اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی والیبال نوجوانان - مردان

 تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی خود در تونس برای سومین بار موفق به شکست تیم ملی نوجوانان این کشور شد.

تیم ملی والیبال نوجوانانپانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان 27 مرداد تا 5 شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه هست.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه خود در تونس موفق به شکست تیم ملی نوجوانان این کشور شد.

تیم ملی والیبال نوجوانانپانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان 27 مرداد تا 5 شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مكزيك، چين و جمهوري چك همگروه هست.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به مقام نایب قهرمانی تورنمنت روسیه دست یافتند.

تیم ملی والیبال نوجوانانتورنمنت چهار جانبه روسیه با حضور تیم های ملی والیبال نوجوانان ایران، روسیه، جمهوری چک و لهستان برگزار شد و ایران با کسب ۲ پیروزی مقابل تیم های روسیه و لهستان و شکست برابر جمهوری چک به مقام دومی رسید.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین دیدار خود در تورنمنت روسیه برابر جمهوری چک مغلوب شد. 

تیم ملی والیبال نوجوانانتورنمنت چهار جانبه روسیه با حضور تیم های ملی والیبال نوجوانان ایران، روسیه، جمهوری چک و لهستان پیگیری می شود. تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دومین مسابقه خود در این رقابت ها به مصاف جمهوری چک رفت و سه بر دو مغلوب قهرمان اروپا شد.

مربی تیم ملی والیبال نوجوانان گفت: برای حضور شایسته در رقابت‌های جهانی بحرین نیاز به مسابقه تدارکاتی با تیم‌های اروپایی داریم و این مهم در تورنمنت روسیه فراهم شده است.

طلوع کیانعلیرضا طلوع‌کیان در خصوص برگزاری اردوی این تیم در کشورهای روسیه و تونس گفت: تیم ملی والیبال نوجوانان در حالی از سوی سه کشور برزیل، روسیه و تونس برای برگزاری اردوی برون مرزی و دیدارهای تداکاتی دعوت شده است که هزینه‌های اقامت تیم توسط کشورهای میزبان پرداخت می‌شود و این موضوع یک فرصت خوب برای برگزاری بازی‌های دوستانه تیم ملی نوجوانان برای رسیدن به حداکثر آمادگی و تجربه برای حضوری شایسته در رقابت‌های جهانی است.

تیم والیبال نوجوانان ایران در نخستین دیدار خود در تورنمنت روسیه برابر میزبان به پیروزی رسید.

تیم ملی والیبال نوجوانانتورنمنت چهار جانبه روسیه با حضور تیم‌های والیبال نوجوانان ایران، روسیه، جمهوری چک و لهستان آغاز شد. تیم والیبال نوجوانان ایران در نخستین مسابقه خود در این رقابت‌ها به مصاف روسیه رفت و سه بر یک تیم میزبان را شکست داد.

سرپرست تيم ملي واليبال نوجوانان ايران گفت: محمدي يکي از نوجوانان بلند قامت است اما بازيکن نيست.

دریابیگیعلیرضا دریابیگی اظهارداشت: از آنجا که آینده سازی در والیبال یکی از دغدغه های این روزهای اهالی این خانواده است هر فردی در هر کجای ایران استعدادی را می بیند به فدراسیون معرفی می کند.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران برای برگزاری اردوی برون مرزی و شرکت در تورنمنت چهار جانبه راهی روسیه شد.

تیم ملی والیبال نوجوانانتیم ملی والیبال نوجوانان ایران بامداد امروز (پنج شنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را به مقصد روسیه ترک کرد. ملی پوشان نوجوان والیبال ایران ابتدا به استانبول می روند و از آنجا راهی مسکو و از مرکز کشور روسیه نیز با پرواز دیگری راهی آناپا خواهند شد تا بعد از سفری حدود 18 ساعته به محل اردوی برون مرزی خود در کشور روسیه برسند.

محمد وکیلی سرمربی تیم والیبال نوجوانان زیر 19 سال ، 16 والیبالیست را به سومین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد .

تیم ملی جوانان

 تیم والیبال نوجوانان این روزها خود را برای حضور در پانزدهم دوره رقابت های والیبال قهرمانی نوجوانان زیر 19 سال آسیا آماده می کند قرار است از فردا (27 خرداد) تا اواسط تیرماه امسال سومین مرحله اردوی آماده سازی خود را در تهران برگزار کند.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان گفت: ملی‌پوشان نوجوان انگیزه بسیار خوبی در تمرینات دارند و به 75 درصد آمادگی لازم برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان دست یافتند.

محمد وکیلی درباره روند تمرینات تیم والیبال نوجوانان برای حضور شایسته در رقابت‌های قهرمانی جهان، افزود: محور تمرینات بر روی بدنسازی است و در حال حاضر بازیکنان به حدود 75 درصد آمادگی جسمانی دست یافتند و بر اساس برنامه‌های تدوین شده در تیرماه به 90 درصد آمادگی خواهیم رسید.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

مطالب ویژه