جدیدترین و داغ ترین اخبار والیبال در کانال تلگرام ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار فدراسیون والیبال ایران

رئیس فدراسیون والیبال در احکامی جداگانه دبیرکل و سرپرست خزانه داری را تا برگزاری مجمع عمومی در سمت های خود ابقا کرد.

محمود افشاردوستبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی در احکامی جداگانه محمود افشاردوست و مهدی اسلامی را به ترتیب به عنوان دبیرکل و سرپرست خزانه داری فدراسیون والیبال در سمت‌های خودشان ابقا کرد.

والیبال ایران: رئیس سازمان لیگ فدراسیون والیبال درباره استعفای خود گفت: با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود.

منوچهر پورحسنبه گزارش والیبال ایران؛ منوچهر پورحسن درباره استعفایش از ریاست سازمان لیگ برتر والیبال پس از روی کار آمدن رییس فدراسیون جدید، اظهار کرد: هر وقت تغییر و تحولاتی در یک فدراسیون رخ می‌دهد من استعفا داده‌ام، چرا که هر مدیر جدیدی می‌تواند هر نیرویی را ابقا و یا بر کنار کند. من هم با استعفایم خواستم کاری کنم تا دست و بال رییس فدراسیون جدید برای ایجاد تغییرات در سازمان بازتر شود. این قرار قبلی ما با ضیایی بود که در جلسه‌ای در مهر ماه صحبت بر آن شد که اگر او رییس فدراسیون شود من استعفا خواهم داد تا هر کسی را که می‌خواهد را راحت‌تر انتخاب کنند.

سرمربی تیم والیبال کاله مازندران گفت: فدراسیون والیبال، نقاط ضعف خاصی ندارد که البته این موضوع به نگرش رئیس آن مربوط می‌شود

بهروز عطاییبهروز عطایی در مورد شرایط فدراسیون والیبال پس از انتخابات هفتم دی اظهار داشت: پیش بینی خاصی نمی‌توان از شرایط داشت. خوشبختانه، ضیایی، بیش از 10 سال نایب رئیس فدراسیون بوده و با پیچ و خم این فدراسیون به خوبی آشناست. او آگاهی لازم را در همه زمینه‌ها دارد و با نقاط ضعف و قوت فدراسیون آشناست.

والیبال ایران: در حالی که در عده ای در خانواده والیبال حساب ویژه ای روی بهنام محمودی برای ریاست فدراسیون باز کرده بودند و وی را حریف اصلی ضیایی می دانستند، وی با عدم حضورش در مجمع حامیانش را ناامید کرد.

بهنام محمودیبه گزارش والیبال ایران؛ بهنام محمودی پیشکسوت والیبال ایران که پس از عدم تایید صلاحیت خود بسیار پیگیری و تلاش کرد تا نامش به لیست تایید صلاحیت شده ها اضافه شود، در روز مجمع انتخاباتی حاضر نشد و همگان را متعجب کرد.

والیبال ایران: رئیس جدید فدراسیون والیبال ایران گفت: انتظارات از فدراسیون والیبال به حق بالاست، تلاش می کنیم تا به اهدافی که از پیش تعیین شده برسیم.

دکتر ضیاییبه گزارش والیبال ایران؛ احمد ضیایی پس از پایان مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال با اشاره به کارهای خوبی که در گذشته انجام شده است و باید ادامه پیدا کند، افزود: در دوره جدید کارهایی را که درگذشته صورت گرفته است، با قدرت و شدت بیشتری دنبال خواهیم کرد.

دکتر داورزنی پس از پایان دوران ریاست بر فدراسیون والیبال در مجمع انتخاباتی گفت: کارم را با تمام توانم انجام دادم و خوشبختانه به تمامی اهدافی که در نظر داشتیم‌ رسیدیم/ به هیچ عنوان در والیبال گلخانه‌ای عمل نکردیم.

دکتر داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ محمدرضا داورزنی پس از پایان دوران ریاست بر فدراسیون والیبال در مجمع انتخاباتی با تشکر از تمام اهالی والیبال و مسوولان گفت: به هیچ عنوان در والیبال گلخانه‌یی عمل نکردیم. من عملا کارم را با تمام توانم انجام دادم و خوشبختانه به تمامی اهدافی که در نظر داشتیم‌ به لطف همکارانم رسیدیم. از همه دوستان و هم‌فکران که در طول این ۱۱ سال به ما در رشد والیبال کمک کردند تشکر می‌کنم. یک خسته نباشید ویژه به اصحاب رسانه و نیز هیات‌های استانی می‌گویم.

وزیر ورزش و جوانان در مجمع فدراسیون والیبال گفت: دوران رقابت‌ها تمام شد و رفاقت‌ها آغاز شده است / کمک کنید غرور ملی ایران ارتقا پیدا کند و وحدت ما حفظ شود.

مجمع انتخابات فدراسیون والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ مسعود سلطانی‌فر، وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: قرار بود داورزنی صحبت کند اما این کلیپی که پخش شد فضا را تحت تاثیر قرار داد. صحنه‌های حماسی دوره طلایی ورزش این کشور همیشه به یاد خواد ماند. "به پایان آمد این دفتر، حکایت هم‌چنان باقی است".

والیبال ایران: مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال در حالی امروز برگزار و ضیایی به عنوان رئیس جدید انتخاب شد که 3 نفر از کاندیدا پیش از رای گیری انصراف دادند.

مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ در شروع انتخابات ریاست فدراسیون والیبال، بهنام محمودی در جلسه حاضر نشد و به این ترتیب انصراف داد. پیش از این نیز کریم فروزان به نفع احمد ضیایی کنار کشیده بود، بدین ترتیب محمدتقی حسن‌زاده، احمد ضیایی و امیرحسین منظمی برای ریاست رقابت می‌کنند.

والیبال ایران: دکتر احمد ضیایی در مجمع انتخاباتی با کسب 43 رای از مجموع 44 رای به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال ایران انتخاب شد.

احمد ضیاییبه گزارش والیبال ایران؛ مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال ساعت 10 امروز پنج شنبه با ریاست مسعود سلطانی‌فر وزیر ورزش و جوانان و با حضور محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش، شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک و مسئولان فدراسیون برگزار گردید و در پایان رای گیری دکتر احمد ضیایی به عنوان رئیس جدید فدراسیون والیبال انتخاب شد.

والیبال ایران: آخرین مناظره نامزدهای ریاست فدراسیون والیبال امروز ساعت 18 از شبکه شما به روی آنتن می رود.

مناظره تلویزیونی نامزدهای ریاست فدراسیون والیبالبه گزارش والیبال ایران، انتخابات ریاست فدراسیون والیبال فردا پنج شنبه 7 دی ماه برگزار خواهد شد تا دوره مدیریتی دکتر داورزنی بر این فدراسیون رسما به پایان رسیده و رئیس جدید سکان هدایت والیبال ایران را به عهده بگیرد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه