اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان علارغم برتری 3 بر 2 مقابل صربستان از صعود به مرحله نهایی رقابت های لیگ جهانی 2016 بازماند.

خوشحالی سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان علارغم برتری 3 بر 2 و شیرینی که در آغاز هفته سوم لیگ جهانی 2016 برابر صربستان بدست آورد به دلیل نتایجی که قبلا کسب کرده و برد امروز ایتالیا از راهیابی به مرحله نهایی این مسابقات بازماند.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال ایران در حالی با حساب 3 بر 2 از سد صربستان گذشت که دو تیم عملکرد بسیار نزدیکی از خود به نمایش گذاشتند.

عصبانیت سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران در نخستین دیدار خود در هفته سوم رقابت های لیگ جهانی والیبال در خانه به مصاف تیم صدرنشین و بدون شکست صربستان رفت و در پایان با نتیجه 3 بر 2 برابر این تیم به پیروزی رسید.

والیبال ایران: کاپیتان وسرمربی صربستان پس از شکست 3 بر 2 برابر ایران به ارائه نقظه نظرات خود پرداختند.

نیکولا گربیچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ نیکولا گربیچ سرمربی تیم ملی والیبال صربستان پس از کسب اولین شکست تیمش در لیگ جهانی 2016 که برابر تیم ایران رقم خورد در نشست خبری پایان مسابقه حاضر شد و گفت: به تیم ایران تبریک می گویم. آنها با تغییراتی که در تیمشان ایجاد کردند به خودباوری رسیدند و توانستند پیروز شوند. ما در دو ست اول از هر جهت برتر بودیم ولی از ست سوم فراموشی گرفتیم و یادمان رفت که چطور باید بازی کنیم با اشتباهاتی که داشتیم نتیجه را واگذار کردیم.

والیبال ایران - سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان گفت: امشب شب فراموش نشدنی برای ما بود تماشاگران با حضور خود جو بسیار خوبی برای ما ایجاد کردند.

رائول لوزانوبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از برتری 3 بر 2 تیمش برابر صربستان در نشست خبری پایان مسابقه حاضر شد و گفت: امشب شب فراموش نشدنی برای ما بود تماشاگران با حضور خود جو بسیار خوبی برای ما ایجاد کردند. از نتیجه راضی هستم و خوشحالم که توانستیم از ست سوم به بعد جریان بازی را در دست بگیریم و پیروز شویم.

والیبال ایران - مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: به علت فشار زیادی که روی ما بود نتوانستیم نظم تیمی خودمان را حفظ کنیم اما از ست سوم به این دلیل که نمی خواستیم بازنده باشیم به بازی برگشتیم و خدا رو شکر پیروز شدیم

سید محمد موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سید محمد موسوی، امتیازآورترین بازیکن تیم ملی والیبال کشورمان در بازی مقابل صربستان در خصوص پیروزی 3 بر 2 تیم ایران گفت: بازی بسیار سختی بود. به علت فشار زیادی که روی ما بود نتوانستیم نظم تیمی خودمان را حفظ کنیم اما از ست سوم به این دلیل که نمی خواستیم بازنده باشیم به بازی برگشتیم و خدا رو شکر پیروز شدیم.

والیبال ایران - کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: در ست پنجم امتیازات بسیار نزدیک بود اما ما با هنر فردی بازیکنان خود به برتری رسیده و یک پیروزی شیرین کسب کردیم.

سعید معروفبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از برد 3 بر 2 ایران مقابل صربستان در نشست خبری پایان مسابقه حاضر شد و اظهار داشت: صربستان تنها تیم بدون شکست مسابقات بود و ما میدانستیم که بازی سختی در پیش داریم.

والیبال ایران: در پایان دیدار ایران و صربستان ایوونیک از صربستان 19 امتیاز کسب کرد و امتیاز ٱورترین بازیکن زمین شد/ موسوی بهترین بازیکن ایران بود.

موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال ایران در اولین بازی هفته سوم خود در لیگ جهانی والیبال در خانه برابر تیم صدرنشین صربستان صف آرایی کرد و در پایان موفق شد با پیروزی 3 بر 2 مقابل این تیم نخستین شکست صرب ها در این تورنمنت را رقم بزند.

والیبال ایران: تیم ملی کشورمان در اولین دیدار خود درهفته سوم لیگ جهانی به مصاف تیم صدرنشین صربستان رفت و در پایان یک بازی نزدیک و با نتیجه 3 بر 2 به برتری دست یافت. 

دیدار ایران - صربستانبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در نخستین دیدار خانگی خود در رقابت های لیگ جهانی 2016 در سالن 12 هزار نفری آزادی به مصاف تیم قدرتمند صربستان رفت و در پایان موفق شد با برتری مقابل این تیم نخستین شکست صرب ها در این تورنمنت را رقم بزند.

والیبال ایران: دیدار تیم های ملی والیبال ایران و صربستان در هفته سوم لیگ جهانی والیبال هم اکنون با حساب 2 بر یک به سود صربستان در جریان است.

حواشی دیدار ایران و صربستانبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ دیدار تیم های ملی والیبال ایران صربستان که از ساعت 21 امشب آغاز شده هم اکنون با حساب 2 بر یک به سود صربستان در ست چهارم در جریان است. این بازی تاکنون حواشی داشته که در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان در اولین دیدار خود در هفته سوم لیگ جهانی والیبال میزبان تیم صدرنشین تهران خواهد بود. 

پوستر دیدار ایران و صربستانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال کشورمان در چارچوب هفته سوم رقابت های سطح یک لیگ جهانی 2016 از ساعت 21 امشب در سالن 12 هزار نفری مجموعه ورزشی آزادی تهران میزبان تیم قدرتمند صربستان خواهد بود و تلاش می کند با بهره گیری از حمایت پرشور طرفداران خود ضمن انتقام شکست در بازی قبلی، جایگاه خود در رده بندی این مسابقات را نیز بهبود بخشد.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. عکس ها
  3. ویدیوها
تصاویر دیدار دوم تیم های ملی والیبال ایران و صربستان
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایتالیا و آرژانتین
تصاویر برگزیده هفته دوم لیگ جهانی / گروه E
تصاویر برگزیده هفته دوم لیگ جهانی / گروه F
تصاویر برگزیده هفته دوم لیگ جهانی / گروه D
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و صربستان
گالری تصاویر دومین دیدار تیم های ملی والیبال ایران و برزیل
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و بلغارستان
تصاویر تمرین تیم ملی والیبال در بلگراد
تصاویر منتخب مسابقات هفته اول گروه B لیگ جهانی 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آرژانتین
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و آمریکا
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و برزیل
تصاویر دومین تمرین تیم ملی والیبال در ایران
اولین تمرین بدن سازی تیم ملی در ریو
لیگ جهانی 2016
اولین تمرین توپی تیم ملی در ریو
تصاویر آخرین تمرین تیم ملی والیبال در تهران پیش از لیگ جهانی
تصاویر مراسم تجلیل از تیم ملی والیبال المپیکی ایران
تصاویر استقبال از افتخارآفرینان والیبال
تصاویر میزبانی سفارت ایران در ژاپن از تیم ملی
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ونزوئلا
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و چین
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و فرانسه
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و استرالیا
تصاویر انتخابی المپیک ژاپن 2016
تصاویر مسابقات انتخابی المپیک
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و لهستان
تصاویر دیدار دوستانه والیبال ایران و لهستان