با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار خارجی

والیبال ایران: به نظر می رسد کولاکوویچ گزینه مونته نگرویی هدایت تیم ملی والیبال ایران مورد توجه فدراسیون والیبال روسیه نیز قرار گرفته است.

کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، بعد از پروسه پیچیده انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال لهستان، حالا نوبت روس‌ها است که روی گزینه‌‌های خود کار کنند و به دنبال یک جایگزین برای ولادیمیر آلکنو باشند.

والیبال ایران- پشت خط زن جدید تیم مونزا ایتالیا گفت: زمانی که تیم مونزا پیشنهادی برایم فرستاد حتی فرصت فکر کردن به خودم ندادم.

vissotto.jpgبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، لئوناردو ویسوتو پشت خط زن برزیلی که به تازگی بعد از 5 سال دوری از لیگ ایتالیا به تیم مونزا پیوست در گفتگویی در مورد بازگشتش به سری آ ایتالیا اظهار داشت:زمانی که تیم مونزا پیشنهادی برایم فرستاد فرصت فکر کردن به خودم ندادم زیرا سری آ در سطح بسیار بالایی است و این تیم عملکرد بسیار خوبی در این فصل داشته است. فکر می کنم به خانه بازگشته ام.

والیبال ایران: والیبال اندونزی این روزها با جذب بازیکنان لیگ های اروپایی سعی در ارتقای والیبال کشورش دارد.

لیگ والیبال اندونزیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، در حالی که این روزها والیبال آسیا با تیم های قدرتمند ایران، چین و استرالیا به دنیا معرفی می شود تیم های ضعیف و درجه چندم آسیایی با سیاست گذاری های جدید سعی در رشد و تعالی والیبال در کشور خودشان هستند.

والیبال ایران: به نظر می رسد مردم برزیل از انتخاب سرمربی جدید راضی نیستند و خواهان مارسلو مندز بودند.

زوتوبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، بعد از کناره گیری  برناردو رزنده سرمربی پرافتخار تیم برزیل از تیم ملی فدراسیون این کشور "رنان دل زوتو" را به عنوان سرمربی تیم ملی انتخاب کرد که اتفاقا حمایت رزنده که 16 سال روی نیمکت تیم برزیل نشست را هم در پی داشت اما این موضوع خیلی برای هواداران والیبال دوست برزیل خوشایند نبود.  

والیبال ایران: فدراسیون والیبال برزیل پرافتخارترین سرمربی تاریخ خود را کنار گذاشت و «رنان دل زوتو» را جایگزین وی کرد.

برناردو رزندهبه گزارش والیبال ایران؛ برناردو رزنده که عنوان پرافتخارترین مربی والیبال جهان را در اختیار دارد پس از 16 سال هدایت تیم ملی والیبال برزیل از این تیم جدا شد. رزنده در حالی از سرمربی گری برزیل کنار رفت که در ماه های اخیر پیشنهادات زیادی از سایر کشورها را با بیان این جمله که قصد دارد همچنان برای سربلندی تیم ملی کشورش بجنگند رد کرده بود!

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال زنان چین بدون تردید یکی از مشهورترین چهره های ورزشی این کشور است که عناوین بسیار زیادی در کارنامه ی حرفه ای خود دارد.

لانگ پینگبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ لانگ پینگ، چهره سرشناسی در ورزش چین است. او یکی از والیبالیستهای سرشناس تیم بانوان چین دردهه 1980 میلادی بود که در آن دوره افتخارات زیادی را برای ورزش بانوان چین کسب کرد و در این کشور به او لقب "چکش آهنین" را داده اند. حالا چکش آهنین بعد از 32 سال توانست تا بار دیگر  این بار در قامت سرمربی والیبال بانوان چین برای این کشور افتخار کسب کند.

والیبال ایران: سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران به عنوان برترین مربی تاریخ تیم باشگاهی مودنا ایتالیا انتخاب شد.

خولیو ولاسکوبه گزارش والیبال ایران؛ در جشن پنجاه سالگی مودنا، طرفداران این باشگاه خولیو ولاسکو را به عنوان بهترین مربی تاریخ والیبال مودنا انتخاب کردند. خولیو ولاسکو با شنیدن این خبر که در جشن پنجاه سالگی مودنا به عنوان بهترین مربی در میان مردم و دوستداران مودنا انتخاب شده است، هیجان زده شد و در نامه ای خطاب به آنان نوشت:

والیبال ایران: تیم والیبال مودنا ایتالیا با میانگین بیش از 4 هزار تماشاگر در هر بازی خانگی محبوبترین تیم سری آ ایتالیا است.

تیم والیبال مودنا ایتالیابه گزارش والیبال ایران؛ در حالیکه بدون تردید می توان تیم های ایرانی چون شهرداری ارومیه، هاوش گنبد، کاله آمل، شهرداری ساری، شهرداری ساری و ... را به عنوان تماشاگرترین تیم های ایرانی حاضر در سوپر لیگ والیبال کشورمان معرفی کرد باید گفت در سری آ ایتالیا نیز تیم باشگاهی مودنا با بیشترین تعداد تماشاگر، محبوب‌ترین تیم این مسابقات شده است.

والیبال ایران: گزینه آرژانتینی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران درباره حضورش در ایران مبهم صحبت کرد.

خاویر وبربه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛  «خاویر وبر»، مربی آرژانتینی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران معرفی شده است.

والیبال ایران _ ستاره تیم ملی والیبال زنان چین و ارزشمندترین بازیکن المپیک ریو 2016 گفت: حالا هدف بعدی من قهرمانی در اروپا و لیگ ترکیه است.

ژوتینگ والیبال زنان چینبه گزارش خبرنگار والیبال ایران، وقتی شما از والیبال بانوان صحبت می کنید حتما منظورتان ژو تینگ است، او یکی از بهترین و مشهورترین بازیکنان زن والیبال دنیا است که در سال 2016 به عنوان بهترین بازیکن والیبال زنان جهان نیز انتخاب شد. تینگ که تنها 22 سال سن دارد، همچنین موفق شد همراه تیم بانوان چین به عنوان قهرمانی المپیک 2016 رسیده و عنوان ارزشمندترین بازیکن این تورنمنت را نیز به خود اختصاص دهد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه