جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار خارجی

والیبال ایران: میلاد عبادی پور، لژیونر کشورمان نخستین تمرینش را در تیم سرشناس اسکرابلهاتف لهستان برگزار کرد.

تمرین میلاد عبادی پور در تیم والیبال اسکرا لهستانبه گزارش والیبال ایران؛ میلاد عبادی پور، دریافت کننده جوان تیم ملی والیبال که عنوان برترین دریافت کننده جهان را نیز در اختیار دارد، پس از سفر روز گذشته خود به لهستان رسما تمرینات خود را در تیم اسکرابلهاتف استارت زد.

فدراسیون والیبال روسیه در مورد تشخیص یک مربی خوب از بد فرمول عجیب و غریبی ارائه داد.

الکساندر یارمنکوفالکساندر یارمنکوف دبیرکل فدراسیون والیبال روسیه در مورد روش تشخیص مربی بد از خوب گفت: من برای خودم فرمولی دارم که می توانم مربی بد را از خوب تشخیص بدهم. اگر بازیکنان از دست مربی فرار کنند، آن مربی، مربی خوبی است. بعضی ها می ترسیدند که نکند سرمربی جدید روسیه با بازیکنان به مشکل برخورد و با آن نسازد. اما من می گویم اگر بازیکنی با سرمربی رابطه خوبی داشته باشد، قطعاً آن مربی، خوب نیست.

ولادیمیر آلکنو سرمربی اسبق تیم ملی روسیه با لحنی عجیب از بازیکنان و مربی روسیه خواست تا با قهرمانی در مسابقات قهرمانی اروپا توهم نزنند.

الکنوولادیمیر آلکنو، سرمربی اسبق تیم ملی روسیه به دلیل حضور ناموفق در المپیک ریو از مربیگری برکنار شد و جای وی به شلیاپنیکوف داده شد. سرمربی جدید روسیه هر چند در لیگ جهانی به مدال دست نیافت اما توانست به جمع شش برتر راه یابد. در جام واگنر هم روس ها موفق عمل کردند و در اوج عملکرد خود در مسابقات قهرمانی اروپا قهرمان شدند.

زنیت کازان در ترکیب خود از بازیکنان جوان در فصل آینده استفاده خواهد کرد.

کونونوف باشگاه زنیت کازان پس از انتقال لوران آلکنو پسر ولادیمیر به ترکیب تیم به عنوان پاسور، حال اینک از ستاره تیم ملی جوانان این کشور نیز دعوت به عمل آورد.

تیم‌ ‌ملی والیبال روسیه در فینال رقابت‌های قهرمانی با پیروزی سه بر دو برابر آلمان توانست به مدال طلا دست یابد.

تیم‌ ‌ملی والیبال روسیهدر روز پایانی رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا که به میزبانی لهستان برگزار شد، یک‌شنبه شب و در دیدار پایانی دو تیم روسیه و آلمان از ساعت ۲۲:۳۰ به مصاف هم رفتند و در پایان این روس‌ها بودند که به لطف تجربه بالای‌شان توانستند سه بر دو از سد آلمان شگفتی‌ساز بگذرند و به عنوان قهرمانی اروپا دست یابند.

تیم ملی والیبال آرژانتین، جواز حضور در مسابقات قهرمانی مردان جهان در سال ۲۰۱۸ را کسب کرد.

تیم ملی والیبال آرژانتیندومین سهمیه آمریکای جنوبی در مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به آرژانتین رسید. شاگردان خولیو ولاسکو در بازی نهایی با نتیجه 3 بر صفر، میهمان خود ونزوئلا را شکست دادند تا بدون شکست به مسابقات جهانی صعود کنند.

تیم های ملی والیبال روسیه و آلمان با پیروزی در مرحله نیمه نهایی موفق به صعود به فینال والیبال قهرمانی اروپا 2017 شدند.

والیبال قهرمانی اروپا 2017در ادامه سی‌امین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا در سال 2017 که به میزبانی لهستان برگزار می‌شود و از مرحله نیمه نهایی دیشب(شنبه) دو دیدار انجام شد تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به فینال مشخص شود.

کاپیتان تیم ملی والیبال لهستان از بازی‌های ملی خداحافظی کرد.

کوبیاکمیخائیل کوبیاک با ارزش‌ترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۵ اعلام کرد به دلیل مشکلات شخصی برای مدتی نامشخص از حضور در تیم ملی کناره‌گیری کرده است.

چهار تیم صربستان، آلمان، بلژیک و روسیه با شکست حریفان خود به جمع چهارتیم نهایی مسابقات قهرمانی اروپا صعود کردند.

مسابقات والیبال قهرمانی اروپادر ادامه رقابت‌های والیبال قهرمانی اروپا در سال ۲۰۱۷ که به میزبانی کشور لهستان برگزار می‌شود، دیشب (پنج‌شنبه) دیدارها در مرحله یک چهارم نهایی پیگیری شد.

شاگردان کواچ در مسابقات قهرمانی اروپا با در هم کوبیدن لهستان به یک چهارم نهایی راه یافت.

تیم والیبال اسلوونیدر چارچوب مسابقات قهرمانی اروپا و نزاع بر سر صعود به یک چهارم نهایی، اسلوونی توانست مقتدرانه لهستانی های میزبان را سه بر صفر (۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۹) از پیش رو بردارد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یابد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه