جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار متفرقه والیبال

سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران برای انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک ثبت نام کرد.

سعید معروفانتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک برای یک دوره چهار ساله 12 آبان ماه برگزار خواهد شد. ثبت نام ورزشکاران واجد شرایط برای حضور در این انتخابات که از روز شنبه 22 مهرماه آغاز شده بود، روز گذشته چهارشنبه به پایان رسید و در آخرین روز ثبت نام، سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایران نیز ثبت نام کرد.

کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در سال 2018 را مشخص کرد.

والیبال

کنفدراسیون والیبال آسیا زمان و میزبان مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا در دو گروه مردان و زنان سال 2018 را اعلام کرد. بر این اساس نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های آسیا در گروه مردان از 9 تا 16 مردادماه سال آینده به میزبانی نایپیداو پایتخت میانمار برگزار می شود.

 

مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال زنان و مردان جهان امسال در حالی در کشور های مصر و اسلوونی برگزار شد که در این رقابت ها فدراسیون جهانی والیبال تصمیم گرفت برای اولین بار و به طور آزمایشی از قوانین جدید خود عملاً رونمایی کند.

والیبالدر مدل جدید که گفته می شود به منظور کوتاه تر کردن زمان یک مسابقه والیبال و بالا بردن هیجان آن طراحی شده است، تیم ها برای پیروزی باید ۴ ست را از آن خود کنند که هر ست تا امتیاز ۱۵ ادامه می یابد. اگر تیمی موفق شود با نتیجه ۰-۴ ، ۱-۴ و ، ۲-۴ بازی را به سود خود به پایان برساند هر سه امتیاز بازی را به دست می آورد، در حالیکه نتیجه ۳-۴ دو امتیاز برای تیم برنده و یک امتیاز برای تیم بازنده به همراه دارد.

رقابت های کشوری والیبال دسته یک جوانان با حضور 10 تیم از استان های مختلف کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه آغاز شد.

والیبالدر این رقابت ها جوانان والیبالیست 10 استان آذربایجان غربی، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، قزوین، مازندران، گلستان، اردبیل، توابع تهران و اصفهان حضور دارند و به مدت یک هفته در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه با هم به رقابت می پردازند.

نشریه یونیورسیاد 2017 بخشی از صفحات خود را به درخشش والیبالیست‌های ایران در بازی‌های دانشجویان جهان اختصاص داد.

نشریه یونیورسیاد 2017نشریه یونیورسیاد ۲۰۱۷  با عنوان «ایران مانع پنجمین قهرمانی روسیه در یونیورسیاد شد»، به عملکرد تیم والیبال پرداخت و نوشت: «اشتباه در سرویس ایران را به امتیاز پایانی برای قهرمانی نزدیک کرد و با امتیازی که ایران از سرویس به دست آورد به اولین مدال طلای خود در رقابتهای یونیورسیاد رسید و مانع از پنجمین قهرمانی متوالی روسیه در این بازی ها شد. این در حالی بود که ایران پیش از این از مرحله یک چهارم نهایی بالاتر نرفته بود. تیم ایران از رسیدن به نیمه نهایی خشنود نبود چرا که بازیکنان و مربی این تیم همه صحبت از علاقه شدید برای رسیدن به مدال طلا داشتند. آنها همچنین اوکراین نایب قهرمان دوره گذشته یونیورسیاد را در سه ست متوالی در نیمه نهایی شکست داده بودند. آنها که از مبارزه با تیم روسیه با میانگین قدی دو متر ترسی نداشتند پس از قهرمانی مسعود آرمات مربی خود را به آسمان پرتاب می کردند.»

مدافع میانی تیم والیبال دانشجویی ایران گفت: فکر می کنم افتخار بزرگی از آن والیبال ایران شد.

محمد فلاحبه گزارش والیبال ایران، روز گذشته تیم ملی والیبال دانشجویی ایران با غلبه 3 بر 2 برابر روسیه توانست جام قهرمانی رقابت های یونیورسیاد دانشجویان جهان را از آن خود کند. در پایان این دیدار محمد فلاح ملی پوش کشورمان اظهار داشت: بسیارخوشحالم، فکر می‌کنم افتخار بزرگی از آن والیبال شد. جای چنین افتخاری کم بود اما تیم والیبال ایران توانست به این هدف برسد.

عضو با تجربه تیم والیبال دانشجویان ایران در یونیورسیاد گفت: با کسب مدال طلا کلکسیون افتخارات والیبال ایران کامل شد.

فرهاد پیروت پورشب گذشته اعضای تیم والیبال کاری بزرگ انجام دادند و شاگردان مسعود آرمات موفق شدند در فینال روسیه را 3 بر 2 شکست دهند. فرهاد پیروت‌پور یکی از خوب‌های تیم والیبال در این بازی بود که نظرش را در مورد بازی چنین بیان کرد: قبل از رویارویی با روسیه پیش بینی می کردیم که جدالی از هر جهت سخت در انتظارمان است.با آنالیزهای که دیروز و امروز انجام شد و اطلاعاتی که آقای آرمات و مهرانپور به بچه ها دادند، به تمام امور بازی حریف آشنا بودیم.با هدایت خوب این عزیزان،‌ توانستیم مزد زحمات خود و آنها را با کسب بردی خیلی خوب و دست‌یابی به مدال طلا بدهیم.

سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران گفت: برای کسب عنوان قهرمانی تیم هماهنگ و مصمم بود تا توانستیم قهرمان دستکم چهار دوره از رقابت ها را شکست دهیم.

مسعود آرماتمسعود آرمات پس از پیروزی برابر تیم روسیه افزود : برای رویارویی با چنین حریف قدری بازی های آنان را به طور کامل انالیز کردیم و بسیار هماهنگ و فقط با هدف برد وارد زمین شدیم .

تیم ملی والیبال دانشجویان ایران با پیروزی سه بر دو برابر روسیه در فینال، بدون شکست به مدال طلای بازی های دانشجویان جهان دست یافت.

تیم ملی والیبال دانشجویان ایراندر روز پایانی رقابت‌های والیبال بازی‌های دانشجویان جهان و در دیدار پایانی که از ساعت ۱۶:۳۰ در چین تایپه برگزار شد، دو تیم ایران و روسیه رو در روی هم قرار گرفتند و در نهایت والیبالیست‌های دانشجوی ایران با پیروزی ۳ بر ۲ برابر حریف قدرتمند و مدعی عنوان قهرمانی، مدال طلای یونیورسیاد را به گردن آویختند و اولین مدال تاریخ والیبال ایران در بازی‌های دانشجویان جهان را کسب کردند.

دیدار نهایی مسابقه تیم‌های والیبال دانشجویان «ایران ـ روسیه»، امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.

 تیم‌های والیبال دانشجویانبه گزارش والیبال ایران؛ دیدار نهایی مسابقه تیم‌های والیبال دانشجویی ایران و روسیه امروز (سه شنبه) هفتم شهریور ماه از ساعت ۱۶:۳۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد. این رقابت از سری مسابقات بیست و نهمین دوره رقابت‌های دانشجویان جهان (SUMMER UNIVERSIDE۲۹) است که در سالن دانشگاه ملی ورزش تایوان در کشور چین تایپه برگزار می‌شود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه