راه اندازی نسخه جدید فروشگاه والیبال ایران بازدید

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی والیبال مردان بزرگسال

والیبال ایران: مراسم قرعه کشی مسابقات والیبال قهرمانان قاره‌ها در ژاپن برگزار شد و تاریخ مسابقات تیم ملی والیبال کشورمان در این رقابت ها اعلام شد.

جام قهرمانان قاره ها والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مراسم قرعه کشی مسابقات قهرمانان قاره ها به میزبانی ژاپن برگزار شد و تاریخ مسابقات تیم ملی والیبال ایران در این رقابت ها مشخص شد.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال، ایران را ترک کرد.

کولاکوویچ رفتایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال بعد از حضوری حدوداً سه هفته ای در ایران، به صورت موقت کشورمان را ترک کرد و راهی فرانسه شد. گفته می شود ایگور و همسرش برای حضور در کنار دو پسر خود که از هندبالیست های لیگ فرانسه هستند راهی این کشور شده اند.

تیم های شرکت کننده در مرحله نهایی مسابقات انتخابی جهان در قاره آسیا مشخص شدند تا تیم های ملی والیبال مردان و زنان ایران حریفان خود را برای صعود به رقابت های جهانی سال 2018 بشناسند.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 10 تا 30 سپتامبر 2018 (19 شهریور تا 8 مهرماه 1397) با حضور 24 تیم به میزبانی دو کشور ایتالیا و بلغارستان برگزار می شود.

والیبال ایران: اعضای کادر فنی تیم ملی والیبال ایران برای رویدادهای سال 2017 معرفی شدند.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در سال 2017 در چهار رویداد لیگ جهانی، قهرمانان قاره ها، قهرمانی آسیا و انتخابی جهان شرکت می کند.

والیبال ایران - مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: این فرصت را دارم که با یک مربی فوق متخصص مثل کولاکوویچ همکاری کنم ضمن اینکه انگیزه‌های تیم ایران همیشه بالا بوده است.

کوبیلیسکی و کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال ایران، روز گذشته در نشست خبری خود اعلام کرد که پیمان اکبری و دراگان کوبیلیسکی، دستیاران او در تیم ملی ایران خواهند بود.

والیبال ایران: سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران از 23 بازیکن برای حضور در اردوی دو مرحله ای تیم ملی دعوت کرد.

کولاکوویچ به گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از 19 فروردین ماه تمرینات آماده سازی خود را برای حضور شایسته در رقابت های پیش رو از جمله لیگ جهانی سال 2017 آغاز می کند.

والیبال ایران - سرمربی جدید تیم ملی در نخستین نشست خبری خود برنامه های آتی تیم ملی را شرح داد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود.

57454108.jpgبه گزارش والیبال ایران، ایگور کولاکوویچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین نشست خبری تیم ملی اظهار داشت: خوشحالم که تعداد زیادی از خبرنگاران را اینجا می بینم و خوشحالم که سرمربی تیم ایران هستم که یکی از قدرت‌های جهانی است. در یک ماه گذشته تصمیماتی در مورد روش کاری خود در ایران گرفتم. 8 آوریل تیم ملی برای حضور در لیگ جهانی دور هم جمع می شود. در ابتدا بازیکنانی که قرار است تست شوند، می آیند و 15 آوریل هم قرار است بازیکنان اصلی بیایند تا در لیگ جهانی هم حضور داشته باشند. توافقاتی برای بازی های دوستانه داشته باشیم.

والیبال ایران: ایگور کولاکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی والیبال کشورمان پیکان اکبری را به عنوان دستیار اول خود در تیم ملی معرفی کرد.

پیمان اکبریبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ ایگور کولاکوویچ، سرمربی جدید تیم ملی والیبال کشورمان درنشست خبری امروز خود گفت: دستیار اول من در تیم ملی قطعا پیمان اکبری خواهد بود.

والیبال ایران - سرپرست تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان در دو گروه به اردوی تیم ملی دعوت می شوند که گروه نخست تمرینات خود را از روز شنبه 19 فروردین ماه سال 96 آغاز می کند.

کولاکوویچ و خوشخبربه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر افزود: سرمربی تیم ملی والیبال 14 بازیکن را در گروه نخست به اردو دعوت می کند که این بازیکنان برای تست یک هفته در اردو خواهند ماند.

والیبال ایران: نخستين نشست خبری ایگور کولاکوویچ به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ايران روز دوشنبه 23 اسفندماه برگزار می شود.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران ساعت 10 صبح روز دوشنبه 23 اسفندماه در نشست خبری پاسخگوی خبرنگاران خواهد بود.


این نشست در سالن همایش های آکادمی ملی فوتبال برگزار می شود و سرمربی تیم ملی والیبال درباره برنامه های این تیم و روند انتخاب بازیکنان به سئوالات خبرنگاران پاسخ خواهد داد.


حضور اصحاب رسانه در این نشست خبری با همراه داشتن كارت پوشش خبری وزارت ورزش و جوانان و معرفی نامه معتبر از رسانه معتبر بلامانع است.
آدرس محل برگزاری نشست خبری سرمربی تیم ملی والیبال: تهران، درب غربی مجموعه ورزشی آزادی تهران، ورودی هتل المپیک، سالن همایش های آکادمی ملی فوتبال

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و صالحین ورامین
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه