اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


محتوا

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان آسیا در حالی از ساعت 13 و 30 دقیقه امروز (چهارشنبه) در دو شهر ویتنام آغاز می شود که شرایط نامناسب میزبانی این رقابت ها به رغم اعتراض تیم‌ها همچنان ادامه دارد. 

غلامی

هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا از امروز (چهارشنبه) به میزبانی شهرهای «نام دین» و «نین بین» ویتنام آغاز شد و تا پانزدهم تیرماه ادامه دارد.

مسابقات جایزه بزرگ والیبال جام رمضان آق قلا ، گرامی داشت ستارگان جاوید والیبال این شهرستان که با حضور 12 تیم درحال برگزاری بود با قهرمانی تیم گنبدی به پایان رسید.

والیبال

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا روز چهارشنبه گفت: بازی فینال بین دو تیم بستنی برهان آق قلا و لوازم آرایشی خانواده گنبد برگزار شد که در پایان تیم گنبدی قهرمان شد.

تیم ملی والیبال ایران درحالی به کار خود در بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ جهانی پایان داد که اتفاق مثبتی در این تیم مشاهده نشد و هفته آخر هم زنگ تفریح بودیم.

والیبالسال هاست که والیبال در سطح اول لیگ جهانی حضور داشته و قرار است تا چند سال آینده نیز در این تورنمنت بزرگ با بهترین  تیم های والیبال جهان همگروه باشد اما متاسفانه هنوز نتوانسته به حرفه ای گری تیم هایی مانند روسیه، ایتالیا و برزیل برسد.

تیم والیبال ایران در دومین بازی خود در دور دوم رقابتهای قهرمانی جهان بدنبال انتقام از چین است.

والیبال جواناننوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر ۲۱ سال جهان که از دوم تیرماه با حضور ۱۶ تیم در شهرهای «چسکه بوجویتسه» و «برنو» جمهوری چک آغاز شده است، روز چهارشنبه با هشت دیدار دیگر پیگیری خواهد شد.

پنجمین روز رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان با هشت دیدار پیگیری شد.

والیبال جوانانپنجمین روز رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان در جمهوری چک با هشت دیدار پیگیری شد. در این روز جوانان ایران بازی را با نتیجه 3 بر 2 به کوبا واگذار کردند.

سرمربی تیم والیبال جوانان کوبا گفت: نسبت به قبل خیلی با ثبات تر ظاهر شدیم. هدف اصلی ما پیروزی است.

ویوسنیکولاس ویوِس، سرمربی تیم والیبال جوانان کوبا در مورد پیروزی 3 بر 2 شاگردانش مقابل ایران در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: مسابقه ای واقعاً طولانی را پشت سرگذاشتیم. ما نسبت به قبل خیلی با ثبات تر ظاهر شدیم. هدف اصلی ما پیروزی است.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: کوبا والیبالی متفاوت از ما ارائه می کند. آنها والیبال را تاکتیکی بازی نمی کنند.

بهروز عطاییسرمربی تیم والیبال جوانان ایران در مورد شکست 3 بر 2 شاگردانش مقابل کوبا در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات قهرمانی جهان اظهار داشت: کوبا والیبالی متفاوت از ما ارائه می کند. آنها والیبال را تاکتیکی بازی نمی کنند. قدرت تیمی ما مساوی بود ولی متاسفانه ما باختیم.

تیم ملی والیبال در دیدار برابر کوبا روزی پرخطا و البته کم دفاع را داشتند.

والیبال جوانانتیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین روز رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان از ساعت 20 در شهر برنو چهارمین مسابقه خود را برابر کوبا برگزار کرد که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 22 بر 25 ، 23 بر 25 و 25 بر 19 ، 25 بر 13 و 15 بر 8  به سود کوبا خاتمه پیدا کرد.

دو بازیکن تیم ملی والیبال جوانان ایران به عنوان امتیازآورترین بازیکنان ایران در دیدار برابر کوبا انتخاب شدند.

والیبال جوانانتیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین روز رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان از ساعت 20 در شهر برنو چهارمین مسابقه خود را برابر کوبا برگزار کرد که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 22 بر 25 ، 23 بر 25 و 25 بر 19 ، 25 بر 13 و 15 بر 8  به سود کوبا خاتمه پیدا کرد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در چهارمین مسابقه خود در رقابت‌های قهرمانی جهان برابر کوبا مغلوب شد.

والیبال جوانان کوباتیم ملی والیبال جوانان ایران در پنجمین روز رقابت های والیبال قهرمانی جوانان جهان و در چهارمین دیدار خود در این رقابت ها از ساعت 20 در شهر برنو به مصاف کوبا رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 2 و با امتیازهای 22 بر 25 ، 23 بر 25 و 25 بر 19 ، 25 بر 13 و 15 بر 8  به سود کوبا خاتمه یافت.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه