جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار فدراسیون والیبال

فدراسیون جهانی والیبال از خانواده والیبالی جهان و همه فدراسیون ها خواست تا ایده های خود را به مرکز "پروژه سازی" بفرستند.

والیبالی هافدراسیون جهانی والیبال در جدیدترین اقدام خود برای توسعه والیبال از همه فدراسیون ها و خانواده والیبال خواست تا ایده های خود را در سه زمینه فنی، آموزشی و همگانی کردن والیبال به مرکز “پروژه سازی” FIVB بفرستند.

عضو کميته مسابقات کنفدراسيون واليبال آسيا گفت: متاسفانه برخي ها مي خواهند با پرداختن به شايعات وارد حاشيه‌ام کنند.

درخشندهسعید درخشنده در ادامه یادآورشد: طبق قانون فدارسیون جهانی افرادی که در کمیته های مختلف عضویت دارند در سن ۷۵ سالگی تنها از عضویت در آن کمیته بازنشسته می شوند.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد.

گراسارئیس فدراسیون جهانی والیبال به چین رفت و از امکانات ورزشی آن دیدار کرد. دکتر آری گراسا، رئیس فدراسیون جهانی والیبال با آقای “لان شائومین” معاون استاندار “جیانگسو” گفتگو کرد.

سعيد درخشنده عضو کميته مسابقات کنفدراسيون واليبال آسيا بازنشسته شد.

درخشندهسعید درخشنده دبیر، رئیس اسبق فدراسیون والیبال در سال ۲۰۱۷ میلادی ۷۵ سالش تمام می شود. درخشنده جزو نماینده های ایرانی در فدراسیون جهانی بود که در مسابقات مختلف جهانی و آسیایی به عنوان ناظر حضور داشت و طبق قانون فدراسیون جهانی والیبال وی دیگر نمی تواند در رقابت های بین المللی حضور داشته باشد.

وزیر ورزش با بیان اینکه بابت والیبال و آینده این رشته نگرانی نداریم، گفت: برای انتخابات والیبال افراد شاخصی مطرح شده‌اند که می‌توانند برنامه‌های خوبی داشته باشند.

وزیر ورزش

مسعود سلطانی فر از رشته والیبال به عنوان رشته ای نهادینه شده در میان نوجوانان و جوانان یاد کرد و گفت: سطح والیبال ایران بالاتر از قاره آسیاست و هنوز فراموش نکردیم که در دو دهه قبل آرزو داشتیم یک ست از ژاپن و کره جنوبی ببریم اما الان با تیم دوم ایران قهرمان آسیا می شویم و در لیگ جهانی لهستان و بلژیک را می بریم. همین صربستان را هم پیش از این برده بودیم و تیم های بزرگ و قدر دنیا همچون برزیل، ایتالیا، آمریکا و روسیه را طی این سال ها حداقل یک یا دو بار شکست دادیم.

سرپرست جدید نایب رئیسی بانوان فدراسیون والیبال گفت:‌ اگر شرایط مالی فدراسیون امکان جذب مربی خارجی داشته باشد، باید مربی بهتر از مایدا چیچیچ برای هدایت تیم ملی زنان جذب شود و در غیر این صورت مربیان بومی توانایی هدایت این تیم را دارند.

صادقی

فریبا صادقی مربی پرسابقه والیبال زنان ایران، امروز پس از چند روز مذاکره با محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال، به عنوان سرپرست جدید نایب رئیسی زنان این فدراسیون انتخاب شد. صادقی در آخرین فعالیت والیبالی اش هدایت تیم نوجوانان دختر را به عهده داشت. 

سرمربی سابق تیم‌های ملی به عنوان نایب‌رئیس بانوان فدراسیون والیبال انتخاب شد.

صادقی

با استعفای زهره میرسپاسی از نایب رییسی فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی برای انتخاب نایب‌رئیس بانوان با فریبا صادقی وارد مذاکره شد.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه گفت: در صورت عدم حضور بازیکنان ملی پوش در جام باشگاه های آسیا باشگاه بانک سرمایه متضرر می شود و انگیزه اش را از دست می دهد/ اولویت همه ما تیم ملی است و باید منتظر باشیم تا ببینیم کشورمان در لیگ جهانی صعود می‌کند یا خیر.

مصطفی کارخانهبه گزارش والیبال ایران، مصطفی کارخانه سرمربی تیم والیبال بانک سرمایه درباره شرایط تیمش برای حضور در جام باشگاه‌های آسیا گفت: «‌مسابقات اول تیر ماه در ویتنام برگزار می‌شود و ما از دو هفته پیش تمرینات خودمان را شروع کرده‌ایم. البته چهار ملی‌پوش در کنار تیم ما نیستند و با بازیکنان دیگر تمرین می‌کنیم. خدا را شکر شرایط خوبی داریم و باید با آمادگی کامل به این مسابقات راه پیدا کنیم.»

والیبال ایران - نایب رییس مستعفی فدراسیون والیبال گفت: عدم حضور دکتر داورزنی مشکلاتی در فدراسیون به وجود آورد و با وجود مشغله کاری ایشان فرصت دیدار آن چنانی وجود نداشت و همه چیز به صورت ناقص منتقل می‌شد.

زهره میرسپاسیبه گزارش والیبال ایران؛ زهره میرسپاسی درباره استعفایش از نایب رئیسی فدراسیون والیبال، اظهار کرد: بعد از رفتن داورزنی شرایط سخت شد و ارتباط من با او کم و با واسطه صورت گرفت. به دلیل مشغله کاری آقای داورزنی فرصت دیدار آن چنانی وجود نداشت و همه چیز به صورت ناقص منتقل می‌شد و اوضاع را سخت کرد.

 والیبال ایران - نایب رئیس فدراسیون والیبال ایران درباره وضعیت والیبال کشورمان و هزینه سالیانه آن به اظهار نظر پرداخت.

رئیس و نایب رئیس فدراسیون والیبالبه گزارش والیبال ایران، احمد ضیایی، نایب رئیس و گزینه احتمالی ریاست فدراسیون والیبال ایران اظهار کرد: والیبال مردان ایران در آسیا بلامنازع بوده و یکی از قدرت‌های دنیاست که این موفقیت مرهون برنامه‌ریزی درست فدراسیون است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه