جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

اخبار فدراسیون والیبال

ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال که از 16 مهرماه آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه) بعد از 10 روز کاری به پایان رسید. 

انتخابات فدراسیون والیبالدر ابتداي تاسیس فدراسیون های ورزشی (سال 1324) والیبال و بـســکـتبال دارای فدراسیون مشترک بودند و در سال 1336، والیبال دارای فدراسیون مستقل شد و آقای امیرعباس امین به عنوان اولیــن رئیس فدراسیــون والیبال کار خود را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون (60 سال) 15 نفر به عنوان رئیس و سرپرست این فدراسیون انتخاب شدند که علیرضا جباری تنها فردی است که در دوره زمانی مختلف مسئولیت این فدراسیون را بر عهده داشت.

«علیرضا سلیمی آوانسر» و «علی نیکنام فر» در نهمین روز ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کردند. 

سلیمیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در نهمین روز این پروسه، دكتر علیرضا سلیمی بازیکن اسبق واليبال و مربی سطح سه بین المللی و علی نیکنام فر کارشناس ارشد علوم تربیت بدنی برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کردند.

نخستین بانوی ثبت نام کننده برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال دانشجوی دکتری مهندسی ژنتیک است.

الهام رضاییثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری پیگیری می شود. در نهمین روز این پروسه، الهام رضایی متولد شهر میانه به عنوان نخستین بانو برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد که دانشجوی ترم آخر دکتری مهندسی ژنتیک است.

محمد شاهمرادی در نهمین روز ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

محمد شاهمرادیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در نهمین روز این پروسه، محمد شاهمرادی بازیکن اسبق تیم های باشگاهی ایران برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

احمد ضیایی نایب رئیس فعلی فدراسیون والیبال در حالی برای تصدی ریاست این فدراسیون در انتخابات نامزد شد، که از ماه ها قبل کاندیداتوری وی مشخص و شانس اول ریاست فدراسیون بوده است.

احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبالثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبال به عنوان دومین ثبت نام کننده برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال در هشتمین روز اقدام به ثبت نام کرد.

علی پورعروجی مربی باتجربه والیبال کشورمان به عنوان نخستین نامزد تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

علی پورعروجیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در هفتمین روز این پروسه، علی پورعروجی به عنوان نخستین فرد برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال اقدام به ثبت نام کرد. پورعروجی دارای دکتری مدیریت ورزشی و مدرک مربیگری بین المللی درجه سه والیبال است که سابقه تدریس در دوره های مربیگری نیز دارد.

سرپرست فدراسیون والیبال روز یکشنبه گفت: ایران اولویت نخست برای میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی والیبال است.

دکتر داورزنی«محمدرضا داورزنی» گفت: درخواست میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی از پنج سال پیش به فدراسیون جهانی والیبال اعلام شده است.

دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: تاکنون ثبت نامی برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال و شرکت در انتخابات نداشته‌ایم و فقط سه نفر فرم مربوطه را دریافت کرده اند.

افشاردوستثبت نام نامزدهای تصدی ریاست فدراسیون والیبال از روز یکشنبه 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. دبیرکل فدراسیون والیبال در آغاز ششمین روز ثبت نام نامزدها برای تصدی پست ریاست فدارسیون والیبال گفت: تا کنون هیچ فردی برای حضور در انتخابات ثبت نام نکرده است.

رییس فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) در نشست شورای لیگ به رصد بلیط فروشی لیگ ملت های والیبال اشاره کرد.

تماشاگران زن والیبالنشست شورای لیگ در پاریس و با حضور دکتر داورزنی و سایر اعضا تشکیل جلسه داد.  در این نشست، علاوه بر هیات رئیسه و اعضای شورای لیگ، مهمانان ویژه ای همچون وزیر ورزش فرانسه و خولیو ولاسکو، سرمربی تیم ملی آرژانتین نیز حضور داشتند.

اجلاس دپارتمان لیگ جهانی در پاریس برگزار شد و نام این رقابت ها از سال 2018 به «لیگ ملت های والیبال» تغییر یافت.

سالگرد تاسیس FIVBشورای دپارتمان لیگ جهانی روز (پنج شنبه) نشستی یک روزه در پاریس برای بررسی برنامه های این مسابقات در سال 2018 برگزار کرد که دکتر محمدرضا داورزنی عضو هیات رئیسه فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) و سرپرست فدارسیون ایران نیز در آن شرکت داشت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه