اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی والیبال آقایان

سرمربی تیم والیبال پیکان گفت: بعد از جدایی فرهاد سال ‌افزون به دنبال بازیکنی هستیم که بتواند جای وی را پر کرده و به ما کمک کند.

اکبریپیمان اکبری، سرمربی تیم والیبال پیکان درخصوص جدایی بازیکنان مانند سال‌افزون، معنوی‌نژاد و مرندی از این تیم اظهار داشت: پس از جدایی سال‌افزون ما قرارداد معروف را تمدید کردیم و حالا به دنبال پیدا کردن یک جایگزین برای سال‌افزون هستیم. به نوعی می‌خواهیم یک پاسور دوی خوب پیدا و جذب کنیم تا بتواند جای خالی سال افزون را برای ما پر کند.

سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت: تیم جوان و کم‌تجربه ما به عنوان سرگروه به مرحله دوم صعود کرد و این خوشحال‌کننده است.

سیچلوخوان سیچلو در پایان دیدار دو تیم ایران و چین تایپه و کسب پیروزی ۳ بر صفر مقابل این تیم گفت: در درجه اول باید بگویم که جین تایپه تیم خوبی است.

تیم ملی امید والیبال ایران با عملکرد درخشان در دفاع روی تور توانست چین تایپه را شکست دهد.

تیم ملی امیدپس از پایان دیدار امروز (چهارشنبه) تیم امید ایران برابر تیم چین تایپه در مسابقه‌های قهرمانی والیبال مردان آسیا، امین اسماعیل نژاد بازیکن پشت خط زن تیم ملی موفق شد با کسب ۱۴ امتیاز به عنوان امتیازآورترین بازیکن دیدار معرفی شود. پس از او سلیم چپرلی با ۱۱ امتیاز در رده دوم قرار گرفت.

 

همچنین عملکرد شاگردان سیچلو در دفاع روی تور باعث شد تا شاگردان سیچلو بتوانند از سد حریف سختکوش خود بگذرند. امیدهای ایران در این دیدار ۱۱ امتیاز از دفاع روی تور کسب کردند و همین باعث شد تا در لحظات حساس بتوانند از حریف پیش بیفتند. علاوه بر این تیم ایران ۶ امتیاز مستقیم از سرویس و ۴۶ امتیاز از حملات خود کسب کرد.

 

بازیکنان تیم امید ایران پس از پیروزی برابر چین تایپه، لحظاتی را نیز به تماشای دیدار دو تیم استرالیا و چین که در دور بعد همگروه هستند، پرداختند.

منبع: ایسنا

تیم ملی امید ایران موفق شد در سومین دیدار خود در رقابت‌های قهرمانی والیبال مردان آسیا ۲۰۱۷ با نتیجه‌ ۳ بر صفر تیم چین تایپه را شکست دهد و با سه پیروزی متوالی به عنوان صدرنشین راهی دور حذفی شود.

تیم ملی والیبال امیددر ادامه نوزدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا که با حضور ۱۶ تیم برتر آسیا در قالب چهار گروه چهار تیمی برگزار می‌شود، تیم‌ ‌ملی زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در سومین دیدار خود از دور گروهی با نتیجه‌ سه بر صفر تیم‌ ‌ملی چین تایپه را از پیش رو بردارد.

تیم ملی والیبال امید ایران آخرین دیدار خود در مرحله نخست مسابقات قهرمانی مردان آسیا را مقابل چین تایپه برگزار می‌کند.

تیم ملی والیبالروز دوم مسابقات قهرمانی والیبال مردان آسیا برگزار شد و تیم ملی امید کشورمان این روز از مسابقات را با پیروزی مقابل پاکستان پشت سر گذاشت. این پیروزی صعود ایران به جمع هشت تیم برتر مسابقات را قطعی کرد.

سرمربی تیم ملی والیبال امید ایران گفت: با اینکه اشتباهات زیادی داشتیم ولی خوشحالم که به جمع هشت تیم برتر جهان راه یافتیم.

سیچلوخوآن سیچلو، پس از کسب پیروزی ۳ بر صفر تیم ایران برابر تیم پاکستان و صعود به دور دوم قهرمانی آسیا اظهار کرد: با توجه به باخت پاکستان در روز نخست می‌دانستیم که حریف با تمام توانش مقابل ما بازی خواهد کرد. با توجه به اشتباهات زیادی که در ست نخست داشتیم تیم پاکستان رفته رفته اعتماد به نفس بیشتری پیدا کرد و برعکس ما اعتماد به نفسمان از دست رفته بود. البته این اتفاقات در جریان مسابقه عادی است. پشت سرگذاشتن چنین لحظاتی برای بازیکنان تیم من قطعاً تجربه بزرگی بود.

تیم ملی والیبال امید ایران با برتری در تمام فاکتورها توانست پاکستان را شکست دهد.

والیبال تیم ملی والیبال امید ایران امروز در چارچوب دومین روز رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا در اندونزی به مصاف تیم ملی والیبال پاکستان رفت و دراین مسابقه با حساب 3 بر صفر به پیروزی رسید.

دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر جهان از ۲۷ تا ۳۱ مردادماه با ۴۰ مسابقه در بحرین پیگیری خواهد شد.

تیم ملی والیبال نوجوانانپانزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر ۱۹ سال جهان ۲۷ مرداد تا ۵ شهریورماه سال ۹۶ به میزبانی شهر «رفاع» کشور بحرین با ۷۸ برگزار می‌شود.

تیم ملی امید ایران موفق شد در دومین دیدار خوددر رقابت‌های قهرمانی والیبال مردان آسیا ۲۰۱۷ با نتیجه‌ ۳ بر صفر تیم پاکستان را شکست دهد.

تیم ملی والیبال امیددر ادامه نوزدهمین دوره رقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا که با حضور ۱۶ تیم برتر آسیا در قالب چهار گروه چهار تیمی برگزار می‌شود، تیم‌ ‌ملی زیر ۲۳ سال ایران موفق شد در دومین دیدار خود از دور گروهی با نتیجه‌ سه بر صفر تیم‌ ‌ملی پاکستان را از پیش رو بردارد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در دومین روز مسابقات والیبال قهرمانی مردان ایران به مصاف تیم ملی پاکستان خواهد رفت. 

قهرمانی آسیارقابت‌های والیبال قهرمانی مردان آسیا امروز (سه شنبه) در چارچوب دومین روز خود پیگیری خواهد شد. این رقابت‌ها در روز دوم هم مانند روز نخست 8 دیدار را در خود جای می‌دهد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه

مطالب ویژه