پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران
پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران

اخبار تیم ملی والیبال آقایان

شاگردان اكبرى از تكرار عنوان پنجمى دوره قبل هم باز ماندند

والیبال ایران: تيم ملى واليبال زير ٢٣ سال ايران با قبول شكست ٣ بر يك مقابل آرژانتين از كسب عنوان پنجمى مسابقات جهانى بازماند و در ادامه بايد براى جايگاه هفتم اين رقابت ها تلاش كند.

دیدار والیبال ایران - آرژانتینبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال زیر 23 سال کشورمان که در مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی جهان موفق به راهیابی به مرحله نیمه نهایی نشد، امروز یکشنبه ساعت 12:30 برای کسب عنوان پنجمی این رقابت ها به مصاف آرژانتین رفت که در پایان با نتیجه 3 بر یک مغلوب حریف شد و از تجدید عنوان پنجمی سال گذشته خود نیز بازماند.

 

اکبری: برای حفظ شخصیت والیبال ایران محکوم به برد بودیم

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران گفت: پس از بازماندن از صعود به جمع چهار تیم برتر در مسابقه با مصر برای حفظ شان والیبال ایران محکوم به پیروزی بودیم.

پیمان اکبری

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران در آخرین روز رقابت های مرحله گروهی مسابقات زیر 23 سال جهان موفق به شکست مصر در دیداری پنج سته شد.

اظهارات سرمربی و کاپیتان مصر پس از قبول شکست مقابل ایران

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال مصر گفت: از نتیجه مسابقه امروز راضی نیستم اما خوشحالم که توانستیم برابر تیم قدرتمندی مانند ایران به ست پنجم برسیم.

سرمربی والیبال مصر

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال مصر با هدایت ریس گرزگورز با نتیجه 3 بر 2 برابر ایران شکست خورد. وی در نشست خبری عنوان کرد: مسابقه امروز به ست پنجم رسید و چنین انتظاری را از شاگردانم نداشتم. از نتیجه راضی نیستم اما خوشحالم که توانستیم برابر تیم قدرتمندی مانند ایران به ست پنجم برسیم.

دهنوی: پرنوسان ظاهر شدیم و نتوانستیم عملکرد خوبی به نمایش بگذاریم

والیبال ایران: بازیکن تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران گفت: مسابقه خوبی برابر مصر داشتیم اما به دلیل فشار رقابت دیروز مقابل ایتالیا، نتوانستیم در حد انتظار ظاهر شویم.

عکس والیبال زیر 23 سال سجاد دهنوی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال، سجاد دهنوی پس از پیروزی ایران برابر تیم ملی مصر در آخرین روز از مرحله گروهی رقابت های والیبال قهرمانی زیر 23 سال جهان در نشست خبری حاضر شد و گفت: مسابقه خوبی بود اما به دلیل فشار رقابت دیروز مقابل ایتالیا نتوانستیم در حد انتظار ظاهر شویم و عملکرد خوبی از خود ارائه دهیم.

زیر 23 ساله های ایران با برتری مقابل مصر در گروه خود سوم شدند

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران با برتری 3 بر 2 مقابل مصر مرحله گروهی رقابت های قهرمانی جهان در این رده سنی را با برد به پایان رسانند.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم ملی والیبال زیر 23 کشورمان در آخرین دیدار خود از چارچوب دومین دوره رقابت های والیبال قهرمانی مردان جهان در امارات از ساعت 17 امروز برابر مصر صف آرایی کرد و با پیروزی مقابل این تیم مرحله گروهی این مسابقات را با برد به پایان رساند.

صعود نوجوانان والیبال ایران به رده دوم جهان

والیبال ایران: تیم والیبال نوجوانان ایران در آخرین رنکینگ فدراسیون جهانی با یک پله صعود و 110 امتیاز در رده دوم جهان ایستاد.

تیم ملی والیبال نوجوانان ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم والیبال نوجوانان ایران در جدیدترین رنکینگ فدراسیون جهانی والیبال با یک پله صعود در جایگاه دوم جهان ایستاد. تیم نوجوانان ایران با کسب عنوان سومی جهان در مسابقات قهرمانی جهان در آرژانتین پس از تیم نوجوانان این کشور در جایگاه دوم جهان قرار گرفت.

در رنکینگ جدید FIVB ایران از جمع 10 برتر جهان خارج شد/ شاگردان کواچ همچنان تیم نخست آسیا

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بزرگسالان کشورمان با 129 امتیاز و یک پله سقوط در رده یازدهم جهان قرار گرفت.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ بلاخره رنکینگ جدید .فدراسیون جهانی والیبال برای تیم‌های بزرگسالان کشورهای مختلف اعلام شد و طبق این رده بندی، تیم ملی والیبال ایران با یک پله سقوط در مکان یازدهم جهان قرار گرفت.

کواچ: ایران عملکرد بالایی داشت/ باید هر 14 بازیکنم برای جام جهانی آماده باشند

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال ایران پس از برتری در آخرین بازی شاگردانش در اردوی مسکو گفت: تعویض ها در دیدارهای تدارکاتی نتیجه داد.

کواچ

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران از فدراسیون والیبال ، اسلوبودان کواچ افزود: تا اینجای کار رضایت دارم و در سه بازی متوالی (هلند و دو دیدار با روسیه) پیروز شدیم. بهترین بازیکنانم را در این دیدار به کار گرفتم.

شکست امارات برابر کوبا امیدهای شاگردان اکبری را ناامید کرد

والیبال ایران: تیم ملی والیبال زیر 23 سال کوبا با برتری 3 بر صفر مقابل امارات به جمع 4 تیم برتر مسابقات  قهرمانی جهانی صعود کرد تا شاگردان اکبری از راهیابی به مرحله نیمه نهایی بازبمانند.

تیم ملی والیبال زیر 23 سال کوبا

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران؛ تیم والیبال زیر 23 سال ایران در چهارمین دیدار خود در دومین دوره مسابقات قهرمانی جهان عصر امروز برابر ایتالیا مغلوب و احتمال صعود شاگردان اکبری منوط به شکست کوبا برابر امارات متحده عربی شد.

ایران 3 روسیه 2؛ هت تریک شاگردان کواچ در مسکو

والیبال ایران: تیم ملی والیبال کشورمان در دومین دیدار تدارکاتی خود مقابل روسیه با حساب 3 بر 2 به برتری رسید.

تیم ملی والیبال ایران

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی والیبال ایران، تیم ملی والیبال ایران در سومین و آخرین دیدار دوستانه خود در اردوی مسکو از ساعت 19:30 امروز جمعه در سالن والیبال باشگاه دینامو مسکو مقابل تیم ملی روسیه صف آرایی کرد و بازهم موفق به شکست شاگردان آلکنو شد.

تبلیغات

tarh ara2

تبلیغ من کجاست؟

برای نمایش تبلیغ خود با ما تماس بگیرید:

ads email

05138650876

به پرداخت فدراسیون والیبال ایران فدراسیون والیبال آسیا فدراسیون جهانی والیبال