جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار متفرقه والیبال

رقابت های کشوری والیبال دسته یک جوانان با حضور 10 تیم از استان های مختلف کشور در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه آغاز شد.

والیبالدر این رقابت ها جوانان والیبالیست 10 استان آذربایجان غربی، تهران، آذربایجان شرقی، فارس، قزوین، مازندران، گلستان، اردبیل، توابع تهران و اصفهان حضور دارند و به مدت یک هفته در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه با هم به رقابت می پردازند.

نشریه یونیورسیاد 2017 بخشی از صفحات خود را به درخشش والیبالیست‌های ایران در بازی‌های دانشجویان جهان اختصاص داد.

نشریه یونیورسیاد 2017نشریه یونیورسیاد ۲۰۱۷  با عنوان «ایران مانع پنجمین قهرمانی روسیه در یونیورسیاد شد»، به عملکرد تیم والیبال پرداخت و نوشت: «اشتباه در سرویس ایران را به امتیاز پایانی برای قهرمانی نزدیک کرد و با امتیازی که ایران از سرویس به دست آورد به اولین مدال طلای خود در رقابتهای یونیورسیاد رسید و مانع از پنجمین قهرمانی متوالی روسیه در این بازی ها شد. این در حالی بود که ایران پیش از این از مرحله یک چهارم نهایی بالاتر نرفته بود. تیم ایران از رسیدن به نیمه نهایی خشنود نبود چرا که بازیکنان و مربی این تیم همه صحبت از علاقه شدید برای رسیدن به مدال طلا داشتند. آنها همچنین اوکراین نایب قهرمان دوره گذشته یونیورسیاد را در سه ست متوالی در نیمه نهایی شکست داده بودند. آنها که از مبارزه با تیم روسیه با میانگین قدی دو متر ترسی نداشتند پس از قهرمانی مسعود آرمات مربی خود را به آسمان پرتاب می کردند.»

مدافع میانی تیم والیبال دانشجویی ایران گفت: فکر می کنم افتخار بزرگی از آن والیبال ایران شد.

محمد فلاحبه گزارش والیبال ایران، روز گذشته تیم ملی والیبال دانشجویی ایران با غلبه 3 بر 2 برابر روسیه توانست جام قهرمانی رقابت های یونیورسیاد دانشجویان جهان را از آن خود کند. در پایان این دیدار محمد فلاح ملی پوش کشورمان اظهار داشت: بسیارخوشحالم، فکر می‌کنم افتخار بزرگی از آن والیبال شد. جای چنین افتخاری کم بود اما تیم والیبال ایران توانست به این هدف برسد.

عضو با تجربه تیم والیبال دانشجویان ایران در یونیورسیاد گفت: با کسب مدال طلا کلکسیون افتخارات والیبال ایران کامل شد.

فرهاد پیروت پورشب گذشته اعضای تیم والیبال کاری بزرگ انجام دادند و شاگردان مسعود آرمات موفق شدند در فینال روسیه را 3 بر 2 شکست دهند. فرهاد پیروت‌پور یکی از خوب‌های تیم والیبال در این بازی بود که نظرش را در مورد بازی چنین بیان کرد: قبل از رویارویی با روسیه پیش بینی می کردیم که جدالی از هر جهت سخت در انتظارمان است.با آنالیزهای که دیروز و امروز انجام شد و اطلاعاتی که آقای آرمات و مهرانپور به بچه ها دادند، به تمام امور بازی حریف آشنا بودیم.با هدایت خوب این عزیزان،‌ توانستیم مزد زحمات خود و آنها را با کسب بردی خیلی خوب و دست‌یابی به مدال طلا بدهیم.

سرمربی تیم والیبال دانشجویان ایران گفت: برای کسب عنوان قهرمانی تیم هماهنگ و مصمم بود تا توانستیم قهرمان دستکم چهار دوره از رقابت ها را شکست دهیم.

مسعود آرماتمسعود آرمات پس از پیروزی برابر تیم روسیه افزود : برای رویارویی با چنین حریف قدری بازی های آنان را به طور کامل انالیز کردیم و بسیار هماهنگ و فقط با هدف برد وارد زمین شدیم .

تیم ملی والیبال دانشجویان ایران با پیروزی سه بر دو برابر روسیه در فینال، بدون شکست به مدال طلای بازی های دانشجویان جهان دست یافت.

تیم ملی والیبال دانشجویان ایراندر روز پایانی رقابت‌های والیبال بازی‌های دانشجویان جهان و در دیدار پایانی که از ساعت ۱۶:۳۰ در چین تایپه برگزار شد، دو تیم ایران و روسیه رو در روی هم قرار گرفتند و در نهایت والیبالیست‌های دانشجوی ایران با پیروزی ۳ بر ۲ برابر حریف قدرتمند و مدعی عنوان قهرمانی، مدال طلای یونیورسیاد را به گردن آویختند و اولین مدال تاریخ والیبال ایران در بازی‌های دانشجویان جهان را کسب کردند.

دیدار نهایی مسابقه تیم‌های والیبال دانشجویان «ایران ـ روسیه»، امروز از ساعت ۱۶:۳۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد.

 تیم‌های والیبال دانشجویانبه گزارش والیبال ایران؛ دیدار نهایی مسابقه تیم‌های والیبال دانشجویی ایران و روسیه امروز (سه شنبه) هفتم شهریور ماه از ساعت ۱۶:۳۰ به صورت زنده روانه آنتن شبکه سه سیما خواهد شد. این رقابت از سری مسابقات بیست و نهمین دوره رقابت‌های دانشجویان جهان (SUMMER UNIVERSIDE۲۹) است که در سالن دانشگاه ملی ورزش تایوان در کشور چین تایپه برگزار می‌شود.

تیم والیبال دانشجویان ایران در مرحله نیمه نهایی یونیورسیاد با غلبه بر اوکراین، فینالیست شد.

تیم والیبال دانشجویان ایران به گزارش والیبال ایران؛ در ادامه بازیهای دانشجویان جهان و در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال، ایران در نبردی حساس به مصاف اوکراین رفت که موفق شد با نمایشی بی نقص این تیم را 3 بر صفر شکست داده و فینالیست یونیورسیاد شود.

تیم والیبال دانشجویان ایران با پیروزی مقتدرانه برابر نماینده کشور چک راهی مرحله نیمه نهایی بیست و نهمین دوره رقابت های دانشجویان جهان در چین تایپه شد.

تیم والیبال دانشجویان ایرانتیم والیبال ایران در هشتمین روز یونیورسیاد چین تایپه در مرحله یک چهارم نهایی مسابقات دانشجویان جهان به مصاف تیم جمهوری چک رفت و با نتیجه 3 بر صفر (25 بر 14، 25 بر 23 و 25 بر 20) حریفش را شکست داد.

تیم والیبال دانشجویان ایران امروز با شکست تیم کانادا در بازی های دانشجویان جهان در چین تایپه با پنج پیروزی پیاپی به مرحله بعد صعود کرد.

تیم والیبال دانشجویان ایرانتیم والیبال دانشجویان ایران در پنجمین و آخرین دیدار خود در مرحله گروهی باز یهای دانشجویان جهان امروز جمعه به مصاف کانادا رفت و با نتیجه 3 بر صفر (25 بر 19، 25 بر 15 و 25 بر 16 ) به پیروزی رسید.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه