با کانال تلگرام ما به روزترین باشید عضویت

Arrow up
Arrow down


والیبال ایران؛ با صادر شدن ویزای استویچف، این چهره یکشنبه هفته آینده به ایران سفر خواهد کرد.

استویچفبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ طبق اعلام رئیس فدراسیون والیبال، ویزای استویچف برای سفر به ایران امروز صادر می شود و این چهره عصر یکشنبه جهت بررسی والیبال ایران و لیگ برتر راهی کشورمان خواهد شد و تا جمعه به بررسی شرایط خواهد پرداخت.

والیبال ایران: رئیس فدراسیون والیبال در نشست خبری صبح امروز پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود و به ارائه نکاتی در خصوص آخرین وضعیت والیبال کشور پرداخت.

محمدرضا داورزنیبه گزارش خبرنگار والیبال ایران؛ دکتر داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال امروز (چهارشنبه) در نشست خبری که در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد، اظهار داشت: سال 2017 سال پربرنامه‌ای برای والیبال ایران خواهد بود چون باید در تمام رویدادهای آسیایی و جهانی شرکت کنیم.

والیبال ایران: سرمربی تیم ملی والیبال بانوان 14 بازیکن را برای حضور در اردوی آماده سازی رقابت های انتخابی جهان دعوت کرد.

مایدا چیچیچبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال بانوان خود را برای حضور شایسته در رقابت های انتخابی جهان در منطقه آسیایی مرکزی آماده می کند.

نامزد هدایت تیم ملی والیبال کشورمان گفت: پیشنهاد والیبال ایران برای من مایه افتخار است و یک چالش جذاب محسوب می‌شود

کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛ ایگو کولاکوویچ، سرمربی سابق صربستان یکی از گزینه‌های اصلی هدایت تیم ملی والیبال ایران است. مربی که در دنیای والیبال به نظم و دیسیپلین شهره شده و حضورش روی نیمکت تیم ملی پرستاره ایران می‌تواند یک سورپرایز باشد. بعد از یک دومینوی باطل و بازی با اسم‌های بزرگ از آناستازی گرفته تا استویچف، رزنده و...، حالا فدراسیون والیبال ایران سه گزینه تازه را رو کرده؛ ایگو کولاکوویچ از صربستان، خاویر از آرژانتین و بروتو از ایتالیا.

والیبال ایران: ایگور کلاکویچ در بین دو گزینه دیگر شانس بیشتری برای هدایت تیم ملی والیبال ایران پیدا کرده است.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران؛ بحث انتخاب سرمربی جدید تیم ملی والیبال ایران اگرچه خیلی طولانی شده اما همچنان داغ ترین و مهم ترین خبر برای علاقمندان به والیبال کشورمان است و همه منتظر هستند تا ببینند سرانجام چه کسی جایگزین رائول لوزانو در تیم ملی کشورمان می شود.

والیبال ایران - رئیس فدراسیون والیبال گفت: سرمربی جدید تیم ملی والیبال هفته آینده در تهران معرفی و قرارداد نهایی با وی امضا خواهد شد.

داورزنیبه گزارش والیبال ایران؛ دکتر محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال ایران صبح امروز در رادیو ورزش درباره آخرین وضعیت انتخاب سرمربی جدید تیم ملی به اظهار نظر پرداخت. وی در این برنامه اظهار داشت: مذاکره با 3 گزینه اصلی یعنی خواویر وبر، مائورو بروتو و ایگور کولاکوویچ ادامه دارد. ما برنامه آنها را اخذ کرده‌ایم و اگر بنا داشتیم که کمی عجله کنیم تا الان با یکی از آنها به نظر ما شرایط بهتری دارد به توافق رسیده بودیم.

والیبال ایران: گزینه هدایت تیم ملی والیبال ایران گفت: زمان ۴ ساله‌ای که تا المپیک باقی مانده این فرصت را به ما می‌دهد تا با ایران به نیمه‌نهایی المپیک ۲۰۲۰ توکیو صعود کنیم.

ایگور کولاکوویچبه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران، فدراسیون والیبال ایران بعد از به بن‌بست خوردن مذاکرات خود با مربیانی مثل مارسلو مندس آرژانتینی، آندره‌آ آناستازی و فردیناندو دجورجی از ایتالیا به سرعت سراغ 3 گزینه دیگر رفت و طبق گفته رئیس فدراسیون، سرمربی جدید تیم ملی تا پیش از شروع مرحله پلی‌آف (20 بهمن 1395) معرفی خواهد شد. ایگور کولاکویچ، مائورو بروتو و خاویر وبر، گزینه‌های جدید هدایت تیم ملی هستند.

والیبال ایران: ایران به همراه کشورهای ژاپن، قزاقستان، تایلند و چین تایپه در هشت رویداد سال 2017 کنفدراسیون والیبال آسیا شرکت می کند.

تیم ملی والیبال ایرانبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، قاره کهن آسیا در سال 2017 هشت رویداد والیبالی خواهد داشت که 112 تیم با میانگین 14 تیم در هر رویداد در آنها شرکت می کنند.

والیبال ایران: تیم ملی ب ایران در در بازی‌های کشورهای اسلامی حضور خواهد داشت.

تیم ملی ب والیبالبه گزارش والیبال ایران؛ جلسه ستاد عالی بازی‌های کشورهای اسلامی و داخل سالن آسیا با روسا و دبیران فدراسیون‌ها در چند رشته به ریاست نصرالله سجادی برگزار شد. در این ستاد درخصوص رشته‌های اعزامی به این بازی‌ها صحبت شد.

والیبال ایران: گزینه آرژانتینی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران درباره حضورش در ایران مبهم صحبت کرد.

خاویر وبربه گزارش گروه رسانه های والیبال ایران؛  «خاویر وبر»، مربی آرژانتینی به عنوان یکی از گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران معرفی شده است.

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها
گزارش تصویری دیدار تیم های کاله مازندران و سایپا تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری تبریز
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و خاتم اردکان
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری جشن 5 سالگی وب سایت تخصصی والیبال ایران
گزارش تصویری مسابقه والیبال شهرداری تبریز و شهرداری ارومیه
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله مازندران و پارسه تهران
گزارش تصویری مسابقه والیبال کاله و بانک سرمایه
گزارش تصویری دیدار شهرداری تبریز و هاوش گنبد
گزارش تصویری دیدار تیم های شهرداری تبریز و شهرداری اراک
گزارش تصویری دیدار کاله مازندران و پیکان تهران
گزارش تصویری دیدار کاله و شهرداری ساری
لیگ برتر مردان 95
مسابقات 4 جانبه جام زنده یاد ابراهیمی
تصاویر جشن قهرمانی بانک سرمایه در جام باشگاه های آسیا
تصاویر جلسه خودمانی رئیس هیات والیبال خراسان رضوی با مدیران آکادمی ها
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و ژاپن
تصاویر دیدار تیم های ملی ایران و کره جنوبی
دیدار تیم های ملی ایران و استرالیا
جام کنفدراسیون آسیا 2016
تصاویر دیدار تیم های ملی والیبال بانوان ایران و ویتنام
تصاویر مراسم اختتامیه مسابقات پارالمپیک ریو
تصاویر مراسم اهدای جوایر مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو
تصاویر مسابقه فینال والیبال نشسته پارالمپیک ریو (ایران - بوسنی)
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ژاپن
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و تایلند
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و چین تایپه
تصاویر دیدار بانوان والیبال ایران و ویتنام

پربحث ترین مطالب ماهمطالب ویژه