پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

تاریخ سفر کواچ به ایران مشخص شد

سرمربی تیم ملی والیبال ایران روز 25 بهمن ماه به کشور سفر خواهد کرد تا از نزدیک عملکرد شاگردانش در تیم های باشگاهی خود را زیر نظر بگیرد.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبودان کواچ، سرمربی صربستانی الاصل تیم ملی والیبال کشورمان که پس از قهرمانی ایرانی در بازی های آسیایی اینچئون در مرخصی بسر می برد، 25 بهمن ماه به ایران سفر خواهد کرد تا از نزدیک رقابت های لیگ برتر والیبال کشورمان را رصد کند.

حضور بانوان؛ شرط FIVB برای دادن میزبانی لیگ جهانی به ایران

فدراسیون جهانی والیبال برای اعطای میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی 2015 به ایران، ضمانت حضور بانوان در سالن های مسابقات را درخواست کرده است.

بانوان هوادار والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، پس از انصراف برزیل از میزبانی مسابقات لیگ جهانی 2015، هنوز میزبان جدید این رقابت ها مشخص نشده و این در حالی است که 3 کشور ایران، روسیه و لهستان برای میزبانی از این رقابت ها اعلام آمادگی کرده اند.

برنامه های تیم ملی والیبال در سال 2015 از زبان دکتر داورزنی

رئیس فدراسیون والیبال از اردوی تدارکاتی تیم ملی والیبال در کشورهای فنلاند و جمهوری چک و اعلام آمادگی برای میزبانی دور نهایی لیگ جهانی خبر داد.

دکتر داورزنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، رئیس فدراسیون والیبال در خصوص برنامه های سال آینده تیم ملی والیبال اظهار کرد: تیم ملی کشورمان از 29 خرداد مسابقات خود در لیگ جهانی والیبال را با رویارویی با ایالات متحده آغاز می کند و در همین راستا کشورهای متعددی از قاره اروپا برای برگزاری کمپ مشترک و انجام چند دیدار تدارکاتی با تیم ملی والیبال ایران برای فدراسیون دعوت نامه فرستادند و مذاکرات و مکاتبات متعددی با کشور های مختلف انجام شده است.

ملی پوشان والیبال ایران به دیدار مقام معظم رهبری رفتند

رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز در دیدار با قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پارا آسیایی فرمودند: قهرمانی و محبوب شدن یک شمشیر دو لب است  و روحیه افتخار ملی زمینه ساز حرکت به سوی افتخارات بزرگ می باشد.

دیدار والیبالیست ها با رهبریبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از دفتر مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی صبح امروز (چهارشنبه یکم بهمن ماه ) در دیدار قهرمانان و ورزشکاران مسابقات آسیایی و پاراآسیایی اینچئون با اشاره به نقش پیروزی‌های قهرمانان ورزشی در بوجود آوردن احساس افتخار ملی در مردم، استقامت معنوی ورزشکاران و قهرمانان بر حفظ و ترویج ارزشها و شعائر دینی در مقابل دیدگان میلیونها انسان را بسیار با اهمیت دانستند و تأکید کردند: این استقامت معنوی در عرصه‌های جهانی معرّف و نشانگر عنصر مستحکم استقامت و ایستادگی ملت ایران است.

تیم ملی والیبال جوانان ایران در رتبه پنجم جهان جای گرفت

فدراسیون جهانی والیبال جدیدترین رتبه بندی تیم های جوانان جهان را اعلام کرد که تیم ملی جوانان کشورمان با یک پله نزول در رتبه پنجم این جدول قرار دارد.

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، فدراسیون جهانی والیبال رده بندی والیبال نوجوانان و جوانان جهان را از یکدیگر تفکیک کرد. بر این اساس در رده بندی جوانان جهان تیم روسیه با 130 امتیاز و یک پله صعود به صدر جدول این رده سنی جهان آمد و جایگرین برزیل شد. تیم های برزیل و ایتالیا نیز به ترتیب با 120 و 94 امتیاز در رتبه های دوم و سوم قرار گرفتند.

صعود دو پله ای نوجوانان والیبال، ایران رتبه دوم جهان

با انتشار جدیدترین رتبه بندی تیم های نوجوانان والیبال جهان از سوی فدراسیون جهانی، تیم ملی نوجوانان کشورمان با 100 امتیاز و دو پله صعود جایگاه دوم را به خود اختصاص داد.

تیم ملی نوجوانان والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، با پایان سال 2014 فدراسیون جهانی والیبال رده بندی والیبال نوجوانان و جوانان جهان را از یکدیگر تفکیک و آخرین رده بندی آن را اعلام کرد. بر این اساس در رده بندی نوجوانان جهان تا پایان سال 2014 تیم چین با 112 امتیاز و یک پله صعود در صدر جدول رده بندی این رده سنی جهان قرار گرفت.

استقبال کشورهای اروپایی برای برگزاری بازی دوستانه با ایران

سرپرست تیم ملی والیبال از استقبال کشورهای اروپایی برای برگزاری دیدار دوستانه با ایران در سال آینده خبر داد.

امیر خوش خبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر افزود: با هماهنگی اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال با هشت کشور اروپایی برای برگزاری اردوی مشترک و دیدار دوستانه در سال آینده و قبل از شروع لیگ جهانی مکاتبه کردیم، که تا کنون جواب های ارسال شده حکایت از استقبال آنان از این موضوع دارد.

حضور 18 تیم در هجدهمین دوره قهرمانی آسیا در تهران قطعی شد

هجده کشور برای شرکت در هجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا در تهران ثبت نام کردند.

علیرضا نادی قهرمانی آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا 18 تیم آسیایی جهت شرکت در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی مردان آسیا به طور رسمی ثبت نام کردند که با توجه به افزایش تیم های شرکت کننده دو روز به مرحله مقدماتی این رقابت ها اضافه شد و این رقابت ها که قرار بود از 9 مرداد 94 در تهران سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شود از 7 مرداد سال آینده آغاز خواهد شد و تا هفدهم ادامه دارد و هجده تیم ثبت نام کننده شامل کویت، لبنان، عمان، قطر، افغانستان، هند، ایران، قزاقستان، پاکستان، سری لانکا، ترکمنستان، چین، چین تایپه، ژاپن، کره جنوبی، تایلند، فیلیپین و استرالیا در مرحله مقدماتی در دو گروه پنج تیمی و دو گروه چهار تیمی به صورت دوره ای با هم به رقابت خواهند پرداخت.

کواچ: ایران بخت نخست صعود به المپیک ریو در قاره آسیاست

سرمربی تیم ملی والیبال ایران، تیم تحت امرش را شانس اول صعود به المپیک ۲۰۱۶ ریو در قاره آسیا دانست دانست.

اسلوبدوان کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از تسنیم؛ او تیم پروجا را به فینال سری A1 والیبال ایتالیا رساند و با تیم ملی ایران نیز یک کارنامه بی‌نظیر از خود به جا گذاشت. بازیکن پیشین تیم ملی والیبال یوگسلاوی می‌گوید با تیم ملی ایران، نتایج فوق‌العاده‌ای گرفته اما باز هم به دنبال نتایج بهتری است. کسانی که «اسلوبودان کواچ» را از نزدیک می‌شناسند، تأیید می‌کنند که او هیچ وقت از نتایجی که می‌گیرد، راضی نیست به همین خاطر همیشه دنبال پیشرفت و بهبود نتایج فصل گذشته است. یکی از رویاهای «بوبان» این است که روزی سرمربی تیم  ملی والیبال صربستان شود. گفت‌وگوی او را با یکی از سایت‌های خبری صرب زبان می‌خوانید:

FIVB: ایران با سرعت رشدی غیرقابل انکار در لیگ جهانی 2015 حاضر می شود

سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارش خود از لیگ جهانی 2015 ایران را تیمی با رشد موشکی و پیشرفتی غیرقابل معرفی کرد.

عکس والیبال ایران و آمریکابه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سایت فدراسیون جهانی والیبال با انتشار گزارشی در خصوص لیگ جهانی 2014 اظهار داشت:لیگ جهانی والیبال سال 2015 از ابتدای خردادماه سال 1394 با حضور 32 تیم در سه دسته برگزار خواهد شد تا رکورد جدیدی در این رقابت ها ثبت شود.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال