جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار فدراسیون والیبال

والیبال ایران: براساس اعلام وزارت ورزش مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال روز پنج شنبه هفتم دی ماه برگزار خواهد شد.

مجمع انتخاباتی فدراسیون والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال برای معرفی شانزدهمین رئیس از 16 تا 29 مهرماه انجام شد و در این مدت 10 نفر برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کردند.

سرپرست و نایب رئیس فدراسیون والیبال ایران برای حضور در مجمع عمومی کنفدراسیون والیبال آسیا در سال 2017 راهی بانکوک پایتخت تایلند می شوند.

داورزنی و ضیاییبیست و دومین مجمع عمومی کنفدراسیون والیبال آسیا (AVC) روز چهارشنبه 24 آبان ماه در مقر این کنفدراسیون در بانکوک تایلند برگزار می شود. محمدرضا داورزنی نایب رئیس کنفدراسیون آسیا و سرپرست فدراسیون والیبال ایران و احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون در این مجمع شرکت می کنند.

نامزد انتخابات ریاست فدراسیون والیبال گفت: اینکه بگویند تا سال 2020 خودم هستم همانند آن است که رییس جدید فدراسیون مترسکی باشد که تصمیمات دیگران را اجرا می کند/ با توجه به رزومه ام اگر برای نامزدی تایید صلاحیت نشوم باید به حال کمیته احراز صلاحیت ها تاسف خورد.

بهنام محمودیبهنام محمودی درباره نامزدی در انتخابات ریاست فدراسیون والیبال و نیز دلایل حضورش در این انتخابات، اظهار کرد: من همیشه سعی کرده ام شفاف و واضح صحبت کنم. در واقع آدمی هستم که نان را به نرخ روز نمی خورم. در ابتدا باید اشاره کنم که برخی از رسانه ها اعلام کردند که بهنام محمودی دیگر کاندیداها را به مناظره دعوت کرده است، من هیچ وقت چنین حرفی را نزدم. من گفتم با دوستان کاندیدایی که تمایل دارند، با هم بنشینیم و در یک میزگرد درباره والیبال و برنامه هایمان صحبت کنیم و اگر فردی بتواند مرا قانع کند قطعا به نفع آن شخص کنار می کشم چرا که اگر والیبال رونق داشته باشد به نفع همه والیبالی ها است. اینگونه نیست که من حریف بطلبم. هدفم خدمت به والیبال است. این فرضیه را هم رد می کنم که مدیری که برای یک فدراسیون انتخاب می شود باید حتما ورزشی باشد اما این را هم گفتم که اگر یک فدراسیون ورزشی مدیرش یک ورزشکار حرفه ای باشد قطعا درصد موفقیتش بیشتر است.

سرپرست فدراسیون والیبال در حکمی «جواد مهرگان» را به عنوان سرپرست کمیته آموزش و پژوهش منصوب کرد.

جواد مهرگاندکتر محمدرضا داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال در حکمی جواد مهرگان را به عنوان سرپرست کمیته آموزش و پژوهش منصوب کرد که متن این حکم به قرار زیر است:   برادر گرامی جناب آقای جواد مهرگان باسلام نظر به تخصص و علاقمندی جنابعالی بدینوسیله به عنوان سرپرست کمیته آموزش و پژوهش فدراسیون والیبال منصوب می شوید. امید است با اتکال به خداوند منان در انجام وظایف محوله کوشا و موفق باشید.

ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال که از 16 مهرماه آغاز شده بود، عصر امروز (شنبه) بعد از 10 روز کاری به پایان رسید. 

انتخابات فدراسیون والیبالدر ابتداي تاسیس فدراسیون های ورزشی (سال 1324) والیبال و بـســکـتبال دارای فدراسیون مشترک بودند و در سال 1336، والیبال دارای فدراسیون مستقل شد و آقای امیرعباس امین به عنوان اولیــن رئیس فدراسیــون والیبال کار خود را آغاز کرد. از آن زمان تاکنون (60 سال) 15 نفر به عنوان رئیس و سرپرست این فدراسیون انتخاب شدند که علیرضا جباری تنها فردی است که در دوره زمانی مختلف مسئولیت این فدراسیون را بر عهده داشت.

«علیرضا سلیمی آوانسر» و «علی نیکنام فر» در نهمین روز ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کردند. 

سلیمیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در نهمین روز این پروسه، دكتر علیرضا سلیمی بازیکن اسبق واليبال و مربی سطح سه بین المللی و علی نیکنام فر کارشناس ارشد علوم تربیت بدنی برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کردند.

نخستین بانوی ثبت نام کننده برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال دانشجوی دکتری مهندسی ژنتیک است.

الهام رضاییثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری پیگیری می شود. در نهمین روز این پروسه، الهام رضایی متولد شهر میانه به عنوان نخستین بانو برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد که دانشجوی ترم آخر دکتری مهندسی ژنتیک است.

محمد شاهمرادی در نهمین روز ثبت نام نامزدها برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

محمد شاهمرادیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در نهمین روز این پروسه، محمد شاهمرادی بازیکن اسبق تیم های باشگاهی ایران برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

احمد ضیایی نایب رئیس فعلی فدراسیون والیبال در حالی برای تصدی ریاست این فدراسیون در انتخابات نامزد شد، که از ماه ها قبل کاندیداتوری وی مشخص و شانس اول ریاست فدراسیون بوده است.

احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبالثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. احمد ضیایی نایب رئیس فدراسیون والیبال به عنوان دومین ثبت نام کننده برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال در هشتمین روز اقدام به ثبت نام کرد.

علی پورعروجی مربی باتجربه والیبال کشورمان به عنوان نخستین نامزد تصدی ریاست فدراسیون والیبال ثبت نام کرد.

علی پورعروجیثبت نام نامزدهای تصدی پست ریاست فدراسیون والیبال از 16 مهرماه آغاز شده است و به مدت 10 روز کاری ادامه خواهد داشت. در هفتمین روز این پروسه، علی پورعروجی به عنوان نخستین فرد برای تصدی ریاست فدراسیون والیبال اقدام به ثبت نام کرد. پورعروجی دارای دکتری مدیریت ورزشی و مدرک مربیگری بین المللی درجه سه والیبال است که سابقه تدریس در دوره های مربیگری نیز دارد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه