پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

تیلی: نگرانِ قدرت ایران بودم/ تونیوتی: احساس فوق العاده ای دارم

سرمربی و کاپیتان تیم ملی والیبال فرانسه پس از برتری مقابل ایران و صعود به مرحله نیمه نهایی این نتیجه را فوق العاده قلمداد کردند.

سرمربی و کاپیتان والیبال فرانسه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، لوران تیلی، سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه پس از پیروزی مقابل ایران با حضور در نشست حبری این بازی گفت: از بابت پیروزی بسیار خوشحالم. قبل از این بازی بسیار نگران بودم، چراکه بازی آن‌ها در فلورانس و مرحله نهایی لیگ جهانی امسال دیده بودم. پاسور و بازیکنلن وسط این تیم، اگرچه جزو  بلندقدترین‌ بازیکنان نیستند، اما بسیار سریع عمل می کنند.

معروف: در پایان ست اول بازی برای ما تمام شد/ بازیکنان ذخیره خیلی خوب بازی کردند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: امروز از شانس بسیار کمی برخوردار بودیم و در پایان ست اول بازی برای ما تمام شد

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست ایران مقابل فرانسه با حضور در نشست خبری این دیدار گفت: به تیم فرانسه تبریک می‌گویم، آنها بسیار خوب بازی کردند. ما امروز از شانس کمی برخوردار بودیم و در پایان ست اول همه چیز برای ما تمام شد.

کواچ: ما در دو بازی آخر نمایش خوبی ارائه نکردیم

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما برای شرکت در بازی های آسیایی آماده می شویم و باید هر 12 بازیکن خود را آماده در اختیار داشته باشم.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال؛ اسلوبودان کواچ؛ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست تیم ایران مقابل فرانسه با حضور در نشست خبری این دیدار گفت: به تیم فرانسه تبریک می گویم. ما سعی کردیم در ست اول با قدرت بجنگیم اما فرانسه بهتر از ما بود. من پس از ست اول تصمیم گرفتم به ذخیره های تیم هم بازی بدهم.

برنامه مرحله نیمه نهایی مشخص شد؛ قاتل ایران به میزبان رسید

در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان، لهستان به مصاف آلمان می رود و فرانسه مقابل برزیل صف آرایی می کند.

والیبال قهرمانی جهان 2014

به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در پایان مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان چهره 4 تیم برتر رقابت های سال 2014 مشخص شد و تیم های فرانسه و آلمان از گروه G و تیم های لهستان و برزیل نیز از گروه H به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

در پایان 2 بازی 5 گیمه؛ چهره 4 تیم برتر جهان مشخص شد + جدول

در پایان مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان تیم های فرانسه، لهستان، آلمان و برزیل به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.

هواداران والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز پایانی مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان شب گذشته با انجام دو دیدار در گروه های G و H پیگیری شد که در پایان تیم های فرانسه و لهستان موفق شدند به ترتیب با شکست ایران و روسیه جواز صعود به جمع 4 تیم برتر جهان را کسب کنند.

شهرام محمودی ستاره دیدار ایران و فرانسه

شهرام محمودی؛ پشت‌خط زن تیم ملی والیبال ایران با کسب 22 امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار ایران و فرانسه دست یافت.

شهرام محمودی بازی ایران و فرانسه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان در آخرین بازی خود از مرحله سوم رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان جهان از ساعت 22:55 دیشب به مصاف تیم فرانسه رفت و در پایان ضمن قبول شکست 3 بر 2 مقابل فرانسه از صعود به جمع 4 تیم برتر جهان نیز بازماند.

ایران 2 - 3 فرانسه؛ وداع با جام هجدهم در پی شکست برابر خروس های بی محل

تیم ملی والیبال ایران در آخرین دیدار خود از مرحله سوم مسابقات قهرمانی جهان با نتیجه 3 بر 2 مغلوب فرانسه شد و از راهیابی به نیمه نهایی باز ماند.

والیبال ایران و فرانسه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین و آخرین بازی خود از چارچوب مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از ساعت 22:55 پنچ شنبه شب به مصاف تیم قدرتمند فرانسه رفت. و در پایان با قبول شکست 3 بر 2 مقابل شاگردان تیلی از صعود به جمع 4 تیم برتر جهان بازماند.

روسیه رقیب ایران برای کسب عنوان پنجم جهان

تیم ملی والیبال ایران پس از عدم راهیابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی جهان؛ برای کسب عنوان پنجمی باید به مصاف روسیه برود.

بازی والیبال لهستان و روسیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روز پایانی مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی جهان هم اکنون با انجام 2 دیدار در گرو های G و H در حال برگزاری می باشد.

همان شد که نباید؛ تیم ایران از صعود به جمع 4 تیم برتر جهان بازماند

با قبول شکست 25 بر 20 در ست نخست؛ تیم ملی والیبال ایران از راه یابی به مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان بازماند.

والیبال ایران و فرانسه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین و آخرین بازی خود از چارچوب مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان از ساعت 22:55 پنچ شنبه شب به مصاف تیم قدرتمند فرانسه رفته است.

ایران - فرانسه؛ شاگردان کواچ در انتظار معجزه!

تیم ملی والیبال ایران در حالی برای آزمودن آخرین شانس صعود خود به مصاف فرانسه می رود که کار بسیار سختی در مقابل خروس های مدعی در پیش دارد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان از ساعت 22:55 امشب به در آخرین دیدار خود ار مرحله سوم مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان به مصاف تیم فرانسه می رود. شاگردان کواچ که اولین بازی خود را با نتیجه 3 بر صفر به آلمان واگذار کردند کار بسیاری سختی برای صعود از این مرحله دارند، چراکه پیروزی 3 امتیازی با وجود واگذاری یک ست هم نمی تواند ایران را راهی نیمه نهایی کند. اما به هر حال ایران کماکان شانس صعود دارد.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال