پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

ملی پوشان پیش از سفر به آمریکا چه گفتند؟

والیبال ایران: ملی پوشان والیبال کشورمان در آستانه سفر به آمریکا از آمادگی خود برای رویارویی با ابر قدرت های والیبال جهان گفتند.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در پایان اردوی های تدارکاتی خود در کشورهای فنلاند و جمهوری چک، صبح امروز عازم لس آنجلس محل برگزاری اولین دیدار خود در رقابت های لیگ جهانی والیبال شد. بر همین اساس ملی پوشان کشورمان پیش از جدال برابر آمریکا در گفتگو با فدراسیون والیبال به اظهار نظر در این خصوص پرداختند.

کاپیتان از آمادگی کامل ملی پوشان برای حضور در لیگ جهانی گفت

والیبال ایران: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان ایران برابر جمهوری چک هماهنگ تر بازی کردند و این موضوع نشان از آمادگی آنان برای شروع لیگ جهانی دارد.

سعید معروف و محمد موسویبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سعید معروف در پایان دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه تیم های ایران و جمهوری چک افزود: در مجموع دیدارهایی که با فنلاند و جمهوری چک انجام دادیم برای آماده سازی تیم ملی والیبال ایران خیلی خوب بود.

کواچ بلاخره ابراز رضایت کرد

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال گفت: از عملکرد بازیکنان ایران برابر جمهوری چک در دو مسابقه تدارکاتی راضی هستم.

کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ در پایان دومین مسابقه تدارکاتی و دوستانه تیم های ایران و جمهوری چک افزود: تیم ایران در این مسابقه جدی‌تر بازی کرد.

چک؛ باز هم برابر شاگردان کواچ حرفی برای گفتن نداشت

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان در دومین بازی دوستانه خود برابر جمهوری چک، باز هم به برتری 3 بر صفر دست یافت.

والیبال ایران و جمهوری چکبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران که برای حضوری شایسته در رقابت های لیگ جهانی 2015، در اردوی آماده سازی چک بسر می برد، از ساعت 20:30 دقیقه امشب ( به وقت تهران) به مصاف جمهوری چک کرد و براحتی از سد این تیم گذشت.

حسن صنوبر به جای آمریکا، راهی تهران شد

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان آخرین تمرین توپی خود را در اردوی تدارکاتی چک برگزار کرد.

حمزه زرینی حسن صنوبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مردان والیبال کشورمان که خود را برای حضوری شایسته در رقابت های لیگ جهانی آماده می کنند و هم اکنون در اردوی تدارکاتی خود در کشور چک به سر می برند، صبح امروز آخرین تمرین توپی خود را زیر نظر کادر فنی برگزار کردند.

خوشخبر: تیم ملی هیچ مشکل خاصی ندارد

والیبال ایران: سرپرست تیم ملی والیبال کشورمان پس از پیروزی سه بر یک ایران مقابل چک در نخستین دیدار دوستانه این دوتیم، گفت: متاسفانه چک نتوانست خیلی ما را تحت فشار بگذارد.

امیر خوشخبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر پس از پیروزی ملی پوشان کشورمان مقابل جمهوری چک اظهار داشت: امروز(جمعه یکم خرداد ماه) اولین بازی را مقابل چک انجام دادیم. چک خیلی حرفی برای گفتن در این  نداشت و مقهور قدرت بازیکنان ما شد. بچه های ما خیلی راحت بازی کردند و کادر فنی مان چیزی را که نیاز داشت در زمین پیاده کند، را پیاده کرد و متاسفانه چک خیلی نتوانست ما را تحت فشار قرار دهد. امیدواریم که در بازی دوم بتوانند یک مقدار بهتر بازی کنند. ما دوست داریم این تیم ما را ببرد و تحت فشار قرار دهد و در این شرایط نقاط ضعف ما به خوبی شناسایی شود.

قائمی: امیدوارم بتوانیم دل مردم را همانند سال های گذشته شاد کنیم

والیبال ایران: بازیکن تیم ملی والیبال گفت: رفع مصدومیت و بازگشت امیر غفور،‌ شهرام محمودی و عادل غلامی سه بازیکن کلیدی ایران خبر خوشی قبل از شروع لیگ جهانی است.

فرهاد قائمیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، فرهاد قائمی افزود: این بازیکنان همیشه خوب بودند، خوب بازی کردند و حضورشان در تیم اعتماد به نفس دیگر بازیکنان را افزایش می دهد.

کواچ: شرایط سختی برای انتخاب 14 بازیکن دارم

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از نخستین دیدار دوستانه ایران و چک گفت: در این بازی در برخی اوقات خوب بودیم. این بازی تست خوبی برای پیش از مسابقه با امریکا بود.

کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ پس از پیروزی سه بر صفرشاگردانش مقابل جمهوری چک در دیداری دوستانه اظهار داشت: امروز ما سعی کردیم با حداکثر توان بازی کنیم. من فکر می کنم در برخی اوقات خوب بازی کردیم. به هر حال ما باید در سرویس و حمله بهترعمل کنیم. این بازی تست خوبی برای پیش از مسابقه ما با امریکا است.

شاگردان کواچ به راحتی از سد جمهوری چک گذشتند

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار تدارکاتی خود برابر جمهوری چک با حساب 3 بر صفر به پیروزی رسید.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای حضوری شایسته در رقابت های لیگ جهانی 2015 آماده می کند،  از ساعت 20:30 امشب در چهارمین دیدار دوستانه خود، اینبار به مصاف تیم ملی والیبال جمهوری چک رفت و براحتی از سد این تیم گذشت.

فدارسیون جهانی والیبال از ایران عذرخواهی کرد

والیبال ایران: فدراسیون والیبال ایران به رده بندی اشتباه تیم های ملی نوجوانان در سایت فدراسیون جهانی والیبال، اعتراض کرد و کمیته رویداد های بین المللی والیبال FIVB پس از بررسی موضوع اشتباه خود را پذیرفت.

تیم ملی والیبال نوجوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال ، چندی بیش فدراسیون جهانی والیبال تازه ترین رده بندی جهانی تیم های ملی نوجوانان را اعلام کرد که در آن تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در مکان سوم جهان قرار گرفت. اما متاسفانه در رده بندی اعلام شده امتیازات تیم های اروپایی که مسابقات قهرمانی اروپا را پشت سر گذاشته بودند، اشتباه محاسبه شده بود و این موضوع با توجه به اینکه در قرعه کشی قهرمانی نوجوانان جهان تاثیر زیادی خواهد داشت و جدول مسابقات بر اساس این رده بندی چیدمان خواهد شد، مسئولان تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان پس از انجام بررسی لازم از طریق فدراسیون والیبال به FIVB اعتراض کردند و رده بندی اعلام شده را اشتباه اعلام کردند.

 

تبلیغات

HaniBal10.1

تبلیغات متنی

کلاس نیمه خصوصی

مربی: خانم مرجان فراهانی ،مربی بین المللی و عضو کمیته استعدادیابی فدراسیون والیبال  

مخصوص بانوان : 09101618732

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال