پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

و سرانجام برزیل به عنوان میزبان لیگ جهانی انتخاب شد/ کار سخت ایران برای صعود

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال برزیل را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد.

والیبال ایران و برزیلبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پس از اینکه برزیل از میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی انصراف داد، فدراسیون جهانی والیبال، ایران، روسیه، لهستان و در آخر استرالیا را به عنوان نامزد های میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد و در حالی که در مذاکرات انجام شده ایران را با توجه به رشد موشکی آن در سال های اخیر و رکورد تعداد تماشاگران در مسابقات لیگ جهانی به عنوان بخت اول این میزبانی اعلام کرده بود، پس از گذشت مدتی صبح امروز جمعه پانزدهم اسفند با ارسال نامه ای به کشور های حاضر در لیگ جهانی  برزیل را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد.

لیست 32 نفره کواچ بعد از فینال لیگ برتر اعلام می شود

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در پایان رقابت های لیگ برتر، اسامی 32 بازیکن منتخب خود را اعلام خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبدوان کواچ سرمربی صربستانی الاصل تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای مرحله پلی آف رقابت ها سوپر لیگ والیبال ایران به تهران رساند و 3 بازی لیگ برتر را نیز از نزدیک به نظاره نشست این روزها لیست 32 نفره را خود را مشخص کرده و برای اعلام نهایی منتظر پایان سوپر لیگ است.

گلایه های بازیکن تازه از بند مصدومیت رها شده

والیبال ایران: حمزه زرینی با اشاره با ناملایمت هایی که در طول دوران مصدومیت خود دیده قول داد با عملکرد خوبش پاسخ این رفتارها را در زمین بدهد.

حمزه زرینی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حمزه زرینی ملی پوش مصدوم والیبال کشورمان که در جریان رقابت های لیگ برتر فصل گذشته دچار مصدومیت شده و چند ماهی دور از میادین بود، فصل 93 را با متین ورامین آغاز کرد اما نتوانست برای این تیم نیز خیلی مثمر ثمر واقع شود. وی در مرحله مقدماتی تنها در دقایق کوتاهی برای تیم باشگاهی اش به میدان رفت، اما دو بازی مرحله پلی آف متین ورامین برابر شهرداری تبریز حضور زرینی در ترکیب، فرصت خوبی برای بازگشت مجدد وی به میادین بود.

وکیلی 25 نوجوان را به نخستین اردوی تیم ملی دعوت کرد

والیبال ایران: نخستین اردوی انتخابی و آمادگی تیم ملی والیبال نوجوان پسر از سه شنبه 12 اسفندماه آغاز می شود.

محمد وکیلی مربی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در کشور آرژانتین آماده می کند.

درخواست ویزای آمریکا در 3 گروه انجام می شود

والیبال ایران: سرپرست تیم ملی والیبال ایران از انجام امور اجرایی دریافت ویزای آمریکا برای کاروان تیم ملی در سه گروه خبر داد.

امیر خوشخبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر افزود: دریافت ویزای آمریکا یکی از مشکل ترین کارهای اعزام تیم های ورزشی است زیرا باید از مدت ها قبل برای آن اقدام کرد.

کواچ: تغییر نسل برای بعد از المپیک است/ دیگر سورپرایز نیستیم

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران درباره مسیر سخت صعود والیبال ایران به المپیک گفت: صعود به المپیک را کسی به ما هدیه نمی دهد باید خودمان با تلاش کسب کنیم.

نشست خبری کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، نخستین نشست مطبوعاتی اسلوبودان کواچ امروز دوشنبه در هتل آکادمی فوتبال برگزار شد و بوبان به سوالات خبرنگاران جواب داد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران رقبای آسیایی خود را شناخت

والیبال ایران: تیم والیبال زیر 23 سال ایران با تیم‌های قطر، فیلیپین، ‌مالزی و هند در گروه دوم رقابت‌های قهرمانی آسیا همگروه شد.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، قرعه‌کشی مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا در سال 2015 انجام شد و تیم ایران با تیم‌های قطر، فیلیپین، ‌مالزی و هند در گروه دوم این رقابت‌ها جای گرفت.

نشست خبری کواچ هفته آینده برگزار می شود

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال روز دوشنبه چهارم اسفندماه پاسخگوی خبرنگاران و اصحاب رسانه خواهد بود.

اسلوبودان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال ساعت پنج بامداد امروز سه شنبه 28 بهمن ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.

اسلوبودان کواچ بلاخره وارد تهران شد

والیبال ایران؛ سرمربی صربستانی تیم ملی والیبال ایران، سرانجام بامداد امروز (سه شنبه) وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال ساعت پنج بامداد امروز سه شنبه شب از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران شد.

حریفان تیم ملی والیبال در جام وگنر لهستان مشخص شدند

والیبال ایران: در مسابقات والیبال جام واگنر هر ساله با حضور قدرت های برتر والیبال جهان و به میزبانی لهستان برگزار می شود، تیم ملی والیبال کشورمان به مصاف فرانسه، لهستان و ژاپن خواهد رفت.

سعید معروف تیم ملی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، فدراسیون والیبال لهستان از تیم ملی ایران برای حضور در جام واگنر سال 2015 دعوت کرده است که ملی پوشان ایران در این رقابت ها به مصاف تیم های فرانسه، ژاپن و لهستان می رود.

تبلیغات

netbarg

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال