با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


در سایر رسانه ها

آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران قبل از اعزام به ایتالیا و حضور در هفته نخست لیگ جهانی، امروز (دوشنبه) با حضور اصحاب رسانه برگزار می‌شود.

کولاکوویچ

دور مقدماتی سطح یک لیگ جهانی سال 2017 از 12 تا 28 خردادماه با حضور 12 تیم در گروه‌های متفاوت و در سه هفته برگزار می‌شود. هفته نخست این رقابت‌ها به میزبانی سه کشور ایتالیا، صربستان و روسیه برگزار می‌شود که تیم ملی والیبال ایران در شهر پیزارو ایتالیا به مصاف تیم های ایتالیا، برزیل و لهستان می‌رود.

تيم واليبال زنان بانك سرمايه در نخستین دیدار خود مقابل نماينده تايلند بازي را واگذار كرد.

تیم بانک سرمایهتيم والیبال بانوان بانک سرمايه نماينده ايران در هجدهمين دوره مسابقات واليبال قهرماني زنان باشگاه هاي آسيا، در نخستين رقابت خود امروز  ساعت ١٣ به وقت محلي برابر تيم چونبوري تايلند قرار گرفت كه علي رغم بازي نزديك و پاياپاي مقابل اين تيم قدرتمند كه علاوه بر داشتن بازيكنان خوب تايلندي از دو بازيكن آمريكايي هم سود مي برد با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد.

کارشناس واليبال گفت: در اين دوره از رقابت هاي جهاني نوجوانان ايران کار سختي را در پيش دارند.

فرشاد سعیدی

فرشاد سعیدی اظهارداشت: تیم والیبال ایران در مرحله مقدماتی این دوره از رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان با تیم های مکزیک، جمهوری چک، آرژانتین و چین هم گروه است.

مربی تیم ملی والیبال جوانان گفت: با آمادگی کامل به بازی‌های کشورهای اسلامی نیامدیم زیرا هدف اصلی حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان است.

علیرضا طلوع کیان

علیرضا طلوع‌کیان پس از قهرمانی تیم ملی والیبال جوانان ایران در چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی گفت: قهرمانی و مدال طلای بازی‌های کشورهای اسلامی را به مردم عزیز کشورمان تقدیم می کنیم و امیدوارم حضور ایران در این رقابت ها پیش زمینه ای برای حضور شایسته تیم جوانان ایران در رقابت های قهرمانی جهان در جمهوری چک باشد.

 

وی تصریح کرد: جا دارد از فدراسیون والیبال نیز تشکر کنم که به جوانان این رشته ورزش اعتماد کرد و مسئولان این فدراسیون جرات کردند به جوانان در مسابقات مهم والیبال بازی های کشورهای اسلامی اعتماد کنند و خدا را شکر که ملی پوشان نیز شایستگی‌های خود را ثابت کردند.

 

طلوع‌کیان با یادآوری این موضوع که در بازی‌های کشورهای اسلامی با شرایط آمادگی کامل حضور نیافتیم، گفت: با 70 تا 80 درصد آمادگی حاضر شدیم، چون 100 درصد آمادگی را تا اول تیرماه حاصل می شود. از سوی دیگر حریفان ایران در باکو تیم های بزرگسال بودند.

 

مربی تیم ملی والیبال جوانان با بیان اینکه حضور تیم جوانان در بازی‌های کشورهای اسلامی با هدف مسابقات تدارکاتی برای رقابت‌های جهانی و تورنمنت اصلی پیش روی بود، گفت: بازیکنان در این بازی‌ها زحمت کشیدند با تیم‌های بزرگتر از سن خودشان مبارزه کردند. البته ارزش این مسابقات بیشتر از بازی‌های تدارکاتی بود و کادر فنی هم 14 بازیکن را به خوبی شناخت.

 

وی ادامه داد: شش بازیکن نیز در تهران داریم که تا شروع رقابت‌های جهانی باید آنان را بهتر بشناسیم و بهترین نفرات را برای رقابت‌های قهرمانی جهان انتخاب کنیم. متاسفانه قرعه کشی رقابت‌های جهانی دهم خردادماه انجام می شود و تنها 20 روز فرصت داریم تا حریفان تدارکاتی خود را برای آمادگی بیشتر تیم جوانان انتخاب کنیم.

 

مربی تیم ملی والیبال جوانان تصریح کرد: در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی امکان همراه داشتن بیش از 14 بازیکن را نداشتیم و به همین دلیل هنوز برخی بازیکنان که در تهران هستند، در شرایط مسابقه تست نشده‌اند. به همین دلیل تلاش می‌کنیم که در مدت باقی مانده تا شروع رقابت های جهانی در یک تورنمنت شرکت کنیم تا نسبت به همه بازیکنان شناخت به دست آوریم.

 

تیم ملی والیبال جوانان ایران شب گذشته با شکست تیم ملی بزرگسالان جمهوری آذربایجان عنوان قهرمانی و مدال طلای چهارمین دوره بازی های همبستگی کشورهای اسلامی را به دست آورد.

منبع: فدراسیون والیبال

مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: سرویس‌های استرالیا در ست نخست دیدار تدارکاتی با ایران غیرمنتظره بود و جالب اینکه در ست‌های بعدی بازیکنان این تیم نتوانستند این سرویس‌ها را تکرار کنند.

سعید رضایی

سعید رضایی بعد از آخرین دیدار تدارکاتی تیم ملی والیبال ایران قبل از شروع لیگ جهانی گفت: والیبال ایران مسابقات بسیار زیادی با استرالیا در مقاطع مختلف زمانی و با تیم‌های ملی الف و ب و رده سنی برگزار کرده است. به همین دلیل با سبک بازیکنان این کشور به خوبی آشنا هستیم. البته تیم استرالیا امسال تغییراتی داشته است.

 

وی با بیان اینکه تیم ایران در ست نخست مسابقه با استرالیا اصلا شروع خوبی نداشت، گفت: دلیل اصلی این موضوع سرویس‌های محکم استرالیا بود که این سرویس‌ها به نوعی برای بازیکنان ایران غیرمنتظره بود. البته در ست های بعدی بازیکنان استرالیا نتوانستند اینگونه سرویس بزنند.

 

مربی تیم ملی والیبال ادامه داد: ست نخست ارزش فنی خاصی نداشت که بخواهیم درباره آن صحبت کنیم، البته برای کادر فنی ست خوبی بود که شرایط خاص در مسابقه را تجربه کردند تا در آینده در صورت تکرار آمادگی لازم را داشته باشند.

 

وی درباره ست های دیگر مسابقه با استرالیا گفت: از ست دوم شرایط عادی یک مسابقه والیبال وجود داشت و یکی از نقاط مثبت تیم ایران این بود که بعد از هر اشتباه، تیم ایران توانست اشتباه خود را جبران کند. در مجموع مسابقه با استرالیا بعد از سفر طولانی مسابقه خوبی بود، مخصوصا که در دیدار با استرالیا از تمام بازیکنان استفاده کردیم.

 

رضایی در پاسخ به این پرسش که بعد از ست نخست چه اتفاقی افتاد که تیم ایران به بازی برگشت، گفت: تیم ایران خوشبختانه پاسور خوبی به نام سعید معروف دارد که می‌تواند دریافت‌های یک متر عقب از تور را به راحتی و با تاکتیک تیمی تبدیل به پوئن برای ایران کند. در ست دوم بازیکنان تلاش کردند که توپ‌ها را زمین ایران نگهدارند و با پاس های معروف آنان را تبدیل به امتیاز کنند. این موضوع باعث شد که اشتباهات دریافت تکرار نشود و به شرایط بازی برگشتیم و استراتژی تیمی خود را در زمین پیاده کنیم.

 

مربی تیم ملی والیبال درباره عملکرد بازیکنان جوان گفت: تیم ایران در پست‌های مختلف بازیکن جوان در اختیار دارد. در مسابقه با استرالیا فائزی و غلامی توقعات کادر فنی را برآورده کردند. دیگر جوانان نیز در بازی های تدارکاتی تیم ملی توانستند عملکرد خوبی داشته باشند. در مجموع پاسخ به این سئوال به شرایط مسابقه بر می گردد.

 

تیم ملی والیبال ایران شب گذشته در آخرین دیدار تدارکاتی خود در اردوی برون مرزی به مصاف استرالیا رفت و سه بر یک به پیروزی رسید.

 

ملی پوشان امروز (دوشنبه) لهستان را به مقصد تهران ترک کردند.

منبع: فدراسیون والیبال

والیبال ایران - سرمربی تیم والیبال جوانان ایران گفت: وقتی فینال زودرس برابر الجزایر را با قاطعیت پیروز شدیم مشخص شد که قهرمانی از آن ماست/ این مسابقات برای ما تدارکاتی بود و هدف اصلی ما قهرمانی جوانان جهان است.

بهروز عطاییبه گزارش والیبال ایران، بهروز عطایی پس از قهرمانی شاگردانش در مسابقات والیبال بازی های همبستگی کشورهای اسلامی افزود:در ابتدا این موفقیت را به مردم ایران تقدیم می کنم. نکته اصلی این است که ایران در این مسابقات با تیم جوانان حضور پیدا کرده است و با تیم های بزرگسالان دیگر کشورها مسابقه دادیم.

فرزند سرمربی تیم والیبال زنیت کازان روسیه به پدرش در این تیم ملحق شد.

لوران آلکنو

تیم والیبال زنیت کازان در فصل نقل و انتقالات لیگ برتر والیبال روسیه به دنبال پاسور دوم نخواهد بود. ولادیمیر آلکنو، سرمربی زنیت اعلام کرد که پسرش، لوران در فصل 18-2017 به عنوان پاسور دوم، بازیکن ذخیره الکساندر بوتکو خواهد بود.

والیبال ایران: اردوی برون مرزی تیم ملی والیبال ایران امشب با برگزاری آخرین مسابقه تدارکاتی برابر استرالیا به پایان خواهد رسید.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضوری شایسته در لیگ جهانی ۲۰۱۷ آماده می‌کند و هم اکنون در اردوی برون مرزی خود در لهستان به سر می‌برد، شب گذشته در پنجمین دیدار دوستانه خود پیش از آغاز لیگ جهانی به مصاف تیم ملی لهستان رفت و سه بر صفر مغلوب این تیم قدرتمند شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال مردان ایران عصر دیروز آخرین تمرین خود را در شهر ماریبور اسلوونی برگزار کرد.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران، تيم ملي واليبال ايران كه خود را براي حضوري شايسته در ليگ جهاني ٢٠١٧ واليبال آماده مي‌كند و هم اكنون در اردوي آمادگي برون مرزي در اسلووني به سر مي‌برد، آخرين تمرين خود را در شهر ماریبور به مدت دو ساعت و نيم برگزار كرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال مردان ایران در دومین مسابقه دوستانه خود با حساب 3 بر صفر مونته نگرو را مغلوب خود ساخت.

عادل غلامیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت 20 و 30 دقیقه روز گذشته در دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه خود در شهر «پودگوریتسا» کشور مونته نگرو به مصاف تیم ملی این کشور رفت.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه