اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار خارجی

گونزالو کوئیروگا، ملی پوش تیم ملی آرژانتین بار دیگر به اروپا بازگشت تا فصل 18-2017 را در لیگ لهستان در کاتوویتس سپری کند.

گونزالو کوئیروگاکوئیروگا، بازیکن ۲۴ ساله آرژانتین با پیوستن به کاتوویتس برای اولین بار است که در پلاس لیگا به میدان می رود، اما پیش از این در سال های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در سری آ ایتالیا و باشگاه پادووا حضور داشته است.

دنیس 40 ساله، ستاره کوبایی الاصل ایتالیا به پرتغال رفت و به زندگی حرفه ای خود همچنان در اوج ادامه می دهد.

دنیسآنجل دنیس، بازیکن ۴۰ ساله کوبایی الاصل ایتالیا به باشگاه اسپورتینگ لیسبوآ پیوست تا همچنان در اوج والیبال بازی کند. وی پیش از تغییر ملیت خود به ایتالیایی، موفق شده بود با تیم ملی کوبا به مقام قهرمانی لیگ جهانی در سال ۱۹۹۸ و کاپ آمریکا در سال ۲۰۰۱ دست یابد.

سرمربی تیم ملی والیبال ایتالیا ضمن اظهار امیدواری برای حل مشکل ایوان زایتسف، گفت: ایوان در بازی‌های تابستانی قهرمانی اروپا در تیم حضور ندارد.

زایتسففدراسیون ایتالیا به خاطر استفاده از برند آدیداس، ایوان زایتسف را از حضور در تیم ملی محروم کرد. بلنجینی که تیمش را برای حضور در مسابقات قهرمانی اروپا آماده می‌کند در خصوص عدم حضور این ستاره گفت: برای حمایت از تیم‌ ملی و اینکه کار به خوبی انجام شود، امیدوارم مشکل زایتسف حل شود تا در آینده این ستاره برای تیم ملی در دسترس قرار گیرد.

اوروش کوواچویچ، ستاره چپ دست تیم ملی صربستان به عنوان مهاجم جدید به ترنتینو پیوست.

اوروش کوواچویچاوروش کواچویچ، بازیکن ۲۴ ساله تیم ملی صربستان در سه فصل گذشته عضو باشگاه مودنا بوده است. گفته می شود وی پس از مسابقات قهرمانی اروپا و در ماه سپتامبر با شماره ۲ به ترنتینو اضافه می شود.

ورونا قراردادش را با لیبروی دوم تیم تمدید کرد.

لیبروی وروناورونا قراردادش را با لیبروی دوم تیم تمدید کرد. توماس فریگو، لیبروی ۲۰ ساله ورونا سومین فصلی است که در ورونا به عنوان لیبرو توپ می زند. وی که قرارداش با ورونا دوباره تمدید شده، فصل پیش فرصت چندانی برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی را پیدا نکرد و روی هم رفته ۴ بازی را در سری آ ایتالیا به نمایش گذاشت.

تیم های شرکت کننده در سری آ ایتالیا با یک تغییر نهایی شد.

سری آچهارده تیم در لیگ سری آ مردان در فصل آینده حضور خواهند داشت. سیزده تیم از این چهارده تیم در لیگ سال گذشته شرکت داشته اند.

در پی اقدام برخی از فدراسیون های ورزشی در روسیه مبنی بر وصول مالیات از بازیکنان، همه نگاه ها به سمت فدراسیون والیبال دوخته شده و انتظار دارند در این امر مشارکت داشته باشند.

والیبال روسیهبرای توسعه ورزش در سطح روسیه، برخی از فدراسیون ها از جمله فدراسیون بوکس اقدام به دریافت مالیات از بازیکنان خود کرده است. به همین جهت، انتظارات از فدراسیون والیبال هم بالا رفت و بسیاری از روس ها از والیبالیست ها انتظار همکاری در این امر را دارند.

ترنتینو، لیست بازیکنان خود را با آخرین نقل و انتقال فصل تکمیل کرد.

ائولو پارتینو

پاسور ۲۴ ساله مولفتا به ترنتینو انتقال یافت و لیست بازیکنان این فصل ترنتینو را تکمیل کرد. پائولو پارتینو که در ترنتینو جایگزین سیمونه جیانلی خواهد شد، دومین بازیکنی است که از مولفتا به ترنتینو انتقال یافته است.

شنيده مي شود مسئولان باشگاه هالک بانک ترکيه به محمد موسوي عراقي پيشنهاد همکاري داده اند.

سید محمد موسویمسئولان باشگاه بانک سرمایه بعد از قهرمانی در رقابت های جام باشگاه های آسیا، برای میلاد عبادی پور رضایت نامه صادر کردند تا به لهستان برود و فصل جاری را بدون وی در لیگ برتر دنبال کنند. حال شنیده شده است که باشگاه هالک بانک به محمد موسوی عراقی پیشنهاد ۸۰۰ هزار دلاری داده است و مسئولان با چالش جدیدی مواجه شده اند، هنوز هیچ یک از عوامل این باشگاه نظر قطعی در این خصوص نداده اند اما اگر این اتفاق بیافتد بانکی ها در مرحله جدیدی قرار خواهند گرفت چرا که موسوی با این تیم قرارداد ۲ ساله دارد و طبق قانون باید امسال هم در این تیم توپ بزند.

اریک شوجی با پیوستن به لاتینا اولین حضور خود در سری آ ایتالیا را تجربه خواهد کرد.

شوجیاریک شوجی، لیبروی تیم ملی والیبال آمریکا و یکی از بهترین های این پست در جهان به باشگاه لاتینای ایتالیا پیوست تا برای اولین بار سری آ ایتالیا را نیز تجربه کند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه