اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار مسابقات والیبال استانی

«محسن خاکزاد» با کسب اکثریت آراء به عنوان رئیس هیات والیبال استان گیلان انتخاب شد.

والیبال گیلان

مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان گیلان روز شنبه دهم تیرماه با حضور احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون و منوچهر پورحسن رئیس سازمان لیگ برگزار شد.

مسابقات جایزه بزرگ والیبال جام رمضان آق قلا ، گرامی داشت ستارگان جاوید والیبال این شهرستان که با حضور 12 تیم درحال برگزاری بود با قهرمانی تیم گنبدی به پایان رسید.

والیبال

رییس اداره ورزش و جوانان آق قلا روز چهارشنبه گفت: بازی فینال بین دو تیم بستنی برهان آق قلا و لوازم آرایشی خانواده گنبد برگزار شد که در پایان تیم گنبدی قهرمان شد.

والیبال ایران: تیم والیبال غدير گوربند برسکوی قهرمانی لیگ برتر باشگاه های هرمزگان ایستاد/ رئیس هیات والیبال هرمزگان گفت: دکتر داورزنی هيئت واليبال هرمزگان را الگوي برتر توسعه ورزش در سطح كشور کرده است که این ریشه در همت، تلاش و دلسوزي مسئولين ورزشی این استان دارد.

غدير گوربند قهرمان لیگ برتر باشگاه های هرمزگانبه گزارش والیبال ایران، سالن بين المللي فجر بندرعباس، چهارشنبه ٢٥ اسفند ٩٥ ميزبان ديدار نهايي (فينال) رقابت هاي ليگ برتر واليبال مردان باشگاه هاي استان هرمزگان (گراميداشت شهداي منا) بين نمايندگاه شرق و غرب استان بود.

والیبال ایران - رئیس هیات والیبال خراسان رضوی گفت: هرچند بسیار دیر شده است اما هنوز امیدی به پیدا کردن اسپانسر و تیم داری در لیگ برتر داریم/ احتمال حضور نماینده مشهد در لیگ دسته یک 50 درصد است/ دغدغه خانواده والیبال خراسان را درک کرده و سخت در تلاشیم.

جواد فخاربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در حالی که تنها 10 روز تا آغاز رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور باقی مانده است، استان خراسان رضوی که سالیان دراز همواره در این رقابت ها نماینده داشته و یکی از قطب های والیبال کشور محسوب می شود، هنوز تیمی را در مسابقات ثبت نام نکرده است و این موضوع علاقه مندان به والیبال در این استان را به شدت نگران کرده است. به منظور بررسی دقیق شرایط گفتگویی تفصیلی با جواد فخار، رئیس هیات استان خراسان انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: 27 کانون والیبال استان خراسان رضوی مجوز رسمی فعالیت خود را اخد کردند و اتحادیه کانون های والیبال را تشکیل دادند/ فعالیت کانون های فاقد این مجوز غیر قانونی است و از این پس از فعالیت آنان جلوگیری خواهد شد.

4.JPGبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هیات والیبال خراسان رضوی شب گذشته (سه شنبه شب) طی مراسمی مجوز رسمی 27 کانون والیبال استان را به مدیران آنها اهدا کرد. 

والیبال ایران: دومین المپیاد ساحلی خلیج فارس در بخش مسابقات والیبال ساحلی با قهرمانی تیم بتا (الف) به پایان رسید.

پايان دومین المپیاد ساحلی خلیج فارسبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در آستانه روز ملی خلیج فارس، دومین دوره المپیاد ساحلی خلیج فارس در رشته های ساحلي فوتبال، واليبال، هندبال، فوتوالي، پرچم در ساحل، قايقراني، بوكس و وشو از صبح پنجشنبه مورخ ۹۵/۲/۹ آغاز شد. هیات والیبال استان هرمزگان نیز با همکاری سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس، اقدام به برگزاری مسابقات والیبال ساحلی رده آزاد در مجموعه ۷ زمین والیبال ساحلی پارک غدیر بندرعباس نموده که با حضور ۲۶ تیم در قالب ۸ گروه به صورت دوره ای آغاز شده و در پایان دور مقدماتی ۱۶ تیم (از هر گروه ۲ تیم) به دور حذفی صعود کردند.

والیبال ایران - علوی ، قهرمان اولین دوره مسابقات پیشکسوتان مشهد شد / تجلیل از بزرگان و پیشکسوتان استان در مراسم اختتامیه

والیبال پیشکسوتانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، اولین دوره مسابقات پیشکسوتان خراسان به میزبانی شهرداری مشهد برگزار شد. این مسابقات که برای اولین بار در سطح شهر مشهد انجام گرفت با استقبال بی نظیر پیشکسوتان و بزرگان والیبال خراسان انجام گرفت، به طوری که طبق گفته سرپرست کل مسابقات 32 تیم برای شرکت در رقابت ها اعلام آمادگی کردند که به علت کمبود زمان به جهت شروع سال جدید فقط 20 تیم از آنها پذیرش شدند.

والیبال ایران: در مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان قزوین محمدرضا کیایی با کسب بیشترین آرا به عنوان رئیس جدید این هیات انتخاب شد.

عکس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان قزوین صبح امروز برگزار شد تا پس از بیش از یک سال این هیات ورزشی مجددا رئیسی داشته باشد.

والیبال ایران: محمد منصوری در مجمع انتخاباتی هیات والیبال کرمانشاه با کسب اکثریت آرا به عنوان رییس جدید این هیات انتخاب شد.

محمد منصوری رئیس جدید هیات والیبال کرمانشاه شدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مجمع انتخاباتی هیات والیبال استان کرمانشاه دیروز پنج شنبه در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه و با حضور دبیر فدراسیون والیبال و مدیرکل ورزش و جوانان آن استان برگزار شد که در پایان محمد منصوری با کسب 13 رای به عنوان رئیس جدید انتخاب شد.

والیبال ایران: پنجمین دوره مسابقات جام شهدای شهرستان کوار با حضور 21 تیم از 8 مرداد آغاز شده است و به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت.

مسابقات والیبال جام شهدای کواربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ورزش والیبال همواره از ورزش های محبوب در میان ایرانیان بوده است و در هر شهر و حتی روستایی از کشورمان ورزشکارانی به صورت تخصصی در این رشته ورزشی فعالیت دارند و مسئولان محلی نیز همواره با برگزاری مسابقات مختلف رقابت و هیجان بیشتری را برای والیبالیست ها فراهم می کنند. شهرستان کوار که در استان فارس و در 40 کیلومتری شهر شیراز واقع شده است هم از این موضوع مستثنی نیست و والیبالیست های زیادی در این شهرستان به صورت جدی والیبال را پیگیری کرده و هم اکنون در پنجمین دوره جام شهدای کوار رقابت تنگاتنگی را از 8 مرداد ماه آغاز کرده اند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه