انگلیسی

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

اسامی داوران و برنامه دیدارهای ایران در لیگ جهانی والیبال اعلام شد

مرحله بین قاره ای مسابقات لیگ جهانی والیبال در گروه هشتم تیم برتر جهان از جمعه دوم خردادماه سال جاری آغاز می شود و تیم ملی والیبال ایران در ۱۲ دیدار به مصاف حریفان خود خواهد رفت.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت‌های گروه یک لیگ جهانی والیبال با حضور 8 تیم در 2 گروه A (ایران، ایتالیا، برزیل و لهستان) و گروه B (بلغارستان، ایالات متحده، روسیه و صربستان) به مدت 45 روز پیگیری خواهد شد.

ادامه مطلب...

موسوی و کشاورزی به تیم ملی والیبال دعوت شدند

بازیکنان متین از فردا به جمع اردونشینان اضافه می‌شوند؛ موسوی و کشاورزی از سوی حسین معدنی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

محمد موسوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی عراقی، بازیکن سرعتی تیم متین ورامین، پس از تایید مسئولان فدراسیون والیبال از سوی کادر فنی به اردوی تیم ملی دعوت شد.

ادامه مطلب...

27 بازیکن به اردوی تیم ملی نوجوان دعوت شدند

کادر فنی تیم ملی نوجوان کشورمان پس از بررسی و استعدادیابی 160 بازیکن، 27 نفر را به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت کرد.

انتخابی تیم ملی نوجوانان والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، کادر فنی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران پس از 10 روز اردوی انتخابی در دو مجموعه ورزشی آکادمی ملی المپیک و فدراسیون والیبال؛ بیش از 160 بازیکن از استانهای مختلف در 4 گروه مجزا مورد ارزیابی قرار داد که با توجه به بررسی دقیق (فنی-پزشکی-آمادگی جسمانی-تحصیلی و مدارک معتبر) 27 بازیکن را انتخاب و به اولین اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران دعوت کرد که اسامی دعوت شدگان به قرار زیر است:

ادامه مطلب...

پایان مرحله تست گیری تیم ملی نوجوانان

مرحله تست و ارزیابی بازیکنان جهت دعوت به اردوی تیم ملی والیبال نوجوان کشورمان پس از بررسی 160 نفر به اتمام رسید

کادر فنی تیم ملی ب

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، فدراسیون والیبال کشورمان بر روی وبگاه خود در این زمینه نوشت: ضمن تشکر و قدردانی از کلیه مربیان ،پیشکسوتان، اصحاب رسانه، دست اندرکاران والیبال ،روسای هیات های والیبال و کلیه علاقمندان به این رشته ورزشی، به منظور معرفی بازیکنان مستعد و آینده دار برای تیم ملی والیبال نوجوانان ایران به اطلاع می رساند:

ادامه مطلب...

هفت بازیکن به اردوی تیم ملی ب دعوت شدند

در مرحله دوم اردوی آماده سازی تیم ملی ب والیبال کشورمان هفت بازیکن به ترکیب تیم اضافه شده و شش بازیکن نیز از ترکیب تیم خط خوردند.

تیم ملی ب والیبال

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، مرحله نخست اردوی تیم ملی ب والیبال با دعوت 18 بازیکن و حضور 10 نفر اعضای کادر فنی آغاز شد و با توجه به سیاست فدراسیون مبنی بر تست کلیه نفرات آماده و شایسته حضور در تیم ملی در مدت برگزاری اردو،  هفت بازیکن دیگر نیز به این اردو دعوت شدند و شش بازیکن نیز به دلایل مختلف از جمله حضور در تیم ملی های ملی الف و جوانان، مصدومیت و یا عدم آمادگی لازم از اردوی این تیم حذف شدند.

ادامه مطلب...

فردا آخرین مرحله اردوی انتخابی نوجوانان والیبالیست آغاز خواهد شد

سومین مرحله از اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان از فردا آغاز و تا 28 فروردین ادامه خواهد داشت.

تیم ملی والیبال نوجوانان

به گزارش والیبال ایران، سومین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان کشورمان از فردا سه شنبه 26 فروردین ماه با حضور حدود 35 والیبالیست در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.

ادامه مطلب...

استارت تمرینات ملی پوشان والیبال با حضور چورا

تیم ملی والیبال امروز (شنبه) مرحله دوم تمرینات خود را با حضور مربی صربستانی تمرین دهنده خود آغاز کرد.

چورا

تیم ملی والیبال الف از ساعت 11 امروز شنبه مرحله دوم تمرینات خود را با حضور اسلوبودان لیاچیچ معروف به چورا مربی صربستانی تمرین دهنده خود آغاز کرد.به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، چورا که روز پنج شنبه گذشته وارد ایران شده بود، از صبح امروز با حضور در کمپ تیم های ملی در تمرینات تیم الف شرکت کرد.

بازیکنان پس از صحبت های اولیه کادر فنی زیر نظر چورا به گرم کردن پرداختند و سپس به دو گروه تقسیم شدند و گروه اول به کار با وزنه پرداختند و گروه دوم تمرینات توپی زیر نظر کادر فنی با هدایت حسین معدنی و چورا انجام دادند و سپس دوگروه جای خود را عوض کردند.
تمرینات تخصصی پست پاسور و لیبرو محور تمرینات چورا در این جلسه بود و وی به شیوه خود و بر اساس برنامه های کواچ تمرینات را هدایت و بازیکنان را تمرین می داد.
لازم به ذکر است مربی تمرین دهنده تیم ملی والیبال قبل از این تمرینات یک جلسه هماهنگی و یکسان سازی تمرینات با کادر فنی تیم ملی داشت.
چورا پس از اتمام تمرین امروز از میزان آمادگی بازیکنان ابراز رضایت کرد و افزود: خوشبختانه کادر فنی در این مدت کوتاه بازیکنان را به آمادگی نسبی رسانده است. ما نیز بر اساس هماهنگی ای که با کواچ انجام داده ام و گزارشاتی که برای وی ارسال می کنیم، تمرینات را بر اساس برنامه های کواچ ادامه می دهیم تا وی به اردوی تیم ملحق شود.
وی ادامه داد: اکنتون تیم ایران در جایگاه مناسبی در دنیا قرار دارد و اگر ما بتوانیم قدری این جایگاه و روند بهبود بخشیم کار بزرگی کرده ایم. هر چند کار سختی است و احتیاج به برنامه ریزی و تمرینات دقیقی دارد. امیدوارم بتوانیم به اهداف والیبال ایران که ایستادن بر روی سکوی المپیک 2016 است دست پیدا کنیم.

مرحله اول اردوی تیم ملی ب والیبال به پایان رسید

اردوی تیم ملی ب والیبال کشورمان پس از یازده روز تلاش بازیکنان و کادر فنی به پایان رسید؛ مرحله دوم این اردو از شنبه هفته آینده (23 فروردین) آغاز می گردد.

تمرین تیم ملی والیبال ب به سرمربی گری پیمان اکبری

به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال؛ بر اساس اعلام کادر فنی مرحله نخست اردوی تیم ملی ب والیبال با دعوت 18 بازیکن و حضور 10 نفر اعضای کادر فنی آغاز شد و با توجه به تاکید فدراسیون والیبال مبنی بر تست کلیه نفرات آماده حضور در تیم ملی در مدت برگزار هفت بازیکن دیگر نیز به این اردو دعوت شدند و شش بازیکن نیز به دلایل مختلف از جمله حضور در تیم ملی الف، جوانان و یا مصدومیت از اردوی این تیم حذف شدند.

ادامه مطلب...

دانشفر و همایون فرمنش به اردوی تیم ملی ب دعوت شدند

پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ب والیبال کشورمان ادریس دانشفر و شهروز همایون فرمنش را در نقش دریافت کننده قدرتی به اردوی تیم دعوت کرد.

شهروز همایونفرمنش و ادریس دانشفر

به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، پیمان اکبری سرمربی تیم ملی ب کشورمان ادریس دانشفر بازیکن تیم آلومینیوم المهدی و شهروز هماینفرمنش بازیکن تیم میزان مشهد را جهت حضور در تمرینات آمادگی این تیم دعوت کرد تا از روز شنبه با حضور در کمپ تیم های ملی زیر نظر کادر فنی در تمرینات شرکت کنند.

ادامه مطلب...

چورا صربستانی پنج شنبه به ایران می آید

اسلوبودان لیاچیچ معروف به چورا مربی صربستانی تمرین دهنده تیم ملی والیبال کشورمان بامداد پنجشنبه وارد تهران می شود.

چورا

به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، چورا ساعت پنج بامداد روز پنج شنبه 21 فروردین ماه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) وارد تهران می شود و روز شنبه با حضور در کمپ تیم های ملی، بازیکنان تیم الف را بر اساس برنامه کواچ سرمربی تیم ملی تمرین می دهد.

ادامه مطلب...

علیرضا جدیدی به اردوی تیم ملی الف دعوت شد

حسین معدنی از علیرضا جدیدی بازیکن سرعتی زن کشورمان جهت شرکت در اردوی تیم ملی الف دعوت کرد.

علیرضا جدیدی بازیکن سرعتی زن تیم ملی والیبال

به گزارش والیبال ایران و به نقل از فدراسیون والیبال، علیرضا جدیدی روز گذشته در فدراسیون والیبال حاضر شد و پس از صحبت با مسئولین فدراسیون والیبال و تایید آنها توسط حسین معدنی به اردوی تیم ملی والیبال در گروه الف دعوت شد.

ادامه مطلب...

تمام حقوق این وب سایت متعلق به جامعه مجازی والیبال ایران می باشد و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع آزاد است.
طراحی وب سایت و بهینه سازی وب سایت توسط ایرانوس