اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی والیبال مردان بزرگسال

سرمربی تیم ملی والیبال ایران به نوید مشجری آنالیزور تیمش ماموریت ویژه داد.

مشجریتیم ملی والیبال ایران از 19 تا 23 مردادماه مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل را پیش رو دارد و این روزها به منظور آمادگی برای حضور شایسته در این مسابقات، در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد. تیم‌های کره‌جنوبی، چین، قزاقستان و قطر حریفان ملی‌پوشان کشورمان در رقابت‌های انتخابی جهان هستند.

دريافت کننده تيم ملي واليبال ايران گفت: در هر تورنمنتي که شرکت مي کنيم، براي شادي دل هواداران از هيچ تلاشي دريغ نمي کنيم.

میرزاجانپورمجتبی میرزاجانپور اظهارداشت: رقابت های انتخابی قهرمانی جهان قرار است در اردبیل برگزار شود و تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در این پیکارها دنبال خواهیم کرد، همه توانمان را به کار می گیریم تا در این پیکارها موفق شویم و جواز صعود را به دست آوریم.

اردبیل از ۱۹ مرداد میزبان مرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه یک خواهد بود، در این رقابت‌ها تیم ملی والیبال کشورمان در چهار بازی حساس به مصاف رقیبان آسیایی خود می‌رود.

تیم ملی والیبالرئیس هیئت والیبال استان اردبیل صبح پنج‌شنبه در حاشیه برنامه‌ریزی مسابقات والیبال انتخابی جهان به میزبانی اردبیل تصریح کرد: در این مسابقات پنج تیم شامل ایران، کره جنوبی، چین، قزاقستان و قطر حضور دارند.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدوارم که نتایج بد لیگ جهانی را در مسابقات انتخابی جهان تلافی کنیم.

مهدی مرندیمهدی مرندی، لیبروی تیم ملی والیبال ایران درمورد شرایط تیم ملی در آستانه رقابت‌های انتخابی جهان اظهار داشت: از ۱۹ تیر ماه که کارمان را شروع کردیم کارها با برنامه و جدیت خاصی پیش می‌رود. امیدوارم که نتایج بد لیگ جهانی را در مسابقات انتخابی جهان تلافی کنیم.

پوستر مسابقات والیبال انتخابی جهان در گروه A آسیا که از 19 تا 23 مردادماه به میزبانی اردبیل برگزار می شود، طراحی و منتشر شد. 

پوستر انتخابی قهرمانی جهانمرحله نهایی مسابقات والیبال انتخابی مردان جهان در قاره آسیا در دو گروه برگزار می‌شود که رقابت های گروه (A) به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در اردبیل و با حضور پنج تیم ایران، چین، کره‌جنوبی، قطر و قزاقستان پیگیری خواهد شد. 

دريافت کننده تيم ملي واليبال گفت: اين که اردبيل ميزباني رقابت هاي انتخابي جهان را برعهده گرفته است براي ما افتخاري بزرگي محسوب مي شود.

معنوی نژادمحمدجواد معنوی نژاد یادآورشد: این برای همه ملی پوشان باعث افتخار است که تماشاچیان برای تشویق و حمایت از آن ها به سالن مسابقات بیایند به نوعی آن ها دلگرم مان می کنند.

بازیکن جوان سرعتی زن تیم ملی والیبال گفت: حریفان به دلیل حضور تماشاچیان ایرانی در سالن از تیم ملی ایران می‌ترسند.

سامان فائزیسامان فائزی در جریان تمرین روز سه شنبه تیم ملی والیبال اعزامی به رقابت‌های انتخابی قهرمانی جهان درباره شرایط تمرینات پس از لیگ جهانی گفت: بعد از بازی‌های لیگ جهانی کولا کوویچ دو هفته به بازیکنان استراحت داد که بتوانیم ریکاوری کنیم و برای مسابقات انتخابی جهان آماده شویم. در حال حاضر دو هفته است که تمرینات را دوباره شروع کرده‌ایم. در این مدت هم بیش‌تر بر روی نقاط ضعفی که از آنالیز بازی‌های لیگ جهانی به دست آمده کار کرده‌ایم. امیدواریم با کار کردن بر روی نقاط ضعف در تمرینات بتوانیم بهترین نتایج را در انتخابی جهان کسب کنیم.

بازیکن باتجربه تیم ملی والیبال ایران گفت: امیدواریم با صعود شایسته به مسابقات جهانی بتوانیم دل مردم را شاد کنیم و آنها را با والیبال آشتی دهیم.

نظری افشار

فرهاد نظری افشار در جریان جلسه تمرینی امروز تیم ملی والیبال اعزامی به رقابت‌های انتخابی مسابقات قهرمانی جهان درباره شرایط تمرینات پس از لیگ جهانی،‌ اظهار کرد: به نظرم پس از پایان لیگ جهانی و نتایج پیش آمده این رقابت‌ها تجربه خوبی چه برای بازیکنان و چه برای کادرفنی شدند تا تلاش‌مان را بیشتر کنیم. نتایج لیگ جهانی باعث شد تا متوجه شویم که چقدر والیبال برای مردم ایران اهمیت دارد و همین باعث شد تا به حساسیت مسئولیتی که داریم، پی ببریم.

سرمربی تیم ملی والیبال گفت: هدف ما کسب سهمیه مسابقات جهانی بلغارستان و ایتالیا است .

کولاکوویچایگور کولاکوویچ در حاشیه تمرین تیم ملی والیبال در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: زمانی که بعد از لیگ جهانی دور جدید تمرینات را آغاز کردیم برخی بازیکنان به دلیل حضور در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا دیر به تیم ما ملحق شدند. تمرینات بلند مدت و طولانی را پشت سر گذاشتیم و شرایط برای بازیکنان آسان نیست. از هفته آینده نوع تمرینات متفاوت خواهد بود و تمرینات نزدیک به مسابقات را انجام می‌دهیم.

قائم مقام باشگاه فرهنگي ورزشي شهرداري تبريز گفت: خبر ادغام سياست هاي باشگاه هاي شهرداري و تراکتورسازي تبريز را براي حضور در رقابت هاي ليگ برتر واليبال را تکذيب مي کنم.

بناکارعادل بناکار افزود: چند سالی است که شهرداری تبریز در لیگ برتر والیبال تیمداری می کند و تاحدودی مانند تیم های پیکان و سایپا یکی از حاضران قطعی لیگ شده است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه