اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: نخستین نشست بررسی عملکرد تیم ملی امروز سه شنبه با حضور رئیس و دبیر فدراسیون والیبال و کادر فنی تیم ملی برگزار شد.

بررسی عملکرد تیم ملی والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، قرارداد رائول لوزانو سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از پایان بازی های المپیک به پایان رسید و فدراسیون والیبال جهت بررسی عملکرد تیم ملی در سال 2016 برگزاری جلسات کارشناسی خود را آغاز کرد.

والیبال ایران - مربی تیم ملی والیبال گفت: بازیکنان ایران نمایش خوبی دارند، اما با این رفتارهایی که دارند نمی توانیم تیم های اول جهان را شکست بدهیم و جزو تیم های برتر باشیم.

خوان سیچلوبه‌ گزارش ‌والیبال ایران خوآن سیچلو، مربی تیم ملی والیبال درباره رفتار برخی از بازیکنان در هفته اول لیگ و ایجاد حواشی در این رقابت ها، گفت‌: قطعا من این رفتارها را تایید نمی کنم و هیچ یک از ما دوست نداریم چنین رفتاری را ببینیم. این موضوع برای مردمی که این حواشی را در سالن یا از طریق رسانه ها می بینند هم خیلی خوشایند نیست. باید یاد بگیریم به قوانین احترام بگذاریم تا لیگ مان حرفه ای شود. در هفته اول لیگ دیدیم بازیکنی رفتارهای نامناسب را شروع کرد، بلافاصله خودش امتیاز را از دست داد، چرا که کنترلش را از دست داد و نتوانست عملکرد خوبی داشته باشد. نظمی که در زمان ولاسکو وجود داشت به این دلیل بود که به بازیکنان می گفت روی نکاتی تمرکز کنند که به آن ها کمک می کند بازیکنان بهتری باشند و از ایجاد حواشی جلوگیری می کرد.

والیبال ایران - دبیر کل فدراسیون والیبال گفت: ما قرار است از این هفته جلسات بررسی عملکرد لوزانو را در المپیک ریو برگزار کنیم و از کارشناسان این امر هم دعوت کرده‌ایم تا در این جلسات شرکت کنند.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران؛ در پایان رقابت های المپیک ریو 2016 قرارداد رائول لوزانو سرمربی آرژانتینی والیبال کشورمان به پایان رسید و همین مسئله باعث شد گمانه زنی ها در خصوص نامزدهای احتمالی جانشینی این مربی با تجربه آغاز شود و حتی در روزهای اخیر نیز در کمال تعجب برخی رسانه ها از خوان سیچلو به عنوان یکی از اصلی ترین گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران نام بردند، خبری که رئیس فدراسیون والیبال نیز با بیان اینکه سیچلو آلترناتیو سرمربیگری تیم ملی ایران است، آن را قوت بخشید. با این حال تاکنون نام هیچ نامزدی به طور رسمی اعلام نشده و مسئولان فدراسیون مدعی هستند که حتی امکان دارد که قرارداد لوزانو را تمدید کنند.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از رفتار ملی پوشان تیم های لیگ برتری ابراز نگرانی کرد.

محمد وکیلیبه گزارش والیبال ایران؛ هفته نخست رقابت های لیگ برتری والیبال در حالی پیگیری شد که کم حاشیه نداشت و خانه والیبال تهران مرکز اصلی حواشی هفته نخست بود. جایی که کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در بازی مقابل تیم سابق و همشهری هایش حسابی سنگ تمام گذاشت و در مقابل بازیکنان شهرداری ارومیه هم زیر تور کم نیاوردند تا صحنه های ناخوشایندی رقم بخورد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون خوان سیچلو را یکی از گزینه های احتمالی هدایت تیم ملی والیبال ایران معرفی کرد.

سیچلو و داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ فدراسیون والیبال ایران این روزها یک ماموریت مهم دارد و آن هم انتخاب سرمربی جدید برای تیم ملی بزرگسالان است. تیمی که چندی پیش المپیکی شد و حالا توقعات از آن در اوج است و بدون شک فدراسیون نشینان نیز در تلاش هستند تا بهترین گزینه ممکن را جایگزین رائول لوزانوی آرژانتینی کنند.

والیبال ایران - خوان سیچلو در حاشیه دیدار تیم های پیکان و شهرداری ارومیه گفت: اگر سرمربی تیم ملی ایران شوم خوشحال خواهم شد و اگر این چنین نشود هم هرکجا که فدراسیون لازم بداند فعالیت خواهم کرد.

خوان سیچلوبه گزارش والیبال ایران؛ یکی از میهمان ویژه ی دیدار تیم های پیکان و شهرداری ارومیه در هفته نخست لیگ برتر خوان سبچلو، مربی تیم ملی ایران و دستیار رائول لوزانو در المپیک ریو بود، چهره ای نام آشنا که حالا یکی از گزینه های هدایت تیم ملی والیبال ایران نیز هست. سیچلو در این خصوص گفت: اگر سرمربی تیم ملی ایران شوم خیلی خوشحال خواهم شد اما در صورتی که این سمت به من داده نشود هم حاضرم در هر پستی که فدراسیون تشخیص بدهد به والیبال ایران کمک کنم. البته تاکنون در این خصوص صحبتی با من نشده است و برنامه فعلی تیم ایران مشخص نیست.

والیبال ایران - سرمربی تیم باشگاهی بانک سرمایه گفت: از مضمون صحبت های دست اندکاران والیبال ایتالیا متوجه شدم که مربیان زیادی آمادگی پذیرش دعوت ایران را دارند.

مصطفی کارخانهبه گزارش والیبال ایران؛ مصطفی کارخانه سرمربی نام آشنای تیم والیبال بانک سرمایه قهرمان ایران و آسیا، در سفر چند روزه به ایتالیا در تمرینات تیم سری A “پادوا” شرکت و با سرمربی این تیم پرستاره “والریو بالدوین” درباره مسایل روز والیبال و گسترش ارتباطات دوجانبه رایزنی کرد. کارخانه در خصوص این سفر به سایت باشگاه گفت: برای مسئولان پادوا پیشرفت والییبال ایران و دلایل اهمیت یافتن چشمگیر این ورزش در کشور و مردم ما شگفت انگیز بود، اصولا ایتالیایی ها بسیار کنجکاو هستند که چه اتفاقی افتاده که والیبال ایران دچار تحول انقلابی شده است و من توضیح دادم که برنامه ریزی خوب فدراسیون، حضور یک مربی بزرگ به نام “ولاسکو” و سرمایه گذاری برای بازیکنان بلندقامت، موجب این پیشرفت ها و مقتدرانه ایستادن بر قله آسیا شده است.

رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: اگر برای ادامه همکاری با لوزانو به جمع‌بندی برسیم که از او دعوت می‌کنیم در غیر این‌صورت از گزینه‌های دیگر استفاده خواهیم کرد.

دکتر محمدرضا داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال درباره ادامه همکاری با لوزانو و اینکه شایعه شده او با لهستان به توافق رسیده، اظهار داشت: این موضوع هم از سوی لوزانو و هم از سوی فدراسیون لهستان تکذیب شد اما سوال این است آیا می‌خواهیم ادامه دهیم یا خیر؟ این موضوع باید بررسی شود. عملکرد لوزانو و همینطور نحوه اداره تیم توسط او باید مورد بررسی قرار بگیرد.

والیبال ایران: رحمان محمدی راد که امسال با هیچ تیم باشگاهی ای قرارداد نسبته است، به کادرفنی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران اضافه شد.

رحمان محمدی رادبه گزارش والیبال ایران؛ رحمان محمدی راد که زمان مربیگری در تیم شهرداری ارومیه به یکباره پس از درگذشت مرحوم حسین معدنی در میان بهت همه کارشناسان سر از کادرفنی تیم ملی والیبال درآورد و دستیاری اسلوبودان کواچ و رائول لوزانو را تجربه کرد، برای رقابت های لیگ برتر فصل 95 از سوی هیچ باشگاهی پیشنهاد همکاری به دستش نرسید و اینگونه شد که مربی تیم ملی والیبال بدون تیم ماند.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی نوجوانان والیبال ایران 23 بازیکن منتخب خود را برا حضور در مرحله دوم اردوی این تیم دعوت کرد.

15.jpgبه گزارش والیبال ایران؛ دومین مرحله اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران از شنبه 24 مهرماه در سالن فدراسیون والیبال آغاز خواهد شد. محمد وکیلی سرمربی این تیم از 23 بازیکن منتخب خود برای حضور در این اردو دعوت کرده است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته مردان ایران و چین
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و پست بانک ویتنام
تصاویر دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و فوتون موتور فیلیپین
تصاویر مسابقه تیم های والیبال نشسته بانوان ایران و آمریکا
گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پارالمپیک 2016 ریو
پارالمپیک 2016
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و آلتای قزاقستان
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و تی گرند چین تایپه
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و بایا ارمی چین
دیدار تیم های بانوان بانک سرمایه و نماینده کره شمالی
جام باشگاه های زنان آسیا
 نتايج زنده