اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار متفرقه والیبال

تیم ملی والیبال ناشنوایان کشورمان در سومین دیدار خود به مصاف تیم ملی اوکراین می روند.

تیم ملی والیبال ناشنوایانتیم ملی والیبال ناشنوایان کشورمان به هدایت محمد ترکاشوند در حالی در سومین دیدار خود از چارچوب رقابت های المپیک به مصاف تیم ملی اوکراین می رود که در نخستین دیدار خود و در یک بازی حساس مقابل تیم قدرتمد آمریکا موفق شدند سه بر یک از سد این تیم عبور کنند.

تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران در نخستین دیدار خود در المپیاد جهانی موفق به شکست آمریکا شد.

والیبال ناشنوایانبیست و سومین دوره المپیاد ورزشی ناشنوایان جهان از روز سه شنبه با حضور 193 ورزشکار ایرانی و با شرکت بیش از سه هزار ورزشکار از 97 کشور جهان به میزبانی شهر سامسون ترکیه آغاز ‌شده است.

رئيس سازمان ليگ فدراسيون واليبال گفت: در حال حاضر هم به مسابقات باشگاهي و هم رقابت هاي انتخابي جهان هستيم.

پورحسنمنوچهر پورحسن اظهارداشت: از آن جا که رقابت های انتخابی جهان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است باید به بهترین نحو میزبانی را برگزار کنیم و هم اکنون درگیر رقابتهای انتخابی جهان هستیم.

سرمربی تیم ملی والیبال دانشجویان گفت: کیفیت مسابقات دانشجویان بسیار بالاست و بهترین مقام ایران پنجم بوده است.

مسعود آرماتضمن بیان این مطلب افزود: اردوی تیم ملی دانشجویان از روز یکشنبه آغاز خواهد شد و تلاش می کنیم که با برگزاری تمرینات خوب تیم را به بهترین شرایط ممکن برسانیم. ۲۸ مرداد تیم به چین تایپه اعزام می شود و مسابقات تا ۸ شهریور ادامه خواهد داشت.

سرپرست فدراسیون والیبال گفت: تغییر رفتار و دیدگاه مربیان و بازیکنان، اصلی مهم برای پیشرفت والیبال ایران و قرار گرفتند در زمره برترین های جهان است. 

داورزنیدکتر محمدرضا داورزنی در مراسم افتتاحیه دوره یکسان سازی روش تدریس در دوره های مربیگری افزود: والیبال ایران به سطحی از والیبال جهان رسیده که توقعات مردم روز به روز افزایش پیدا کرده و انتظار دارند که این رشته ورزشی ایران در بالاترین سطح ممکن قرار گیرد.

گردهمایی بزرگ و نشست یکسان سازی روش تدریس در دوره های مربیگری با حضور دکتر داورزنی در آکادمی ملی المپیک آغاز شد. 

دوره اموزشی والیبالهمایش دو روزه «یکسان سازی روش تدریس و تربیت مدرس والیبال» از صبح امروز (پنج شنبه) در آکادمی ملی المپیک تهران شروع شد. مراسم افتتاحیه این دوره با حضور دکتر محمدرضا داورزنی معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزیر ورزش و سرپرست فدراسیون، احمد ضیایی نایب رئیس، فریبا صادقی سرپرست نایب رئیسی بانوان، محمود افشاردوست دبیرکل، نادر شوندی رئیس کمیته آموزش و پژوهش، جواد مهرگان دبیر کمیته آموزش فدراسیون والیبال و مدرسان سراسر کشور این رشته ورزشی برگزار شد.

سرمربی تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین با سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران ملاقات کرد.

سامپائولی و ولاسکودوم ژوئن خورخه سامپائولی توسط AFA (فدراسیون فوتبال آرژانتین) به عنوان سرمربی جدید تیم‌ ‌ملی آرژانتین معرفی شد. 

مربی تیم ملی والیبال جوانان ایران به عنوان سرمربی جدید تیم ملی دانشجویان ایران انتخاب شد.

مسعود آرماتدر حالی که پیش از این اعلام شده بود که بهروز عطایی هدایت تیم ملی والیبال دانشجویان ایران را در رقابت‌های جهانی برعهده خواهد داشت، این مربی اعلام کرد به دلیل خستگی نمی‌تواند این سمت را بپذیرد. پس از این ازسوی مسئولان اعلام شد که امیرحسین منظمی سکان دار تیم ملی دانشجویان خواهد بود که پس از یک روز و به درخواست مسئولان تیم دانشگاه آزاد مسعود آرمات هدایت این تیم را برعهده گرفت.

باشگاه بانک سرمایه با انتقال عبادی‌پور به تیم لهستانی به صورت مشروط موافقت کرد.

سعادتمند و عبادی پور

میلاد عبادی‌پور، بازیکن ارزشمند و ملی‌پوش تیم بانک سرمایه صبح امروز برای گفت‌وگو پیرامون انتقال به باشگاه اسکرا بلچاتوف لهستان به دیدار احمد سعادت‌مند، مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه رفت و به صورت مشروط جواز انتقال به این باشگاه اروپایی را دریافت کرد.

مدیر تیم‌های ملی والیبال به عنوان سرمربی تیم ملی دانشجویان ایران انتخاب شد.

منظمیبیست و نهمین دوره یونیورسیاد تابستانی دانشجویان جهان ۲۸ مرداد لغایت ۸ شهریور ماه سال آینده در شهر تایپه کشور تایوان برگزار می‌شود. پیش از این قرار بود تا بهروز عطایی به عنوان سرمربی، تیم ایران را در این مسابقات هدایت کند، اما وی اعلام کرد که به دلیل خستگی نمی‌تواند این مسئولیت را بپذیرد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه