پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

ناظر FIVB آمد؛ ممنوعیت ورود چند خبرنگار زن به آزادی لغو شد!

والیبال ایران: در پی حضور مدیر کل فدراسیون جهانی در دو بازی خانگی ایران برابر روسیه، قرار است خبرنگاران خانم در این دو مسابقه حضور داشته باشند.

خبرنگاران خانم والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از ایسنا، فابیو ازودو مدیر رویدادهای بین المللی FIVB به ایران سفر کرده تا بر شیوه توزیع برابر بلیت بین تماشاگران مرد و زن در مسابقه والیبال ایران و و روسیه در لیگ جهانی والیبال نظارت داشته باشد.

 

اسامی 13 ملی پوش روسیه اعلام شد/ ایران در بازی نخست سفید بر تن می کند

والیبال ایران: سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه اسامی ۱۳ بازیکن خود برای دو دیدار با ایران در هفته هشتم لیگ جهانی را اعلام کرد.

تیم ملی والیبال روسیهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۲۱ روزهای جمعه و شنبه به مصاف تیم ملی والیبال روسیه خواهد رفت که قهرمانی المپیک ۲۰۱۲ لندن و لیگ جهانی ۲۰۱۳ را در پرونده کاری خود دارد.

پخش مستقیم رقابت های گروه B لیگ جهانی از تلویزیون

والیبال ایران: دیدارهای ایران - روسیه و لهستان - آمریکا در چارچوب هفته هشتم لیگ جهانی به طور مستقیم از تلویزیون پخش خواهند شد.

پخش والیبال تلویوزیون

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ هفته هشتم رقابت های لیگ جهانی 2015 امشب با برگزاری دو دیدار حساس در گروه B این رقابت های پیگیری خواهد شد.

اظهارات سرمربی موقت و کاپیتان روسیه پیش از بازی سوم مقابل ایران

والیبال ایران: سرمربی موقت تیم ملی والیبال روسیه گفت: ایران یکی از قدرت های برتر سه سال اخیر والیبال جهان بوده است./ آشف: بازی سخت و جالبی خواهد بود.

تیم ملی والیبال روسیهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، کلیمکین سرمربی موقت تیم والیبال روسیه در آستانه بازی با ایران گفت: ایران یکی از تیم های قوی سه سال اخیر بوده است. با توجه به وضعیتی که امسال برای تیم ما پیش آمده می دانیم شرایط سختی در بازی با ایران خواهیم داشت.

معروف: به هدف خود در لیگ جهانی رسیده ایم

والیبال ایران: کاپیتان تیم ملی والیبال ایران در آستانه بازی با روسیه گفت: خوشحالم که به هدف خود یعنی حفظ سهمیه تیم ایران در گروه A لیگ جهانی رسیدیم.

سعید معروفبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سعید معروف در آستانه دیدار با روسیه اظهار کرد: ما در دو بازی با روسیه این تیم را شکست دادیم. مطمئنا این تیم با قدرت زیادی بازی می کند.

کواچ: بازی سختی را پیش بینی می کنم/ شانس صعود داریم

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال ایران در آستانه بازی با روسیه گفت: هیچ کس نمی تواند بگوید بازی راحتی مقابل روسیه داریم با این حال معتقدم شانس بالایی برای پیروزی داریم.

اسلوبودان کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سرمربی تیم ملی والیبال ایران در آستانه دیدار با روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی والیبال تاکید کرد: هر بازی مقابل روسیه خیلی سخت خواهد بود، زیرا باید به مصاف قهرمان المپیک را در ایران برویم. کسی نمی تواند به راحتی بگوید روسیه را می بریم و یا بازی آسانی برابر این تیم خواهیم داشت.

میخایلوف غایب بزرگ روسیه مقابل ایران

والیبال ایران: ماکسیم میخایلوف ستاره تیم ملی والیبال روسیه در بازی مقابل ایران به میدان نخواهد رفت.

ماکسیم میخایلوف و معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال روسیه در حالی آخرین دوگانه خود در مرحله مقدماتی لیگ جهانی را برابر ایران برگزار می کند که ماکسیم میخایلوف ستاره خود را به تهران نیاورده و او تیم روسیه را در این دو دیدار همراهی نخواهد کرد.

موزرسکی برابر ایران پشت خط زن می شود؟

والیبال ایران: سرعتی زن 218 سانتی متری روسیه در تمرینات این تیم در پست قطرپاسور به کار گرفته شد.

تمرین والیبال روسیه

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم های ملی والیبال ایران و روسیه روزهای جمعه و شنبه در چارچوب هفته پایانی رقابت های لیگ جهانی 2015 در سالن 12 هزارنفری مجموعه ورزشی آزادی تهران به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

بررسی جدول پیچیده گروه مرگ؛ ایران و روسیه هر دو در انتظار معجزه

والیبال ایران: هفته پایانی مرحله مقدماتی لیگ جهانی در حالی با انجام 4 مسابقه در گروه B پیگیری می شود که صعود آمریکا قطعی شده و قهرمان المپیک نیز شانس کمی برای بقا در سطح یک این رقابت ها دارد.

دختر طرفدار والیبال لهستان

به گزارش پایگاه اطلاع سانی والیبال ایران؛ در حالی که به لطف میزبانی برزیل از مرحله نهایی لیگ جهانی از گروه A سه تیم شانس حضور در دور پایانی را خواهند داشت، در گروه B که بمراتب از تیم های قوی تری نیز تشکیل شده شرایط اینگونه نیست و قانون صعود 2 تیم از این گروه باعث شده که حساسیت ها تا هفته پایانی تداوم داشته و تنها حضور آمریکایی ها در مرحله نهایی قطعی شود.

ترکیب ایران برای دوگانه پایانی مقابل روسیه مشخص شد

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال اسامی 14 بازیکن تیم ایران برای دو دیدار با روسیه را اعلام کرد.

عکس تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، اسلوبودان کواچ اسامی 14 بازیکن ایران برای دو دیدار با روسیه در هفته هشتم لیگ جهانی را اعلام کرد.

تبلیغات

tarh ara2

تبلیغ من کجاست؟

برای نمایش تبلیغ خود با ما تماس بگیرید:
ads@volleyballiran.com
09155184575

به پرداخت فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال