پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

انگشت دست لیبروی تیم ملی آسیب دید

والیبال ایران: انگشت شصت محمدرضا موذن لیبروی تیم ملی ب ایران دچار آسیب دیدگی شد

محمدرضا موذن لیبروی والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ محمدرضا موذن، لیبروی جوان تیم ملی والیبال ب ایران در جریان تمرینات تیم ملی از ناحیه انگشت شصت دچار ترک خوردگی شد و حضور در این تیم را از دست داد.

شکست نوجوانان ایران برابر شاگردان سیچلو

والیبال ایران: تيم ملي واليبال نوجوانان کشورمان در بازي تدارکاتي خود امروز مقابل تيم ملي قطر با نتيجه 2 بر 1 شکست خورد.

نوجوانان والیبال ایران وقطربه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تيم ملي واليبال قطر براي حضور در هجدهمين دوره مسابقات قهرماني مردان آسيا در تهران به سر مي‌برد و با توجه به حضور زود هنگام اين تيم در ايران،‌مسئولان فدراسيون شرايط را براي انجام يک بازي دوستانه ميان اين تيم و تیم ملی نوجوانان فراهم کردند.

معروف: هدف ما گرفتن سهمیه المپیک است/ به احتمال 99 درصد در ایران خواهم ماند

کاپیتان تیم ملی والیبال ایران گفت: تمام تمرکز بازیکنان روی کسب سهمیه المپیک است و در خصوص مسائل حاشیه ای قبلا  صحبت کرده ایم.

سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، سعید معروف، کاپیتان تیم ملی والیبال کشورمان پس از تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی با حضور در جمع خبرنگاران اظهار داشت: پس از مسابقات پر فشاری که داشتیم 15 روز استراحت خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم. تصمیم خیلی خوبی بود که تیم ب در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت کند و ما بتوانیم استراحت کنیم. روزهای ابتدایی تمرینات سخت است وبیشتر کارهای بدنی انجام می دهیم تا به شرایط عادی قبلی بازگردیم.

کواچ: صحبت از لیست سیاه احمقانه است

والیبال ایران:  سرمربی تیم ملی والیبال گفت: هیچ لیست سیاهی در تیم ملی ندارم/ صحبت کردن در مورد نادی سخت است، شاید در آینده تصمیمات دیگری بگیرم.

اسلوبودان کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی رسانی والیبال ایران؛ اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی والیبال کشورمان پس از پایان تمرین صبح امروز (یکشنبه) تیم ملی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: از هفته پیش تمرینات خود را شروع کردیم. تیم شرایط خوبی دارد و هیچ بازیکن آسیب دیده ای نداریم. البته در اوج آمادگی تمرینات را شروع نکردیم زیرا بازیکنان دو هفته استراحت داشتند و از آمادگی مطلوب بدنی دور شده اند.

خبرهایی از تیم ملی؛ درب های تمرینات امروز به روی خبرنگاران باز شد

والیبال ایران: تمرینات تیم ملی والیبال کشورمان صبح امروز با حضور خبرنگاران و در سالن اختصاصی باشگاه پیکان تهران پیگیری شد.

تمرین تیم ملی سعید معروف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تمرین تیم ملی والیبال ایران از ساعت 11 تا 12:30 امروز (یکشنبه) در سالن باشگاه پیکان و در حضور خبرنگاران برگزار شد. در تمرین امروز سامان فائزی به دلیل فوت یکی از اقوام خود غایب بود و سایر 13 ملی پوش والیبال کشورمان تمرینات خود را زیر نظر اسلوبودان کواچ پیگیری کردند.

ظریف: بعد از اعلام لیست تیم ملی شوکه شدم/ خبری از معروف هم نشد

والیبال ایران: فرهاد ظریف گفت: شما که می‌خواستید بیرونم کنید، چرا التماس کردید برگردم؟ معروف گفت مشکلت با کواچ را حل می‌کنم اما خبری از او نشد

فرهاد ظریف

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ روزنامه شهروند نوشت: ٢‌سال قبل بود که لیبروی با اخلاق تیم‌ملی کشورمان به‌طور ناگهانی تصمیم گرفت بعد از درخشش ایران در جام قهرمانان قاره‌ها در ژاپن ٤ گوشه زمین والیبال را ببوسد. او که در همان مسابقات به‌عنوان بهترین لیبروی جهان انتخاب شد، خواست در اوج خداحافظی کند اما بعد از گذشت چند ماه و با توجه به شرایط حساس والیبال به دلیل تغییرات در کادرفنی متقاعد شد که به تیم‌ملی برگردد. این اتفاقات در شرایطی رخ داد که کواچ همواره در مصاحبه‌های خود از ظریف به‌عنوان یک رکن یاد می‌کرد. حالا اما انگار اتفاقاتی که در لیگ‌جهانی ٢٠١٥ رخ داده، باعث شده فاصله باسابقه‌ترین بازیکن تیم‌ملی با سرمربی صرب خیلی‌زیاد شود. ظریف در گفت‌وگو با «شهروند» ناراحتی‌اش را از برخوردها علنی کرد و حرف‌هایی را برزبان آورد که خواندن آن خالی از لطف نیست.

روس ها خواستار حضور در تهران و برگزاری دیدار دوستانه با زیر 23 ساله های ایران شدند

والیبال ایران: فدراسیون والیبال روسیه از ایران برای برگزاری چند دیدار دوستانه در تهران پیش از برگزاری مسابقات زیر 23 سال جهان درخواست کرد.

والیبال روسیهبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر 23 سال روسیه همانند ایران خود را برای حضور شایسته در دومین دوره رقابت های قهرمانی جهان آماده می کند.

تناقض در گفتار مسئولان تیم ملی و اعتراض بازیکنان؛ از والیبال انتظارات بالاتر است!

والیبال ایران: در حالی که شماره معکوس برای پایان دادن به بزرگترین حسرت تاریخ والیبال ایران آغاز شده و فاصله ای تا آغاز رقابت های مهم انتخابی المپیک باقی نمانده، برخی حذف و اضافه ها در تیم ملی بحث برانگیز شده و حواشی را بهمراه داشته است.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ والیبال ما این روزها در برهه زمانی حساسی بسر می برد، بسیار حساس! هر روز به تاریخ ورلد کاپ نزدیک و نزدیکتر می شویم و این یعنی آغاز شماره معکوس برای پایان دادن به تنها و بزرگترین حسرت والیبال ایران. والیبال ما هدف بزرگی را دنبال می کند و دستیابی به این هدف بزرگ اما قابل دسترس همدلی، همدلی و همدلی می خواهد. از مسئولان، کادرفنی و بازیکنان گرفته تا اصحاب رسانه، علاقمندان و مردم همه وظیفه دارند به سهم خود نقش موثری برای رسیدن به این هدف ایفا کنند و برای موفقیت تیم ملی از جان و دل پیشقدم باشند.

امیر خوش خبر به تشریح برنامه های تیم ملی پرداخت

والیبال ایران: سرپرست تیم ملی والیبال برنامه های این تیم را تا حضور در جام جهانی تشریح کرد.

لمیر خوشخبر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تمرینات تیم ملی والیبال از امروز با حضور 13 بازیکن برای حضور شایسته در جام جهانی و جام واگنر آغاز شد.

کواچ: باید تمرینات را جدی تر از گذشته پیگیری کنیم/ مسیر سختی پیش روی ماست

سرمربی تیم ملی والیبال در آغاز تمرینات این تیم در باشگاه سایپا گفت: گذشته را فراموش کنید، چون مسیر بسیار دشواری در پیش رو داریم.

اسلوبودان کواچبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تمرینات تیم ملی والیبال از امروز سه شنبه با حضور 13 بازیکن در باشگاه فرهنگی ورزشی سایپا آغاز شد.

تبلیغات

tarh ara2

magnabook

تبلیغ من کجاست؟

برای نمایش تبلیغ خود با ما تماس بگیرید:
ads@volleyballiran.com
05138650876

به پرداخت فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال