پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

ترکمنستان سومین قربانی جوانان والیبال ایران

شاگردان دکتر نفرزداه در سومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ترکمنستان را در 3 ست متوالی از پیش رو برداشتند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان کشورمان از ساعت 19 امشب (دوشنبه) به مصاف  ترکمنستان رفت و موفق شد این تیم را هم به براحتی شکست دهد.

از صفر تا صد؛ خاطرات جالب موسوی از اتفاقات تیم ملی والیبال

محمد موسوی: دوست دارم فروتن و بهداد نقش زدگی ام را بازی کنند/ از رفتن ولاسکو ناراحت شدم/ کشورهای دیگر به من پول بیشتری نمی دهند.

سید محمد موسوی عراقیبهترین مدافع جهان با حضور در یکی از برنامه های تلوزیونی از خاطرات جالبی پرده برداشت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران  از روابط عمومی «بعضیا»، موسوی در این گفتگو درباره رویکرد مردم به والیبال اظهار کرد: در گذشته مردم بیشتر بازی‌های حساس را نگاه می‌کردند اما حالا تمام مردم ایران بازی‌های والیبال را دنبال می‌کنند و این واقعا برای ما خوشایند است.

تیم ملی والیبال جوانان ایران به سختی از سد قطر گذشت

تیم ملی والیبال جوانان ایران در دومین گام خود در مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه 3 بر یک قطر را از پیش رو برداشت.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان ایران عصر امروز در دومین دیدار خود از مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا به مصاف تیم قطر رفت و با نتیجه 3 بر یک از سد این تیم گذشت.

کواچ جایزه بهترین مربی سال 2014 سری آ ایتالیا را دریافت کرد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران جایزه بهترین مربی سال 2014 لیگ سری آ ایتالیا را دریافت کرد.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، اسلوبدان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان چندی پیش از سوی کمیته برگزاری لیگ سری آ ایتالیا به عنوان بهترین مربی این لیگ انتخاب و معرفی شد.

 

وی که در لیگ 2014 سری آ ایتالیا هدایت تیم جوان پروجیا را برعهده داشت و با این تیم به عنوان نایب قهرمانی این رقابت ها و نایب قهرمانی جام حذفی ایتالیا دست پیدا کرد، با حضور در این کشور جایزه ویژه خود را از مسئولان برگزاری این مسابقات دریافت کرد.

 

دو ستاره ایرانی در تیم رویایی والیبال 2014 جهان

میر سعید معروف و سید محمد موسوی دو ستاره ی ارزشمند تیم ملی والیبال ایران در جمع بهترین بازیکنان سال 2014 والیبال جهان قرار گرفتند.

سعید معروف و محمد موسوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ یکی از وب سایت های معتبر والیبال جهان(volleywood) اقدام به معرفی تیم رویایی جهان در سال 2014 کرده است که در بین اسامی بهترین بازیکنان امسال، نام سعید معروف، کاپیتان و پاسور تیم ملی والیبال کشورمان و همچنین سید محمد موسوی مدافع ارزشمند تیم ایران به چشم می خورد.

شاگردان نفرزاده گام اول را محکم برداشتند

تیم ملی والیبال جوانان ایران در اولین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا با نتیجه 3 بر یک از سد هنگ کنگ گذشت.

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان ایران در نخستین بازی خود از چارچوب هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا به مصاف تیم هنگ کنگ رفت و موفق شد با برتری 3 بر یک برابر این تیم گام اول را محکم بردارد.

احتمال برگزاری مسابقات قهرمانی مردان جهان 2018 در چند کشور

آری گراسا از احتمال برگزاری مسابقات والیبال قهرمانی مردان در سال 2018 به میزبانی چند کشور مختلف خبر داد.

قهرمانی مردان جهان 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال؛ در حالی که از کشور روسیه به عنوان تنها نامزد مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان در سال 2018 نام برده می شد. فدراسیون بین المللی والیبال در ماه دسامبر درباره میزبانی رقابت های جهانی والیبال مردان در سال 2018 تصمیم گیری خواهد کرد و این در حالی است که نام قطر به عنوان دیگر نامزد اصلی میزبانی از این مسابقات مطرح شده است.

کواچ برای استراحت و تدوین برنامه تیم ملی به کشورش بازگشت

سرمربی و مربی بدنساز تیم ملی والیبال کشورمان روز گذشته به زادگاهشان بازگشتند.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان روز گذشته دوشنبه 21 مهرماه پس کسب مقام چهارم لیگ جهانی، ششم قهرمانی جهان و مدال طلای بازیهای آسیایی اینچئون با تیم ملی والیبال ایران به کشورش صربستان بازگشت تا پس از استراحتی کوتاه اقدام به تدوین برنامه آماده سازی تیم ملی والیبال کشورمان برای سال 2015 نماید و سپس جهت تماشای مسابقات لیگ برتر در تاریخ مشخص به ایران باز می گردد و چند هفته از نزدیک تماشاگر مسابقات لیگ برتر در تهران و شهرستانها خواهد بود.

ترکیب نهایی تیم ملی والیبال جوانان ایران اعلام شد

سرمربی تیم ملی جوانان کشورمان اسامی 12 بازیکن ایران را برای شرکت در هفدهمین دوره رقابت های قهرمانی جوانان مرد آسیا اعلام کرد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، عصر امروز یکشنبه 20 مهرماه فرهاد نفرزاده اسامی 12 بازیکن تیم ملی جوانان کشورمان را جهت شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی مردان زیر 20 سال آسیا در بحرین اعلام کرد که به قرار زیر است:

برنامه تیم والیبال جوانان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا

هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان زیر 20 سال آسیا از 25 مهرماه با حضور 20 تیم در بحرین آغاز می شود.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا از روز 25 مهرماه با شرکت 20 تیم در منامه بحرین آغاز بکار می کند و تیم ملی والیبال کشورمان در گروه چهارم دور مقدماتی این مسابقات با تیم های هنگ کنگ، هند، قطر و ترکمنستان همگروه است.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال