جدیدترین اخبار و نتایج والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down


اخبار تیم ملی بانوان

نایب رئیس بانوان فدراسیون والیبال گفت: مسابقات قهمرانی آسیا امسال برخلاف سال های گذشته بود و تیم ملی ایران با تیم های قدرتمندی همگروه بود و با توجه به فرصت کم و جوانگرایی در تیم پیش بینی می کردیم افت داشته باشیم.

فریبا صادقیاولین حضور بانوان والیبالیست ایران در مسابقات قهرمانی آسیا به سال 2007 برمی گردد، جایی که تیم ملی با هدایت سیما صدیقی در جایگاه دوازدهم قرار گرفت، دوره بعدی این مسابقات در سال 2009 برگزار شد و بانوان ملی پوش ایران با نمایشی مقتدارنه به عنوان تیم دوم به جمع هشت تیم راه پیدا کرد.

والیبال ایران: تیم ملی والیبال بانوان امروز (چهارشنبه) در آخرين دیدار خود در رقابت های قهرمانی زنان آسیا به مصاف استراليا رفت و موفق شد با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی برسد.

تیم ملی والیبال بانوانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 18 تا 26 مردادماه در شهر «مانیل» کشور فیلیپین پیگیری می‌شود.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در یک روز مانده به پایان رقابت های والیبال قهرمانی زنان آسیا به مصاف استرالیا می‌رود.

تیم ملی والیبال بانواننوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 18 تا 26 مردادماه در شهر «مانیل» کشور فیلیپین پیگیری می‌شود. شاگردان اکرم قهرمانی که امروز در مصاف با هنگ کنگ با نتیجه سه بر یک پیروز شدند، فردا (چهارشنبه) برای کسب عنوان نهمی آسیا مقابل استرالیا حاضر می شوند.

تیم ملی والیبال بانوان امروز (سه شنبه) در ادامه رقابت های رقابت های قهرمانی زنان آسیا به مصاف هنگ کنگ رفت و موفق به شکست این تیم شد.

تیم ملی والیبال بانواننوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 18 تا 26 مردادماه در شهر «مانیل» کشور فیلیپین پیگیری می‌شود. تیم ملی والیبال بانوان ایران که برای کسب عنوان نهم تا دوازدهمی این رقابت ها تلاش می کند، امروز نيز به مصاف هنگ کنگ رفت و موفق شد با نتیجه 3 بر یک برابر این تیم به پیروزی برسد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در مرحله دوم رقابت های قهرمانی زنان آسیا مغلوب تیم استرالیا شد و از راهیابی به مرحله بعد بازماند.

تیم ملی والیبال بانوانتیم ملی والیبال بانوان ایران در تنها دیدار خود در مرحله دوم رقابت های والیبال قهرمانی زنان آسیا به مصاف استرالیا رفت و سه بر یک مغلوب این تیم شد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در دومین روز از مرحله دوم رقابت های والیبال زنان قهرمانی آسیا به مصاف استرالیا می رود.

تیم ملی والیبال زناننوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از 18 تا 26 مردادماه در شهر «مانیل» کشور فیلیپین پیگیری می شود. با پایان یافتن مرحله مقدماتی این رقابت ها و مشخص شدن وضعیت تیم ها در گروه های جدید، برنامه دور دوم این مسابقات هم مشخص شد.

تیم ملی والیبال زنان ایران امروز (جمعه ) در سومین دیدار خود در مرحله گروهی نوزدهمین دوره رقابت های والیبال زنان که به میزبانی فیلیپین برگزار می شود، به مصاف مالدیو رفت و به پیروزی سه بر صفر دست یافت.

تیم ملی والیبال زنان ایرانتیم ملی زنان کشورمان پس از قبول دو شکست از تیم های تایلند و چین تایپه، امروز در سومین دیدار مرحله گروهی رو به روی والیبالیست های مالدیو به میدان رفت و بازی را با نتیجه سه بر صفر ( 25 بر 4، 25 بر 13 و 25 بر 14) به نفع خود پایان داد.

تیم ملی والیبال زنان ایران در دومین دیدار خود در مسابقات قهرمانی آسیا برابر تایلند با شکست سه بر صفر مواجه شد.

نوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از روز گذشته (چهارشنبه) به میزبانی «مانیل» پایتخت فیلیپین آغاز شده است.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین بازی خود در رقابت‌های قهرمانی آسیا مقابل چین تایپه شکست خورد.

والیبال بانوانمسابقات والیبال بانوان قهرمانی آسیا از امروز (چهارشنبه) به میزبانی فیلیپین آغاز شد که ۱۴ تیم در ۴ گروه با هم رقابت خواهند کرد.

تیم ملی والیبال بانوان ایران یک روز قبل از شروع رقابت های قهرمانی زنان آسیا در مانیل، در دیداری تدارکاتی و دوستانه به مصاف استرالیا رفت.

والیبال بانواننوزدهمین دوره مسابقات والیبال قهرمانی زنان آسیا از فردا (چهارشنبه) به میزبانی «مانیل» فیلیپین آغاز می شود و تیم ملی بانوان ایران از ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه به وقت محلی ۹ صبح به وقت تهران به مصاف چین تایپه می رود.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه