اخبار تیم ملی والیبال آقایان

والیبال ایران - مدافع تیم ملی والیبال ایران گفت: ما در برهه ای از مسابقات لیگ جهانی اعتماد به نفس خودمان را از دست دادیم ولی تمرینات خوبی که پشت سرگذاشتیم باعث شد به لحاظ ذهنی آماده شویم/ دیدار اول ما در المپیک شرایط خاصی دارد.

سید محمد موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ سید محمد موسوی، مدافع تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه تمرینات امروز تیم ملی اظهار داشت: سه هفته تمرین مداوم داشتیم و من خیلی به تیم امیدوار شدم. ما در برهه ای از مسابقات لیگ جهانی اعتماد به نفس خودمان را از دست دادیم ولی این تمرینات باعث شد تا از لحاظ ذهنی آماده شویم. مطمئنم با حضور در برزیل و انجام دو دیدار تدارکاتی با میزبان به مرز آمادگی خواهیم رسید.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: ما یک تیم ورزشی هستیم و باید ورزش کنیم، نه اینکه مدل باشیم.

رائول لوزانوبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رائول لوزانو، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه تمرینات عصر امروز تیم ملی والیبال اظهار داشت: باعث خوشحالی ماست که به عنوان تنها ورزش تیمی کاروان ایران در المپیک هستیم. اما استفاده از واژه های قهرمان یا حماسه آفرین درخور ورزشکار حرفه ای نیست بلکه قهرمان کسی که جانش را برای ذفاع از وطن و مردمش داده است.

والیبال ایران - بازیکن تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم در مرحله حذفی المپیک ۲۰۱۶ ریو به قرعه مناسبی رو‌به‌رو شویم تا حماسه اصلی را در آنجا خلق کنیم.

حمزه زرینیبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، حمزه زرینی، دریافت کننده قدرتی تیم ملی والیبال ایران در حاشیه تمرینات امروز تیم ملی والیبال اظهار داشت: تلاش ما برای حضور در المپیک به چند سال گذشته بازمی‌گردد. ما در دوره قبل هم سعی‌مان را کردیم ولی به المپیک نرسیدیم، اما امسال به مردم قول دادیم و حالا در مسیر المپیک هستیم. مردم مطمئن باشند ما در المپیک حداکثر تلاش خود را خواهیم کرد و هرچه در چنته داریم رو می‌کنیم. فکر می‌کنم بتوانیم اتفاقات خوبی را در المپیک رقم بزنیم. من امیدوارم در مرحله حذفی به قرعه مناسبی روبه‌رو شویم تا حماسه اصلی را در آنجا خلق کنیم.

والیبال ایران: تمرین عصر امروز تیم ملی والیبال ایران با حضور چهره های هنری، خبرنگاران و پیشکسوتان برگزار شد.

عادل غلامی و سید محمد موسویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ آخرین تمرین تیم ملی والیبال مردان ایران پیش از اعزام به مسابقات المپیک ریو  در حالی عصر امروز به میزبانی سالن والیبال مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد که استقبال خبرنگاران و عکاسان ورزشی از این تمرین قابل توجه بود.

والیبال ایران - پاسور تیم ملی والیبال ایران گفت: در پایان رقابت های المپیک ریو 2016 از دنیای والیبال ملی خداحافظی خواهم کرد.

مهدی مهدویبه گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ مهدی مهدوی، پاسور تیم ملی والیبال کشورمان در حاشیه تمرینات امروز تیم ملی در جمع خبرنگاران حاضر شد و گفت: فدراسیون برای آماده سازی تیم ملی سنگ تمام گذاشته است و به شرایط خوبی رسیدیم.

والیبال ایران: رقابت های والیبال ارتش های جهان «سیزم» سالجاری از تاریخ 18 الی 27 شهریورماه به میزبانی تهران در سالن دو هزار نفری خانه والیبال پایتخت برگزار خواهد شد.

فرهاد نفرزادهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رقابت های والیبال ارتش های جهان «سیزم» سالجاری از تاریخ 18 الی 27 شهریورماه به میزبانی تهران در سالن دو هزار نفری خانه والیبال پایتخت برگزار خواهد شد.

والیبال ایران: فرهاد قائمی ستاره تیم ملی والیبال ایران پیش از سفر به مسابقات المپیک با اسب محبوبش دیدار و خداحافظی کرد.

فرهاد قائمی سوار بر اسببه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، در کنار والیبال اسب و اسبدوانی هم از جمله رشته های محبوب بین اهالی گنبد کاووس است و به همین دلیل است که ستاره های ورزشی این خطه از جمله فرهاد قائمی و سردار آزمون نیز کلکسیونی از اسب دارند که اکثرا پس از موفقیت هایشان توسط اهالی گنبد به آنها هدیه شده است.

سرمربی تیم والیبال جوانان ایران در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: از عملکرد تک تک بازیکنانم راضی هستم/ این تیم میراث دار تیم ملی نوجوانان است و ما باید قدردان زحمات آقای وکیلی باشیم/ این بازیکنان در 3 سال اخیر فقط 3 باخت داشته اند و به همین دلیل ظرفیت و تحمل شکست را ندارند/ چیدمان داوری ها اشکال داشت و از این نظر ضربه خوردیم/ ما از مسابقات قهرمانی آسیا لذت بردیم و چیزهای جدیدی یاد گرفتیم.

بهروز عطاییبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، بهروز عطایی سرمربی تیم ملی جوانان پس از کسب عنوان نایب قهرمانی جوانان آسیا در بازگشت به ایران از عملکرد تیمش ابراز رضایت کرد و به خبرنگار والیبال ایران گفت: بازی های بسیار خوب و با کیفیتی بود، از عملکرد تمام شاگردان راضی هستم. آنها انتظارات من و کادر تیم را برآورده کردند. ما قبل از دیدار نیمه نهایی همه تیم ها را 3 بر 0 شکست دادیم و تنها در دیدار نیمه نهایی بود که یک ست به ژاپن واگذار کردیم. در دیدار نهایی در برابر تیمی قرار گرفتیم که هم وزن ما بوده و تا دیدار فینال هیچ ستی را واگذار نکرد. ما در برابر آنها خوب بودیم ولی می توانستیم بهتر ظاهر شویم و این دیدار را هم پیروز باشیم که متاسفانه با شکست 3 بر 2 قهرمانی را از دست دادیم.
 

کاپیتان سابق تیم ملی والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران اظهار داشت: تیم ما باید حرفه ای شدن را بیاموزد و مسافت و خستگی را عامل شکست هایش عنوان نکند/ مواظب باشیم بازیکن جوانی مثل معنوی نژاد که به ناحق از المپیک باز ماند سرخورده نشود/ لوزانو باید تصمیمات قاطعانه داشته باشد چون فقط اوست که در مورد نتایج کسب شده پاسخگو خواهد بود/ حضور خوب در المپیک کار بسیار سختی است ولی مطمئنم بچه های ما کاری می کنند کارستان...

امیر حیدری والیبالبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال کشورمان این روزها با حضور 12 بازیکن تمرینات آماده سازی خود را برای شرکت در رقابت های المپیک 2016 پیگیری می کند، بر همین اساس امیر حیدری، پیشکسوت و کاپیتان سابق تیم ملی گفتگو با خبرنگار والیبال ایران به تحلیل خود از شرایط تیم ملی پرداخت و اظهار داشت: ابتدای صحبت می خواهم از داورزنی رییس فدراسیون والیبال بابت تحقق قولی که به مردم ایران، مسئولین ورزشی و خانواده والیبال جهت صعود و راهیابی به المپیک داد تشکر کنم. ما بعد از 52 سال به المپیک صعود کردیم و این جای خوشخالی دارد. ما بعضا انتقاد می کنیم ولی باید در جایش تشکر و قدردانی هم داشته باشیم به هر حال دلسوز این ورزش هستیم و کار ما کارشناسی است. صعود به المپیک و تحقق این آرزو به دلیل نمایش خوب بازیکنان و مدیریت و تلاش داورزنی و مجموعه فدراسیون بوده است و باید از آنها تشکر کرد.

والییبال ایران: سرپرست تیم ملی والیبال ایران گفت: برای برگزاری 2 دیدار تدارکاتی با تیم ملی برزیل ، 10 روز زودتر از المپیک وارد این کشور خوهیم شد.

امیر خوشخبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر درباره برنامه تیم ملی از زمان خروج از تهران تا زمان حضور در دهکده ورزشکاران بازی های المپیک 2016 ریو افزود: تیم ملی والیبال ایران با 12 بازیکن و 8 نفر کادر فنی بامداد سه شنبه پنجم مردادماه با پرواز لوف هانزا تهران را به مقصد فرانکفورت آلمان ترک می کند.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. عکس ها
  3. ویدیوها
تصاویر آخرین تمرین تیم ملی والیبال پیش از المپیک
تصاویر مراسم بدرقه کاروان المپیکی ایران
تصاویر استقبال از تیم ملی جوانان
تصاویر دیدار فینال جوانان آسیا / ایران - چین
تصاویر دیدار رده بندی لیگ جهانی / ایتالیا - فرانسه
تصاویر مراسم اهدای جوایز لیگ جهانی 2016
تصاویر فینال لیگ جهانی/ صربستان - برزیل
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار برزیل و فرانسه
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار صربستان - ایتالیا
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و ژاپن
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار برزیل - آمریکا
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار صربستان و فرانسه
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و قزاقستان
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار لهستان - صربستان
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار آمریکا و ایتالیا
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و کره جنوبی
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار لهستان و فرانسه
تصاویر تمرین تیم ملی والیبال / 23 تیرماه 95
تصاویر مرحله نهایی لیگ جهانی / دیدار برزیل و ایتالیا
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و سریلانکا
تصاویر تمرین تیم ملی بانوان / 21 تیر 95
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و هنگ کنگ
تصاویر تمرین تیم ملی والیبال مردان / 21 تیر 95
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و ترکمنستان
تصاویر مسابقات قهرمانی جوانان آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی جوانان ایران و قطر
تصاویر برگزیده هفته سوم لیگ جهانی/ گروه H
تصاویر برگزیده هفته سوم لیگ جهانی/ گروه G
تصاویر برگزیده هفته سوم لیگ جهانی / گروه I
تصاویر اختصاصی دیدار تیم های ملی ایران و آرژانتین