جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین اخبار و حواشی تیم ملی نوجوانان والیبال ایران (زیر 19 سال)

«محمود افشاردوست» دبیر کل فدراسیون والیبال با بیان اینکه تیم های اعزامی ایران پاک پاک هستند گفت: وصله صغر سنی به بازیکنان ما نمی چسبد و تمامی بازیکنان دارای شناسنامه بدون توضیحات هستند.

محمود افشاردوستوی معتقد است کادر فنی و بازیکنان تیم والیبال امید دررقابت های قهرمانی جهان 2017 قاهره تلاش خود را بکار گرفتند که قابل تحسین است، اما متاسفانه آنان نتوانستند با سیستم جدید برگزاری رقابت های قهرمانی جهان به خوبی هماهنگ شوند.

دفاع وسط تيم ملي واليبال ايران گفت: در اين مسابقات همدلي بازيکنان و رفاقت‌مان، عامل اصلي قهرماني بود.

امیرحسین توختهامیرحسین توخته اظهارداشت:محمد وکیلی و دیگر مربیان همانند یک پدر ما را از هر لحاط در جریان اردوهای تدارکاتی و بازیهای جهانی حمایت کردند و این موضوع باعث شد تا دچار مشکل و حاشیه نشویم.

سرعتی‌زن تیم ملی والیبال ایران نوجوانان گفت: بعد از کسب عنوان چهارم در آسیا تلاش‌مان در تمرینات را 100 برابر کردیم.

مهدی جلوهمهدی جلوه، سرعتی‌زن تیم ملی والیبال نوجوانان ایران درخصوص قهرمانی تیم ملی در رقابت‌های جهانی بحرین اظهار داشت: سطح بازی‌ها واقعاً بالا بود و تمام تیم‌ها با ۱۰۰درصد توان آمده بودند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایران موفق شد با پیروزی در دیدار پایانی رقابت‌های قهرمانی والیبال نوجوانان ۲۰۱۷ برای دومین بار مدال طلای جهان را از آن خود کند.

 تیم‌ ‌ملی والیبال نوجوانان ایراندر پایان رقابت‌های والیبال نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۷ که از بیست و هفتم مرداد ماه تا پنجم شهریور ماه به میزبانی شهر منامه در کشور بحرین برگزار شد، تیم‌ ‌ملی ایران موفق شد با کسب هشت پیروزی پیاپی عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند.

بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از کسب عنوان قهرمانی جهان در مصاحبه هایی به ابراز احساسات پرداختند.

بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانتیم ملی والیبال نوجوانان در دیدار نهایی پانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی جهان موفق به شکست روسیه شد و برای دومین بار در بالاترین سکوی جهان ایستاد. 12 ملی پوش نوجوان ایران پس از کسب قهرمانی احساسات متفاوت داشتند اما همگی در سه موضوع با یکدیگر هم نظر بودند. آنالیز خوب حریفان، تلاش 11 ماهه و خوشحالی از شادی مردم ایران سه محور مهم احساسات بازیکنان بود.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان با بیان اینکه تیم ایران شایسته قهرمانی بود، گفت: در رقابت های جهانی بحرین هشت بازی کردیم و بدون شکست قهرمان شدیم. 

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانانمحمد وکیلی پس از قهرمانی تیم ملی نوجوانان ایران در رقابت های جهانی بحرین گفت: ابتدا از میزبانی خوب بحرینی ها در رقابت های جهانی تشکر می کنم. همچنین از عوامل اجرایی فدراسیون جهانی، داوران و همه افرادی که در برگزاری این بازی ها دخیل بودند تشکر می کنم.

رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی مقام قهرمانی جهان تیم نوجوانان والیبال ایران را تبریک گفت.

رئیس مجلس شورای اسلامی

به گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران با درخشش در مسابقات قهرمانی جهان و شکست تمامی حریفان برسکوی قهرمانی جهان ایستاد. در پی این افتخارآفرینی علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی کشورمان در پیامی این موفقیت را تبریک گفت.

وزیر ورزش و جوانان قهرمانى تیم ملى والیبال جوانان کشورمان را در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان تبریک گفت.

قهرمانی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در جهانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران امشب (یکشنبه شب) در مسابقه فینال رقابت های قهرمانی زیر 19 سال جهان به مصاف روسیه رفت و این تیم را با نتیجه 3 بر یک مغلوب خود ساخت تا جام قهرمانی جهان را بالای سرببرد. در پی این قهرمانی وزیر ورزش و جوانان در پیامی این افتخارآفرینی را تبریک گفت.

امیر حسین اسفندیار و امیر حسین توخته در پایان رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در میان شش نفر برتر رقابت‌ها قرار گرفتند.

اسفندیار و توخته در جمع بهترین‌های والیبال جهاندر پایان رقابت‌های والیبال قهرمانی نوجوانان جهان ۲۰۱۷ که با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید، نفرات برتر این دوره معرفی شدند.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در دیدار نهایی رقابتهای قهرمانی نوجوانان جهان به مصاف روسیه رفت و با ارایه یک بازی خوب و مقتدرانه حریف قدرتمند خود را با نتیجه ۳ بر یک شکست داد و قهرمان جهان شد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانتیم های ملی والیبال نوجوانان ایران و روسیه یکشنبه شب دیدار نهایی رقابت های قهرمانی نوجوانان جهان را در بحرین برگزار کردند که در پایان شاگردان وکیلی با حساب ۳ بر یک از سد حریف قدرتمند خود گذشتند و روی سکوی نخست جهان ایستادند.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه