اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار داوری والیبال

والیبال ایران: نشست هماهنگی داوران و ناظران لیگ برتری برای مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال با حضور دکتر داورزنی سرپرست فدراسیون والیبال برگزار شد.

نشست هماهنگی لیگ برتر والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله پلی آف لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه هفته جاری با حضور هشت تیم برتر صعود کننده شروع می شود و در سه مرحله پیگیری خواهد شد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال طی حکمی «محمد شاهمیری» را به عنوان مشاور کمیته داوران منصوب کرد.

فرهاد شاهمیریبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی در حکمی محمد شاهمیری داور بین المللی کشورمان را به عنوان مشاور کمیته داوران فدراسیون والیبال منصوب کرد.

والیبال ایران: داور والیبال ساحلی فدراسیون جهانی در سن 44 سالگی درگذشت.

دان آپول، داور ساحلی فدراسیون جهانی در چهل و چهار سالگی دار فانی را وداع گفتبه گزارش والیبال ایران؛ دان آپول، داور ساحلی آمریکایی تبار فدراسیون جهانی والیبال در هنگام داوری مسابقه والیبال ناگهان دچار اتساع شریان یا آنوریسم شد و پس از انتقال به بیمارستان به دلیل سکته دار فانی را وداع گفت.

والیبال ایران - رئیس کمیته داوری فدراسیون والیبال گفت: از 113 داور بین المللی و ملی برای قضاوت در لیگ برتر و دسته یک استفاده می کنیم و طبیعی است که در هفته نوبت به همه نخواهد رسید.

امیدوار حاتمیبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیدوار حاتمی افزود: 27 داور بین المللی و نامزد بین المللی به همراه 85 داور ملی در لیگ های برتر، دسته یک و حتی زیرگروه قضاوت می کنند و طبیعی است که هر هفته به همه آنان قضاوت نخواهد رسید.

والیبال ایران: در حالی که 5 هفته از رقابت های لیگ برتر والیبال گذشته اعتراض تیم ها به عملکرد داوران روز به روز بیشتر می شود.

داوری والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ هفته پنجم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور در حالی روز گذشته با برگزاری شش دیدار پیگیری شد که مسابقات این هفته نیز خالی ار حاشیه نبود و بازهم اعتراض بازیکنان و تیم ها به عملکرد داوران، صحنه های ناخوشایندی را رقم زد.

والیبال ایران - رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال گفت: متاسفانه برخي از داوران نمي دانند كه از كارت هاي زرد و قرمز خود چه زماني بايد استفاده كنند.

امیدوار حاتمیبه گزارش والیبال ایران؛ امیدوار حاتمی، رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال در خصوص اعتراض مربیان بر عملکرد خط نگه داران در رقابت های لیگ برتر والیبال اظهار داشت: در مورد خط نگهداران برنامه داريم و احتمالا در بين نيم فصل جلسه اي براي آنان در يكي از استان ها خواهيم داشت.

والیبال ایران: تیم والیبال زنیت کازان روسیه با برتری مقابل ترنتیوی ایتالیا راهی فینال رقابت های جام باشگاه های جهان شد.

فرهاد شاهمیری جام باشگاه های جهانبه گزارش والیبال ایران؛ دیدار اول مرحله نیمه نهایی دوازدهمین دوره رقابت های والیبال جام باشگاه های جهان از ساعت 20:30 دقیقه امشب مابین دو تیم مدعی و پرستاره زنیت کازان روسیه و ترنتینوی ایتالیا برگزار شد که در پایان این شاگردان ولادمیر آلکنو در تیم زنیت بودند که موفق شدند با غلبه بر حریف سرشناس ایتالیایی خود به عنوان تیم اول راهی فینال شوند.

والیبال ایران: احسان رجائیان داور ایرانی مقیم فرانسه به عنوان داور دوم دیدار تیم های پارسه تهران و هاوش گنبد انتخاب شد.

علیرضا قریب و احسان رجائیانبه گزارش والیبال ایران؛ با تصمیم رئیس کمیته داوران فدراسیون والیبال مقرر شد احسان رجائیان، داور بین المللی ایرانی الاصل مقیم کشور فرانسه به عنوان داور دوم، دیدار تیم های پارسه تهران و هاوش گنبد در هفته دوم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور را قضاوت کند.

والیبال ایران: فرهاد شاهمیری جمعه شب برای قضاوت در جام باشگاه های جهان راهی بلوهورزینته برزیل خواهد شد.

فرهاد شاهمیریبه گزارش والیبال ایران؛ فرهاد شاهمیری، داور بین المللی والیبال کشورمان که برای قضاوت در رقابت های جام باشگاه های جهان برگزیده شده است، جمعه تهران را به مقصد برزیل، محل برگزاری این مسابقات ترک خواهد کرد.

والیبال ایران: پیر مرد شیعه مذهب نامزد احراز ریاست کمیته داوران فدراسیون جهانی والیبال شد،

جعفر علی نصیببه گزارش والیبال ایران؛ جعفر علی نصیب که سالها ریاست کمیته داوران والیبال آسیا را بر عهده داشت و در کمیته های قوانین و داوری FIVB صاحب کرسی بود در سنین بالای 70 سالگی برای کسب صندلی ریاست مهمترین صندلی والیبال دنیا خیز بر داشته است. او که بنازگی یک عمل جراحی قلب را پشت سر گذاشته در سفر برای زیارت بارگاه امام رضا(ع) به مشهد مقدس در گفت و گویی تلفنی به ما اعلام کرد: در جریان مسابقات والیبال نمایندگان 22 کشور از من خواسته اند کاندیدا شوم و امیدوارم از پشتیبانی فدراسیون والیبال ایران نیز بر خوردار شوم من ایران را همیشه وطن دوم خودم می دانم و از اینکه شاگردم فرهاد شاهمیری در المیپک ریو قضاوت کرده است خوشحالم، چرا که او همانند تیم ملی والیبال ایران نماینده ای سرفرار برای سرزمین اسلام  است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه