جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین و برجسته ترین اخبار والیبال سراسر جهان

خوان سیچلو به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال ویلا سیه نا در لیگ دسته دوم ایتالیا انتخاب شد.

خوان سیچلوبه گزارش والیبال ایران؛ سرمربی آرژانتینی تیم‌ ‌ملی زیر 23 سال ایران که با تیم‌ ‌ملی امید در مسابقات جهانی مصر به عنوان هفتمی دست یافت، به عنوان سرمربی جدید تیم والیبال ویلاسیه نا در لیگ دسته دوم ایتالیا انتخاب شد.

در هفته هشتم مسابقات سری A والیبال ایتالیا یاران معنوی نژاد با حساب 3 بر صفر از سد ایندکساسورا گذشت.

تیم والیبال وروناهفته هشتم رقابت‌های والیبال سری A ایتالیا شب گذشته با برگزاری دیدار تیم‌های ورونا و ایندکساسورا پیگیری شد که در این مسابقه شاگردان نیکولا گربیچ موفق شدند به راحتی حریف خود را شکست دهند.

مسابقات لیگ قهرمانان والیبال اروپا در سال 2018 در حالی قرعه کشی شد که با حضور میلاد عبادی پور لژیونر کشورمان در تیم مدعی اسکرابلهاتف این رقابت ها از جذابیت بیشتری برخوردار خواهد بود.

میلاد عبادی پوررقابت‌های لیگ قهرمانان والیبال اروپا در شرایطی برگزار خواهد شد كه تیم والیبال «اسکرا بلهاتوف لهستان» كه از حضور میلاد عبادی‌پور دریافت‌كننده ملی‌پوش ایران بهره‌مند است در این رقابت‌ها حضور خواهد داشت.

روزگذشته (شنبه) طی مراسمی قرعه کشی پنجاه و نهمین دوره رقابت‌های والیبال لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۸ انجام شد و تیم‌ها رقبای خود را شناختند.

لیگ قهرمانان اروپامراسم قرعه کشی دور گروهی پنجاه و نهمین دوره رقابت های والیبال لیگ قهرمانان اروپا در سال ۲۰۱۸ دیروز (شنبه) برگزار شد و بیست تیم راه یافته به این رقابت‌ها حریفان خود را شناختند.

تیم والیبال اسکرا در بازی معوقه هفته دوم خود در رقابت های پلاس لیگای لهستان در حالی مقابل حریف خود به برتری رسید که میلاد عبادی پور بازیکن ایرانی این تیم با کسب 16 امتیاز عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

میلاد عبادی پور اسکرا لهستانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال اسکرا بلخاتوف لهستان که از میلاد عبادی پور بازیکن ملی پوش ایرانی در ترکیب تیم خود بهره می برد در چارچوب بازی معوقه خود در هفته دوم رقابت های لیگای لهستان به مصاف آلورون ویرتو رفت و در پایان با حساب 3 بر صفر از سد این تیم گذشت.

دریافت کننده ایرانی تیم والیبال اسکرا بلچاتوف گفت: خوشحالم که جام باشگاه‌های جهان را تجربه خواهم کرد و از این بابت خیلی هیجان‌زده هستم.

میلاد عبادی پورمیلاد عبادی‌پور، دریافت کننده ایرانی تیم والیبال اسکرا بلچاتوف درخصوص اینکه آیا قراردادش را برای سال آینده هم تمدید خواهد کرد یا خیر اظهار داشت: از الان معلوم نیست. من قراردادم یک ساله است و این امکان وجود دارد که بعد از یک سال تمدید شود. خوشحالم که جام باشگاه‌های جهان را تجربه خواهم کرد که برایم جالب خواهد بود و از این بابت خیلی هیجان‌زده هستم.

 تیم والیبال اسکرا بلچاتوف در هفته نهم رقابت های لیگ لهستان توانست حریف خود را شکست دهد.

میلاد عبادی پورهفته نهم رقابت های لیگ والیبال لهستان (پلاس لیگا) تیم های اونیکو ورشو و اسکرا بلچاتوف برابر هم قرار گرفتند. در این مسابقه یاران میلاد عبادی پور، دریافت کننده ایرانی در تیم اسکرا توانستند با نتیجه ۳ بر صفر و با امتیازهای ۲۶ بر ۲۴، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۸ بر ۲۶ حریف خود را شکست دهند.

تیم والیبال زنیت کازان روسیه با 9 پیروزی در لیگ برتر روسیه توانست عنوان قهرمانی سوپر کاپ این کشور را از آن خود کند.

قهرمانی زنیت کازانزنیت کازان روسیه با شکست دینامو مسکو توانست به نهمین پیروزی این فصل خود دست یابد و بدون شکست سوپرکاپ روسیه را نیز تصاحب کند.

تیم ملی والیبال تونس با رسیدن به فینال رقابت های جام ملت های آفریقا موفق به کسب سهمیه حضور در رقابت های قهرمانی جهان شد. 

تیم ملی والیبال تونسدر اولین دیدار نیمه نهایی جام ملت های آفریقا، تونس با شکست سه بر دو الجزایر توانست هم به فینال راه یابد و هم اولین تیمی باشد که جواز حضور در مسابقات قهرمانی جهان را کسب کند.

تیم والیبال ورونا ایتالیا با حضور محمدجواد معنوی نژاد موفق به حضور در مرحله یک چهارم نهایی کاپ ایتالیا شد.

تیم والیبال وروناباشگاه ورونای ایتالیا که بازیکن جوان و با ارزشمند تیم ملی کشورمان محمد جواد معنوی نژاد را در اختیار دارد توانست میلان که بازیکنان بزرگی را برای حضور قدرتمندتر در فصل جدید جذب کرده بود را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی کاپ ایتالیا صعود کند تا حریف مودنا در این مرحله باشد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه