ما باشد.

کاپیتان تیم والیبال زیر 23 سال ایرانرحمان تقی زاده پس از پیروزی قاطعانه مقابل ترکیه اظهار داشت: خوشبخانه توانستیم یک بازی خوب و روان را به نمایش بگذاریم و تیم خوب ترکیه را شکست بدهیم.

ایگور کولاکوویچ نظر مساعدی در مورد تغییرات اعمال شده در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان ندارد.

ایگور کولاکوویچسرمربی تیم ملی ایران در مورد تغییرات جدیدی که در مسابقات قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال جهان که در قاهره مصر در حال برگزاری است، گفت: “ظاهراً این تغییرات برای کوتاه کردن زمان بازی ها اعمال شده تا پخش تلویزیونی این مسابقات هم راحتتر صورت گیرد اما این تغییرات آن هم با چنین سرعتی و به طور ناگهانی با روح والیبال سازگار نیست.”

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سال ایران گفت: پس از برد مقابل ترکیه باید شرایط را برای بازی با روسیه برای خودمان مهیا کنیم.

سرمربی تیم والیبال زیر 23 سالخوان سیچلو پس از پیروزی مقابل ترکیه اظهار داشت: الان در بهترین شرایطی که می توانیم باشیم هستیم چون یک برد 4 بر صفر به دست آوردیم. باید به بازیکنانم تبریک بگویم که یک بازی حساس را توانستند با کمترین خطا از آن بیرون بیایند. باید منتظر بنشیم و ببینیم بازی آرژانتین و روسیه چه خواهد شد. باید شریط را برای خودمان مهیا کنیم مقابل بازی با روسیه.

 

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: مقابل چین به سومین برد متوالی خود دست یافتیم، اما هنوز به هیچ تیمی مدال ندادند و بازیکنان باید برای رسیدن به اهداف مهم و بزرگ به تلاش خود ادامه دهند

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانانمحمد وکیلی پس از پیروزی سه بر صفر شاگردانش برابر چین افزود: بازی خیلی سنگینی برابر چین داشتیم. در رقابت های آسیایی که فروردین ماه امسال در میانمار برگزار شد، چین دو بار سد راه ایران برای کسب مدال شد، خوشبختانه بعد از شش ماه تمرین و تلاش شبانه روزی بازیکنان و کادر فنی، موفق به شکست سه بر صفر این تیم و جبران نتیجه میانمار شدیم. انصافا تیم چین خیلی خوب بازی کرد اما توانستیم برنامه های این تیم را تغییر دهیم.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در چهارمین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان رو در روی ترکیه قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 4 بر صفر به پیروزی برسد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایرانتیم والیبال زیر 23 سال ایران در چهارمین دیدار خود از سری رقابت های قهرمانی جهان رو در روی ترکیه قرار گرفت و موفق شد با نتیجه 4 بر صفر و با امتیازات 15 بر 12، 15 بر 9، 17 بر 15 و 15 بر 10 حریف خود را شکست دهد تا با ادامه پیروزی های خود همچنان مدعی صعود باشد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در سومین مسابقه خود در رقابت های قهرمانی مردان زیر 19 سال جهان به مصاف چین رفت و با شکست این تیم در 80 دقیقه ضمن کسب پیروزی ارزشمند در دور مقدماتی، شکست برابر چین در قهرمانی آسیا را جبران کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانتیم ملی والیبال نوجوانان ایران از ساعت 18 و 30 دقیقه امروز دوشنبه به وقت محلی و در سومین مسابقه خود در رقابت های جهانی بحرین در سالن شماره دو مجموعه ورزشی ملی منامه به مصاف چین رفت و این تیم را در سه ست متوالی شکست داد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه