پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

ماهنامه تخصصی FIVB نوشت؛ ایران پکیج سورپرایزی مسابقات قهرمانی جهان

ماهنامه تخصصی فدراسیون جهانی والیبال (Volley World) در جدیدترین شماره خود از ایران به عنوان پکیج سورپرایزی مرحله اول رقابت های قهرمانی جهان نام برد.

امیر غفوربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ ماهنامه تخصصی VolleyWorld که  هر ماه توسط فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) منتشر  و به والیبال جهان می پردازد، در تازه ترین شماره خود مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان 2014 در لهستان را به طور ویژه مورد بررسی قرار داده و به تیم والیبال ایران نیز به عنوان یکی از تیم های شگفتی ساز این دوره پرداخته است.

هیات دولت تصویب کرد؛ حمایت 15 میلیاردی از والیبال

 با تصویب دولت مبلغ 15 میلیارد ریال برای حمایت و تشویق ورزشکاران، مربیان و کادر فنی تیم ملی والیبال در اختیار وزارت ورزش و جوانان قرار گرفت.

عکس والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هیات دولت عصر امروز (یکشنبه) به ریاست دکتر روحانی، رئیس جمهوری تشکیل جلسه داد و پس از بحث و تبادل نظر اعضا، درباره مسائل و مباحث روز کشور تعدادی از پیشنهادهای دستگاههای اجرایی به تصویب رسید. 

ارسال فیلم و آنالیز پنج هفته اول لیگ برتر برای کواچ

فیلم های مسابقات پنج هفته اول لیگ برتر والیبال به همراه آنالیز و تحلیل آنها برای اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان ارسال می شود.

اسلوبدان کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان پراکلیاچیچ ملقب به چورا دستیار کواچ در  تیم ملی کشورمان  که در حال حاضر در تیم متین ورامین به عنوان مربی فعالیت می کند، امشب پس از مسابقه با نوین کشاورز با به همراه داشتن یک بسته ویژه شامل فیلم های مسابقات پنج هفته اول لیگ برتر و آنالیز و تحلیل آنها تهران را به مقصد کشورش صربستان ترک خواهد کرد.

ایران مسابقات امیدهای آسیا در میانمار را تحریم می کند؟

در حالی میزبانی مسابقات والیبال قهرمانی زیر 23 سال آسیا 2015 به کشور میانمار واگذار شده که میزبانی های این کشور به جهت دشمنی با مسلمانان همواره مورد اعتراض بوده است.

هواداران والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ میزبانی نخستین دوره مسابقات والیبال قهرمانی امیدهای آسیا در سال 2015 در حالی به کشور میانمار سپرده شد که پیش از این میزبانی این کشور از اجلاس کنفدراسیون والیبال آسیا توسط کشور ایران تحریم و در نهایت لغو شده بود.

داورزنی: اولویت ما میزبانی قهرمانی آسیا بود/ دو میزبانی دیگر را معاوضه کردیم

رییس فدراسیون والیبال گفت: در نشست هیات رییسه کنفدراسیون والیبال آسیا اولویت فدراسیون والیبال ایران کسب میزبانی مسابقات قهرمانی آسیا بود و موفق شدیم به این مهم دست پیدا کنیم.

دکتر داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی افزود: میزبانی قهرمانی آسیا از چند جهت برای فدراسیون والیبال اهمیت داشت که نخستین مورد آن امکان صعود مطمئن تر و راحت تر به المپیک 2016 بود.

خبر خوش برای تیم ملی؛ بازگشت ملی پوشان مصدوم به میادین

امیرغفور و حمزه زرینی دو ملی پوش مصدوم تیم والیبال متین ورامین امروز در دیدار برابر سایپا به میدان رفتند.

حمزه زرینی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ از هفته پنجم مسابقات لیگ برتر والیبال مردان کشور عصر امروز سایپا البرز میزبان متین ورامین بود. دیداری که در نهایت با برتری 3 بر یک مدافع عنوان قهرمانی به پایان رسید.

ابراز تمایل گراسا برای سفر به ایران و دیدار با رئیس جمهور

گراسا در اجلاس AVC : والیبال ایران را الگو قرار دهید؛ رییس فدارسیون جهانی والیبال به کشورهای آسیایی پیشنهاد داد که ایران را برای رشد و توسعه والیبال خود الگو قرار دهند.

آری گراسا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر آری گراسا که برای شرکت در مراسم افتتاحیه مقر جدید کنفدراسیون والیبال آسیا در تایلند به سر می برد، در اجلاس هیئت رئیسه این کنفدراسیون خطاب به حاضرین و نمایندگان کشورهایی آسیا گفت: اینقدر برنامه های پی در پی برای والیبال خود طراحی نکنید. با حرف زدن و نظريه پردازى كار پيش نميرود. اگر خواستيد كارى انجام نشود، برای آن كميته تشکیل دهید. خيلى از كشورها هستند كه فقط حرف ميزنند ولى در عمل در هيچ رويدادى شركت نمي كنند. روساى برخی از فدراسیون ها فقط به فكر خودشان و رياستشان هستند نه به فكر توسعه واليبال در كشورشان.

دو فرمول برای صعود نماینده آسیا به المپیک تعیین شد

رییس فدراسیون والیبال گفت: در نشست امروز گروهی از نمایندگان هیات رییسه کنفدراسیون والیبال آسیا دو فرمول و روش برای صعود نمایندگان والیبال آسیا به بازی های المپیک تعیین شد.

داورزنی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکتر محمدرضا داورزنی افزود: نشست امروز در خصوص تعیین فرمول معرفی نماینده آسیا در المپیک با حضور نمایندگان شش کشور آسیایی شامل ایران، کره جنوبی، چین، استرالیا ژاپن و تایلند برگزار شد و پس از بحث و بررسی های متعدد دو فرمول برای تعیین نماینده قطعی والیبال آسیا در بازی های المپیک 2016 تعیین و به فدراسیون جهانی والیبال ارائه شد.

میزبانی جام باشگاه های آسیا 2015 از ایران گرفته و به چین تایپه واگذار شد

میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا که قرار بود در ایران برگزار شود به کشور چین تایپه واگذار شد.

کنفدراسیون والیبال آسیا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ نشست هیات رییسه کنفدراسیون والیبال آسیا صبح امروز در مقر جدید کنفدراسیون والیبال آسیا در شهر بانکوک تایلند برگزار شد ودر حالی که پیش از این میزبانی مسابقات جام باشگاه های آسیا به کشور ایران سپرده شده بود در اجلاس امروز مقرر شد این رقابت ها به میزبانی چین تایپه برگزار شود.

میزبانی ایران از مسابقات قهرمانی آسیا 2015 قطعی شد

داورزنی در اجلاس سالیانه هیئت رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال 2015 – 1394 را مجددا قطعی کرد.

هواداران والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در حالی که چندی پیش در کنگره جهانی FIVB میزبانی ایران در هجدهمین دوره رقابت های قهرمانی آسیا و نوجوانان جهان در سال 2015 – 1394 قطعی شده بود، اما به یک باره میزبانی نوجوانان جهان از ایران گرفته و به آرژانتین داده شد و همچنین بنا به دلایلی نا معلوم مسئولان کنفدراسیون والیبال آسیا اعلام کردند که میزبانی ایران در قهرمانی آسیا در سال آینده مجددا در اجلاس هیئت رئیسه AVC مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

تبلیغات

netbarg

partchap

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال