اخبار تیم ملی والیبال آقایان

شرایط معدنی نسبت به دو روز گذشته بهتر شده است

پزشک معالج حسین معدنی از روند امیدوارکننده شرایط جسمانی این مربی جوان والیبال کشورمان از روز گذشته تاکنون خبر داد.

حسین معدنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پزشک معالج حسین معدنی که روز قبل از وخامت این مربی جوان کشورمان خبر داده بود، در جدیدترین اظهار نظر خود حال معدنی را مساعدتر از روزهای گذشته  توصیف کرد.

حرکت ارزشمند سه ملی پوش ارومیه ای والیبال ایران

در اقدامی انسان دوستانه سه ملی پوش ارومیه ای تیم ملی والیبال ایران پیراهن های امضا شده خود را به نفع مردم مظلوم فلسطین به فروش خواهند گذاشت.

معروف علیزاده عبادی پور تیم ملی والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سعید معروف، عبدالرضا علیزاده و میلاد عبادی پور سه نماینده ارومیه در تیم ملی والیبال کشورمان در پی حملات بی رحمانه رژیم صهیونیستی به نوار غزه و قتل عام مردم بی دفاع فلسطینی تصمیم گرفتند با فروش پیراهن های خود که در مسابقات لیگ جهانی بر تن داشتند، درآمد حاصل از آنها را به مردم مظلوم فلسطین اهدا کنند تا مرحمی بر درد آنان باشند.

در صورت بازگشت نادی به ترکیب اصلی؛ معروف همچنان کاپیتان اول تیم والیبال ایران است

سرپرست تیم ملی والیبال ایران پس از دعوت نادی به تیم ملی والیبال ایران گفت: سعید معروف کاپیتان اول تیم ملی خواهد ماند.

نادی و معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ لیست جدید اسلوبودان کواچ برای دور جدید تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان با دعوت مجدد از علیرضا نادی کاپتان سابق تیم ملی والیبال کشورمان همراه بود. علیرضا نادی که با صلاحدید ولاسکو چند سالی از تیم ملی دور ماند حالا دوباره این فرصت را پیدا کرده که به ترکیب تیم ایران بازگردد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران قهرمان تورنمنت چهار جانبه تونس شد

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران عنوان قهرمانی تورنمنت چهار جانبه تونس را از آن خود کرد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال؛ تیم ملی والیبال نوجوانان ایران که در اردوی آمادگی برون مرزی تونس بسر می برد، در آخرین دیدار خود در تورنمنت چهار جانبه این کشور موفق به شکست سه بر یک تیم ملی جوانان تونس شد و عنوان قهرمانی را به دست آورد.

دستور وزیر ورزش برای پیگیری وضعیت درمانی حسین معدنی

وزیر ورزش و جوانان طی تماس تلفنی با رئیس فدراسیون والیبال دستور مساعدت و پیگیری وضعیت درمانی حسین معدنی را صادر کرد.

وزیر ورزش و جوانان پیگیری معدنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از  وزارت ورزش و جوانان، محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان بعد از اطلاع از بیماری سرمربی سابق تیم ملی والیبال ایران در تماس تلفنی با همسر حسین معدنی در جریان روند درمان وی  قرار گرفت.

دکتر داورزنی: فکر نمی کردیم مشکل معدنی جدی باشد

رئیس فدراسیون والیبال پس از عیادت از مربی تیم ملی والیبال گفت: ابتدا فکر نمی کردیم مشکل معدنی جدی باشد؛ از مردم می خواهیم برای بهبودی هرچه سریعتر وی دعا کنند.

دکتر داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رئیس فدراسیون والیبال ایران که امروز برای عیادت از حسین معدنی به بیمارستان رفته بود، با ابراز ناراحتی از شرایط معدنی به خبرنگاران گفت: پیش از شروع مرحله نهایی مسابقات لیگ جهانی با خبر شدیم که معدنی از ناحیه کیسه صفری دچار مشکل شده است به همین دلیل نمی تواند تیم ملی را در ایتالیا همراهی کند.

ملی پوشان نوجوان والیبال ایران فردا به کشور باز می گردند

تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان پس از پایان اردوی  17 روزه خود در اروپا فردا ( یکشنبه) به کشور باز می‌گردد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان که از هجدهم تیرماه تهران را به مقصد کلادوو صربستان ترک کرده بود پس از برپایی چند اردوی تدارکاتی در کشورهای صربستان، تونس و ترکیه سرانجام فردا یکشنبه 5 مردادماه به تهران باز خواهد گشت.

وخامت اوضاع حسین معدنی جامعه والیبال را نگران کرد

پزشک  معالج مربی تیم ملی والیبال ایران با اعلام خبر وخامت اوضاع حسین معدنی از مردم خواست برای بهبود این مربی خوب والیبال کشورمان دعا کنند.

حسین معدنی اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حسین معدنی مربی تیم ملی والیبال ایران که این روزها در بستر بیماری بسر می برد، شرایط جسمانی مساعدی ندارد. در حالیکه پیش از این گفته می شد حال وی رو به بهبود است پزشک معالج معدنی از وخامت اوضاع این مربی خبر داد.

کواچ 19 بازیکن را فراخواند/ بازگشت دوباره نادی به جمع ملی پوشان

سرمربی تیم ملی والیبال از 19 بازیکن برای حضور در اردوی آمادگی این تیم دعوت کرد؛ کاپیتان سابق تیم ایران در جمع دعوت شدگان

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ اسامی نوزده بازیکن را جهت شرکت در مرحله جدید اردوی امادگی تیم ملی والیبال کشورمان که از هشتم مردادماه در کمپ تیم های ملی برگزار می شود، دعوت کرد که به قرار زیر است:

ایران همچنان تیم بدون شکست مسابقات والیبال قهرمانی نظامیان جهان

تیم ملی والیبال نیروهای مسلح ایران در چهارمین دیدار خود در مسابقات قهرمانی نظامیان جهان (سیزم) موفق به شکست هند شد.

تیم والیبال نظامیان ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم والیبال منتخب نیروهای مسلح ایران در چهارمین دیدار خود در دور مقدماتی مسابقات نظامیان جهان با برتری 3 بر صفر مقابل هند همچنان صدر نشین گروه 2 باقی ماند.