volleyball social

تبلیغ

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

رئیس فدراسیون والیبال گفت: زمانی که کواچ به ایران آمد، جزو بهترین مربیان اروپا و ایتالیا بود ولی اصرار داشت که با کادر فنی خودش کار کند.

دکتر داورزنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال در گفتگو با برنامه تلوزیونی ورزش و مردم در خصوص انتخاب رائول لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال ایران اظهار داشت: زمانی که ولاسکو در ایران بود از چند مربی به عنوان کسانی که مورد تأیید او هستند، نام می‌برد ولی برای ما مهم این بود که مربی مورد نظرمان بتواند نظم و دیسیپلین را علاوه بر بار فنی به تیم منتقل کند.

والیبال ایران: آندره آ آناستازی در واکنش به عدم توافقش با تیم ملی والیبال ایران گفت: برای حضور درایران مشورت های زیادی کردم و در نهایت به این نتیجه رسیدم که از فعالیت در تیم دانزیکا احساس رضایت می کنم و لزومی به تغییر موقعیت خود نمی بینم، بنابراین به پیشنهاد ایرانی های پاسخ منفی دادم.

آندره آناستازیآندره آ آناستازی سرمربی تیم والیبال دانزیکای لهستان که پیش از این یکی از گزینه های اصلی هدایت تیم ملی والیبال کشورمان بود، پس از اینکه فدراسیون ایران سرانجام رائول لوزانو را به عنوان سرمربی جدید تیم کشورمان معرفی کرد در مصاحبه ای بیان داشت: فدراسیون والیبال ایران امیدواری های زیادی برای متقاعد کردنم برای حضور در تیم ملی والیبال ایران به جای کواچ داشت. از طرف فدراسیون ایران در پنج روز یک صد تماس تلفنی با من گرفته شد. آنها تلاش کردند تا برای حضور در نیمکت تیم ملی مرا متقاعد کنند.

سرمربی پیشین تیم ملی والیبال ایران گفت: حتی اگر من بدترین مربی جهان هم بودم شایسته رفتاری متفاوت از طرف مقابلم بودم.

کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از تسنیم، پس از نتایج نه‌چندان خوب تیم ملی والیبال ایران در جام جهانی 2015 ژاپن، فدراسیون والیبال ایران به این نتیجه رسید که با اسلوبودان کواچ، قطع همکاری کند.این سرمربی صرب که از نحوه پایان کارش در ایران راضی نیست در گفت‌وگو با یک سایت صربستانی اظهار داشت: احساسات به هم ریخته‌ای دارم، گاهی خشمگین می‌شوم و گاهی راحت هستم. من کاری را انجام می‌دهم که عاشق آن هستم و مثل یک حرفه‌ای محض، خودم را وقف شغلم نکرده‌ام.

 

کارشناس والیبال کشورمان در گفتگو با والیبال ایران: جامعه والیبال ایران روی آناستازی اتفاق نظر داشت / از مربی خارجی غول نسازیم / مربیان داخلی می توانند به لوزانو مشورت بدهند / فدراسیون کارگروه را حفظ کند.

جمشید حمیدیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ پس از تشکیل کارگروه بررسی عملکرد تیم ملی و برگزاری چندین نشست هم اندیشی با حضور کارشناسان و صاحب نظران در فدراسیون، سرانجام تصمیم به برکناری اسلوبودان کواچ، سرمربی صربستانی تیم ملی گرفته شد و پس از مدتی مذاکره با گزینه های جدید ابتدا خوان سیچلو به نیمکت تیم ملی اضافه شد و سپس آندره آناستازی و رائول لوزانو به عنوان کاندیدهای اصلی هدایت تیم ملی ایران معرفی شدند. در نهایت روز گذشته فدراسیون والیبال لوزانو آرژانتینی را به عنوان سرمربی جدید ایران معرفی کرد. به منظور بررسی و تحلیل تغییرات اخیر تیم ملی با جمشید حمیدی کارشناس کهنه کار والیبال کشورمان به گفتگو پرداخته ایم که در ادامه می خوانید:

والیبال ایران: خوان سیچلو مربی آرژانتینی و 40 ساله تیم ملی والیبال ایران که پس از دوری دوساله باردیگر به کادرفنی تیم کشورمان پیوست و اینبار دستیار اول رائول لوزانو شد را بهتر بشناسیم.

سیچلو معروف و مهدویبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ خوآن مانوئل سیچلّو؛ بازیکن اسبق تیم های بوکاجونیورز و ریورپلات، و مربی تیم ویلاماریا در لیگ آرژانتین از سال 2006 هدایت تیم های نوجوانان و جوانان کشورش را بر عهده گرفت و طی یک سال تمرین، نوجوانان را به چهارمی جهان و جوانان را به پنجمی جهان رساند. سپس با این تیم ها بر رقیب مقتدرشان (برزیل) غلبه کرد و به قهرمانی امریکای جنوبی دست یافت. آرژانتین به این ترتیب در رده بندی تیم های پایه جهان در صدر قرار گرفت، سیچلّو هم اینگونه در کشورش برای خودش نامی دست و پا کرد. تا جایی که فدراسیون آرژانتین چون پس از قطع همکاری با خون اوریارته هنوز در انتخاب سرمربی بزرگسالانش به نتیجه نرسیده بود، تصمیم گرفت سیچلّو را به عنوان سرمربی تیم مردان در سال 2008 به کاپ آمریکا اعزام کند.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال کشورمان دلایل اصلی انتخاب رائول لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی را علاوه بر توانمندی های فنی وی، روانشناس بودن، داشتن مدیریت قوی و همچنین نظم و انضباط  و وقت گذاشتن برای ایران با حضور در تمرینات تیم ملی کشورمان، عنوان کرد.

دکتر داورزنیبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، دکترمحمدرضا داورزنی درخصوص چرایی و چگونگی انتخاب لوزانو به عنوان سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اظهار داشت: همانطور که پس از مسابقات جام جهانی به مردم قول داده بودیم، جلسات متعددی را به مطالعه علمی و به دور از هیجان در خصوص شرایط تیم ملی اختصاص دادیم و طی حدود 55 روز، با بررسی ریزبینانه و دقیق، تمام شرایط را سنجیدیم تا هدف بزرگ والیبال ایران یعنی صعود به المپیک با کمترین ریسک ممکن تحقق پذیرد و تیم ملی کشورمان بتواند از رقابت های انتخابی المپیک سربلند بیرون بیاید. سرانجام و پس از همه بحث ها و موشکافی ها "رائول لوزانو" را برگزیدیم واين انتخاب حاصل خرد جمعى بود و او را در به تحقق رساندن اهداف والیبال ایران نزدیک تر از دیگر گزینه ها یافتیم.

والیبال ایران: رائول لوزانو در حالی به عنوان سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران جانشین کواچ شد که کارنامه پروپیمانی در عرصه والیبال جهان دارد.

رائول لوزانوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ رائول لوزانو؛ مربی 59 ساله آرژانتینی فعالیت در والیبال را از همان دوران جوانی (1974) که پاسور دوم تیم های باشگاهی آرژانتین بود، آغاز کرد و حالا نزدیک به 41 سال است که مربیگری می کند.

والیبال ایران: رائول لوزانو؛ مربی 59 ساله آرژانتینی از سوی فدراسیون والیبال ایران به عنوان سرمربی تیم ملی مردان کشورمان در رقابت های انتخابی المپیک (اردیبهشت 95) برگزیده شد.

رائول لوزانوبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، در پی حضور و عملکرد نه چندان قابل قبول تیم ملی والیبال مردان کشورمان در رقابت های بین المللی سالجاری، فدراسیون والیبال بلافاصله پس از جام جهانی با برگزاری جلسات متعدد هم اندیشی با حضور مربیان، پیشکسوتان، کارشناسان رسانه، هیات رئیسه فدراسیون، مسئولین وزارت ورزش و سرمربی تیم ملی به بررسی شرایط کنونی تیم ملی از ابعاد مختلف پرداخت و متعاقبا ضمن برنامه ریزی جهت اصلاح برخی امور داخلی، مطالعه بر روی گزینه های هدایت تیم ملی را نیز آغاز کرد.

والیبال ایران: در جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون والیبال انتخاب نهایی سرمربی جدید تیم ملی ایران به دوشنبه موکول شد تا در این زمان برنامه نهایی آناستازی اعلام و بررسی شود. 

جلسه هیات رئیسه فدراسیونبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، با توجه به سفر روز شنبه دکتر داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به عربستان جهت شرکت در اجلاس هیات رئیسه کنفدراسیون والیبال آسیا، جلسه فوق العاده هیات رئیسه فدراسیون والیبال از ساعت 16 امروز جمعه 23 آبانماه با حضور دکتر محمدرضا داورزنی، محمود افشاردوست، احمد ضیایی، دکتر خسرو ابراهیم، مسعود صالحیه، امیر حسین منظمی، سعید درخشنده، امیر خوش خبر، حسینعلی مهرانپور و علیرضا دریابیگی تشکیل شد.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال کشورمان از قطعی شدن حضور خوان سیچلو بر روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران خبر داد.

خوان سیچلو مربی تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، بیست و یکمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری ها از روز شنبه 16 آبان ماه در مصلای تهران آغاز شده است و تا عصر جمعه 22 آبان ماه ادامه دارد.

volleyball social

تبلیغ

milad academy iconkargaran academy logo

آخرین اخبار والیبال

آخرین مطالب

فرصت باقی مانده برای پیشنهاد
5
5
1
1
4
4
5
5
3
3
0
0
1
1

mva200 2