جدیدترین اخبار والیبال در کانال ما عضو شوید

Arrow up
Arrow down

Search - JoomLeague
جستجوی هوشمند
دسته بندی ها
مطالب - تصاویر - ویدیوها
تیم ها، بازیکنان، مسابقات
آرشیو گالریر تصاویر

پایگاه خبری والیبال ایران» جدیدترین اخبار والیبال ایران و جهان

والیبال ایران: سرمربی کنونی تیم والیبال رعد پدافند از مذاکره خود با عباس برقی برای پذیرش سرمربی گری این تیم خبر داد!

حمید خراسانیبه گزارش والیبال ایران؛ حمید خراسانی سرمربی تیم والیبال رعد پدافند کاشان اظهارداشت: رقابت های لیگ برتر والیبال امسال از سطح بالایی برخوردار است و بازیکنان تیم با وجود تلاش و زحمات زیاد تاکنون نتوانسته اند نتیجه قابل قبولی را به دست آورند.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران جهت بررسی وضعیت بازیکنان حاضر در مسابقات لیگ برتر والیبال کشورمان به ایران خواهد آمد.

ایگور کولاکوویچبه گزارش والیبال ایران؛ قرار است کولاکوویچ بعد از تعطیلات ژانویه و همزمان با برگزاری رقابت های دور برگشت لیگ برتر به ایران بیاید و طبق برنامه ریزی انجام شده در هفته های مختلف این رقابت ها عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشته باشد.

والیبال ایران: سرمربی جدید تیم والیبال سایپا که پس از حواشی اخیر این تیم هدایت نارنجی پوشان را به عهده گرفت حاضر به مصاحبه با خبرنگاران نشد!

شعبان خمسهباشگاه سایپا به تازگی میروسلاو ژیکو سرمربی بلغارستانی تیم والیبال خود را به دلیل نتایج ضعیف در هفت هفته گذشته لیگ برتر از کار برکنار و محمد شعبان خمسه را به عنوان سرمربی جدید تیم معرفی کرد. شعبان خمسه در نخستین حضورش به عنوان سرمربی سایپا توانست این تیم را به پیروزی سه بر یک مقابل سارویه برساند اما پس از این پیروزی در حالی که خبرنگاران در میکسدزون سالن خانه والیبال منتظر حضور او در محل انجام مصاحبه بودند، خمسه راهی رختکن شد و با رسانه ها گفت و گو نکرد.

والیبال ایران: سرمربی تیم والیبال سارویه گفت: تیم ما به دلیل مشکلات مالی اخیر همچون فردی به کما رفته است، در تلاش هستیم تیم را زنده نگه داریم.

بهزاد محمودیبهزاد محمودی پس از شکست سه بر یک تیمش مقابل سایپا در هفته هشتم لیگ برتر والیبال اظهار داشت: سایپا تیم سازمان یافته است که والیبال خیلی خوبی ارائه می کند. البته ما در ست دوم توانستیم بر بازی مسلط شویم و به پیروزی رسیدیم اما در ادامه تمرکز خود را از دست دادیم و بازی را به حریف واگذار کردیم.

والیبال ایران: طبق اعلام سازمان لیگ فدراسیون والیبال دیدار معوقه تیم های مقاومت مهاباد و ملوان تهران چهارم آذر برگزار خواهد شد.

لیگ دسته یک والیبالهفته نخست دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک مردان کشور جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه دهم آبان ماه با هفت دیدار پیگیری شد اما تیم مقاومت مهاباد در هفته نخست لیگ دسته یک میزبان ملوان تهران بود که این دیدار به دلیل همزمانی با کنگره شهدای پیشمرگه کرد، برگزار نشد.

والیبال ایران: در پایان هفته چهارم لیگ دسته یک والیبال صدرنشینان با پذیرش شکست صدر جدول را تقدیم حریفان خود کردند.

لیگ دسته یک والیبالبه گزارش والیبال ایران از فدراسیون والیبال، هفته چهارم دور مقدماتی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های دسته یک ایران جام شهید «محسن حججی» با هشت دیدار در شهرهای تهران (سه دیدار)، ارومیه، مریوان، قزوین، کرمان و اردکان پیگیری شد. در دیدارهای این هفته تیم های شهرداری قزوین، راه یاب ملل مریوان، کاله جوان، شهروند اراک، عقاب نهاجا، پیروزی کیش، شهرداری جوان ارومیه و صنایع اردکان برابر حریفان خود به پیروزی رسیدند.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال هاوش گنبد در مسابقه ای خانگی به راحتی و با حساب 3 بر صفر از سد شمس گذشت

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال بانک سرمایه در هفته هشتم لیگ برتر با حساب 3 بر صفر قاطعانه از سد کاله گذشت.

عکس لیگ برتر والیبال ایران

والیبال ایران: تیم والیبال شهرداری تبریز با حساب 3 بر 2 شهرداری ارومیه را شکست داد تا همچنان مدعی قهرمانی باقی بماند

آخرین عناوین

  1. همه
  2. مطالب
  3. تصاویر
  4. ویدیوها

هر آنچه در والیبال نیاز دارید

محصول پرفروش فروشگاه والیبال ایران

پربحث ترین مطالب ماه