با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


در سایر رسانه ها

والیبال ایران: به نظر می رسد کولاکوویچ گزینه مونته نگرویی هدایت تیم ملی والیبال ایران مورد توجه فدراسیون والیبال روسیه نیز قرار گرفته است.

کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، بعد از پروسه پیچیده انتخاب سرمربی تیم ملی والیبال لهستان، حالا نوبت روس‌ها است که روی گزینه‌‌های خود کار کنند و به دنبال یک جایگزین برای ولادیمیر آلکنو باشند.

نامزد هدایت تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیشنهاد والیبال ایران برای من مایه افتخار است و یک چالش جذاب محسوب می‌شود

کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ ایگو کولاکوویچ، سرمربی سابق صربستان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران است. مربی که در دنیای والیبال به نظم و دیسیپلین شهره شده و حضورش روی نیمکت تیم ملی پرستاره ایران می‌تواند یک سورپرایز باشد. بعد از یک دومینوی باطل و بازی با اسم‌های بزرگ از آناستازی گرفته تا استویچف، رزنده و...، حالا فدراسیون والیبال ایران سه گزینه تازه را رو کرده؛ ایگو کولاکوویچ از صربستان، خاویر از آرژانتین و بروتو از ایتالیا.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه که به دلیل عدم دریافت مطالباتش از این تیم با حالت قهر راهی ایتالیا شده است، به مراجع مختلف جهانی نامه نوشت و خواستار پیگیری این مشکل شد.

تراویسابه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران: لیوبومیر تروايستا،سرمربی تیم والیبال شهرداری ارومیه به همراه پسرش ، دراگان تراویسا ، پاسور این تیم ، پیش از تعطیلات سال نو میلادی ایران را ترك كردند و دیگر به ارومیه از نگشتند.
 

والیبال ایران: تراویسا که چندی پیش ارومیه را ترک کرد،  نامه‌ای به محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال ارسال کرده که در آن نامه به شدت از مسئولان ارومیه گلایه کرده است. وی در نامه خود اعلام کرده که چک‌هایی که مسئولان باشگاه ارومیه به وی داده‌اند اعتبار ندارد.

تراویسابه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، یوبومیر تراویسا و دراگان تراویسا و آندره پوزی، سرمربی، پاسور و مربی تیم والیبال ارومیه حدود 3 هفته پیش ایران را به مقصد ایتالیا ترک کردند تا شوک بزرگی به این تیم وارد شود. گفته می‌شود آنها به دلیل عدم تعهد باشگاه به وعده‌هایش تصمیم به این کار گرفتند و حالا هیچ خبری از آنها نیست.

والیبال ایران: گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران گفت: زمان ۴ ساله‌ای که تا المپیک باقی مانده این فرصت را به ما می‌دهد تا با ایران به نیمه‌نهایی المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم.

ایگور کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، فدراسیون والیبال ایران بعد از به بن‌بست خوردن مذاکرات خود با مربیانی مثل مارسلو مندس آرژانتینی، آندره‌آ آناستازی و فردیناندو دجورجی از ایتالیا به سرعت سراغ 3 گزینه دیگر رفت و طبق گفته رئیس فدراسیون، سرمربی جدید تیم ملی تا پیش از شروع مرحله پلی‌آف (20 بهمن 1395) معرفی خواهد شد. ایگور کولاکویچ، مائورو بروتو و خاویر وبر، گزینه‌های جدید هدایت تیم ملی هستند.

والیبال ایران: سرمربی سابق تیم والیبال متین ورامین با اعلام این خبر که تاکنون هیچ استعفایی را تسلیم مدیریت باشگاه نکرده است، شخص مدیرعامل باشگاه را دلیل تمامی اتفاقات و جنجال‌ها در تیمش دانست.

محمد ترکاشوندبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ محمد ترکاشوند درباره شرایطش از ابتدای فصل تا هفته چهاردهم و انتخاب سرمربی جدید به جای او، گفت: در ابتدا باید بگویم دلیل اصلی همه این مشکلات بی‌توجهی مدیریت به یکسری مسائل پیش پا افتاده همانند خوابگاه بازیکنان و غذا و چیزهایی از این قبیل بود. از روز اول تا الان من از کمبود امکانات و پرداخت نشدن مطالبات بازیکنان گله داشتم. من هیچگونه استعفایی را تاکنون به مدیر باشگاه ارسال نکرده‌ام. تنها در شب قبل از بازی با شهرداری اراک بود که بازیکنان به غذایی که باشگاه در یک رستوران تدارک دیده بود بسیار اعتراض کردند و از کیفیت غذاها ناراضی بودند. من به نشانه اعتراض و در حالت عصبانیت حرف‌هایی را زدم و گفتم که استعفا می‌دهم ولی این قائله در همان جا ختم به خیر شد و کسانی که در آنجا بودند از این اقدام من جلوگیری کردند. همانگونه که گفتم دلیل اصلی بی‌توجهی مدیریت بود که حتی پول بازیکنان را هم پرداخت نکردند و به قول‌هایشان عمل نکردند. من خودم در این دو سال تنها 12 درصد از قراردادم را دریافت کردم. در طول این فصل چهار بازیکن اصلی ما به همین دلایل می‌گفتند که دیگر نمی‌خواهند حتی والیبال بازی کنند و کاملا بی‌انگیزه در تمرینات و بازی ظاهر می‌شدند. مشکلات کوچکتر هم در سایه این مشکل، کم کم دردساز می‌شدند مثلا خوابگاه بازیکنان خیلی سرد بود و هر چه می‌گفتیم به در بسته می‌خورد. این خود باعث می‌شد بازیکنان اکثر شب‌ها برای استراحت و خواب به تهران بازگردند. آنهایی هم که در این محل می‌ماندند دچار سرما خوردگی می‌شدند.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: یک شی از سوی تماشاگران پرتاب شد و به پشت گوش امیرحسینی برخورد کرد/ من خودم هم لحظه برخورد را ندیدم و ناگهان متوجه شدم امیر حسینی روی زمین افتاده است/ حسینی هم از قبل مشکلی در همان ناحیه داشت و از قضا این شی هم به همان جا برخورد کرده بود

عادل بناکاربه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ عادل بناکار سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز، درباره شرایط تیم شهرداری تبریز در هفته‌های اخیر، اظهار کرد: تیم ما در این روزها با این که دو بازیکن مصدوم داریم، شرایط بسیار خوبی دارد. جذب امیر حسینی در پست پاسور هم به یکی از نقاط قوت تیم تبدیل شده است. تا قبل از بازی دیروز هم بسیار خوب تمرین کرده بودیم و به دنبال سومین پیروزی متوالی خود بودیم که متاسفانه این بازی نیمه تمام ماند. به‌ هر حال با توجه به دو بازی کمتر که داریم تلاش می‌کنیم که به پلی‌آف برسیم و بازی‌های خوبی را ارائه دهیم. البته میلان راشیچ و حسن صنوبر که مشکل از ناحیه کمر دارد باید سریعتر به شرایط بازی برگردند.

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال هاوش گنبد گفت: هرکسی به غیر از امیر حسینی سرخود را می‌گرفت و روی زمین دراز می‌کشید باور می کردم اما با شناختی که دارم او را باور نمی‌کنم.

رحمان محمدی رادبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ رحمان محمدی راد درباره نیمه تمام ماندن بازی دو تیم هاوش گنبد و شهرداری تبریز در هفته پانزدهم لیگ برتر والیبال گفت: از لحاظ کیفی شاهد بازی خوبی بودیم  و قبل از توقف بازی شاهد یک دیدار پایاپای از سوی دو تیم بودیم. متاسفانه به دلیل اتفاقی که افتاد بزرگنمایی صورت گرفت و قضیه آن طوری نبود که اعلام شد. یک سکه از سوی تماشاگران پرتاب شد و اینکه گفته می‌شود شی نوک تیز بوده است درست نیست.

رئیس فدراسیون والیبال در گفتگویی تفصیلی پاسخگوی انتقادات نسبت به پروسه طولانی مدت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی بود.

دکتر محمدرضا داورزنیبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ روند طولانی انتخاب سرمربی تیم ملی، نام بردن از گزینه های متعدد که برخی از آنها با دیگر کشورها به توافق رسیدند، نداشتن تجربه ملی در برخی گزینه های مطرح شده از سوی فدراسیون والیبال و حضور نداشتن سرمربی جدید در ایران برای نظارت بر لیگ برتر والیبال مهمترین انتقاداتی است که نسبت به عملکرد فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی می شود.

والیبال ایران - مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه گفت: سعید معروف علی رغم دریافت مبلغ یک میلیون از قرارداد خود و باقی ماندن تنها 600 میلیون تومان، به خاطر کل این مبلغ از باشگاه شکایت کرده است.

سعید معروفبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ «احد یوسفی» مدیرعامل باشگاه شهرداری ارومیه در خصوص حواشی ایجاد شده در موردقرارداد فصل گذشته سعید معروف گفت: باشگاه فرهنگی ورزش شهرداری ارومیه یک فقره چک به مبلغ 16 میلیارد ریال بابت کل رقم قرارداد فصل گذشته سعید معروف، به وی به صورت امانت داده بود و در پایان فصل نیز مبلغ قابل توجهی بابت بخشی از رقم قرارداد به وی پرداخت شده است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه