با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی والیبال آقایان

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: حضور یک مربی بزرگ در نیمکت ما باعث می شود حریفان حساب ویژه ای روی ما باز کنند/ مربی جدید ما باید از ولاسکو هم بالاتر باشد/ به شخصه آلکنو را خیلی قبول دارم زیرا هم کارکتر کاریزماتیک و خوبی دارد و هم تجربه کسب مدال المپیک را در کارنامه خود می بیند/ حضور مربیان بزرگ کمک زیادی به والیبال ما خواهد کرد اما این موضوع می طلبد که فدراسیون هم خواهان هزینه کردن هرچند زیاد باشد. 

نظرسنجی کارشناسان / مومنی مقدمبه گزارش والیبال ایران، رضا مومنی مقدم مربی تیم پیکان تهران در مورد انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به خبرنگار والیبال ایران گفت: هرکسی که می خواهد سرمربی تیم ملی شود باید از اسم بزرگی برخوردار باشد  و هم رزومه خوبی دربحث فنی و مدیریتی داشته باشد. تیم ما هم به بحث فنی و هم به بحث مدیریت مربی نیاز ویژه ای دارد.

والیبال ایران - سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایتالیا گفت: تیم ملی والیبال ایران، تیم بسیار بزرگی است و طبیعی است که من علاقمند به پذیرش سرمربیگری این تیم باشم.

مائورو بروتو والیبالبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران اعلام کرده که سرمربی آینده تیم ملی از بین دو گزینه ایتالیایی (آندره آناستازی) و بلغارستانی (رادوستین استویچف) در هفته جاری معرفی خواهد شد.

والیبال ایران: دبیرکل فدراسیون والیبال از ابراز تمایل رسمی برتو برای قبول هدایت تیم ملی والیبال کشورمان خبر داد.

محمود افشاردوستبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون والیبال اظهار کرد: برتو سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا ابراز رضایت خود را برای قبول هدایت تیم ملی والیبال ایران به ما اعلام کرد و در حال حاضر ما تنها به عنوان یک گزینه به آن فکر می کنیم.

والیبال ایران: مسئولان فدراسیون والیبال با بروتو سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایتالیا برای هدایت ملی‌پوشان وارد مذاکره شدند.

مائورو بروتوبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، در حالی که پیش از این مندز، استویکچف و آناستازی سه گزینه اصلی فدراسیون والیبال برای هدایت تیم ملی عنوان شده بود، اما امروز (یکشنبه) مذاکراتی از سوی فدراسیون ایران با مائورو بروتو سرمربی سابق تیم ملی ایتالیا صورت گرفت و او نیز از همکاری با ایران استقبال کرده است.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: کواچ و لوزانو شاید در بحث فنی نسبتا خوب بودند ولی عملکرد مدیریتی ضعیفی داشتند/ بحث مدیریتی در کنار بحث فنی برای تیم ملی ما بسیار اهمیت دارد و ما به مربی نیاز داریم که از این دو فاکتور مهم برخوردار باشد/ آناستازی گزینه بسیار خوبی است و قطعا می توانیم با آناستازی به جایگاهی بهتر از زمان ولاسکو دست پیدا کنیم.

نظرسنجی انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال / مسعود آرماتبه گزارش والیبال ایران، مسعود آرمات سرمربی تیم والییال سایپا در مورد بحث سرمربی گری تیم ملی و گزینه پیشنهادی اش به خبرنگار والیبال ایران گفت:  در نظرات قبلی هم به این موضوع اشاره کردم که بهترین گزینه برای ما گزینه ای قوی تر از ولاسکو خواهد بود. کواچ و لوزانو شاید در بحث فنی نسبتا خوب بودند ولی عملکرد مدیریتی ضعیفی داشتند.

والیبال ایران: آناستازی و استویچف، مربیان مورد نظر رئیس فدراسیون والیبال ایران هستند که آناستازی، هدایت تیم گدانسک در پلاس لیگای لهستان را بر عهده دارد و استویچف گزینه مورد علاقه و یک چهره مقبول در لهستان است.

جنجال در والیبال ایران و لهستانبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ یک خبرگزاری لهستانی نوشت: فدراسیون والیبال ایران مثل لهستان به دنبال یک سرمربی شناخته شده برای تیم ملی والیبال خود است. ایران پس از بررسی عملکرد رائول لوزانو در چند ماه گذشته به این نتیجه رسید که قرارداد این مربی آرژانتینی را تمدید نکند. برناردو رزنده، آندره‌‌آ آناستازی و رادوستین استویچف، گزینه‌های مدنظر فدراسیون واالیبال ایران هستند که استویچف، کاندیدای جدی و اصلی مربیگری تیم ملی لهستان هم هست.

سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: وسوسه های مالی نباید مربی برای ما بیاورد و نباید همانند کشورهای عربی به گونه ای پیشنهاد دهیم که مربی مورد نظر دست از همه جا ببرد و فقط برای کسب درآمد به کشور ما بیاید/ نبود نظم و انضباط تیمی و شرایط بدنی نامناسب مهمترین مشکل تیم ملی در سال های اخیر است/ الکنو مدال المپیک و لیگ جهانی را تجربه کرده است و گزینه خوبی برای والیبال ما خواهد بود.

نظرسنجی کارشناسات / محمد وکیلیبه گزارش والیبال ایران، محمد وکیلی سرمربی تیم ملی نوجوانان کشورمان در مورد شاخصه های مورد نیاز برای انتخاب سرمربی تیم ملی بزرگسالان به خبرنگار والیبال ایران گفت: حلقه مفقوده والیبال ما 2 موضوع است که من حتی به آقای داورزنی هم این موضوعات را گفتم. اولین موضوع این است که همه مردم اذعان دارند بعد از رفتن ولاسکو نظم و انضباط در تیم ما کمرنگ شده و دومین موضوع نبود شرایط بدنی خوب می باشد. پس ما مربی می خواهیم که نظم و انضباط به تیم تزریق کند و یک بدنساز بسیار حرفه ای که جزء بهترین های دنیا باشد را به همراه خود به والیبال ما بیاورد. مانند لوزانو نباشد که بدنساز بسیار بد به همراه خود داشت.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: ما به صورت مستقیم و جدی با آناستازی و استویچف وارد مذاکره شده‌ایم و هفته آینده مذاکرات‌مان با یکی از آنها نهایی می‌شود.

دکتر داورزنیبه گزارش والیبال ایران، محمدرضا داورزنی در مورد اتفاقات 10 سال گذشته والیبال ایران اظهار داشت: با ثباتی که یزدانی خرم در مدت 16 سال ریاستش بر فدراسیون والیبال ایجاد کرده بود استارت خیلی از کارها زده شده بود و ما کارهای ایشان را ادامه دادیم و در برخی موارد مثل امور زیربنایی و استعدادیابی اصلاحاتی انجام دادیم.

والییبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال، با اشاره به حذف مندس از گزینه‌های احتمال هدایت تیم ملی، اعلام کرد که تا احتمال دارد از بین آناستازی یا استویچکف یک نفر به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال معرفی شود.

داورزنیبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، محمدرضا داورزنی در مورد تعیین سرمربی تیم ملی که سر و صدای زیادی هم در این روزها به پا کرده، گفت: بعد از تلاش‌هایی که انجام شد به سه گزینه اولویت دار رسیدیم. این سه آناستازی، استویچکوف و مندس بودند. ما مذاکراتی را از قبل با همراهی هیئت رئیسه، با این سه نفر داشتیم و به صورت ضمنی صحبت شده بود که آیا علاقه دارند در ایران کار کنند یا نه. ولی ما به مربی نیاز داریم که برای 4 سال بعد و با توجه به اهداف فدراسیون برنامه ریزی کند و همچنین حضور دائم در ایران داشته باشد و به نوعی  دو طرف در آرامش به سمت پیشرفت حرکت کنند.

والیبال ایران - دبیرفدراسیون والیبال گفت: گزینه‌هایی که فدراسیون معرفی کرده «فیک» نبوده و کاملاً واقعی هستند/ ۳ گزینه‌ای که معرفی شدند چراغ سبز به فدراسیون ایران نشان دادند و این افراد حاصل جلسات کارشناسی فدراسیون هستند.

محمود افشاردوستبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران: محمود افشاردوست درمورد گزینه‌های معرفی شده از طرف فدراسیون والیبال برای انتخاب سرمربی تیم ملی اظهار داشت: فدراسیون با چند گزینه صحبت و شرایط آنها را بررسی کرد. گزینه‌های مدنظر ما شرایط خاصی داشتند و در پایان ۳ گزینه‌ای که معرفی شدند چراغ سبز به فدراسیون ایران نشان دادند که حاصل جلسات کارشناسی بود.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و پست بانک ویتنام
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته مردان ایران و چین
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و فوتون موتور فیلیپین
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته بانوان ایران و آمریکا
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پارالمپیک 2016 ریو

مطالب ویژه


 نتايج زنده