اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: مهدی مهدوی در مراسم جشن قهرمانی بانک سرمایه با چشمانی اشکبار و با تشویق حضار از میادین ملی خداحافظی کرد.

مهدی مهدویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی واليبال ايران، جشن قهرمانى تيم واليبال بانك سرمايه در حالى هم اكنون در سالن خليج فارس پژوهشگاه نيرو در حال برگزارى مى باشد كه پخش كليپى از افتخارآفرينى ها مهدى مهدوى، با اشك هاى اين بازيكن همراه شد.

والیبال ایران - مربی تیم ملی والیبال ایران گفت: بازیکنان تیم ملی ب ایران نشان دادند که در شرایط پراسترس و پرفشار هم می توانند عملکرد خود را حفظ کنند که این نشان از حرفه ای شدن آن هاست/ والیبال ایران به تمامی اهدافی که مدنظر داشته تا به امروز رسیده است و حالا وقت رفتن روی سکو مسابقات مهم جهانی است.

خوان سیچلوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ خوان سیچلو در پایان پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا گفت: این مسابقات، تورنمنت بسیار مهمی برای پرورش بازیکنان بود چون به خوبي تحت فشار قرار گرفتند.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا گفت: ایران با تیم دومش قهرمان شد و هیچ یک از بازیکنان ترکیب المپیکی ایران در تیم ما حضور نداشتند.

ناصر شهنازیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب والیبال کشورمان ساعتی پیش موفق شد در فینال مسابقات جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا از سد چین عبور کرده و برای سومین بار قهرمان این مسابقات شود. ناصر شهنازی،سرمربی تیم ملی ب کشورمان در این خصوص اظهار داشت: ما تیم چین را که یکی از تیم‌های خوب مسابقات بود شکست دادیم و به قهرمانی رسیدیم.بازی سختی با این تیم داشتیم. در ست دوم هم جابه‌جایی‌هایی در تیم انجام دادیم تا عقب‌ماندگی امتیازی خود را جبران کنیم و در نهایت پیروز شدیم و به مقام قهرمانی رسیدیم. این قهرمانی را به مردم ایران تبریک می‌گویم.

والیبال ایران: کمیته فنی مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا برترین بازیکنان این دوره از رقابت ها را معرفی کرد و علیرضا بهبودی کاپیتان و پاسور ایران به عنوان ارزشمندترین بازیکن معرفی شد.

علیرضا بهبودی ارزشمندترین بازیکن والیبال آسیابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، پنجمین دوره مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا از یکم مهرماه درشهر «ناخون پاتوم» تایلند آغاز و امروز (چهارشنبه) هفتم مهرماه با قهرمانی تیم ملی ب والیبال ایران به پایان رسید.

والیبال ایران: علیرضا بهبودی پس از قهرمانی در جام کنفدراسیون والیبال آسیا چهارگوشه زمین را بوسید و از تیم ملی والیبال خداحافظی کرد.

علیرضا بهبودی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی ب ایران امروز(چهارشنبه) در دیدارنهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا چین را شکست داد و برای سومین بار قهرمان این رقابت ها شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران که پرافتخارترین تیم جام کنفدراسیون والیبال مردان است، امشب برای سومین بار قهرمان قاره کهن شد و تیم های چین و ژاپن هم در رده های دوم و سوم ایستادند.

تیم ملی ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پنجمین دوره رقابت های جام کنفدراسیون والیبال مردان آسیا در حالی با برتری 3 بر یک ایران مقابل چین و قهرمانی شاگردان شهنازی به پایان رسید که این سومین مدال طلای کشورمان در این مسابقات بود و ایران با 3 طلا، یک نقره و یک مقام چهارمی همچنان پرافتخارترین تیم این رقابت ها باقی ماند. تیم های چین (یک طلا، 2 نقره و یک برنز) و کره جنوبی (یک مدال طلا و یک مدال نقره) در رتبه های دوم و سوم پرافتخارترین کشورهای جام کنفدراسیون والیبال آسیا هستند.

والیبال ایران: تيم ملى ب واليبال ايران با برترى ٣ بر يك مقابل چين، قهرمان جام كنفدراسيون مردان آسيا شد.

confedration-2.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون مردان آسیا از ساعت 19 امروز (چهارشنبه) در سالن والیبال شهر ناحون پاتوم تایلند آغاز شد. در این دیدار تیم ملی ب والیبال ایران که با دو مدال طلا و یک نقره، پرافتخارترین تیم این رقابت ها محسوب می شود، به مصاف تیم ملی والیبال چین رفت.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران 31 بازیکن را به نخستین اردوی این تیم فراخواند.

محمد وکیلیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، محمد وکیلی، سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران ۳۱ بازیکن منتخب خود برای اولین مرحله رسمی اردوی تیم ملی نوجوانان از بین ۲۶۶ بازیکن از سراسر کشور را انتخاب کرد. این اردوی نوجوانان تا روز دوشنبه، ۱۹ مهرماه ادامه خواهد داشت.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ب ایران فردا (چهارشنبه) در آخرین گام از جام کنفدراسیون آسیا برای کسب عنوان قهرمانی به مصاف چین خواهد رفت.

8.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در مرحله نیمه نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا تیم های استرالیا، قزاقستان، ایران و چین به پیروزی رسیدند.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی ب والیبال ایران گفت: بازیکنانم برای شکست ژاپن با جان و دل بازی کردند/ هر بازیکنی که برابر ژاپن به میدان آمد بهترین عملکرد را داشت.

PRSA0690.jpgبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، ناصر شهنازی پس از صعود شاگردانش به دیدار نهایی پنجمین دوره جام کنفدراسیون والیبال آسیا افزود: باور کنید همه بازیکنان می دانستند که مسابقه امروز با ژاپن نسبت به دیدار دور مقدماتی متفاوت است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته مردان ایران و چین
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و پست بانک ویتنام
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و فوتون موتور فیلیپین
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته بانوان ایران و آمریکا
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پارالمپیک 2016 ریو
پارالمپیک 2016
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و آلتای قزاقستان
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و تی گرند چین تایپه
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و بایا ارمی چین
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و نماینده کره شمالی
جام باشگاه های زنان آسیا
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و بانكوك گلس تايلند
جام باشگاه هاى آسيا/ گالرى تصاوير تمرينات روز دوم تيم واليبال بانك سرمايه
جام باشگاه های آسیا
المپیک ریو/ گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیک 2016
 نتايج زنده