اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: با کنسل شدن حضور دریافت کننده تیم ملی والیبال برزیل در شهرداری ارومیه، رحمان داوودی با شهرداریچی ها به توافق اولیه رسید.

تولد دراگان تراویسا شهرداری ارومیهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه که این روزها با حضور دو چهره مطرح والیبال دنیا یعنی یوبومیر و درگان تراویسای ایتالیایی در قامت سرمربی و پاسور برگزار می شود نشاط خاصی دارد و هواداران ارومیه ای را حسابی امیدوار به درخشش این تیم در رقابت های لیگ برتر والیبال کرده است تا فلامینگوها امسال بتوانند با یارگیری خوبی که انجام داده اند بلاخره نخستین قهرمانی خود در این مسابقات را جشن بگیرند.

سرپرست تیم ملی والیبال گفت: قرارداد فدراسیون والیبال با لوزانو تا پایان المپیک بود و الان قرارداد به پایان رسیده است/ در بحث فنی والیبال لوزانو عملکرد خوبی را داشت اما در مباحث مربوط به مدیریتی او خیلی موفق نبود و به نظرم لوزانو نتوانست به مانند ولاسکو موفق باشد که اگر این‌گونه بود ما شرایط بهتری را داشتیم.

امیر خوشخبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، امیر خوش‌خبر، سرپرست تیم ملی والیبال ایران درباره علت اصلی موفقیت والیبال ایران در سال‌های اخیر گفت: نوع برنامه‌ریزی فدراسیون (آقای داورزنی) از همان ابتدا به شکلی بود که مطمئن بودیم این برنامه‌ها اجرایی می‌شود. در واقع تمامی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قابل اجرا بود و هیچ‌یک خیال‌پردازانه نبود. یکی دیگر از عوامل موفقیت وجود نسل بسیار خوب از بازیکنان بود که آن‌ها شرایط خوبی داشتند و با پتانسیل مناسبشان برنامه‌ریزی‌ها روی آن‌ها جواب داد و به موفقیت رسیدیم. سومین مورد هم پتانسیل بالای رشته والیبال در ایران است. همه ما می‌دانیم که والیبال در ایران جایگاه خوبی دارد و همین باعث شد که ما بتوانیم به موفقیت‌های سال‌های اخیر برسیم.

والیبال ایران: اردوی پایانی تیم ملی ب والیبال ایران از امروز (پنج شنبه)  برای حضور در مسابقات والیبال جام کنفدراسیون مردان آسیا آغاز شد.

DSCF1189به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران خود را برای حضور در پنجمین دوره مسابقات جام کنفدراسیون والیبال آسیا آماده می کند.

والیبال ایران - دبیر کل فدراسیون والیبال اظهار داشت: بازیکنان تیم ما سن بالایی ندارند و می توانیم با همین تیم مدال لیگ جهانی را کسب کنیم.

mohamad afshar dostبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، محمود افشاردوست دبیر کل فدراسیون والیبال در بررسی عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در مسابقات المپیک اظهار داشت: با توجه به اولین حضورمان در المپیک و صعود به جمع 8 تیم پایانی برنامه ریزی ما در فدراسیون محقق شد و به اهداف خود رسیدیم.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ملی ما در مسابقات المپیک بازی خوبی به نمایش نگذاشت و شاهد تمام توان والیبال ایران نبودیم/ سطح والیبال ما از لوزانو بالاتر است و برای پیشرفت حتی به بزرگ تر از ولاسکو نیاز داریم وگرنه درجا خواهیم زد/ مربیان بزرگ دنیا حاضر هستند با والیبال ما کار کنند.

uh372npqyd9h9zjaiivبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران جهانگیر سید عباسی در گفت‌وگو با خبرنگار والیبال ایران در خصوص عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان در المپیک 2016 ریو اظهار داشت: اگر بخواهیم عملکرد تیم ملی را بررسی کنیم صرفا نباید به المپیک نگاه کنیم و عملکرد یک ساله تیم را مورد بررسی قرار دهیم.

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت:  در مجموع به خاطر صعود به المپیک و حضور در جمع 8 تیم نهایی می توان نمره قبولی را به تیم ملی داد/ بین 3 مربی اخیر والیبال ما لوزانو و دستیارانش ضعیف ترین عملکرد را داشتند/  لوزانو فقط در کنار تیم حضور داشت و خیلی از لحاظ روانی و فنی با بازیکنان ارتباط برقرار نکرد.

713yfjcytqtcjpr9hhnبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، فرهاد نفرزاده کارشناس والیبال در مورد عملکرد تیم ملی والیبال کشورمان بعد از اولین حضور در المپیک و کسب رتبه پنجم مشترک به خبرنگار والیبال ایران گفت: به دلیل اینکه مسابقات در دوگروه برگزارشد به هر حال تفاوتی بین عملکرد دو گروه وجود داشت و تیم هایی که در گروه A قرار داشتند کار سختی داشتند و کار تیم های گروه ما به نسبت آن گروه راحت تر بود.

والیبال ایران - جمشید حمیدی کارشناس والیبال کشورمان در تحلیل عملکرد تیم ملی در المپیک به والیبال ایران گفت: کشف استعداد ها تفاوت تیم ها را رقم می زند/  تنها مقابل لهستان توانستیم والیبال ایرانی که همیشه مد نظر ما بوده را ارائه دهیم/ اینکه چرا این بازیکنان در طول تورنمنت مشکل داشتند 2 بحث داشت، اولی بحث روانی و دومی بحث تاکتیکی/ از لوزانو عملكرد خارق العاده اى نديديم.

جمشید حمیدی روزنامه نگار و کارشناس برجسته والیبالروزبه حدادپور - به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان که برای اولین بار در المپیک حضور داشت با کسب 2 پیروزی و 5 شکست رتبه پنجم مشترک را کسب کرد. جمشید حمیدی کارشناس والیبال کشورمان با بررسی عملکرد تیم ملی در این رقابت ها نگاهی به نسل آینده والیبال ما جهت حضور در المپیک بعدی نیز داشت. گفتگوی تفضیلی ایشان با والیبال ایران را در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: در پایان رقابت های والیبال المپیک در بخش مردان تیم های برزیل، ایتالیا و آمریکا به ترتیب رده های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

والیبال رزیل قهرمان المپیک ریوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابت های والیبال المپیک ریو 2016 در بخش مردان سرانجام به پایان رسید و در نهایت تیم های برزیل، ایتالیا و آمریکا موفق شدند به ترتیب عناوین اول تا سوم این مسابقات را به خود اختصاص دهند.

والیبال ایران: تیم ملی ب والیبال ایران در ششمین و آخرین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی قطر موفق به شکست تیم ملی این کشور شد.

تیم ملی والیبال ب ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اردوی برون مرزی تیم ملی ب والیبال ایران که از چهارشنبه 20 مردادماه در قطر آغاز شده بود، امروز به پایان می رسد.

والیبال ایران: تیم ملی ب والیبال ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در قطر مغلوب تیم ملی قطر شد.

تیم ب والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی ب والیبال ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در اردوی برون مرزی قطر به مصاف تیم ملی والیبال کشور میزبان رفت.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
جام باشگاه هاى آسيا/ گالرى تصاوير تمرينات روز دوم تيم واليبال بانك سرمايه
جام باشگاه های آسیا
المپیک ریو/ گزارش تصویری مراسم اختتامیه المپیک 2016
فينال المپيك ريو/ گزارش تصويرى ديدار تيم هاى ايتاليا و برزيل
المپیک ریو/ گزارش تصویری مراسم اهدای جوایز
المپیک ریو/ گزارش تصویری دیدار رده بندی تيم هاى روسيه و آمريكا
المپیک ریو/ گزارش تصویری فینال المپیک بانوان
المپیک ریو/ گزارش تصویری مسابقه تیم های روسیه و برزیل در مرحله نیمه نهایی
المپیک ریو/ گزارش تصویری مسابقه تیم های ایتالیا و آمریکا در مرحله نیمه نهایی
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی برزیل و آرژانتین
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آمریکا و لهستان
المپیک ریو/ تمرین ملی پوشان والیبال پیش از مسابقه با ایتالیا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه تیم های ملی کانادا و روسیه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی ایران و ایتالیا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی ایتالیا و کانادا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی برزیل و فرانسه
المپیک ریو/ گالری تصاویر تمرین تیم ملی پیش از مسابقه با روسیه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آرژانتین و مصر
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آمریکا و مکزیک
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی ایران و روسیه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی لهستان و کوبا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آمریکا و فرانسه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی کانادا و مکزیک
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی برزیل و ایتالیا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آمریکا و برزیل
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی ایران و مصر
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی آرژانتین و کوبا
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی لهستان و روسیه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی کانادا و فرانسه
المپیک ریو/ گالری تصاویر مسابقه والیبال تیم های ملی ایتالیا و مکزیک