volleyball social

تبلیغ

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران - آنالیزور والیبال کشورمان در ارزیابی دیدار ایران و فرانسه اظهار داشت: با وجود دریافت های ضعیف دست معروف در ارسال پاس های سریع بسته بود / بازی تیم فرانسه به ما نمی خورد و نتیجه این بازی از قبل قابل پیش بینی بود / مطمئنا با آنالیز و شناخت کافی به مصاف تیم جنگنده ژاپن خواهیم رفت.

حسین خوریانی کارشناس والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال ایران در راه المپیکی شدن در سومین بازی خود رو در روی فرانسه از اصلی ترین رقبای خود قرار گرفت و با نتیجه سه بر صفر مغلوب این تیم شد. حسین خوریانی آنالیزور والیبال کشورمان با بررسی دلایل شکست تیم ملی به خبرنگار والیبال ایران گفت: نقاط قوت تیم فرانسه از قبل مشخص بود. فرانسه تیمی است که با قدرت بالا سرویس می زند. سعید معروف زمانی می تواند به خوبی مهاجمان را تغذیه کند که دریافت اول به خوبی به او برسد. این خصلت تیم ماست که هر زمانی خوب دریافت کرد و خوب سرویس زد توانست برنده باشد ولی متاسفانه شاهد بودیم که دریافت اول ما به خوبی نرسید و تیم ما به مشکل برخورد.

والیبال ایران: در پایان روز سوم مسابقات انتخابی المپیک تیم های لهستان، فرانسه، چین و ایران به ترتیب رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

مسابقات انتخابی المپیکبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سومین روز از رقابت های انتخابی المپیک 2016 امروز با برگزاری 4 دیدار به پایان رسید و در نهایت تیم های چین، کانادا، فرانسه و لهستان موفق شدند به ترتیب با پیروزی مقابل تیم های ونزوئلا، استرالیا، ایران و ژاپن فاتحان روز سوم لقب بگیرند.

والیبال ایران: در آخرین دیدار روز سوم مسابقات انتخابی المپیک تیم ملی والیبال لهستان با حساب 3 بر صفر از سد ژاپن گذشت.

دیدار ژاپن - لهستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در آخرین دیدار از روز سوم رقابت های انتخابی المپیک والیبال تیم های ملی لهستان و ژاپن از ساعت 14:45 دقیقه ظهر امروز به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان این عقاب های سرخ و سفید لهستانی بودند که موفق به پیروزی مقتدرانه بر میزبان مسابقات شدند.

والیبال ایران: نگاهی به عملکرد تیم های بزرگ دنیا نشان می دهد که آنها هیچ گاه عملکرد صفر یا صدی ندارند و در هر بازی و مقابل هر رقیبی با توان یکسانی به میدان می روند.

دیدار ایران - فرانسهعماد واسع - پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ برای نوشتن از سومین دیدار والیبال انتخابی المپیک ریو 2016 برای ایران در رویارویی با فرانسه، که خود یک پدیده شگفت انگیز در برهم زدن معادلات سلاطین والیبال دنیاست، جدای از هر بحث فنی می توان شکست ایران در مقابل این تیم خوب و یکدست را در عملکرد روانشناختی، نگرش و فلسفه بازی این تیم خوب اروپایی دانست.

والیبال ایران: علاقمندان والیبال کشورمان پس از شکست تیم ملی والیبال ایران مقابل فرانسه حمایت همه جانبه خود را از تیم ملی نشان داده و از اطمینان خود برای المپیکی شدن والیبال ایران گفتند.

سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان امروز در سومین دیدار خود در رقابت های انتخابی المپیک در حالی که امیر غفور ستاره خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت برابر فرانسه به میدان رفت و در پایان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.

والیبال ایران: سایت فدراسیون جهانی والیبال در پایان دیدار تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه با انتشار گزارشی در خصوص این مسابقه پرداخت.

والیبال ایران و فرانسهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران در سومین دیدار از چارچوب رقابت های انتخابی المپیک از ساعت 11 صبح امروز به مصاف فرانسه رفت و در پایان با حساب 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.

والیبال ایران: لوران تیلی و بنجامین تونیوتی، کاپیتان و سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه از پیروزی مقابل ایران ابراز خوشحالی کردند

تیم ملی والیبال فرانسهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه پس از پیروزی 3 بر تیمش برابر ایران با حضور در نشست خبری پایان مسابقه اظهار داشت: این یک بازی خوب برای ما بود. این برای ما سخت بود که بعد از یک بازی سخت برابر لهستان امروز به شرایط مسابقه برگردیم. به نظرم روزیر در کنار پاسور ما امروز نمایش بسیار خوبی داشتند. ما هنوز سهمیه المپیک را کسب نکرده ایم بنابراین باید سخت کار کنیم و به راهمان ادامه دهیم.

 

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل فرانسه گفت: حریف تیم قدرتمندی بود اما باید باخت را فراموش و به بازی های پیش رو فکر کنیم.

سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از شکست 3 بر صفر ایران برابر فرانسه با حضور در نشست خبری پایان مسابقه اظهار داشت: در دو سال گذشته هر بار که با فرانسه بازی کرده ایم، شکست خوردیم. آن ها تیم بسیار قدرتمندی هستند و مشکلات زیادی را امروز برای ما پدید آوردند. حالا باید بازی امروز را فراموش کنیم و به مسابقه های پیش رو فکر کنیم.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از شکست از فرانسه گفت: حریف در تمام فاکتورها بهتر از ما کار کرد و برد.

رائول لوزانوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، رائول لوزانو سرمربی تیم ملی کشورمان پس از شکست 3 بر صفر تیمش برابر فرانسه با حضور در نشست خبری پایان مسابقه اظهار داشت: بازی سختی بود. ما دریافت های خوبی در این دیدار نداشتیم. فرانسه در تمام فاکتورها از تیم ما بهتر بود. آن ها در سرویس، دریافت و حمله خیلی خوب کار کردند. و این دلیلی است که 3 بر صفر پیروز شدند. ما باید برای بازی فردا آماده شویم. هدف ما کسب سهمیه المپیک است.

والیبال ایران: در پایان دیدار تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه شهرام محمودی عنوان امتیازآورترین بازیکن میدان را به خود اختصاص داد.

شهرام محمویبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در سومین دیدار خود در رقابت های انتخابی المپیک از ساعت 11 صیح امروز به مصاف تیم ملی والیبال فرانسه رفت و در پایان با نتیجه 3 بر صفر مغلوب این تیم شد.

volleyball social

تبلیغ

kargaran academy logoآکادمی والیبال فرهاد، پیشرو در بین آکادمی های شهرستان ها

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. عکس ها
  3. ویدیوها
تصاویر دیدار ایران و فرانسه
تصاویر دیدار والیبال ایران و کانادا
تصاویر دیدار ایران - استرالیا
تصاویر آخرین تمرین تیم ملی قبل بازی دوستانه با لهستان
عکس دیدار دوستانه ایران و چین
عکس اولین روز حضور تیم ملی در توکیو
عکس های سفر تهران - توکیو تیم ملی
عکس های مراسم بدرقه تیم ملی پیش از اعزام به ژاپن
عکس های دومین دیدار دوستانه فرانسه - ایران
عکس های اولین دیدار دوستانه فرانسه - ایران
تصاویر نخستین تمرین تیم ملی والیبال در فرانسه
تصاویر مراسم رونمایی از پیراهن جدید تیم ملی والیبال
تصاویر آخرین تمرین تیم ملی والیبال با حضور خبرنگاران
المپیاد ساحلی خلیج فارس - مسابقات والیبال ساحلی
تصاویر تمرین تیم ملی والیبال در حضور مناف هاشمی
تصاویر جالب از حواشی تمرینات هفته چهارم تیم ملی
گالری عکس تمرینات تیم ملی در غیاب غفور و میرزاجانپور
گلچین تصاویر تمرین تیم ملی در حضور هاشمی
گلچین تصاویر کامل دومین تمرین تیم ملی با حضور لوزانو
تصاویر اولین تمرین ملی پوشان با لوزانو
تصاویر دومین هفته تمرینات تیم ملی
تصاویر ورود لوزانو به ایران
تصاویر نخستین تمرینات بهاری تیم ملی والیبال
تصاویر مراسم تشییع پیکر رضا ابراهیمی
تصاویر دیدار دوم فینال لیگ برتر
گلچین تصاویر دیدار اول فینال لیگ برتر
تصاویر اهدای جوایز لیگ برتر زنان 94
گلچین تصاویر دیدار سوم پیکان - شهرداری ارومیه / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار ثامن الحجج - بانک سرمایه / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار شهرداری ارومیه - پیکان / نیمه نهایی