جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی آقایان زیر 23 سال

تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در دومین دیدار خود با نتیجه قاطعانه ۴ بر صفر از سد چین عبور کند.

دیدار ایران و چیندومین دیدار تیم والیبال زیر ۲۳ سال ایران در رقابت های قهرمانی جهان با چین بود که روز گذشته توانست ترکیه را شکست دهد اما مقابل شاگردان خوان سیچلو چاره ای به جز شکست ۴ بر صفر نداشتند.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در دومین دیدار خود باید رو در روی چینی قرار بگیرد که روز اول موفق به پیروزی مقابل ترکیه شده بود.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایراندومین روز از رقابت‌های قهرمانی زیر 23 سال جهان از امروز آغاز خواهد شد و تیم والیبال زیر 23 سال ایران از ساعت 17:30 رو در روی چین قرار می‌گیرد.

رحمان تقی زاده کاپیتان تیم ملی والیبال زیر 23 سال گفت: هنوز به سیستم جدید عادت نکرده‌ایم اما به آینده امیدواریم.

رحمان تقی زادهرحمان تقی زاده پس از اولین دیدار ایران مقابل آرژانتین اظهار داشت: «این رقابت ها با سیستم جدیدی قرار بود برگزار شود و ما هنوز به آن عادت نداشتم. شرایط بسیار متفاوت است و همین مساله باعث ناهماهنگی هایی شد که متاسفانه در نهایت نتوانستیم برنده بازی باشیم.»

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال گفت: آرژانتین بهتر از ما بازی کرد و برای هر امتیاز در زمین جنگید.

سیچلوخوان سیچلو پس از اولین دیدار ایران مقابل آرژانتین در رقابت‌های قهرمانی جهان اظهار داشت: سیستم امتیازدهی جدیدی را تجربه کردیم که سقف آن 15 است و در چنین شرایطی امکان بازگشت به بازی بعد از 2-3 اشتباه وجود ندارد. آرژانتین از ما بهتر بازی کرد، به خصوص در توپگیری که نقطه قوت آنها بود. آرژانتین بازی خوبی انجام داد، برای هر امتیاز جنگید و به عنوان یک تیم بازی کرد اما ما با تعدادی اسامی در زمین بازی کردیم.

تیم ملی زیر 23 سال ایران در نخستین دیدار خود در رقابت های قهرمانی زیر 23 جهان برابر آرژانتین با نتیجه 4 بر 2 مغلوب شد. این رقابت ها برای نخستین بار با قوانین جدید ست شماری انجام می شود.

تیم ملی زیر 23 سال ایران نخستین دیدار تیم والیبال زیر 23 سال ایران در رقابت های قهرمانی جهان برگزار شد و ایران با نتیجه 4 بر 2 مغلوب آرژانتین شد. این دیدار آخرین دیدار روز اول رقابت ها بود که پس از مراسم افتتاحیه در شهر قاهره کشور مصر برگزار شد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در اولین دیدار قهرمانی جهان از ساعت 23:30  به وقت تهران رو در روی آرژانتین قرار خواهد گرفت.

تیم ملی والیبال امیدمسابقات قهرماني زير  ٢٣ سال جهان از امروز ٢٧ مرداد ماه به میزبانی مصر آغاز مي شود و ایران در اولین دیدار خود رو در روی آرژانتین قرار می گیرد. خوان سیچلو اولین بازی رقابت ها را باید مقابل هم وطنان خود برگزار کند، تیمی که تا به حال در این رقابت ها با ایران هم گروه نبوده است و این اولین حضور دو تیم در یک گروه محسوب می شود.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران توانست در آخرین دیدار دوستانه خود با نتیجه 4 بر یک برزیل را شکست دهد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایرانشاگردان سیچلو در آخرین جلسه تمرینی خود از ساعت 9 شب به وقت محلی و23:30 به وقت تهران رو در روی برزیل قرار گرفتند و با نتیجه 4 بر یک موفق شدند قهرمان امیدهای جهان در سال 2013 را شکست بدهند.

 

تیم والیبال زیر 23 سال ایران توانست در دومین دیدار دوستانه خود قبل از آغاز رقابت های جهانی ژاپن را هم شکست دهد.

تیم والیبال زیر 23 سال ایرانرقابت های قهرمانی زیر 23 سال جهان از روز بیست و هفتم مرداد ماه در قاهره آغاز می شود و تیم ایران سومین حضور پی در پی خود را تجربه خواهد کرد. در فاصله دو روز مانده به این رقابت ها تیم والیبال زیر 23 سال ایران در دیداری دوستانه مقابل ژاپن قرار گرفت.

دفاع وسط تیم والیبال 23 ایران گفت: همیشه سختی ها در تمام مسابقات وجود دارد اما ما برای کسب مدال آمده ایم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد. 

علی اصغر مجردعلی اصغر مجرد پس از دیدار تدارکاتی مقابل الجزایر گفت: بازی خوبی بود و با توجه به اینکه قوانین جدیدی به والیبال اضافه شده کمی انجام بازی سخت تر است. امروز ما خودمان را با این قوانین ارزیابی کردیم و خیلی برای ما خوب بود چون الجزایر هم با ما هم گروه است توانستیم با این بازی آنالیز خوبی برای بازی اصلی داشته باشیم.

تیم والیبال زیر 23 سال ایران در 3 دوره رقابت های قهرمانی جهان حاضر بوده است اما در دو بازی یک چهارم نهایی با بدشانسی به جمع 4 تیم صعود نکرده است.

تیم والیبال زیر 23 سال ایرانمسابقات قهرماني زير  ٢٣ سال جهان از روز ٢٧ مرداد ماه جاری به میزبانی مصر آغاز مي شود و تیم ایران در گروه B با تیم های روسیه، ترکیه، چین، الجزایر و آرژانتین هم گروه خواهد بود. ایران در دو دوره قبلی این رقایت ها حضور داشت که عناوین هفتم و پنجم را به دست آورد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه