جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

جدیدترین و داغ ترین اخبار و حواشی تیم ملی والیبال زنان ایران

سرمربی تیم والیبال دانشگاه آزاد: هنوز تصمیمی در خصوص تیم والیبال بانوان دانشگاه آزاد گرفته نشده و من هم بلاتکلیف هستم.

مریم هاشمی سرمربی تیم والیبال بانوان دانشگاه آزادمریم هاشمی اظهارداشت: هنوز مسئولان جدید دانشگاه آزاد اسلامی در مورد وضعیت تیم های حرفه ای که مدعی حضور در رقابت های لیگ برتر هستند تصمیم نگرفته اند و ما هم منتظر تغییرات در سطوح کلان هستیم.

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بانوان ایران در آخرین مسابقه خود در مسابقات انتخابی زنان جهان با حساب 3 بر یک مغلوب ویتنام شد.

 

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بانوان ایران در سومین دیدار خود در مسابقات انتخابی قهرمانی زنان جهان با حساب 3 بر صفر مغلوب کره جنوبی شد.

 

عکس والیبال

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین مسابقه خود برابر کره جنوبی به میدان رفت و با حساب 3 بر صفر شکست خورد.

عکس والیبال

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین دیدار خود در رقابت‌های انتخابی زنان جهان با حساب 3 بر صفر مغلوب تیم قدرتمند تایلند شد.

مشاور فنی تیم ملی والیبال بانوان گفت: دوری از حواشی، رعایت نظم و انضباط و میل به جوانگرایی سه محور کلی فعالیت تیم ملی بانوان است. 

شجاییهجدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان جهان با حضور 24 تیم از 7 تا 28 مهرماه سال 1397 به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران از 29 شهریور تا 2 مهرماه سال جاری در مرحله نهایی انتخابی این رقابت ها در گروه B آسیا و در کشور تایلند به میدان می رود.

رقابت های والیبال انتخابی زنان جهان از ۲۹ شهریور ماه آغاز می شود و ایران در گام نخست به مصاف تایلند می رود.

والیبال بانوانمسابقات والیبال انتخابی قهرمانی زنان جهان در گروه "ب " آسیا از 29 شهریور تا 2 مهرماه در تایلند برگزار می‌شود. تیم ایران با تیم های تایلند، کره شمالی و ویتنام همگروه است و در گام نخست به مصاف تایلند خواهد رفت.

مربی پیشین تیم ملی والیبال زنان با کادر فنی تیم ملی مخالف است و مدعی است زنان برای فدراسیون والیبال موش آزمایشگاهی هستند و فقط می‌خواهند بگویند تیم بانوان دارند؛ همین.

تیم ملی والیبال زنانپروین یادآور درباره تغییرات به وجود آمده در روند تیم‌ ‌ملی والیبال بانوان اظهار کرد: جوان‌گرایی باید انجام می‌شد، اما آرام آرام و بهتر بود از ابتدای سال جوان‌گرایی را آغاز می‌کردند نه این که بروند در مسابقات و اتفاقات پیش آید و سپس بخواهند این تصمیم را بگیرند. اگر هدف جوان‌گرایی بود چرا برای مسابقات گذشته این کار را انجام ندادند. باید در بین ۱۲ – ۱۰ بازیکنی که به مسابقات اعزام می‌کردند از دو بازیکن جوان نیز استفاده می‌کردند، اما این کار را نکردند و حالا به یک‌باره تغییرات را ایجاد کرده‌اند.

سرپرست نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: تصمیم بر این شد که در مسابقات انتخابی جهان، فرصتی به رده های سنی امیدها و جوانترها بدهیم.

فریبا صادقیفریبا صادقی سرپرست نایب رئیس بانوان با توجه به دعوت ۲۱ بازیکن به اردوی تیم ملی برای آماده سازی در مسابقات انتخابی جهان و حضور چهره های جدید در این اردو، اظهار داشت: “با توجه به اینکه عملکرد تیم ملی والیبال بانوان کشورمان را در مسابقات قهرمانی زنان آسیا در فیلیپین از نزدیک مشاهده و بررسی کردم و گزارشی در این خصوص به جناب دکتر داورزنی ارائه دادم

سرعتی زن تیم ملی والیبال بانوان گفت: سرمربی تیم ملی در حالی من را با لفظ «پابه سن گذاشته» خطاب کرده است که اختلاف سنی باریکنان هم پستم با من زیاد نیست.

شکوفه صفریتیم ملی والیبال بانوان ایران بعد از پایان کار مایدا چیچیچ و عدم تمدید قرارداد این مربی با فدراسیون ایران، کارش را با کادر فنی جدید آغاز کرد. کادری که این‌بار سه مربی مرد در کنار 2 مربی زن آن را تشکیل می‌دادند. تمرینات تیم ملی والیبال بانوان در فاصله ۴۵ روز مانده به اعزام تیم ملی به فیلیپین و مسابقات والیبال قهرمانی زنان ۲۰۱۷ آسیا آغاز شد. اردوی تیم ملی والیبال بانوان ایران در سه مرحله داخلی و یک مرحله برون‌مرزی در ویتنام پیگیری شد که هر مرحله با تغییراتی در نفرات همراه بود. در این بین شکوفه صفری، بازیکن سرعتی‌زن تیم ملی زنان ایران که چندین دوره با تیم ملی اعزام شده بود پس از پایان اردوی دوم از لیست تیم ملی خط خورد.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

والیبالی ها خاص هستند!

ghab.gif

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه