اخبار و نتایج زنده لیگ جهانی در کانال ما عضویت

Arrow up
Arrow down


 تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در پنجمین دیدار تدارکاتی خود در تونس برای سومین بار موفق به شکست تیم ملی نوجوانان این کشور شد.

تیم ملی والیبال نوجوانانپانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان 27 مرداد تا 5 شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه هست.

تیم ملی والیبال بانوان ایران در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه خود در ویتنام مغلوب ملی پوشان این کشور شد.

تیم ملی والیبال بانوانتیم ملی والیبال بانوان ایران از روز پنج شنبه اردوی برون مرزی خود را در کشور ویتنام آغاز کرد. ملی پوشان ایران که روز جمعه دو جلسه تمرین وزنه و توپی در شهر هانوی ویتنام داشتند، روز شنبه در نخستین دیدار تدارکاتی و دوستانه به مصاف ملی پوشان کشور میزبان رفتند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران به نوید مشجری آنالیزور تیمش ماموریت ویژه داد.

مشجریتیم ملی والیبال ایران از 19 تا 23 مردادماه مسابقات انتخابی قهرمانی جهان در اردبیل را پیش رو دارد و این روزها به منظور آمادگی برای حضور شایسته در این مسابقات، در اردوی آماده‌سازی به سر می‌برد. تیم‌های کره‌جنوبی، چین، قزاقستان و قطر حریفان ملی‌پوشان کشورمان در رقابت‌های انتخابی جهان هستند.

 تیم ملی والیبال نوجوانان ایران در چهارمین دیدار تدارکاتی خود در تونس موفق به شکست تیم ملی نوجوانان این کشور شد.

تیم ملی نوجوانانپانزدهمین د‌وره مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان پسر زیر 19 سال جهان 27 مرداد تا 5 شهریورماه به میزبانی شهر «منامه» کشور بحرین برگزار می‌شود و تیم ایران در گروه چهارم با تیم های ایتالیا، مکزیک، چین و جمهوری چک همگروه هست.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران گفت: تمرکز اصلی ما روی بازی با عراق است و برای این مسابقه آماده می‌شویم.

سیچلوخوان سیچلو، سرمربی تیم ملی امید والیبال ایران پس از بازی دوستانه تیم ملی زیر 23 سال مقابل چین و پیروزی 3 بر صفر، اظهار داشت: شرایط آب و هوایی و نور سالن مسابقه ایده‌آل نبود. البته به اعتقاد من این عوامل بیشتر از تیم ایران، تیم چین را تحت تاثیر قرار داد.

سرمربی تیم ملی والیبال چین گفت: هدف این بود که با برگزاری دیدار دوستانه مقابل یک تیم قدرتمند نقاط ضعف و قوت تیم را بشناسیم. 

لوزانورائول لوزانو بعد از پذیرش شکست 3 بر صفر در دیدار دوستانه مقابل تیم ملی امید ایران، گفت: این یک مسابقه دوستانه بود و برای من نتیجه این دیدار اهمیت چندانی ندارد.

کاپیتان تیم ملی والیبال امید ایران گفت: برای کسب تجربه به مسابقات اندونزی آمده‌ایم و گرفتن سکو هدف ما نیست.

تقی زادهرحمان تقی زاده، کاپیتان تیم ملی زیر 23 سال والیبال ایران درباره حضور تیم ملی والیبال امید در مسابقات والیبال قهرمانی مردان آسیا گفت: این شانس بزرگی است که به ما داده شده که بتوانیم در مسابقات بزرگسالان به میدان برویم. هدف ما این است که بتوانیم ازحضور دراین رقابت‌ها حداکثر استفاده را در راستای کسب تجربه ببریم.

دريافت کننده تيم ملي واليبال ايران گفت: در هر تورنمنتي که شرکت مي کنيم، براي شادي دل هواداران از هيچ تلاشي دريغ نمي کنيم.

میرزاجانپورمجتبی میرزاجانپور اظهارداشت: رقابت های انتخابی قهرمانی جهان قرار است در اردبیل برگزار شود و تمرینات خود را برای حضور قدرتمند در این پیکارها دنبال خواهیم کرد، همه توانمان را به کار می گیریم تا در این پیکارها موفق شویم و جواز صعود را به دست آوریم.

سرمربی تیم ملی والیبال زیر 23 سال ایران زیر نظر یک معلم خصوصی، به یادگیری زبان فارسی مشغول است.

سیچلوخوان سیچلو که چند سالی است به دلیل دستیاری خولیو ولاسکو و رائول لوزانو در تیم ملی و در حال حاضر هدایت تیم زیر ۲۳ سال، در ایران حضور دارد، برخی کلمات فارسی را در این سال ها فرا گرفته است. البته بیشتر کلماتی که سیچلو بلد است، کلماتی است که در تمرینات کاربرد دارد.

پاسور تیم ملی والیبال امید ایران گفت: از اینکه جواد کریمی مصدوم شده و نمی‌تواند تیم را همراهی کند ناراحت هستم.

حمودیحمید حمودی درمورد شرایط تیم ملی والیبال امید در آستانه رقابت‌های قهرمانی آسیا اظهار داشت: فشار تمرینات بسیار بالا بوده و امیدوارم بتوانیم در مسابقات قهرمانی آسیا مزد تلاش‌مان را بگیریم. والیبال این سال‌ها به سن و سال ربطی ندارد؛ تنها تفاوت رده بزرگسالان نسبت به سایر رده‌ها «تجربه» است که حاصل حضور در مسابقات متعدد است.

آخرین عناوین

  1. مطالب
  2. تصاویر
  3. ویدیوها

محصول ویژه: شما یک والیبالی هستید، خاص باشید!

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه