جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار فدراسیون جهانی والیبال

فدراسیون جهانی والیبال از خانواده والیبالی جهان و همه فدراسیون ها خواست تا ایده های خود را به مرکز "پروژه سازی" بفرستند.

والیبالی هافدراسیون جهانی والیبال در جدیدترین اقدام خود برای توسعه والیبال از همه فدراسیون ها و خانواده والیبال خواست تا ایده های خود را در سه زمینه فنی، آموزشی و همگانی کردن والیبال به مرکز “پروژه سازی” FIVB بفرستند.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد.

گراسارئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد. دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال با آقای “لان شائومین” معاون استاندار “جیانگسو” گفتگو کرد.

سرپرست فدراسیون والیبال ایران گفت: رقابت های لیگ جهانی از سال 2018 به صورت رفت و برگشتی برگزار خواهد شد/ حداکثر ظرفیت سالن ها باید به تماشاگران اختصاص یابد/ مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان هر چهار سال یکبار برگزار خواهد شد.

دکتر محمدرضا داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی پس از بازگشت از اجلاس هیات رئیسه فدراسیون جهانی در کشور مراکش، درباره مباحث مطرح شده در این اجلاس، افزود: در این نشست محورهای متعددی به عنوان تغییرات لیگ جهانی مطرح و تصویب شد که این موارد برای اجرایی شدن باید در شورای لیگ جهانی که تابستان برگزار می شود، تایید نهایی شود.

والیبال ایران: دبیرکل فدراسیون جهانی والیبال از تغییر نام این فدراسیون تا پایان سال جاری میلادی خبر داد.

فدراسیون جهانی والیبالبه گزارش والیبال ایران، فرناندو لیما دبیر کل فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از تغییر نام این فدراسیون در سال جاری میلادی خبر داد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال ایران به عنوان یکی از اعضای کمیسیون مالی و دارایی فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) انتخاب شد.

داورزنیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال ایران، نشست هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) از روز گذشته (سه شنبه) آغاز شد و امروز به پایان می رسد.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون جهانی والیبال گفت: فدراسیون جهانی مشخصی دارد و آن تبدیل شدن والیبال به سرگرمی نخست خانواده‌ها در جهان است.

آری گراسابه گزارش والیبال ایران؛ آری گراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال پس از اینکه برای 8 سال دیگر در سمت خود ابقا شد، طی سخنانی به اهداف و چشم اندازهای FIVB در آینده اشاره کرد و اظهار داشت: بدون تردید والیبال رویدادی شاخص در المپیک ریو 2016 بود. فدراسیون جهانی نیز هدف مشخصی دارد و آن تبدیل شدن والیبال به سرگرمی نخست خانواده‌ها در جهان است. من از اعضای این اجلاس می‌خواهم تا برای هدف ما و هر چه بیشتر مدرن شدن والیبال،‌ راه‌های جدیدی پیدا کنند.

والیبال ایران: «آری گراسا» با موافقت اعضای کنگره جهانى فدراسیون بین المللى والیبال برای هشت سال دیگر در سمت خود به ریاست FIVB ابقا شد.

آری گراسابه گزارش والیبال ایران؛ سى و پنجمین کنگره جهانى فدراسیون بین المللى والیبال (FIVB) در شهر بوئنوس آیرس آرژانتین در حال برگزاری است.

والیبال ایران: سی و پنجمین کنگره جهانی فدراسیون بین المللی والیبال (FIVB) به میزبانی بوئنوس آیرس آرژانتین برگزار می شود.

FIVB_L.png

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، این کنگره سه روزه با خوشامد گویی و نشست کنفدراسیون های مختلف جهان از ساعت 20 روز دوشنبه به وقت محلی آغاز شد.


ادامه برنامه های کنگره جهانی فدراسیون والیبال در روزهای 13 تا 15 مهرماه به وقت محلی به قرار زیر است:

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال خبر منشر شده در وب سایت خود را اصلاح و نام مجتبی میرزاجانپور را به لیست بازیکنان ایران برای المپیک ریو افزود.

لیست باازیکنان المپیکی ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز گذشته وب سایت فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) خبری در خصوص لیست بازیکنان نهایی تیم ملی ایران برای حضور در المپیک 2016 ریودوژانیرو را منتشر کرده بود که عدم حضور نام مجتبی میرزاجانپور در لیست مطرح شده با واکنش هایی در رسانه های کشورمان همراه شد و مسئولین فدراسیون ایران در مصاحبه هایی خط خوردن این بازیکن را تکذیب کردند.

والیبال ایران: پس از اینکه هیچ شخصی حاضر به ثبت نام در انتخابات رباست فدراسیون جهانی والیبال نشد، آری گراسا رئیس فعلی این فدراسیون در سمت خود باقی ماند.

آری گراسابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛، مهلت مقرر شده برای ثبت‌نام ریاست فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در حالی به پایان رسید که فقط «آری داسیلوا گراسا فیلیو» رئیس فعلی و برزیلی این فدراسیون حاضر به ثبت نام برای شرکت در این انتخابات شد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه