volleyball social

تبلیغ

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: پس از خارج شدن علیزضا بهبودی از اردوی تیم ملی و خارج شدن نام حمزه زرینی از لیست مسافران ژاپن، محمد رضی پور و علی جلالی نیز از تیم ملی والیبال خط خوردند.

اردوی تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته ششم تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان از روز گذشته در قالب دو گروه الف و ب زیر نظر کادرفنی آغاز بکار کرده است تا در این روزهای حساس بازیکنان حاضر در اردو تمام توان خود را برای قرار گرفتن در لیست نهایی بکار بگیرند و  رائول لوزانوی آرژانتینی هم به ایده آل ترین ترکیب ممکن برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک دست یابد.

والیبال ایران: این روزها ملی پوشان والیبال کشورمان همه تلاش خود را بکار بسته اند تا با قرار گرفتن در لیست نهایی نهایی رائول لوزانو سربار تیم ملی والیبال ایران در رقابت های انتخابی المپیک ریو شوند.

سعید معروف، مهدی مهدوی و امیر غفوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ملی پوشان والیبال کشورمان این روزها سخت مشغول تمرین هستند تا با جلب نظر رائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی در لیست مسافران اعزامی به ژاپن قرار بگیرند و در پایان دادن به حسرت 52 ساله والیبال ایران در راهیابی به مسابقات  المپیک سهیم باشند.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون والیبال در نخستين جلسه هماهنگي كميته برگزاري مسابقات ليگ جهاني در تهران گفت: تا کنون سه دوره تجربه میزبانی کسب کردیم و امسال در چهارمین سال باید بهتر از گذشته عمل کنیم.

دکتر داورزنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم در سطح یک از 27 خرداد تا 13 تیرماه پیگیری می‌شود.
مرحله مقدماتی لیگ جهانی 2016 در سه هفته پیگیری خواهد شد و تیم ملی والیبال ایران در هفته سوم میزبان گروه سوم در سالن 12  هزار نفری آزادی تهران خواهد بود. در این هفته تیم های آرژانتین، ایتالیا و صربستان به تهران می آیند.

والیبال ایران: حمزه زرینی دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران هم از لیست بازیکنان انتخابی المپیک ریو در ژاپن خط خورد.

حمزه زرینیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حمزه زرینی، دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران که در سال های اخیر جای محکمی در تیم ملی داشت، پس از مصدومیت در فینال لیگ برتر والیبال در فصل 92 از تیم ملی دور ماند و دیگر هرگز نتوانست جای ثابت خود در جمع ملی پوشان را پس بگیرد.

والیبال ایران: هفته ششم تمرین تیم ملی والیبال از ساعت 8 و 30 دقیقه صبح امروز (شنبه) با حضور سه بازیکن جدید در تمرین گروه دوم آغاز شد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته ششم تمرین تیم ملی والیبال ایران در حالی از ساعت 8 و 30 دقیقه امروز آغاز شد که امین اسمعیل نژاد، سلیم چپرلی و شایان حمودی سه بازیکن جدید دعوت شده به اردوی تیم ملی والیبال در گروه دوم هستند.

والیبال ایران: جراحی دندان عقل امیر غفور که با حواشی زیادی همراه شده و ناراحتی این بازیکن را نیز در پی داشت بالاخره انجام شد.

امیر غفوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ چندی پیش خبری در خصوص عمل جراحی امیر غفور در رسانه های منتشر شد که موجی از نگرانی را بین علاقمندان والیبال کشورمان ایجاد کرد، اما بعدا مشخص شد که خوشبختانه این پشت خط زن کاشانی تیم ملی مصدوم نشده بلکه فقط می خواهد با یک جراحی روتین و ساده دندان عقل خود را بکشد!

والیبال ایران: رائول لوزانو، سرمربی جدید تیم ملی والیبال هم مهدی مهدوی را به علیرضا بهبودی ترجیح داد تا بدین ترتیب این پاسور37 ساله از لیست اعزامی ایران به مسابقات انتخابی المپیک خط بخورد.

علیرضا بهبودیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران صیح امروز ششمین هفته تمرینات خود برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک را آغاز کرد و این در حالی است که علیرضا بهبودی پاسور 37 ساله تیم ملی با تصمیم رائول لوزانو از فهرست اعزامی به اردوی تدارکاتی فرانسه و مسابقات انتخابی المپیک خط خورد.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان 21 بازیکن را برای حضور در لیگ جهانی سال 2016 انتخاب و معرفی کرد.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مرحله مقدماتی بیست و هفتمین دوره لیگ جهانی با حضور ۱۲ تیم در سطح یک از 27 خرداد تا 13 تیرماه پیگیری می‌شود.

والیبال ایران: رقابت های المپیک سال 2016 که به میزبانی کشور برزیل برگزار می شود 100 روز دیگر آغاز خواهد شد.

100 روز تا المپیکبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ المپیک تابستانی 2016 که با نام رسمی «بازی‌های المپیاد سی و یکم» و «المپیک ریو» شناخته می‌شود از 5 تا 21 اوت 2016 میلادی (15 تا 31 مرداد 1395) در شهر بندری ریو دو ژانیرو در کشور برزیل برگزار خواهد شد. شهر ریو دو ژانیرو به عنوان میزبان این بازی‌ها در تاریخ 2 اکتبر 2009 میلادی، توسط کمیته بین‌المللی المپیک انتخاب شد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران اسامی اولیه 20  بازیکن را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک 2016 اعلام کرده است که تا با این بازیکنان ضمن کسب جواز حضور در المپیک برزیل به 52 سال حسرت والیبال ایران نیز پایان دهد. 

آشنایی با 20 ملی پوش ایران در مسابقات انتخابی المپیک 2016 + مشخصات و تصاویربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رائول لوزانو، سرمربی آرژانتینی تیم ملی والیبال ایران اسامی اولیه 20 بازیکن را برای حضور در رقابت های انتخابی المپیک که از هشتم خرداد ماه سال 95 به میزبانی کشور ژاپن و با حضور 8 تیم برگزار می شود را اعلام کرده است. به همین منظور در این مطلب بیوگرافی مختصری از این 20 بازیکن منتشر شده است تا با نزدیک شدن به این مسابقات و اعلام لیست 14 نفره نهایی بیوگرافی تفصیلی و کاملی را از تک تک اعضای کادرفنی و بازیکنان تیم ملی ارائه دهیم. در این مطلب سعی شده تا علاقمندان والیبال کشورمان ابتدا با 20 بازیکن منتخب تیم ملی آشنا شده و در آینده اطلاعات تخصصی تری بر روی وب سایت والیبال ایران منتشر خواهد شد.

volleyball social

تبلیغ

kargaran academy logoآکادمی والیبال فرهاد، پیشرو در بین آکادمی های شهرستان ها

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. عکس ها
  3. ویدیوها
المپیاد ساحلی خلیج فارس - مسابقات والیبال ساحلی
تصاویر تمرین تیم ملی والیبال در حضور مناف هاشمی
تصاویر جالب از حواشی تمرینات هفته چهارم تیم ملی
گالری عکس تمرینات تیم ملی در غیاب غفور و میرزاجانپور
گلچین تصاویر تمرین تیم ملی در حضور هاشمی
گلچین تصاویر کامل دومین تمرین تیم ملی با حضور لوزانو
تصاویر اولین تمرین ملی پوشان با لوزانو
تصاویر دومین هفته تمرینات تیم ملی
تصاویر ورود لوزانو به ایران
تصاویر نخستین تمرینات بهاری تیم ملی والیبال
تصاویر مراسم تشییع پیکر رضا ابراهیمی
تصاویر دیدار دوم فینال لیگ برتر
گلچین تصاویر دیدار اول فینال لیگ برتر
تصاویر اهدای جوایز لیگ برتر زنان 94
گلچین تصاویر دیدار سوم پیکان - شهرداری ارومیه / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار ثامن الحجج - بانک سرمایه / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار شهرداری ارومیه - پیکان / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار بانک سرمایه - ثامن الحجج/ نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدار پیکان - شهرداری ارومیه / نیمه نهایی
گلچین تصاویر دیدارهای سوم مرحله نخست پلی آف لیگ برتر
تصاویر مراسم اهدای جوایر تورجهانی کیش
تصاویر منتخب روز چهارم تورجهانی کیش + حواشی
تصاویر منتخب روز سوم تورجهانی کیش
گلچین تصاویر دور برگشت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر
تصاویر منتخب روز دوم تورجهانی کیش
تصاویر منتخب روز نخست تورجهانی کیش
تورجهانی کیش
تصاویر هفتمین مرحله تمرین تیم ملی والیبال نشسته
گلچین تصاویر دور رفت مرحله نخست پلی آف لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته بیست و دوم لیگ برتر