اخبار تیم ملی والیبال آقایان

آخرین وضعیت مربی تیم ملی والیبال ایران/حال معدنی رو به بهبود است

وضعیت حسین معدنی، مربی تیم ملی والیبال کشورمان که هم اکنون در بیمارستان به سر می برد رو به بهبود است.

حسین معدنی و اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسین معدنی که به دلیل ناراحتی از ناحیه کبد و کیسه صفری از همراهی تیم ملی والیبال کشورمان در مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی بازماند، هم اکنون در بیمارستان بستری است اما وضعیت وی رو به بهبودی است.

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران مغلوب ویتنام شد

تیم ملی جوانان دختر کشورمان با قبول شکست مقابل ویتنام برای کسب مقام یازدهم حریف هنگ کنگ شد.

تیم ملی والیبال جوانان دختر ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی جوانان دختر کشورمان امروز سه شنبه 31 تیرماه در مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی جوانان دختر آسیا برای تعیین مقام نهم تا دوازدهم به مصاف تیم ملی ویتنام رفت و در سه ست پیاپی (3 بر صفر) با نتایج 25 بر  14، 25 بر 15 و 25 بر 15 مغلوب شد.

تیم ملی والیبال ایران با یک پله صعود یازدهم جهان شد

تیم ملی والیبال کشورمان پس از درخشش در لیگ جهانی والیبال در رنکینگ FIVB یک پله صعود کرد و یازدهم جهان شد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان پس از کسب مقام چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال با صعود یک پله ای در رده بندی فدراسیون جهانی به رتبه یازدهم جهان رسید. در تازه ترین رده بندی FIVB تیم ملی والیبال ایران با 98 امتیاز بالاتر از تمام تیم های آسیایی در رتبه یازدهم جهان ایستاده است و استرالیا نیز پس از ایران در رتبه داوزدهم قرار گرفته است.

ملی پوشان والیبال ایران پس از ورود به کشور چه گفتند؟

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب مقام چهارمی مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 بامداد امروز وارد تهران شد.

بازگشت تیم ملی والیبال ایران از فلورانس ایتالیا لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در دومین حضور خود در مسابقات لیگ جهانی والیبال موفق شد به مقام چهارمی لیگ بیست و پنجم دست یابد و به عنوان اولین تیم آسیایی در جمع 4 تیم برتر قرار بگیرد. ملی پوشان والیبال ایران بامداد امروز سه شنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) و در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند و با حضور در جمع خبرنگاران نسبت به نتایج بدست آمده ابراز رضایت کردند.

افتخارآفرینان فلورانس در میان استقبال مردم و مسئولان وارد کشور شدند

کاروان تیم ملی والیبال ایران پس از کسب عنوان ارزشمند چهارمی در بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال دقایقی پیش وارد تهران شد.

تیم ملی والیبال ایران لیگ جهانی 2014

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ملی پوشان والیبال کشورمان پس از کسب عنوان چهارمی مسابقات لیگ جهانی 2014 ساعت 1:25 دقیقه بامداد امروز( سه شنبه) از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد تهران شدند.

قهرمانان تمام ادوار لیگ جهانی

در تمام ادوار لیگ جهانی والیبال تیم برزیل با کسب 9 قهرمانی به تنهایی در صدر جدول پر افتخارترین تیم این مسابقات قرار گرفته است/ فرصتی ویژه ای که ایران در لیگ 2014 از دست داد.

تیم آمریکا قهرمان لیگ جهانی والیبال 2014به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال شب گذشته با کار خود پایان داد و 3 مدال ارزشمند این مسابقات بین تیم هایی تقسیم شد که هر 3 پیش از دوره نیز موفق به کسب مدال شده بودند. آمریکا به دومین قهرمانی خود دست یافت. برزیل که عنوان پرافتخارترین تیم این مسابقات را در اختیار دارد به پنجمین مدال نقره خود رسید و ایتالیا نیز برای چهارمین بار سوم شد. تیم والیبال ایران نیز برای نخستین بار به عنوان چهارمی دست یافت.

برترین بازیکنان لیگ بیست و پنجم/ سهم پررنگ برزیلی ها

لیگ جهانی 2014 با معرفی اسامی درخشان ترین بازیکنان این دوره از مسابقات به کار خود پایان داد.

بهترین بازیکنان لیگ جهانی 2014 والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بیست و پنجمین دوره مسابقات لیگ جهانی والیبال که از دوم خرداد ماه سال جاری در 28 کشور جهان آغاز به کار کرده بود سرانجام شب گذشته با قهرمانی تیم والیبال آمریکا به کار خود پایان داد. تیم  برزیل دوم شد و ایتالیا میزبان مرحله نهایی این مسابقات نیز به مدال برنز رسید. تیم ملی والیبال ایران نیز که دومین حضور خود در لیگ جهانی را پشت سرگذاشت در پایان موفق شد بالاتر از تیم های قدرتمندی چون روسیه، لهستان، صربستان و سایر ابرقدرت های والیبال جهان به عنوان چهارمی دست برسد.

افتخار آفرینان والیبال ایران سه شنبه به وطن بازمی گردند

کاروان تیم ملی والیبال کشورمان بامداد سه شنبه وارد تهران می شود.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان که در مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 شگفتی بزرگی آفرید و با صعود به جمع چهار تیم برتر این رقابت ها و واگذاری دیدار رده بندی به مقام چهارمی جهان دست یافت، صبح امروز (دوشنبه) به سمت فرانکفورت پرواز کردند. ملی پوشان سپس با پروازی دیگر راهی تهران خواهند شد.

افتخارآفرینان والیبال ایران ساعت یک و بیست و پنج دقیقه بامداد سه شنبه از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) وارد کشور می شوند.

 

معروف برترین پاسور لیگ جهانی شد

عنوان برترین پاسور لیگ جهانی والیبال 2014 از آن میر سعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان شد.

میرسعید معروف کاپیتان تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسابقات لیگ جهانی والیبال 2014 شب گذشته با برگزاری دو دیدار به اتمام رسید. ملی پوشان والیبال آمریکا جام قهرمانی این دوره از مسابقات را از آن خود کردند و عنوان نایب قهرمانی از آن برزیل شد. تیم ملی والیبال کشورمان نیز با قبول شکست مقابل ایتالیا در جایگاه چهارم این رقابت ها جای گرفت و مدال برنز بر گردن لاجوردی پوشان ایتالیایی آویخته شد.

اظهارات بازیکنان ایران پس از کسب مقام چهارمی لیگ جهانی

ملی پوشان والیبال کشورمان پس از قبول شکست 3 بر صفر مقابل ایتالیا و عدم دستیابی به مدال برنز لیگ جهانی 2014 عنوان چهارمی لیگ جهانی را ارزشمند خواندند.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان پس از راهیابی به جمع 4 تیم برتر لیگ جهانی 2014 که برای نخستین بار در تاریخ والیبال ایران و آسیا اتفاق افتاد. در گام نخست به مصاف آمریکا رفته و با قبول شکست 3 بر صفر مقابل یانکی ها حریف لاجوردی پوشان میزبان در دیدار رده بندی شدند. اما شاگردان کواچ که با راهیابی به این مرحله دست به کار بزرگی زده بودند نتوانستد شگفتی سازی خود را تکمیل و با قبول شکست 3 بر صفر مقابل میزبان دستشان از اولین مدال آسیا در این مسابقات کوتاه ماند. ملی پوشان والیبال ایران در پایان این دیدار که از ساعت 20 امشب (یکشنبه) در سالن 9000 هزارنفری نلسون ماندلای فلورانس برگزار شد از دلایل شکست خود گفتند که در ادامه می خوانید.

 

*سید محمد موسوی: عنوان چهارمی راضی کننده است اما ما همیشه بهترین ها را می خواهیم.

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران پس از شکست ۳ بر صفر برابر ایتالیا اظهار کرد: بازی خوبی بود و شانس داشتیم که نخستین مدال جهانی والیبال ایران را کسب کنیم، اما نتوانستیم شرایط بدنی و روحی خود را در وضعیت ایده‌آل قرار دهیم. مصدومیت‌ها به ضرر ایران شد و از طرفی فکر می کنم از نظر بدنی هم کم آوردیم. وی ادامه داد: سه ماه است که در اردوهای طولانی مدت حضور داریم و فکر می‌کنم طبیعی است که از نظر بدنی کمی تحلیل برویم، اما این شرایط برای تمام تیم‌ها وجود دارد. فرق ما با بقیه تیم‌ها این است که ما هنوز به این شرایط عادت نداریم. می‌توانستیم حتی آمریکا را شکست دهیم، اما نشد. عنوان چهارمی راضی کننده است، اما من همیشه بهترین‌ها را می‌خواهم. شاید اگر در فینال هم بازی می‌کردیم و دوم می‌شدیم باز هم من می‌گفتم که راضی نیستم، اما در شرایط کنونی نتایج خوبی کسب کردیم. موسوی با بیان اینکه امیدوارم مردم از ما راضی باشند، ادامه داد: ما چیزی از آمریکا کم نداشتیم، اما واقعاً نمی‌دانم چه اتفاقی رخ داد که ما اصلاً والیبال بازی نکردیم. ما در بازی برابر آمریکا و ایتالیا به خودمان باختیم. ایتالیا هیچ‌وقت با شرایط امشب خود نمی‌تواند ما را شکست دهد، اما چون ما خیلی بد بودیم آنها به هدف‌شان رسیدند.

 

*عادل غلامی: نمی دانم چرا اینگونه بازی کردیم؛ شرمنده مردم شدیم!

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل ایتالیا اظهار کرد: نمی دانم چه بگویم. ما خوب بازی نمی کنیم و می بازیم. این موضوع اذیتمان می کند. باید دید علتش چیست. تیم ملی واقعا مشکل خاصی ندارد. نمی دانم چرا بازی ما شرایط سینوسی پیدا کرده است.وی افزود: من نمی دانم مشکل چیست. شاید هم بدانم اما نمی توانم بگویم. روان بازی نمی کنیم. هیچ کدام از بازیکنان نمی توانند توانایی های خودشان را نشان دهند. باید بررسی بیشتری صورت بگیرد تا مشخص شود ایراد کار کجاست. سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: شرمنده مردم شدیم. نه به خاطر برد به دلیل اینکه خوب بازی نکردیم شرمنده مردم شدیم. قدرت ما چیزی نبود که امروز نشان دادیم.باید بهتر از این بازی کنیم. در آینده امیدوارم شرایط بهتر شود.

 

*آرمین تشکری: از نظر بدنی کم آوردیم؛ خداراشکر لیگ جهانی را در جمع 4 تیم برتر تمام کردیم

سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران پس از باخت مقابل ایتالیا اظهار کرد: بازی خوبی بود اما خیلی پر اشتباه کار کردیم. بازی را خوب آغاز نکردیم. همیشه همین مشکل را داریم که وقتی خوب شروع نمی کنیم، بازی را از دست می دهیم. خدارا شکر که در جمع چهار تیم برتر لیگ جهانی مسابقات را تمام کردیم. وی افزود: حیف شد که مدال مسابقات را از دست دادیم. شاید دیگر هرگز چنین موقعیتی پیش نیاید. سال گذشته در لیگ جهانی نهم شده بودیم. امسال پنج پله صعود کردیم. در دور مقدماتی گروه بسیار سختی را داشتیم. باورکنید صعود به مراحل بالاتر آسان نبود. به نظر من در نیمه نهایی و رده بندی از نظر بدنی کم آوردیم. در لیگ جهانی ما دور دنیا چرخیدیم و سفرهای بسیار طولانی داشتیم. اگر هم بدن هایمان سرحال بود اما از نظر ذهنی خسته بودیم. سرعتی زن تیم ملی والیبال ایران در پایان گفت: از همه مردمی که ما را دعا و حمایت کردند سپاسگذارم و امیدوارم در آینده باز هم بتوانیم با نتایج خوب دل آن ها را شاد کنیم.