اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی آقایان زیر 23 سال

به گفته سرپرست تیم ملی والیبال زیر 23 سال مردان ایران، این تیم به عنوان نماینده ایران در رقابت های قهرمانی آسیا شرکت می کند.

امیر مهدی نفر، افزود: «نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا از دوم تا دهم مردادماه سال جاری در شهر «سورابایا» کشور اندونزی برگزار می شود.»

مربي تيم ملي واليبال زير 23 سال گفت: بعد از پايان رقابت هاي قهرماني آسيا طبق نظر سرمربي تيم به استراحت 12 روزه رفت.

محمدرضا تندروان اظهارداشت: از آن جا که تمرینات را به تازگی شروع کردیم تیم هنوز به شرایط ایده آل نرسیده است اما به مرور این اتفاق خواهد افتاد چرا که باید بازیکنان به تدریج آمادگی بدنی شان ارتقاء پیدا کند.

مربي بين المللي واليبال ايران به طور ناگهاني از واليبال حرفه اي به طور موقت کناره گيري کرده است.

جواد مهرگان

جواد مهرگان که در رقابت های قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا به عنوان دستیار در کنار خوآن سی چلو حضور داشت، بعد از راهیابی این تیم به رقابت های قهرمانی جهان از ادامه همکاری با این تیم ممانعت کرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال زنان ایران با حساب 3 بر 2 مغلوب مالزی شد و به مقام هشتم آسیا اکتفا کرد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران، مرحله نهایی دومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان زیر 23 سال آسیا امروز (یکشنبه) با چهار دیدار در تایلند پیگیری می شود. تیم ملی والیبال زیر 23 سال بانوان ایران در نخستین مسابقه این مرحله و برای کسب جایگاه هفتمی به مصاف مالزی رفت و در دیداری بسیار نزدیک سه بر دو مغلوب این تیم شد تا جایگاه هشتمی آسیا را به دست آورد.

والیبال ایران: تیم ملی بانوان زیر 23 سال ایران با حساب 3 بر صفر مغلوب هنگ کنگ شد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایرانبه گزارش والیبال ایران، در ادامه رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا تیم ملی بانوان ایران امروز(شنبه) به مصاف تیم ملی هنگ کنگ رفت.دیداری که در پایان با نتیجه سه بر صفر به سود هنگ کنگ پایان یافت.

والیبال ایران: تیم ملی امید والیبال ایران تمرینات خود را برای حضور شایسته در مسابقات قهرمانی زیر 23 سال جهان از یکم خرداد ماه آغاز می کند.

تیم ملی والیبال امید ایرانبه گزارش والیبال ایران، سومین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال جهان از 27 مرداد تا پنجم شهریورماه به میزبانی مصر برگزار می‌شود.

والیبال ایران: در حالی که حدود 10 روز تا آغاز مسابقات قهرمانی امیدهای جهان باقی مانده، باید دید سیچلو برای دستیاران خود چه تصمیمی خواهد گرفت.

تندروانبه گزارش والیبال ایران؛ تیم والیبال بانک سرمایه به عنوان قهرمان لیگ برتر ایران خود را برای حضور در رقابت‌های جام باشگاه های آسیا و جهان آماده می‌کند. این تیم با هدایت مصطفی کارخانه و البته دستیاری رضا تندروان و جواد مهرگان توانست قهرمانی ایران را کسب کند و حالا مربیان این تیم باشگاهی در تیم ملی امید به سیچلو کمک می‌کنند.

والیبال ایران: کادر فنی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران به جهت تقویت تیم برای حضور در مسابقات جهانی درصدد حضور محمدجواد معنوی نژاد در ترکیب خود هستند.

محمدجواد معنوی نژادبه گزارش والیبال ایران، تیم ملی والیبال امید ایران با کسب عنوان قهرمانی در رقابت‌های آسیایی توانست به همراه ژاپن جواز حضور در مسابقات جهانی امیدها که به میزبانی مصر برگزار خواهد شد را کسب کند.

والیبال ایران - مربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت: مطمئن هستم سیچلو با این سخت کوشی در سال های آینده به جایگاه های بزرگتری در والیبال جهان دست پیدا می کند.

محمدرضا دامغانیبه گزارش والیبال ایران؛ محمدرضا دامغانی اظهار داشت: سال هاست که در والیبال به عنوان بازیکن و مربی حضور دارم و با افراد زیادی نیز کار کرده ام اما مانند سیچلو ندیده ام. وی ادامه داد : سیچلو واقعا به کارش عشق می ورزد و خستگی ناپذیر کار می کند. او شیفته والیبال است و در زمان برگزاری اردوهای تیم زیر ۲۳ سال بدون توقف کار می کرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان روز گذشته با شکست قاطع ژاپن بر سکوی قهرمانی امیدهای آسیا ایستاد.

به گزارش والیبال ایران؛  پرونده دومین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی امیدهای زیر 23 سال آسیا، با قهرمانی تیم ملی زیر 23 سال ایران بسته شد. گزارش تصویری جشن قهرمانی را مشاهده می کنید.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

همراه با لیگ جهانی موبایل خود را والیبالی کنید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه