اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار مسابقات والیبال ادارات و سازمان ها

والیبال ایران:  هفتمین دوره مسابقات والیبال ساحلی جام دریانوردان با قهرمانی تیم بندر بوشهر به پایان رسید.

والیبال ساحلی جام دریانوردانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفتمین دوره مسابقات والیبال کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی کشور "تحت عنوان جام دریانوردان" که با حضور 16 تیم از از سراسر بنادر کشور (گلستان، نکا، امیرآباد، نوشهر، انزلی، خارک، بوشهر، امام خمینی ره، خرمشهر، آبادان، لنگه، شهیدرجایی، شهیدباهنر، شهید بهشتی، شهید کلانتری و آستارا) از تاریخ 2 لغایت 5 مهرماه جاری در جزیره کیش آغاز شده بود، با معرفی تیم های برتر به کار خود پایان داد.

والیبال ایران: فینالیست های هفتمین دوره رقابت های والیبال کارکنان سازمان و بنادر دریانوردی کشور مشخص شدند.

والیبال ساحلی جام دریانوردانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفتمین دوره مسابقات والیبال کارکنان سازمان بنادر و دریانوردی "تحت عنوان جام دریانوردان" با حضور 16 تیم از از سراسر بنادر کشور (گلستان، نکا، امیرآباد، نوشهر، انزلی، خارک، بوشهر، امام خمینی ره، خرمشهر، آبادان، لنگه، شهیدرجایی، شهیدباهنر، شهید بهشتی، شهید کلانتری و آستارا) از تاریخ 2 لغایت 5 مهرماه جاری در جزیره کیش در حال برگزاری می باشد.

 

والیبال ایران: تیم والیبال ایران با پذیرش شکست 3 بر صفر برابر کره جنوبی مسابقات نظامیان جهان را با رتبه چهارم به پایان رساند.

المپیک سیزمبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز پایانی رقابت های پایانی مسابقات نظامیان جهان امروز پیگیری شد. تیم والیبال ایران که با شکست برابر مصر از صعود به فینال بازمانده بود امروز در دیدار رده بندی برابر کره جنوبی به میدان رفت و مغلوب این تیم شد.

والیبال ایران: تیم والیبال ایران با پذیرش شکست 3 بر صفر برابر مصر از صعود به فینال رقابت های نظامیان جهان بازماند.

عکس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مرحله نیمه نهایی رقابت های والیبال ششمین دوره المپیک سیزم دیروز (جمعه) برگزار شد و تیم ایران به مصاف مصر رفت و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب این حریف آفریقایی شد.

والیبال ایران: تیم والیبال نظامیان ایران با شکست 3 بر صفر کانادا به مرحله نیمه نهایی المپیک سیزم راه یافتند.

والیبال نظامیان جهانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال نظامیان ایران در چهارمین دیدار خود از مسابقات المپیک سیزم 2015 برابر کانادا به میدان رفت و در پایان با حساب 3 بر صفر حریف را مغلوب خود ساخت.

والیبال ایران: تیم والیبال نیروهای مسلح ایران در سومین دیدار خود در المپیک سیزم با حساب 3 بر صفر مغلوب کره جنوبی شد.

فرهاد نفرزاده

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در ادامه رقابت‌های والیبال ششمین دوره المپیک سیزم تیم والیبال کشورمان در سومین مسابقه به مصاف کره‌جنوبی رفت و با نتیجه 3 بر صفر مغلوب میزبان شد.

والیبال ایران: تیم والیبال نیروهای مسلح ایران در دومین دیدار خود در المپیک سیزم مقابل تیم قطر به پیروزی رسید.

عکس والیبال امپیک سیزم

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در ادامه ششمین دوره رقابت‌های المپیک سیزم، صبح امروز (دوشنبه) تیم والیبال نیروهای مسلح کشورمان برابر قطر قرار گرفت. شاگردان نفرزاده در رقابتی سخت و نزدیک توانستند تیم قطر را که از یازده بازیکن خارجی تشکیل شده بود با نتیجه 3 بر یک شکست دهند.

والیبال ایران: تیم والیبال نیروهای مسلح ایران در اولین دیدار خود در رقابت های المپیک سیزم با حساب 3 بر 2 از سد عمان گذشت.

والیبال نیروهای مسلح

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در ادامه رقابت‌های والیبال ششمین دوره المپیک سیزم، تیم نیروهای مسلح کشورمان امروز در اولین مسابقه برابر عمان قرار گرفت و با نتیجه 3 بر 2 این تیم را شکست داد.

تیم استان اصفهان عصر سه شنبه در دیدار نهایی مسابقات والیبال دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور کشور در شیراز با پیروزی بر تیم میزبان قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

والیبال دانشجویان پیام نوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در مسابقات والیبال دانشجویان پسر دانشگاه پیام نور که با شرکت 16 تیم از استان های فارس، کهگیلویه و بویراحمد، مازندران، اصفهان، قم، گلستان، خوزستان، چهارمحال و بختیاری، سمنان، تهران، اردبیل، گیلان، البرز، آذربایجان غربی، کرمانشاه و یزد برگزار شد، عصر امروز تیم های اصفهان و فارس با راهیابی به فینال این دوره مقابل هم صف آرایی کردند که در نهایت، تیم دانشگاه پیام نور استان اصفهان با نتیجه 2 بر صفر تیم والیبال استان فارس را شکست داد و به عنوان نخست این رقابت ها دست یافت.

دکتر توسلی؛ نایب رئیس انجمن والیبال دانشگاه آزاد اسلامی از پایان یافتن مسابقات والیبال دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه و مشخص شدن چهره قهرمانان این رقابت ها خبر داد.

والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات والیبال دانشجویان پسر دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور که از 16 خردادماه سال جاری به میزبابی شهر نجف آباد اصفهان آغاز بکار کرده بود سرانجام با قهرمانی نماینده خراسان رضوی، نایب قهرمانی مازندران و جایگاه سومی کرمانشاه به پایان رسید.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه