پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

اسامی بهترین بازیکنان جام هفدهم؛ 3 ستاره جوان ایرانی در صدر برترین ها

معنوی نژاد، ولایی و الله وردیان در جمع ستارگان هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان آسیا قرار گرفتند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ در پایان هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا در منامه، اسامی بهترین بازیکنان این دور از رقابت ها اعلام شد و عنوان ارزشمندترین بازیکن نیز به محمد جواد معنوی نژاد کاپیتان والیبال ایران رسید.

رده بندی نهایی هفدهمین جام قهرمانی جوانان آسیا مشخص شد

در پایان هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا تیم های ایران، چین و کره جنوبی به ترتیب مقام های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در پایان هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا رده بندی نهایی این مسابقات اعلام شد و تیم های ایران، چین و کره جنوبی به ترتیب مدال های طلا، نقره و برنز این دوره را به خود اختصاص دادند. بحرین میزبان این مسابقات نیز با قبول شکست برابر کره در کسب مدال ناکام ماند.

جوانان والیبال ایران هم مقتدرانه بر بام قاره کهن ایستادند

تیم ملی والیبال جوانان ایران با برتری 3 بر صفر مقابل چین؛ برای پنجمین بار قهرمان آسیا شد.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان ایران از ساعت 19 عصر امروز (شنبه) در دیدار پایانی هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا به مصاف چین رفت و موفق شد با برتری برابر این تیم برای پنجمین بار قهرمان قاره کهن شود.

چین؛ آخرین حریف ایران در راه کسب پنجمین نشان طلای جوانان آسیا

تیم ملی والیبال جوانان کشورمان از ساعت 19 عصر امروز در فینال قهرمانی آسیا به مصاف چین خواهد رفت.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ جوانان والیبال کشورمان که شب گذشته موفق شدند با برتری 3 بر یک مقابل بحرین، جواز حضور در فینال هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان پسر آسیا را کسب کنند، از ساعت 19 عصر امروز در دیدار فینال به مصاف چین خواهند رفت.

ایران پاسخ بحرین را در زمین داد؛ شاگردان نفرزاده فینالیست شدند

جوانان والیبال ایران با برتری 3 بر یک برابر میزبان، به فینال هفدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی جوانان آسیا راه یافتند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان کشورمان از ساعت 19 عصر امروز (جمعه) در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی آسیا به مصاف بحرین، میزبان این دوره از رقابت ها رفت و موفق شد با غلبه بر این رقیب سرسخت فینالیست شود.

با صعود مقتدرانه به نیمه نهایی؛ جوانان والیبال ایران جهانی شدند

جوانان والیبال کشورمان با پیروزی مقتدارنه مقابل تایلند ضمن حضور در مرحله نیمه نهایی رقابت های قهرمانی آسیا در بحرین، جواز حضور در مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان در سال 2015 را نیز کسب کردند.

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی جوانان ایران در اولین دیدار خود در دور حذفی هفدهمین دوره مسابقات قهرمانی جوانان مرد آسیا از ساعت 12:30 امروز پنچشنبه یکم آبانماه 1393 به مصاف تایلند رفت و موفق شد در یک بازی برتر، سه بر صفر با نتایج 25 بر 21، 25 بر 07 و 25 بر 19 حریف خود را از پیشرو بردارد و ضمن قرار گیری در جمع چهار تیم برتر این رقابت ها و حضور در مرحله نیمه نهایی، جواز شرکت در مسابقات والیبال قهرمانی جوانان جهان در سال 2015 را کسب کند.

تغییر در برنامه مسابقات قهرمانی جوانان آسیا

ساعت برگزاری اولین دیدار تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در مرحله حذفی قهرمانی آسیا، برابر تایلند از 14:30 روز پنچ شنبه (فردا) به ساعت 12:30 همین روز تغییر یافت.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ تیم ملی والیبال جوانان ایران قرار بود فردا پنجشنبه یکم آبان ماه ساعت 14:30 رو در روی تایلند قرار بگیرد اما به دلیل ناهماهنگی بین صدا و سیما بحرین و مسولان برگزاری مسابقات زمانبندی بازی ها یک بار دیگر تغییر کرد تا میزبان مسابقات بتواند در بهترین ساعت بازی خود را انجام دهد.

هند نیز حریف تیم ملی جوانان ایران نشد

تیم ملی والیبال جوانان کشورمان در آخرین دیدار مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جوانان آسیا هند را با نتیجه قاطع 3 بر صفر در هم کوبید

تیم ملی والیبال جوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ جوانان والیبال ایران امروز سه شنبه 30 مهر ماه در دیداری حساس توانستند رقیب خود را با شکست رو به رو کند تا ایران به همراه قطر از این گروه راهی دور بعد شوند.

 

هند برای صعود به مرحله حذفی می بایست 3 امیتاز بازی را کسب می کرد اما آنقدر بازیکنان ایرانی بازی را مقتدرانه آغاز کردند که اجازه انجام هیچ کاری را به حریف ندادند.

ترکمنستان سومین قربانی جوانان والیبال ایران

شاگردان دکتر نفرزداه در سومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی جوانان آسیا ترکمنستان را در 3 ست متوالی از پیش رو برداشتند.

تیم ملی والیبال جوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال جوانان کشورمان از ساعت 19 امشب (دوشنبه) به مصاف  ترکمنستان رفت و موفق شد این تیم را هم به براحتی شکست دهد.

از صفر تا صد؛ خاطرات جالب موسوی از اتفاقات تیم ملی والیبال

محمد موسوی: دوست دارم فروتن و بهداد نقش زدگی ام را بازی کنند/ از رفتن ولاسکو ناراحت شدم/ کشورهای دیگر به من پول بیشتری نمی دهند.

سید محمد موسوی عراقیبهترین مدافع جهان با حضور در یکی از برنامه های تلوزیونی از خاطرات جالبی پرده برداشت.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران  از روابط عمومی «بعضیا»، موسوی در این گفتگو درباره رویکرد مردم به والیبال اظهار کرد: در گذشته مردم بیشتر بازی‌های حساس را نگاه می‌کردند اما حالا تمام مردم ایران بازی‌های والیبال را دنبال می‌کنند و این واقعا برای ما خوشایند است.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال