volleyball social

تبلیغ

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران: فدراسیون والیبال لهستان تیم های ملی چین، بلغارستان، صربستان و لهستان را به عنوان 4 تیم حاضر در جام واگنر سال 2016 معرفی کرد.

سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مسئولان فدراسیون والیبال لهستان اسامی تیم‌های حاضر در چهاردهمین دوره مسابقات جام «هوبرت جرزی واگنر» سال 2016 را اعلام کردند که بر این اساس تیم های ملی بلغارستان، لهستان، صربستان و چین تیم های حاضر در این دوره خواهند بود.  رئیس بنیاد هوبرت واگنر لهستان با اعلام این خبر، تیم بلژیک را به عنوان تیم ذخیره این تورنمنت 4 جانبه معرفی کرد.

والیبال ایران: سایت والیبالی ‏Volleyverse‏ در گزارشی جذاب به فراز و فرودهای دوران حرفه ای سعید معروف و جنبه های مختلف زندگی کاپیتان تیم ‏ملی ایران، پرداخت.

سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، پیشرفت خیره کننده والیبال در چند سال اخیر، بازیکنان این تیم را به ستاره ‏هایی شناخته شده تبدیل کرد و در این بین، سعید معروف به عنوان کاپیتان تیم، جایگاه متفاوتی نسبت به ‏بقیه پیدا کرده است؛ به طوری که توجهات رسانه های خارجی را هم به خود جلب کرده است. در حالی که ‏هنوز چند ماه به رقابت های مقدماتی المپیک باقی مانده، سایت ‏Volleyverse‏ در گزارشی به معرفی او ‏پرداخته که متن کامل آن را در ادامه می خوانید:‏

والیبال ایران: مربی آرژانتینی تیم ملی والیبال کشورمان 25 بهمن ماه برای بررسی مسابقات پلی آف لیگ برتر و برگزاری اردوی تیم ملی وارد کشور خواهد شد.

سیچلوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال پس از پایان مسابقات انتخابی المپیک به ایتالیا رفت و خانواده اش را در آنجا مستقر کرد و سپس جهت انجام تسویه حساب مالی و بستن حساب های شخصی عازم قطر شد.

سرمربی تیم والیبال ثامن الحجج در گفتگو با والیبال ایران: برای تثبیت جایگاه چهارمان احتیاج زیادی به پیروزی در این بازی داشتیم / اظهار نظر درباره بازی های بعدی در پلی آف دشوار است اما قول می دهیم تمام تلاشمان را بکنیم.

جبار قوچان نژادبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال ثامن الحجج خراسان در دیدار هفته بیست و یکم خود در خانه میزبان کاله مازندران بود و در پایان این دیدار موفق به شکست قاطع 3 بر صفر حریف شد. جبارقوچان نژاد سرمربی این تیم در پایان بازی به خبرنگار والیبال ایران گفت: برخلاف اینکه همه فکر می کردند ما به صورت قطعی چهارم شده ایم، هنوز چنین چیزی مشخص نبود و شدیدا به نتیجه این بازی نیاز داشتیم. ضمن اینکه برای ما یکی از مهمترین فاکتورها خاطره خوش تماشاگر است. حتی اگر به برد در این بازی هم نیازی نداشتیم مطمئنا به خاطر تماشاگران با تمام توانمان می جنگیدیم.

سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز گفت: مسئولان شهرداری تبریز با شارژ روحی و مالی به بهبود روند تیم ما کمک کردند/ پیروزی مقابل شهرداری ارومیه باعث شد خودمان را باور کنیم.

عادل بناکاربه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، عادل بناکار، سرمربی تیم والیبال شهرداری تبریز درباره پیروزی 3 بر یک شاگردانش مقابل بانک سرمایه در هفته بیست و یکم لیگ برتر والیبال گفت: پیروزی هفته گذشته تیم ما مقابل شهرداری ارومیه باعث شد که بازیکنانم به این باور برسند که می توانند مقابل تیم های بزرگ هم خوب بازی کنند و آنها را شکست دهند.

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با ارائه یک بازی تماشایی و با درخشش میکائل تاجر تیم صدرنشین بانک سرمایه را با نتیجه 3 بر یک از پیش رو برداشت تا همچنان روال رشد چشمگیرعملکرد این تیم ادامه داشته باشد.

میکائیل تاجربه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر والیبال مردان کشور از ساعت 15:20 دقیقه عصر امروز با برگزاری دیدار تیم های بانک سرمایه و شهرداری تبریز در خانه والیبال تهران آغاز شد و در پایان سرخپوشان تبریزی موفق شدند با حساب 3 بر یک صدرنشین را در خانه اش به زانو درآورند.

والیبال ایران: تیم ملی آرژانتین درحالی تقاضای برگزاری بازی دوستانه با تیم ملی والیبال کشورمان را دارد که هنوز فدراسیون ایران رضایت خود را در این خصوص اعلام نکرده است.

خولیو ولاسکوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سایت فدراسیون جهانی والیبال در گزارشی به بررسی شرایط تیم ملی ملی والیبال آرژانتین در سال 2016 پرداخت و نوشت:

والیبال ایران: تیم والیبال بازگانی جواهری گنبد از برگزاری دیدار هفته بیست و یکم خود برابر شهرداری ارومیه انصراف داد.

تیم والیبال جواهری گنبدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته بیست و یکم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران یادواره 200 شهید والیبالیست روز چهارشنبه 14 بهمن ماه در شهرهای تهران (دو دیدار)، اردکان و مشهد پیگیری خواهد شد.

والیبال ایران: شاگردان جبار قوچان نژاد در دیداری سنگین و تماشایی با حساب 3 بر 2 آرمان ورزش اردکان را مغلوب خود ساختند.

دیدار ثامن الحجج - ارمان اردکانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ از رقابت های هفته بیستم لیگ برتر والیبال مردان ایران، جام دویست شهید والیبالیست؛ عصر امروز دو تیم والیبال ثامن الحجج خراسان و آرمان ورزش اردکان مقابل هم به میدان رفتند.

والیبال ایران: دبیرکل فدراسیون والیبال گفت: خوان سیچلو مربی جدید تیم ملی والیبال پیش از آغاز مرحله پلی آف لیگ برتر به ایران می آید / با یک مربی آرژانتینی برای هدایت تیم ملی بانوان به توافق اولیه رسیده ایم.

محممود افشاردوست دبیر فدراسیون والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، محمود افشاردوست افزود: سیچلو در حال حاضر در قطر بسر می برد و کارهای تسویه حساب با فدراسیون والیبال قطر را انجام می دهد.

volleyball social

تبلیغ

kargaran academy logoآکادمی والیبال فرهاد، پیشرو در بین آکادمی های شهرستان ها

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. عکس ها
  3. ویدیوها
گلچین تصاویر هفته بیست و دوم لیگ برتر
نوستالژی والیبال
تصاویر جالب والیبال
عکس های برگزیده هفته بیست و یکم لیگ برتر
عکس های یادواره 200 شهید والیبالیست
عکس های حاشیه ای دیدار کاله - بانک سرمایه
گلچین عکس های هفته بیستم لیگ برتر
گلچین عکس های هفته نوزدهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته هجدهم لیگ برتر
عکس های دیدار کاله مازندران - جواهری گنبد
گلچین تصاویر هفته هفدهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته شانزدهم لیگ برتر
گلچین تصاویر مسابقات انتخابی المپیک قاره اروپا
گلچین تصاویر نیم فصل نخست لیگ برتر 94 زنان
گلچین تصاویر هفته پانزدهم لیگ برتر
عکس دیدار کاله - آرمان
گلچین تصاویر هفته چهاردهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته سیزدهم لیگ برتر
عکس های دیدار کاله مازندران - متین ورامین
گلچین تصاویر هفته دوازدهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته یازدهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته دهم لیگ برتر
عکس های دیدار کاله مازندران - ثامن الحجج خراسان
گلچین تصاویر هفته نهم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته هشتم لیگ برتر
عکس دیدار کاله - شهرداری ارومیه
گلچین تصاویر هفته هفتم لیگ برتر
عکس دیدار کاله - شهرداری تبریز
گلچین تصاویر هفته ششم لیگ برتر
گلچین تصاویر هفته پنجم لیگ برتر