پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

20 بازیکن به اردوی تیم ملی والیبال امید ایران دعوت شدند

والیبال ایرن: سرمربی تیم والیبال امید 20 بازیکن را به نخستین اردوی آماده سازی این تیم دعوت کرد.

پیمان اکبری تیم والیبال امیدبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران خود را برای نخستین دوره مسابقات قهرمانی آسیا آماده می کند.

در پایان لیگ برتر از لیست 38 نفره کواچ رونمایی شد

والیبال ایران: در پایان رقابت های لیگ برتر والیبال کشور، اسلوبودان کواچ اسامی دعوت شدگان به اردوی تیم ملی بزرگسالان را در دو گروه الف و ب اعلام کرد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال با پایان بیست و هشتمین دوره رقابت های لیگ برتر والیبال مردان باشگاه های ایران در سال 93، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان اسامی 38 بازیکن را برای حضور در اردوی آمادگی این تیم در دو گروه الف و ب اعلام کرد که به قرار زیر است:

دعوت شدگان به اردوی تیم ملی والیبال جوانان معرفی شدند

والیبال ایران: استارت جوانان برای رقابت های قهرمانی جهانسرمربی تیم ملی والیبال جوانان 17 بازیکن را جهت شرکت در اردوی ارزیابی این تیم برای مسابقات قهرمانی جهان آغاز شود.

تیم ملی والیبال جوانانبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، مسابقات والیبال قهرمان جوانان پسر جهان از 21 شهریورماه سال آینده به میزبانی مکزیک آغاز می شود. دکتر فرهاد نفر زاده سرمربی تیم ملی جوانان ایران شش ماه پیش از آغاز رقابت های جهان در از 17 بازیکن جهت شرکت اردوی ارزیابی اولیه تیم ملی جوانان دعوت کرد که اسامی آنها به قرار زیر است:

کواچ نیامده، رفت!

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران پیش از پایان رقابت های لیگ برتر به کشورش بازگشت.

کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال خود بامداد امروز دوشنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) تهران را ترک کرد.


کواچ: اولویت با بازیکنان قبلی است/ دستیاران من بهترین ها هستند

 والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: تمام تلاش‌مان را برای شادی مردم به کار می‌گیریم، بازیکنانی پشت درب تیم ملی مانده اند که محکم به در می کوبند.

کواچ در برنامه رادیویی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبودان کواچ سرمربی تیم ملی والیبال ایران شب گذشته با حضور در برنامه رادیویی ورزش به سوالات مختلفی پاسخ گفت. وی ابتدا در خصوص علاقمندی به سایر رشته های ورزشی اظهار داشت: فکر می‌کنم کسی در دنیا نیست که طرفدار فوتبال نباشد. من زمانی که در ایتالیا بودم به فوتبال این کشور علاقه‌مند شدم و از تیم‌های میلان و اینتر خوشم می‌آمد، چراکه چند بازیکن صربستانی مانند استانکوویچ و میحایلوویچ در این تیم‌ها بازی می‌کردند. زمانی که بچه بودم به تیم ستاره سرخ بلگراد بسیار علاقه داشتم، اما با توجه به اینکه چند سالی است فوتبال کشور صربستان دچار ضعف شده دیگر شرایط آن را به صورت جدی پیگیری نمی‌کنم.

و سرانجام برزیل به عنوان میزبان لیگ جهانی انتخاب شد/ کار سخت ایران برای صعود

والیبال ایران: فدراسیون جهانی والیبال برزیل را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد.

والیبال ایران و برزیلبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، پس از اینکه برزیل از میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی انصراف داد، فدراسیون جهانی والیبال، ایران، روسیه، لهستان و در آخر استرالیا را به عنوان نامزد های میزبانی مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد و در حالی که در مذاکرات انجام شده ایران را با توجه به رشد موشکی آن در سال های اخیر و رکورد تعداد تماشاگران در مسابقات لیگ جهانی به عنوان بخت اول این میزبانی اعلام کرده بود، پس از گذشت مدتی صبح امروز جمعه پانزدهم اسفند با ارسال نامه ای به کشور های حاضر در لیگ جهانی  برزیل را به عنوان میزبان مرحله نهایی لیگ جهانی معرفی کرد.

لیست 32 نفره کواچ بعد از فینال لیگ برتر اعلام می شود

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان در پایان رقابت های لیگ برتر، اسامی 32 بازیکن منتخب خود را اعلام خواهد کرد.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ اسلوبدوان کواچ سرمربی صربستانی الاصل تیم ملی والیبال کشورمان که خود را برای مرحله پلی آف رقابت ها سوپر لیگ والیبال ایران به تهران رساند و 3 بازی لیگ برتر را نیز از نزدیک به نظاره نشست این روزها لیست 32 نفره را خود را مشخص کرده و برای اعلام نهایی منتظر پایان سوپر لیگ است.

گلایه های بازیکن تازه از بند مصدومیت رها شده

والیبال ایران: حمزه زرینی با اشاره با ناملایمت هایی که در طول دوران مصدومیت خود دیده قول داد با عملکرد خوبش پاسخ این رفتارها را در زمین بدهد.

حمزه زرینی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ حمزه زرینی ملی پوش مصدوم والیبال کشورمان که در جریان رقابت های لیگ برتر فصل گذشته دچار مصدومیت شده و چند ماهی دور از میادین بود، فصل 93 را با متین ورامین آغاز کرد اما نتوانست برای این تیم نیز خیلی مثمر ثمر واقع شود. وی در مرحله مقدماتی تنها در دقایق کوتاهی برای تیم باشگاهی اش به میدان رفت، اما دو بازی مرحله پلی آف متین ورامین برابر شهرداری تبریز حضور زرینی در ترکیب، فرصت خوبی برای بازگشت مجدد وی به میادین بود.

وکیلی 25 نوجوان را به نخستین اردوی تیم ملی دعوت کرد

والیبال ایران: نخستین اردوی انتخابی و آمادگی تیم ملی والیبال نوجوان پسر از سه شنبه 12 اسفندماه آغاز می شود.

محمد وکیلی مربی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال نوجوانان خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جهان در کشور آرژانتین آماده می کند.

درخواست ویزای آمریکا در 3 گروه انجام می شود

والیبال ایران: سرپرست تیم ملی والیبال ایران از انجام امور اجرایی دریافت ویزای آمریکا برای کاروان تیم ملی در سه گروه خبر داد.

امیر خوشخبربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، امیر خوش خبر افزود: دریافت ویزای آمریکا یکی از مشکل ترین کارهای اعزام تیم های ورزشی است زیرا باید از مدت ها قبل برای آن اقدام کرد.

تبلیغات

netbarg

داده گستر حامی ورزش والیبال کشور فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال